Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika reniii

reniii

#6610373 Napisano: 16.06.2019 10:25:50 w Pomocy!!!!
kermit napisał(a):

kumulacja napisał(a):

reniii napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Mam telefon Samsung Galaxy 3 Mini. Wszyscy mogą do mnie dzwonić z wyjątkiem jednej przyjaciółki. Ja do niej mogę.
Nie zablokowałam jej na pewno. Przełożyłam inną kartę do tego telefonu i znowu jest ten sam problem - ona jedyna nie
może do mnie zadzwonić. W czym tkwi problem?

Może to ona ma włączoną jakąś blokadę?

Na pewno nie ma. Bo musiałaby mieć blokadę na moje dwa numery. To jakaś blokada w telefonie, ale co z tym zrobić???


A z innego tel. (aparatu tel.) a z tych kart możesz do niej zadzwonić?

A może zablokowany był przez pomyłkę? https://komorkoma...r-telefonu-poradnik/ Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6610372 Napisano: 16.06.2019 10:16:44 w Wkurza mnie...
Kiciunia21 napisał(a):

U mnie jednego dnia (w tym samym sklepie) truskawki po 6 zł (z poprzedniego dnia) i 8 (dzisiejsze). Kilka dni później (cały czas ten sam sklep) 12zł...
Ceny czereśni też zmieniają się jak w kalejdoskopie.
Poczekam na te u mojego brata i przywiozę wiadro za free  emotka emotka

U mnie cena różna, bo od 5zł do 10zł za kilogram. Ale w tym roku są przeważnie ohydne, gdyż trącają bardzo opryskami. Raz udało mi się, na początku sezonu, kupić truskawki u takiego starszego pana i były pyszne. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

reniii

#6610367 Napisano: 16.06.2019 10:05:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

damian napisał(a):

jak udało mi się wpisać dane do konkursu primy z kubkiem to znaczy że wygralem czy jak???

a masz może emaila????



WITAJ!

Dziękujemy za przystąpienie do promocji „Kubek Prima”.
Zestawy wysyłamy na bieżąco.
Oczekuj przesyłki maksymalnie do 12.08.2019.

Pobierz instrukcję
i sprawdź jak przygotować swój kubek.


Pozdrawiamy!

Skoro przyszedł taki e-mail, to znaczy, że zdążyłeś ustrzelić kubek. To nie takie oczywiste, bo już parę minut po północy ich nie ma. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6610365 Napisano: 16.06.2019 10:02:08 w Pomocy!!!!
kumulacja napisał(a):

Mam telefon Samsung Galaxy 3 Mini. Wszyscy mogą do mnie dzwonić z wyjątkiem jednej przyjaciółki. Ja do niej mogę.
Nie zablokowałam jej na pewno. Przełożyłam inną kartę do tego telefonu i znowu jest ten sam problem - ona jedyna nie
może do mnie zadzwonić. W czym tkwi problem?

Może to ona ma włączoną jakąś blokadę? Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6609718 Napisano: 13.06.2019 19:07:23 w Wkurza mnie...
tereniagno napisał(a):

reniii napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Przeskanowało mi komputer i nie mam hasła do skrzynki mailowej.
Nie pamiętam i nigdzie nie mam zapisanego. emotka
Nie mogę otworzyć i nie wiem w jaki sposób odzyskać hasło.
Nie mam alternatywnego maila i sms zapisanego nigdzie. emotka

A z jakiej poczty?

Onet emotka

W Onecie to chyba można wysyłać taki formularz odzyskiwania hasła, ale trzeba podać dane osobowe, więc trzeba się dobrze zastanowić czy warto, czy lepiej założyć nowe konto. Link:   https://pomoc.poc...szenia-zmiany-hasla/
Niestety nie mam poczty na Onecie to nie pomogę nic.  Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6609662 Napisano: 13.06.2019 16:19:06 w Wkurza mnie...
tereniagno napisał(a):

Przeskanowało mi komputer i nie mam hasła do skrzynki mailowej.
Nie pamiętam i nigdzie nie mam zapisanego. emotka
Nie mogę otworzyć i nie wiem w jaki sposób odzyskać hasło.
Nie mam alternatywnego maila i sms zapisanego nigdzie. emotka

A z jakiej poczty? Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6609660 Napisano: 13.06.2019 16:15:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@gnieszk@ napisał(a):

pioge7 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Nie jestem pewna, ale tam chyba w razie wygranej trzeba przesłać opakowanie.

aha
to chyba wyrzucę
jescze dla pewnosci sprawdzę w sklepach jak to z kodami... czy w razie wygranej mogę kupić później emotka
dziękuję emotka


Sprawdź jeszcze w regulaminie, bo nie jestem tego pewna.

