Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika reniii

reniii

#6741544 Napisano: 03.11.2020 18:26:01 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratulacje. Nagroda marzenie. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6741405 Napisano: 03.11.2020 10:49:39 w Informują
Informują z Konkurs "Jesienne Porządki" Intermarche

Rodzaj powiadomienia: Sms
Dodatkowe informacje:
Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6741400 Napisano: 03.11.2020 10:44:30 w moje dzisiejsze wygrane :)

reniii

#6740750 Napisano: 31.10.2020 10:40:44 w Pomocy!!!!
luzak napisał(a):

wczoraj się cieszyłam, dzisiaj jestem wkurzona, chciałam wysłać oświadczenie laureata z konka  E z  lidla a tu zonk gdzie włożyłam paragon?wszystkie możliwe miejsca w domu przeszukane,ale po 2 latach przerwy w graniu odwykłam od tego,że paragony należy skrzętnie chować i  prawdopodobnie wylądował w koszu emotka W związku z tym mam pytanie, czy e- paragon, który mam zapisany w aplikacji lidla  w tel.może w jakiś sposób zastąpić ten normalny papierowy, czy już mogę pożegnać się z nagrodą?

Rozumiem Cię doskonale, mam to samo. Wygrałam kartę do Empiku i od czwartku szukam tego nieszczęsnego paragonu. Nie dość, że wydałam ponad 20 złotych na proszek, bo tylko to u mnie było w Lidlu, to jeszcze paragon mi diabeł ogonem nakrył. Szukaj, ja też jeszcze prześwietlę wszystkie miejca, bo to po prostu niemożliwe jest. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6740544 Napisano: 30.10.2020 13:20:24 w Wkurza mnie...
A może jednak włożę kij w mrowisko. A jeszcze bardziej denerwują mnie to, że przed wyborami opozycja biadoliła o pandemii i że wybory nie mogą się odbyć i blablabla. A wtedy była mała ilość zakażonych, a teraz ta banda idiotów, podjudza ludzi do manifestacji. Czy to bezpieczne? Niech się gamonie nawet i zakażą, ale nie są sami w tym kraju i niech się liczą też z innymi, którzy przestrzegają procedur, a muszą przez takich oszołomów i będą jeszcze, nie wiadomo jak długo, siedzieć pozamykani w domach albo umrą. To jest dopiero paranoja. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6740481 Napisano: 30.10.2020 11:36:08 w Wkurza mnie...
koniczynka123 napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

A ja nie rozumiem po kiego ludzie stoją w tych kolejkach ? Jeśli czuję się bardzo źle to szpital przyjmie więc po co zawracać komuś głowę i marnować czas?

Może dlatego, że gdy się pogorszy to nie wiedzą gdzie zawieźć takiego pacjenta... tutaj przykład:
https://www.korso...-oddziale-ratunkowym
Gdyby wiedzieli, że to covid nie jechaliby do Brzozowa, bo Sanok przyjmuje tylko osoby z potwierdzonym covidem... nie czekaliby na wyniki testu, nie tracili czasu...

Zgadzam się w zupełności, ale jeśli ktoś ma siłę stać na takiej wietrznej pogodzie kilka godzin to raczej chory nie jest emotka
 W ogóle moje wkurzanie dotyczyło popalonej znajomej a na pw dostaje wiadomości takie, że szkoda gadać. Faktycznie niedługo forum przestanie istnieć, bo strach się odezwać. Może to i dobrze...

Bo tu na forum to każdy ewidentnie MUSI się odzywać tylko zgodnie z przekonaniami większości, nawet wbrew własnym przekonaniom, w przeciwnym razie to taką jazdę zgotują, że lepiej czasem to przemilczeć, niż użerać się ze wszystkimi. Tak niestety teraz jest. Mnie wkurzają te bezsensowne demonstracje, ale nic więcej nie napiszę, bo chcę mieć święty spokój. Wyświetl w wątku >>

reniii

#6739406 Napisano: 27.10.2020 10:39:37 w SZUKAM....
nikos napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Czy te kody z Develey napakowane już działają?Ten z dziś ,bo u mnie nie działa i nie odejmuje ceny zestawu.

