Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika reniii

reniii

#6595726 Napisano: 05.05.2019 13:43:33 w moje dzisiejsze wygrane :)
I ja trafiłam, w końcu, na ten tak ciężki do trafienia, wyśniony, wymarzony, niedościgniony i upragniony....dzwonek Danonek.  Wyświetl w wątku >>

reniii

#6595384 Napisano: 03.05.2019 12:34:07 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
agakaz2 napisał(a):

reniii napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

czekam na 6 maj sporo losowań będzie  emotka

A jakich losowań, jeśli można zapytać.

chociażby eb i żywiec (kody zgłaszane od 1 maja)

Zawsze nic w tych piwach, to i w losowaniach też pewnie nic mi nie wpadnie. Wcześniej wpadnę w nałóg niż wpadnie jakaś nagroda. Dziękuję za odpowiedź. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6595357 Napisano: 03.05.2019 11:18:33 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
agakaz2 napisał(a):

czekam na 6 maj sporo losowań będzie  emotka

A jakich losowań, jeśli można zapytać. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6595351 Napisano: 03.05.2019 10:39:05 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
budryska napisał(a):

ladyinred napisał(a):

Po raz kolejny Danonki pudlo...ani razu nie trafiłam..a strzałów bylo sporo.

Mam to samo z Danonkami. A byłam pewna, że dzwonek każdy może tam wygrać emotka

Nie każdy. Też się wpiszę, nic jak zawsze nic. Nawet głupiego dzwonka nie trafię. Może gdyby było ich 1000 dziennie to byłaby jakaś szansa, a tak to NUL. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6595330 Napisano: 03.05.2019 08:25:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
e-e napisał(a):

hehatka31 napisał(a):

Zalodowani - dziś moja data urodzin emotka  Ciekawe czy wpadnie aparat ...  emotka

i moja  emotka   a jak to jest w koncu z tym paragonem? najpierw kupic, pozniej zglosić? oświeci mnie ktoś? Bo w regulaminie jest ze mam 5 dni jakbym wygrała, ale 5 dni na zakup czy na odesłanie formularza?  emotka

Tego nikt nie wie, nawet piszący ten regulamin sami nie wiedzą. Najlepiej kupić loda wcześniej, nie jest to duży koszt, a mamy pewność, że się nie będą czepiać w razie czego. A dziś święto, sklepy zamknięte i chyba na stacjach paliw można ewentualnie kupić. Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

reniii

#6595328 Napisano: 03.05.2019 08:09:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
hehatka31 napisał(a):

Zalodowani - dziś moja data urodzin emotka  Ciekawe czy wpadnie aparat ...  emotka

To wszystkiego najlepszego. Powodzenia.  Wyświetl w wątku >>

reniii

#6595327 Napisano: 03.05.2019 08:05:10 w WC - rozmowy o wszystkim
bryzofan napisał(a):

as32572 napisał(a):

Czy Bryza to dobry proszek? Zastanawiam się nad kupnem na konkurs Kauflandowski, ale czytałam, że uczula.

dwaburekoty napisał(a):

my używamy. Piore tez ubranka mojej 2.5 letniej corki. ja jestem zadowolona.


joan napisał(a):

Wg mnie szmelc. Raz kupiłam na konkurs kauflandowski właśnie i od tego czasu... nie biorę udziału


Bryza to bardzo dobry proszek. emotka Prawdę mówiąc, nie wiem, czy są lepsze. "Uczula" tylko tych nadwrażliwych, którym szkodzi nawet rąbek spódnicy... Na konkurs to najlepszy wybór. Zwłaszcza na konkurs związany z zakupem proszku BRYZA emotka

Czy to może reklama proszku Bryza??? Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6595325 Napisano: 03.05.2019 07:57:35 w WC - rozmowy o wszystkim
mia napisał(a):

as32572 napisał(a):

Czy Bryza to dobry proszek? Zastanawiam się nad kupnem na konkurs Kauflandowski,ale czytałam,że uczula.

Dla mnie beznadziejny. Ale ma swoich zwolenników.
Obawiam się, że póki sama nie kupisz i nie spróbujesz, to opinie tu Ci niewiele dadzą... emotka

Też myślę, że szału nie ma. Gdybym miała coś kupić na ten konkurs to wolałabym już kupić Woolite niż tę Bryzę. Wyświetl w wątku >>
2 mia, joan 0

reniii

#6594012 Napisano: 28.04.2019 23:02:12 w Wkurza mnie...
luk1990 napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

luk1990 napisał(a):

wkurza mnie,ze przepadlo mi ponad 200zl w orange prepaid,bo mi dziecko zapomniało powiedzieć,że się ważnośc konta skończyła ;/ tyyyle na głowie i dzisiaj- nie mam pieniędzy na koncie.....a sms-doładuj do 27 żeby odzyskać środki...pewnie się już nic z tym nie da zrobić ? emotka ((((((((((((

Doładuj się natychmiastowo poprzez konto bankowe.Ale i tak orange to najgorsza sieć emotka Ciągle chcą żeby się doładowywać.