Trzeba wysłać oświadczenie, paragon i kod w razie wygranej. Ale w razie wygranej można zakupić takowe i wysłać skoro kody z opakowań są takie same. O tych kodach było już głośno na początku loterii, gdyż nie dawało się ich zgłosić, bo się powtarzały. Teraz już podobno naprawili, bo ktoś pisał na forum. Ja bym zaryzykowała i zagrała na ten paragon.  Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

reniii

#6609584 Napisano: 13.06.2019 13:25:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
reniii napisał(a):

reniii napisał(a):

ewelcia753 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

w regulaminie nie ma nic o jednym adresie
jest zapis jedna osoba jeden kubek

Tak jest napisane, czytałam kilka razy, ale nie wiem widocznie coś jest nie tak skoro jednym przepuszcza a innym nie.

Nikomu nie przepuszcza na ten sam adres pomimo, że pisze, iż jeden kubek na osobę, a nie jeden na gospodarstwo. Coś to dziwne jest. A kubki rozchodzą się niczym ciepłe bułeczki. Za friko są, więc hulaj dusza.

Trzeba coś dodać bądź odjąć w adresie, aby poszło zgłoszenie na ten kubek z Primy. 

Parę razy wpisywałam i za każdym nie przechodziło zgłoszenie, aż mnie w końcu olśnilo i dodałam A do numeru domu i poszłoooo.  Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6609582 Napisano: 13.06.2019 13:19:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
reniii napisał(a):

ewelcia753 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

w regulaminie nie ma nic o jednym adresie
jest zapis jedna osoba jeden kubek

Tak jest napisane, czytałam kilka razy, ale nie wiem widocznie coś jest nie tak skoro jednym przepuszcza a innym nie.

Nikomu nie przepuszcza na ten sam adres pomimo, że pisze, iż jeden kubek na osobę, a nie jeden na gospodarstwo. Coś to dziwne jest. A kubki rozchodzą się niczym ciepłe bułeczki. Za friko są, więc hulaj dusza.

Trzeba coś dodać bądź odjąć w adresie, aby poszło zgłoszenie na ten kubek z Primy.  Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6609580 Napisano: 13.06.2019 13:16:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewelcia753 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

w regulaminie nie ma nic o jednym adresie
jest zapis jedna osoba jeden kubek

Tak jest napisane, czytałam kilka razy, ale nie wiem widocznie coś jest nie tak skoro jednym przepuszcza a innym nie.

Nikomu nie przepuszcza na ten sam adres pomimo, że pisze, iż jeden kubek na osobę, a nie jeden na gospodarstwo. Coś to dziwne jest. A kubki rozchodzą się niczym ciepłe bułeczki. Za friko są, więc hulaj dusza. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6608043 Napisano: 09.06.2019 12:01:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@gnieszk@ napisał(a):

delvitto napisał(a):

Monika11 napisał(a):

reniii napisał(a):

ikropka napisał(a):

Pytania do Masz na marzenia w Biedronka. Czy mogę zgłosić paragon jeśli mąż kupił 6 piw promocyjnych a nie 4? I oczywiście nie podał karty. Czy ma sens pisanie numeru karty Biedronka?

To, że 6 piw zamiast 4 w niczym nie przeszkadza w zgłoszeniu, oby tylko wybrane piwa się zgadzały z tymi z ich listy, natomiast podawanie numeru karty nie ma sensu, ponieważ po weryfikacji paragonu przecież nie będzie na nim owego numeru karty. 

numer karty jest na paragonie w części na dole -pięć pierwszych cyfr i trzy ostatnie 

a ja mam inną zagwozdkę, znalazłam paragon z piwem, na paragonie jest czyjś nr karty. Paragon mam ochotę zgłosić, ale oczywiście bez wpisywania karty, czyli jako pojedynczy los. Czy takie paragony też będą weryfikowane? Bo nie będzie zgodności pomiędzy moimi danymi, a właścicielem karty z paragonu...