Ja wygrałam daaawno temu. I odpuscilam sobie. NIGDZIE kod nie działał, pod żadną przeglądarką, czy to mobilną, czy na komputerze. NIGDZIE. Więc ostatecznie uznałam, niech się unikalnie napakują tą nagrodą. 

Można przecież do nich napisać w tej sprawie.  Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6738779 Napisano: 24.10.2020 09:04:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

co wozi feDex?
firma RITF ADVNET POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Regina?

w szoku bym była bo czekam od sierpnia

Ręczniki?  Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6738232 Napisano: 22.10.2020 08:49:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBbeata7 napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

ninakow7712 napisał(a):

czy ktokolwiek wygrał coś w Recykloterii?....

Ja nic nie wygrałam podejrzewam że będzie jak z Lionem - mega ciężko

W Recykloterii informacja,że nie wygrałam pojawia się w sekundkę po wysłaniu zgłoszenia, mam takie wrażenie jakby to było ustawione tylko  na opcję: nie wygrałeś.W innych loteriach informacja pojawia się z pewnym niewielkim opóźnieniem, a tu jeszcze nie zdąże dobrze wysłać, a już : nie wygrałeś.A na początku przez dwa dni  to tylko pisali,że przyjęli zgłoszenie.Coś mi się ta loteria nie podoba- sporo nagród , a na forum nie widziałam,by się ktoś chwalił choćby maskotką.

Co loteria bramkowa to informacja....nagrody nie wydane, pozostają dla agencji. Coś mi się wydaje, że organizatorzy zasilają sobie własny budżet na gorsze czasy. A powinno być zawsze losowanie dodatkowe tych niewydanych nagród. Ale kto ich sprawdza czy np. Kunegunda A, istnieje naprawdę? Niektóre agencje wcale nie publikują list zwycięzców i to jest dopiero pole do nadużyć. Wyświetl w wątku >>

reniii

#6737584 Napisano: 19.10.2020 22:56:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monkakk napisał(a):

malmika napisał(a):

monkakk napisał(a):

malmika napisał(a):

Czy z konkursu "Wyprawy z kubkiem kawy" otrzymaliście potwierdzenie na maila? Zgodnie z regulaminem powinno być, ale ja nie dostałam, jedynie info na stronie o przyjęciu zgłoszenia  emotka

Tak, mam potwierdzenia na @ z dziś

Przyszło od razu po wysłaniu zgłoszenia czy chwilę czekałaś? 

Od razu po wysłaniu

U mnie też od razu na @ z dziś. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6737507 Napisano: 19.10.2020 18:26:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

reniii napisał(a):

superloser napisał(a):

rene napisał(a):

Co kupujecie najtanszego na loterię Mokate?  emotka

Nic. Ale maja pojedyncze saszetki po jakies 2zl 

A te małe biorą udział w promocji?

Sa na liscie jakies 20 gramowe produkty emotka

Nie zauważyłam tych małych. Dziękuję za oświecenie. emotka Wyświetl w wątku >>

reniii

#6737503 Napisano: 19.10.2020 18:14:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

rene napisał(a):

Co kupujecie najtanszego na loterię Mokate?  emotka

Nic. Ale maja pojedyncze saszetki po jakies 2zl 

A te małe biorą udział w promocji? Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6737419 Napisano: 19.10.2020 14:07:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
izkak napisał(a):

jokan napisał(a):

izkak napisał(a):

andii napisał(a):

Hello,co to oznacza w praktyce... zreg Winiary---Uczestnikami Loterii nie mogą być osoby wydające paragony fiskalne potwierdzające zakup Produktów Promocyjnych oraz osoby nabywające
Produkty Promocyjne w prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej
lub zawodowej.