konto już od razu dzisiaj doładowane ale środki nie wróciły niestety ;(

Zadzwoń do nich albo napisz do biura. Ja też tak miałam parę lat temu i również, po czasie już, doładowałam telefon i środki niestety nie powróciły.  Po namyśle zadzwoniłam do Orange i środki mi oddali. Powiedziałam im wtedy, że telefonu używało dziecko i to ono zapomniało, że kończy się ważność konta, bo to była prawda akurat i że jestem w ich sieci od bardzo dawna i pozytywnie mnie zaskoczyli oddając te środki. Nie zaszkodzi spróbować.  Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6593806 Napisano: 27.04.2019 20:49:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

No ładnie napisałaś, ale i tak uważam, że myślenie (czytanie) nie boli. Trzeba byc zaradnym, bo inaczej się ginie w tłumie...

Sam niedawno pytałeś na forum, czy można zsumować kupony z Biedronki i ktoś bez zbędnych dyskusji odpowiedział. Można ? Wyświetl w wątku >>

reniii

#6593800 Napisano: 27.04.2019 20:28:17 w Zdjęcia naszych wygranych
pioge7 napisał(a):

Łyżki Zott Delikatesy Centrum.

Proszę się tym wpisem o karniaka, ale co tam. Identyczne zestawy były gratis w Tesco za zakup 4 sztuk Zottarelli latem zeszłego roku. Widać, że im nie zeszły wtedy i teraz można je wygrać. I są całkiem fajne. Wyświetl w wątku >>

reniii

#6593789 Napisano: 27.04.2019 19:47:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aleksiak napisał(a):

Prawda jest taka, że ludzie się rozleniwili. Ja jestem jak najbardziej za tym by pomóc rozwiązać dany problem, ale rozumiem też irytację visserarthur, ponieważ ludzie coraz mniej wykazują zaangażowanie by pokonać własne trudności, przyzwyczajeni przez obecny świat, że to inni zrobią to za nich. Bez obrazy, rzecz jasna emotka  

Niby tak, ale przecież po to jest to forum aby się wymieniać informacjami. Jak ktoś nie ma zamiaru pomóc to może się nie udzielać i przemilczeć to, bo czas poświęcony na bzdurne odpowiedzi czasami jest dłuższy niż napisanie pomocnej wskazówki, że już nie wspomnę o tym jakim prawem ktoś ma komuś ubliżać. Wyświetl w wątku >>

reniii

#6593780 Napisano: 27.04.2019 18:48:31 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

alan84 napisał(a):

wkurzaa mnie ze ludziom potrzeba 5-15-50 np dzwonkow danone... a nie dadza wygrac innym jednego. ps. nie gralem w tym konkursie .

mi trzeba 8 emotka bo albo nic albo dla wszystkich siostrzeńców... i gram i gram i nic
:/ wygrałem jeden ale na paragon z tigerem (źle wybrałem paragony do gry)
już kończę bo lepiej mi wyjdzie kupić te dzwonki niż grać i grać...

Bo to jest tak jak z tymi termosami, a może i jeszcze gorzej, bo jak już trafią 50 dzwonków to jeszcze grają o kaski i hulajnogi. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6593778 Napisano: 27.04.2019 18:42:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

reniii napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

gutka94 napisał(a):

Czy ktoś podpowie jak aktywować tą kartę przedpłaconą z Carexa? 

Jeśli potrafisz czytać, to aktywacja nie powinna sprawić ci żadnego kłopotu.

emotka lol powiało optymizmem

Ja zadzwoniłam wczoraj pod ten numer podany w dokumencie, do którego przytwierdzona była karta Visa ( telefon czynny w dni powszednie od 9:00 do 17:00 ). Podczas rozmowy bardzo miła pani zapytała tylko o numer owej karty i numer telefonu i karta ma być aktywowana w przeciągu kilku dni.  

Podaj numer jeszcze, bo zapewne nie może znaleźć.

No tak, lepiej mieć mało rozgarnięte i niezaradne społeczeństwo, któremu wszystko najlepiej podać na tacy- brawo!

No i podam (22)1015883 i nie ubyło mnie. Traktuj tak innych jak sam chcesz być traktowany. I kultury i empatii by się zdało, a nie tylko jazda po kimś i szydercze uwagi. Wyświetl w wątku >>

reniii

#6593758 Napisano: 27.04.2019 16:01:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

gutka94 napisał(a):

Czy ktoś podpowie jak aktywować tą kartę przedpłaconą z Carexa? 

Jeśli potrafisz czytać, to aktywacja nie powinna sprawić ci żadnego kłopotu.

emotka lol powiało optymizmem

Ja zadzwoniłam wczoraj pod ten numer podany w dokumencie, do którego przytwierdzona była karta Visa ( telefon czynny w dni powszednie od 9:00 do 17:00 ). Podczas rozmowy bardzo miła pani zapytała tylko o numer owej karty i numer telefonu i karta ma być aktywowana w przeciągu kilku dni.   Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6592878 Napisano: 24.04.2019 20:14:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@gnieszk@ napisał(a):

mia napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

mia napisał(a):

reniii napisał(a):

Miła26 napisał(a):

Skąd informacja o tym że już wszystkich obdzwonili?

