Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika reniii

reniii

#6803198 Napisano: 23.08.2021 19:59:15 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

fiona25 napisał(a):

ziolko napisał(a):

nanajka81 a już myślałam, że napiszesz o kartonach  emotka  bo jedna para też słynie z tego, że wszędzie wstawiają badziewne kartony z różnymi napisami. I do tego zdjęcia bardzo słabej jakości. Ale wygrywali  emotka

Dokładnie  emotka  Pani na rowerze  tak jeździ  już dobrych kilka miesięcy ,dziwię się z lekka bo wydawało mi się, że jak praca zostaje nagrodzona to autor "oddaje" do niej prawa ...no chyba,że sie mylę  emotka   

pani na kredowym rowerze jeździ od dobrych dwóch lat emotka Kartony taaak, też taka się rzuciła. I pani w pudełku! I Pani z kartonowym bicepsem! I Pani z włosami... O i jeszcze Pan przeskakujący na deskorolce wszystko co się da! To wciąż się ciągnie i powtarza. Z tymi prawami jest tak że niby się oddaje ale nikt tego nie oddaje bo wysyła dalej... Tak, to trochę żenada ale ludzie korzystają bo napracować się nie trzeba, zdjęcie już wygrało więc ma szanse znowu wygrać, mini modyfikacje i padam!Aż Aż 

Szczera prawda. Nie można już na to patrzeć spokojnie, dlatego nienawidzę takich konkursów. Wyświetl w wątku >>
2 fiona25, mia 0

reniii

#6802694 Napisano: 20.08.2021 23:04:53 w Wkurza mnie...
ikropka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

że kinder znowu rozdaje gó!wnowate nagrody

przeszli samych siebie

A już myślałam, że bardziej gównianych nagród, od tych figurek, nikt nie może już wymyślić, a tu zonk.  Wyświetl w wątku >>

reniii

#6791782 Napisano: 29.06.2021 21:43:21 w Wkurza mnie...
FBilona napisał(a):

Loterie organizowane przez G3 piwne są "kontrolowane" cokolwiek, ktokolwiek z forum napisze. 

Szczęście to szczęście. Jja zgłaszałam tylko parę kodów w zeszłej edycji i obecnej i nic nie wygrałam, bo nie mam szczęście i tyle. Tak to nie działa jednak, bo czasem i jednym zgłoszeniem można wygrać. Z drugiej strony skoro ktoś zgłasza tysiące kodów to całkiem normalne to nie jest.  Wyświetl w wątku >>
1 FBilona 0

reniii

#6787050 Napisano: 09.06.2021 16:47:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slomkab napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

pikawka napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Tymbark smsy wszystkie wysłane? Nawet worka nie mam hehe

Jaki tymbark? emotka

Ja też  emotka  może dużo zgłoszeń mieli ...

I ja tez nic .,

Tymbark niiic, nul. Mnie to by niezmiernie ZDZIWKO CHAPŁO, gdybym u Smolara cokolwiek wygrała. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6783861 Napisano: 26.05.2021 07:30:54 w Wkurza mnie...
chochliczka napisał(a):

brasia napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Wkurzaja mnie czarne slimaki, ktore zzeraja mi wszystko na dzialke. Szlag mnie trafia i plakac sie chce emotka (((((

Mam to samo,moja sałata ucierpiała,a i rzodkiewka też.

Moje ogorki w foliaku- kazdy lisc zostal pozarty, nawet na arbuza sie polasily. Ciagle pada deszcz a to im  sprzyja. Ech plaga, z ktora ciezko jest wygrac ;/

W sklepach ogrodniczych są takie niebieskie granulki, po których ślimaki padają hurtowo. Jedynym mankamentem jest to, że to wszystko chemia, która pozostaje w ziemi na długo. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6783859 Napisano: 26.05.2021 07:19:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

agawa78 napisał(a):

samuraj napisał(a):

domika napisał(a):

edzia21 napisał(a):


Nie wiem czy jest w zapowiedziach, bo nie mam dostępu - ale można dodać emotka   emotka

jest emotka ale loteria hmmm dziwna hehe

Pierwsza loteria w której nie będę brał udziału!Powodzenia

Ajja będę, i pierwszy raz mam nadzieję że konkurencja będzie naprawdę duża. Wtedy i tak wygramy wszyscy

a to dla tych co nie chcą się szczepić czy też tych którzy się zaszczepili?

