Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cordilia

cordilia

#6575767 Napisano: 28.02.2019 12:21:08 w Avanti
haley napisał(a):

kreatia napisał(a):

haley napisał(a):

Czy były już wyniki za poprzedni tydzień?  emotka

A na stronie są?  emotka

mogli wysłać wiadomości e-mail emotka

Pewnie jeszcze wybierają. Takie emotka OKAZY wpadły, że trudno zdecydować. emotka Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

cordilia

#6575721 Napisano: 28.02.2019 11:32:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

Macie rację, są gorsze nagrody emotka

Co nie zmienia faktu, że pieniądze powinien otrzymać laureat na konto swoje własne, by móc rozporządzać nimi według własnego uznania, jak to jest możliwe w przypadku każdej innej nagrody. Ale można też w loterii PP wygrać, mieszkanie kupić, mieszkanie ze stratą sprzedać i pieniądze na konto wreszcie otrzymać. Według mnie to tylko niepotrzebne zamieszanie i straty finansowe + szkoda, że rejestruje się paragon, a nie kod z opakowania. Ale nie można mieć wszystkiego emotka

Macie racje, są gorsze... wygrałam żenująca nagrodę (swoją drogą, ciekawy wątek) w loterii InPost. Całe 500 zł, radość trwała chwilę, do momentu przeczytania zdania drobnym maczkiem. Trzeba wydać min. 1500 żeby skorzystać z "rabatu". To ja pytam, co to za nagroda, która ma warunki? Wyświetl w wątku >>

cordilia

#6575620 Napisano: 28.02.2019 08:22:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elewandowska25 napisał(a):

Drogi członku społeczności EverydayMe,Bardzo dziękujemy Ci za wzięcie udziału w konkursie
"Magiczny quiz świąteczny - 2 odsłona" na stronie EverydayMe.Gratulujemy wygranej.   Czy ktoś tak miał, bo nie pamiętam czy brałam udział.

Ja otrzymałam podobna wiadomość, ale z 1 odsłony. Moja znajoma zaś info o wygranej z jesiennego konkursu. Chyba nastąpiło zwolnienie blokady? Wyświetl w wątku >>
0 0

cordilia

#6575432 Napisano: 27.02.2019 13:36:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy jest wśród nas szczęśliwy posiadacz PS4 od Heinekena? Zaczynam wątpić, czy w ogóle takowe rozdają.  Wyświetl w wątku >>
1 FBilona 0

cordilia

#6574562 Napisano: 25.02.2019 08:45:51 w Lay's
vanillasky-2017 napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Pomocy, czy ktos mi podpowie co mam zrobić bo mi na podglądzie ucina chrupka? emotka  Próbowałam już i zmieniać rozmiar foty i dalej to samo....już nie wiem co robić...

Nikt,mi nie podpowie??  emotka

Może po prostu zrób fotkę raz jeszcze z chrupkiem w większym oddaleniu...

U mnie było tak samo, kiedy wrzucałam przez komórkę. Dodatkowo jeszcze obracało zdjęcie. Na komputerze działa normalnie. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cordilia

#6574125 Napisano: 22.02.2019 16:59:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Diana02 napisał(a):

Pytanie do osób które wygrały coś w Tic Tac. Jeżeli mogę wiedzieć, ile zgłoszeń wysłaliście?

Pierwszy etap jedno zgłoszenie i głośnik wpadł.  Wyświetl w wątku >>

cordilia

#6573914 Napisano: 22.02.2019 10:35:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tuw3105 napisał(a):

Kiedy beda wyniki 2 etapu TicTac ?

Czy ktoś dostał wczoraj wiadomość o wygranej? W zeszłym tygodniu w czwartek rozsyłali słuchawki i głośniki a w piątek vouchery.  Wyświetl w wątku >>
0 0