Jak masz swój sklep spożywczy to nie możesz u siebie kupić majonezu i wysłać zgłoszenia, a także przywłaszczyć cudzego paragonu i wysłać na siebie  emotka  

no ok, pierwsze to latwo sprawdzic....a drugie? 

Nie jestem pewna, ale chyba chodziło im w regulaminie o takie "przechwycenie" cudzych paragonixów przez właściciela i wysłanie na siebie. Tak czy siak, zostałby zdyskwalifikowany. 

Ale można wysłać na stryjeczną córkę siostry babci albo psa lub chomika. Dla chcącego nic trudnego. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

reniii

#6737367 Napisano: 19.10.2020 11:28:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mariolakal napisał(a):

reniii napisał(a):

Wszyscy dostali zwrotki z konkursu E w Lidlu? U mnie zgłoszenie w ostatni dzień i do tej pory brak potwierdzenia.

Też nie dostałam...

Już raczej nie dostaniemy. Pytanie tylko czy będą brały udział takie zgłoszenia? Masakra. Mogłam nie czekać na ostatnią chwilę z wysyłaniem. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6737362 Napisano: 19.10.2020 11:19:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wszyscy dostali zwrotki z konkursu E w Lidlu? U mnie zgłoszenie w ostatni dzień i do tej pory brak potwierdzenia. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6737198 Napisano: 18.10.2020 13:26:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
azaflora napisał(a):

tadziowa napisał(a):

jokan napisał(a):

reniii napisał(a):

jokan napisał(a):

pink086 napisał(a):

reniii napisał(a):

W Develey za ten pakiet Unikalne Napakowany wychodziło wam, na końcu zamówienia, do zapłaty 6 groszy?

tak jakieś grosze były do zapłaty

a za wysylke placiliscie dukatami?

Tak, na prośbę uzupełnili mi dukaty na koncie na darmową dostawę do paczkomatu. 

a ile ci brakowalo? 5 czy mniej?

ja miałam zero na koncie, doładowali mi 11.

Mąż wygrał ten pakiet, próbowałam zapłacić te nieszczęsne 6 groszy swoją kartą. Pojęcia nie mam dlaczego odrzucało, bałam się, że zablokuję kartę. Anulowałam, zamówiłam ponownie z kurierem i opłatą za pobraniem, koszt 17 dukatów. Obciach płacić kurierowi takie grosze ale paczka już w domu.

Nie miałam już nic na koncie i też od Develey dostałam 11 dukatów i to wystarczyło tylko na zamówienie do paczkomatu. I te nieszczęsne grosze nie dało się też opłacić kartą, bo też mnie wywalało kilka razy. Musiałam zapłać przelewem te marne 6 groszy, tak jakby nie mogli przeżyć takich groszy i zrabatować do zera. Masakra. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6737169 Napisano: 18.10.2020 10:33:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

pink086 napisał(a):

reniii napisał(a):

W Develey za ten pakiet Unikalne Napakowany wychodziło wam, na końcu zamówienia, do zapłaty 6 groszy?

tak jakieś grosze były do zapłaty

a za wysylke placiliscie dukatami?

Tak, na prośbę uzupełnili mi dukaty na koncie na darmową dostawę do paczkomatu.  Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

reniii

#6737151 Napisano: 18.10.2020 08:51:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pink086 napisał(a):

reniii napisał(a):

W Develey za ten pakiet Unikalne Napakowany wychodziło wam, na końcu zamówienia, do zapłaty 6 groszy?

tak jakieś grosze były do zapłaty

Dziękuję. Trochę to słabe, tak jakby się strasznie wzbogacili takimi groszami. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6737149 Napisano: 18.10.2020 08:21:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W Develey za ten pakiet Unikalne Napakowany wychodziło wam, na końcu zamówienia, do zapłaty 6 groszy? Wyświetl w wątku >>
0 0