Jeśli bez podawania nr karty to ja bym grała emotka

Ja też bym zaryzykowała.  Wyświetl w wątku >>
1 delvitto 0

reniii

#6608032 Napisano: 09.06.2019 10:49:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ikropka napisał(a):

Pytania do Masz na marzenia w Biedronka. Czy mogę zgłosić paragon jeśli mąż kupił 6 piw promocyjnych a nie 4? I oczywiście nie podał karty. Czy ma sens pisanie numeru karty Biedronka?

To, że 6 piw zamiast 4 w niczym nie przeszkadza w zgłoszeniu, oby tylko wybrane piwa się zgadzały z tymi z ich listy, natomiast podawanie numeru karty nie ma sensu, ponieważ po weryfikacji paragonu przecież nie będzie na nim owego numeru karty.  Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6607933 Napisano: 08.06.2019 14:32:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wilhelmzdobywca napisał(a):

FBilona napisał(a):

FBilona napisał(a):

darog napisał(a):

wilhelmzdobywca napisał(a):

ewelcia753 napisał(a):

wilhelmzdobywca napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

wilhelmzdobywca napisał(a):

Czy ktoś kojarzy, co to może być? emotka Przyturlał się do mnie emotka

Czy pod spodem jest jakiś kod?To od jakiegoś piwa może być.Owocowego np. Reeds.

Tak, dopisałam na poprzedniej stronie - jest kod, 2 rzędy po 5 znaków. Zanosi się na loterię Redd's? 

Nie spotkałam się z takim kapslem. Może to jakieś lokalne piwo? Albo stara loteria?

Słuchajcie, tylko ja nie widzę w takich piramidowych cytatach odpowiedzi? emotka Raz mi się też zdarzyło dodać pusty komentarz, ale tu FBilona dwa razy odpowiada "na pusto", wcześniej też tak ktoś mi odpisał i nie wiem, coś mi się blokuje w przeglądarce czy tu faktycznie nie ma nic poza cytatem?

Nie ma od pewnego czasu żadnego komentarza, a tylko puste przestrzenie. Widać, że niektórym się nudzi i zamiast skomentować albo olać odpowiedź na zadane pytanie, to puszczają puste cytaty. I na co to komu? Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6606682 Napisano: 05.06.2019 10:55:36 w Wkurza mnie...
taalvikki napisał(a):

kermit napisał(a):

taalvikki napisał(a):

mia napisał(a):

Wkurza mnie (a może raczej zastanawia), że się świat do góry d..ą (gołą) przewraca:
https://kultura.t...olnosci-n135069.html emotka


a co w tym jest złego? może... każdy widzi to, co chce widzieć? znacie słowo "interpretacja"?


Nie, nie co Ty... skąd... A może chodzi o to, że wolność to niekoniecznie goła doopa?


metafory, metafory. ulepszyłam swój post, więc polecam doń wrócić. i się zastanowić.

/z resztą, śmieszy mnie to oburzenie na gołą doopę. bo tutaj taka zła i łojezuu, hurr durr, a jak wygracie wycieczkę do Włoch i będziecie widzieli tam rzeźby nagich ludzi, to będziecie się zachwycać. bo "Słowacki wielkim poetą był" emotka

Goła doopa to nie to samo co gołe genitalia. Skoro taka pseudo-sztuka co niektórych nie gorszy, to są widocznie bardziej wyzwoleni, ale proszę nie narzucać się innym ze swoimi zapatrywaniami na sztukę. Niektórym podoba się piękno, a nie tylko kiczowatość w sztuce, która gorszy i wyzwala skrajne emocje.  Ale cóż można się lepszego spodziewać w Gdańsku.  Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6606547 Napisano: 04.06.2019 21:14:20 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

Wkurza mnie (a może raczej zastanawia), że się świat do góry d..ą (gołą) przewraca:
https://kultura.t...olnosci-n135069.html emotka

Faktycznie popaprańcy. Do czego to doszło.  Wyświetl w wątku >>
0 1 taalvikki

reniii

#6605113 Napisano: 31.05.2019 12:23:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wysyłajcie zgłoszenia. Belvita odblokowała swoje wrota!!!!! Wyświetl w wątku >>

reniii

#6604274 Napisano: 29.05.2019 09:05:18 w Oddam za darmo
0 0

reniii

#6602408 Napisano: 22.05.2019 22:56:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

reniii napisał(a):

reniii napisał(a):

grzybekmalutki napisał(a):

reniii napisał(a):

maryam napisał(a):