Zapewne głównym założeniem było zachęcenie ludzi do szczepień, ale ci zaszczepieni już poczuli się wykluczeni, dlatego obecnie loteria jest dla wszystkich, którzy byli lub będą zaszczepieni. Powodzenia.  Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

reniii

#6783779 Napisano: 25.05.2021 17:49:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

reniii napisał(a):

avanti99 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

edzia21 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

kreatia napisał(a):

...i nie będzie grania na chomiki  emotka

Szkoda, że nie działa wstecz dla już zaszczepionych.

Działa emotka  każdy może wziąć udział, z tego co widziałam "kątem oka" emotka  

Właśnie doczytałam, że dla zaszczepionych też emotka

ja nie biore udzialu, jakos sobie daruje, chyba agencja mi nie pasuje  emotka

A co to za agencja? Nie chce mi się tego szukać.

To raczej była "przenośnia" w odniesieniu do "szanownego" organizatora... emotka

Nie zatrybiłam wcześniej. Dzięki. Nie będę w tym uczestniczyć, bo nie zamierzam się szczepić. Wyświetl w wątku >>
2 kasiulaa, nkba 0

reniii

#6783740 Napisano: 25.05.2021 15:48:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
avanti99 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

edzia21 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

kreatia napisał(a):

...i nie będzie grania na chomiki  emotka

Szkoda, że nie działa wstecz dla już zaszczepionych.

Działa emotka  każdy może wziąć udział, z tego co widziałam "kątem oka" emotka  

Właśnie doczytałam, że dla zaszczepionych też emotka

ja nie biore udzialu, jakos sobie daruje, chyba agencja mi nie pasuje  emotka

A co to za agencja? Nie chce mi się tego szukać. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6774079 Napisano: 07.04.2021 17:33:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
reniii napisał(a):

superloser napisał(a):

Wszyscy narzekaja na konkursy za 30-35zl a konkurencja duuuuuuuuuża i to nawet, gdy w tym samym czasie 5 "drogich" to nikt nie odpuszcza  emotka

Wychodzi, ze jednak bardziej oplaca sie robic "wejscia" za 30-40zl niz te z  mydelkiem palmoliw za 2 zeta  emotka  

Tylko wyczekiwac zakupu za min. 50zlociaszy 

Milka z batonika za 2zl przeszla na diete za 15  emotka

Niestety, ale już jest taki konkurs. ‚‚Wydaj 150 złotych i otrzymaj 100 złotych''.

Teraz tylko czekać aż będzie, żeby wydać 1000 złotych, aby wygrać 100 zeta. Inwencja twórcza niektórych agencji, odnośnie nagród, przekracza ludzkie pojęcie. Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

reniii

#6774076 Napisano: 07.04.2021 17:26:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

Wszyscy narzekaja na konkursy za 30-35zl a konkurencja duuuuuuuuuża i to nawet, gdy w tym samym czasie 5 "drogich" to nikt nie odpuszcza  emotka

Wychodzi, ze jednak bardziej oplaca sie robic "wejscia" za 30-40zl niz te z  mydelkiem palmoliw za 2 zeta  emotka  

Tylko wyczekiwac zakupu za min. 50zlociaszy 

Milka z batonika za 2zl przeszla na diete za 15  emotka

Niestety, ale już jest taki konkurs. ‚‚Wydaj 150 złotych i otrzymaj 100 złotych''. Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

reniii

#6773877 Napisano: 06.04.2021 20:16:01 w Co można dostać gratis?
iszhara napisał(a):

29renata napisał(a):

„Garnier Płyn Micelarny 3w1 do skóry wrażliwej.Satysfakcja Gwarantowana"


Promocja dotyczy produktu:Garnier Płyn Micelarny 3w1 do skóry wrażliwej o pojemności 400 ml albo 700 ml („Produkt”).4.Promocja trwa w okresie od dnia 1 kwietnia 2021 roku do dnia 30 kwietnia2021 roku albo do wyczerpania puli zwrotów, 1000 sztuk, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.