Bo ucichło na forum? 

Bo skończyli o 15-tej Lidla i teraz w pocie czoła czytają Polo, żeby zacząć od jutra rano informować. emotka


No co Ty... Jak jutro od 7 rano zaczną czytać to od 9 mogą zacząć dzwonić emotka .

Ale może to sowy, a nie skowronki i wolą jednak dziś tę "kupę" przerzucić? emotka


No może. No ale jak o 15 zaczęli to już dawno przeczytane i wybrane, tylko dzwonić emotka

Ja myślę, że to było losowanie, bo to po prostu niemożliwe jest tyle konkursów nabrać i przeczytać to wszystko w jednym czasie. Niefajne jest to, iż niepotrzebnie piszą o wymyślaniu jakichkolwiek kreatywnych haseł, człowiek poświęca swój czas w tym pseudo- konkursie i po co, skoro zamienia się on w loterię. Z całym szacunkiem do osób, które zostały nagrodzone, ponieważ nie piszę tego, żeby umniejszyć ich talent pisarski. Takie przeprowadzanie konkursu jest co najmniej niedorzeczne i nieetyczne. Jutro będzie ciąg dalszy z rozrywki.  Wyświetl w wątku >>

reniii

#6592838 Napisano: 24.04.2019 17:58:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Miła26 napisał(a):

reniii napisał(a):

RMiła26 napisał(a):

Też jestem ciekawa. 

Zdążyli i przeczytać tysiące zgłoszeń i jednocześnie setki obdzwonić. Aż nieprawdopodobne.Bardzo są szybcy a my wściekli.

Skąd informacja o tym że już wszystkich obdzwonili?

Bo ucichło na forum?  Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6592821 Napisano: 24.04.2019 17:12:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
RMiła26 napisał(a):

Też jestem ciekawa. 

Zdążyli i przeczytać tysiące zgłoszeń i jednocześnie setki obdzwonić. Aż nieprawdopodobne.Bardzo są szybcy a my wściekli. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6592813 Napisano: 24.04.2019 16:59:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
la-princessa napisał(a):

donia7 napisał(a):

la-princessa napisał(a):

donia7 napisał(a):

Ja z 8,9 i 15-ego też nic nie mam. Widocznie skupili się na losowaniu zgłoszeń z ostatnich dni emotka

Ja mam z pierwszego dnia, rozumiem, że komuś może być przykro, że nie wygrał, ale nie wiem, po co bezpodstawnie oskarżać agencję o takie praktyki...  emotka

Przecież już wczoraj ten temat był wałkowany emotka

Nie siedzę tutaj 24 godziny na dobę i nie czytam każdej wiadomości. Za to zawsze jak wejdę na forum, to widzę czyjeś pretensje i oskarżenia względem agencji o brak uczciwości, bo akurat nie wybrali zgłoszenia tej osoby  emotka  I to na pewno przez to, że nie trafiła w ten jeden jedyny dzień, z którego lenie akurat wybrali nagrodzonych, bo całą resztę zignorowali  emotka

A może Ty jesteś z jakiejś agencji? Wyświetl w wątku >>
1 mimoza39 0

reniii

#6592810 Napisano: 24.04.2019 16:51:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
reniii napisał(a):

kermit napisał(a):

la-princessa napisał(a):

donia7 napisał(a):

Ja z 8,9 i 15-ego też nic nie mam. Widocznie skupili się na losowaniu zgłoszeń z ostatnich dni emotka

Ja mam z pierwszego dnia, rozumiem, że komuś może być przykro, że nie wygrał, ale nie wiem, po co bezpodstawnie oskarżać agencję o takie praktyki...  emotka


Akurat w przypadku agencji która "wybrała" zwycięskie zgłoszenia w ciągu raptem kilku godzin, ciężko wierzyć w uczciwość i solidność. Jeśli nawet organizuje się taką kryptoloterię to warto zachować pozory...

Ostatnio chyba też ta sama agencja poleciała po bandzie w innym konkursie i też nie brała pod uwagę zgłoszenia z ostatnich dni. Czyż nie?

Przewertowałam wcześniejsze wpisy i to jednak było Albedo z Nałęczowianką i to jednak oni nie informowali z końcowych dni pomimo, że były tam nagrody dzienne. Znana agencja a też tak zbyli konkurs więc jednak jest to nagminne. Nabiorą konkursów i mają w d... zasady. A teraz znowu ta agencja z Tymbarkiem z Lidla zaraz po świętach ogłosiła te wyniki i ciekawe czy zdążyli przeczytać wszystkie zgłoszenia. Dziwne. Zamawiający konkursy powinni czytać te nasze uwagi i poważnie się zastanowić nad wyborem właściwej i uczciwej agencji. Wyświetl w wątku >>