Niby chcą wszystkie paragony w razie wygranej, ale najgorzej że nie ma rezerwy emotka

Niech żądają wszystkich paragonów, ale ktoś wysyła te paragony na psa, kota, babcię, ciotkę  chomika itd. i zgarnie bon na 1000, a resztę oleje, a zanim to zrobi to podrobi chyba ten paragon, żeby się zgadzał z tymi danymi no bo jak inaczej to tłumaczyć. I niech mi nikt nie wmawia, że to nie jest przekręt jakiś. I nie ma rezerw na dodatek.

Jeśli ktoś inwestuje w konkursy to tak to własnie wygląda, rozpiętość paragonów między 63 - 92. Czyli raptem ktoś zakupił 30 sztuk, jeśli brał paragon za paragonem to i godziny musiały być prawie takie same. Proponuje iść do sklepu zakupić na osobne paragony kilkanaście sztuk produktu i każdy może taki "przekręt" zrobić.

Taaaa. I w jedną minutę sprzedawca nabije mu aż 9 paragonów. Oczywiście, że to bardzo możliwe. Taaaa.

Np. 522583  2019-05-21   15:28   i   522592   2019-05-21  15:29

nabije...mi w biedrze laska kiedyś naparzała puszkami coli po czytniku (po sztuce), płaciłam kartą za każdą transakcję i było tak szybko, że miałam 20 par w niecałe 2 min emotka

Już widzę jak ktoś okupuje kasę i kupuje 30 produktów albo więcej, a inni klienci stoją jak kołki i czekają cierpliwie i się nie wku.......  Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6602402 Napisano: 22.05.2019 22:44:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
reniii napisał(a):

grzybekmalutki napisał(a):

reniii napisał(a):

maryam napisał(a):

Niby chcą wszystkie paragony w razie wygranej, ale najgorzej że nie ma rezerwy emotka

Niech żądają wszystkich paragonów, ale ktoś wysyła te paragony na psa, kota, babcię, ciotkę  chomika itd. i zgarnie bon na 1000, a resztę oleje, a zanim to zrobi to podrobi chyba ten paragon, żeby się zgadzał z tymi danymi no bo jak inaczej to tłumaczyć. I niech mi nikt nie wmawia, że to nie jest przekręt jakiś. I nie ma rezerw na dodatek.

Jeśli ktoś inwestuje w konkursy to tak to własnie wygląda, rozpiętość paragonów między 63 - 92. Czyli raptem ktoś zakupił 30 sztuk, jeśli brał paragon za paragonem to i godziny musiały być prawie takie same. Proponuje iść do sklepu zakupić na osobne paragony kilkanaście sztuk produktu i każdy może taki "przekręt" zrobić.

Taaaa. I w jedną minutę sprzedawca nabije mu aż 9 paragonów. Oczywiście, że to bardzo możliwe. Taaaa.

Np. 522583  2019-05-21   15:28   i   522592   2019-05-21  15:29 Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6602398 Napisano: 22.05.2019 22:39:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
grzybekmalutki napisał(a):

reniii napisał(a):

maryam napisał(a):

Niby chcą wszystkie paragony w razie wygranej, ale najgorzej że nie ma rezerwy emotka

Niech żądają wszystkich paragonów, ale ktoś wysyła te paragony na psa, kota, babcię, ciotkę  chomika itd. i zgarnie bon na 1000, a resztę oleje, a zanim to zrobi to podrobi chyba ten paragon, żeby się zgadzał z tymi danymi no bo jak inaczej to tłumaczyć. I niech mi nikt nie wmawia, że to nie jest przekręt jakiś. I nie ma rezerw na dodatek.

Jeśli ktoś inwestuje w konkursy to tak to własnie wygląda, rozpiętość paragonów między 63 - 92. Czyli raptem ktoś zakupił 30 sztuk, jeśli brał paragon za paragonem to i godziny musiały być prawie takie same. Proponuje iść do sklepu zakupić na osobne paragony kilkanaście sztuk produktu i każdy może taki "przekręt" zrobić.

Taaaa. I w jedną minutę sprzedawca nabije mu aż 9 paragonów. Oczywiście, że to bardzo możliwe. Taaaa. Wyświetl w wątku >>
1 Ferdia 0