Aby otrzymać zwrot należy wrazić niezadowolenie z produktu i wysłać zdjęcia w makijażu i po usunięciu makijażu płynem Garnier: emotka emotka


https://www.garni...sfakcja-gwarantowana

Chyba kogoś pogięło.  Wyświetl w wątku >>

reniii

#6772367 Napisano: 27.03.2021 14:06:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

pipciol napisał(a):

Tak przygladam sie tej rozmowy i stwierdzam ze SPONSOR ma to wszystko w .....nosie.
Patrzac na ostatnia loterie Prince Polo i dosc wyjatkowe imiona na liscie laureatow np:Herbert, Arnolf, Oktawian, Gustawa, Bohdana, Cecyliusz, Bona, Genowefa, Klarysa, Amadeusz
Stwierdzam ze trzeba urodzic sie pod szczesliwa gwiazda aby miec tak wyjatkowe imiona, takie szczescie aby wygrac nagrode w bramkach i DAR PRZEKONYWANIA bo zarowno Organizator jak i Sponsor uwazaja ze wszystko jesr oki:)

Mnie bardziej interesuja nipy i numery kas fiskalnych tych wygranych, niz cidaczne imiona  emotka

Jeśli nawet miasta laureatów podobno zniknęły, bo są chyba ściśle tajne, to o czym my tu mówimy. Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

reniii

#6771906 Napisano: 25.03.2021 08:15:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atyde25 napisał(a):

Z tą Milka to jest żart zawsze po 18 króliczek robi reset i jest klepsydra a jak skończy już brak kodów.Dobrze,że za kody z  papierosów P&S dają  aż 20 zeta do all.Od kwietnia będzie nowa pula kodów bo marcowe już dawno wyszły.

Bardzo się im ta strona zawiesza, bo za dużo jest grających. Szkoda czasu. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6771599 Napisano: 23.03.2021 13:36:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
smerf1234 napisał(a):

Ja też  się wypowiem emotka  Wygrałem ten bon z Milki a podczas wpisywania wyświetlało informacje,że kod został juz wykorzystany,szkoda czasu.Dobrze,że to tylko 10 zł emotka

To polecieli po bandzie. Szkoda w to grać.  Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6771588 Napisano: 23.03.2021 12:56:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dany-duszek napisał(a):

reniii napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

reniii napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

reniii napisał(a):

Wie ktoś czy te kody do Allegro z Miłki można łączyć podczas zamówienia i jak z wysyłką jest? Zamawiał już ktoś?

Nie można łączyć

Szkoda.

ja płacilam za słodycze 

W sensie dopłaty ponad wartość 10 złotych? A wysyłka?

wysyłka płatna, jedynie jest możliwość darmowa jak zostałaś zaproszona do programu allegro smart gdzie w wybranych działach nie ma minimum aby otrzymać darmową wysyłkę. Ale to tylko wybrane osoby dostały!

To kiepska ta promocja. Dziękuję za oświecenie. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6771582 Napisano: 23.03.2021 12:40:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

reniii napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

reniii napisał(a):

Wie ktoś czy te kody do Allegro z Miłki można łączyć podczas zamówienia i jak z wysyłką jest? Zamawiał już ktoś?

Nie można łączyć

Szkoda.

ja płacilam za słodycze 

W sensie dopłaty ponad wartość 10 złotych? A wysyłka? Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6771579 Napisano: 23.03.2021 12:38:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iwona0103 napisał(a):

reniii napisał(a):

Wie ktoś czy te kody do Allegro z Miłki można łączyć podczas zamówienia i jak z wysyłką jest? Zamawiał już ktoś?

Nie można łączyć

Szkoda. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6771577 Napisano: 23.03.2021 12:35:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wie ktoś czy te kody do Allegro z Miłki można łączyć podczas zamówienia i jak z wysyłką jest? Zamawiał już ktoś? Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6771166 Napisano: 21.03.2021 08:31:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewa-maz-spoko-pl napisał(a):

O której godzinie zaczyna się nowa pula zwrotów z nature box?

Ktoś pisał już o tym na forum i chyba zaraz po północy, ale podobno ciężko jest zdążyć ze zgłoszeniem. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6766643 Napisano: 25.02.2021 13:53:50 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

wkurza mnie że regulaminowa wartość nagród jest daleka od realnej... Z ciekawości zajrzałam ile warte te super kominy z kinder które na olx można kupić od 10 zł wzwyż za sztukę - Nagrody III stopnia: 300 sztuk nagród w postaci zestawu szalika typu „komin” o wartości 184,50 zł (słownie sto osiemdziesiąt cztery złote i 50/100). Przecież to jest chińska szmatka... Skąd oni te ceny biorą???

Z kosmosu chyba. To samo te denne figurki Kinder, cena jest porażająca. Mogliby raczej słodycze dać w zamian a nie jakiś chińskie szajstwo. Na co to komu? I kto wymyśla te nagrody? Wyświetl w wątku >>