Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika reniii

reniii

#6623473 Napisano: 24.07.2019 23:07:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Każdy tak o nie walczył a teraz ale paskudne ale coś tam.Ogarnijcie się trochę.I nie ,że zazdroszczę roweru bo nie umiem prowadzić.Tak to dziwne nie mogłam się nauczyć a prób było dużo.Dla jednego szajs dla innego pewnie cudo.Jak to w życiu.

Nie każdy. emotka

Ja wysłałam parę zgłoszeń i nie trafiłam nic jak zwykle, ale teraz gdy zobaczyłam te rowery na OLX, to myślę, że i dobrze, że nie wygrałam. Na takim paskudztwie to obciach jeździć, zwłaszcza z darmową reklamą Miłki i Oreo. I zalegają u szczęśliwców, bo nie ma na nie popytu. Szkoda tylko, że Milka nie dawała ich wygrać po cztery sztuki, bo niektórzy musieliby wynająć tira do ich przechowywania, zanim je upłynnią. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6623430 Napisano: 24.07.2019 19:42:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anka3 napisał(a):

androm napisał(a):

bonitta napisał(a):

anka3 napisał(a):

FBkasia13 napisał(a):

Pytanie, czy udało się komuś sprzedać plumbike milka, istne zatrzesienie teraz ich na olx, w różnych cenach, a zainteresowanie chyba małe 

Ciesz się, że nie musisz sprzedawać Lopato Bike, bo do tego chyba trzeba będzie dopłacić xd Plumbike'a jeszcze sprzedasz rowerowym kapeluchom, ale na pewno nie na połowę ceny regulaminowej.

Plumbike z milka kupiłam na olx za 650 zł o odbiorem osobistym rzecz jasna. Jeśli ci się nie spieszy i masz gdzie przechować to radzę poczekać do następnego sezonu bo ludzie chcą się pozbyć i zgadzają się na duże upusty na razie.  

co trzeba mieć w głowie żeby sprzedać rower za mniej niż 1/3 jego wartości...psucie rynku i desperacja

Żadne psucie rynku. Te rowery nie są warte tyle ile podano w regulaminie.

I niezbyt urodziwe. Wyświetl w wątku >>

reniii

#6622837 Napisano: 23.07.2019 12:23:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

e-e napisał(a):

Widzicie na mapie zwycieskie kapsle z tymbarka? bo mi nie pokazuje. Chodzi mi o te "wszystkie zwycieskie kapsle na mapie"

nie

U mnie też nie widać zwycięzców na tej mapie, a chyba z początku była taka możliwość, czy mi się coś pomyliło? I aż tyle tam jest zgłoszeń, to może strona im padła. Albo wprowadzają jakieś aktualizacje zwycięzców, bo na stronie są do 17 lipca tylko, chyba, że na tym dniu stanęło, bo nikt się nie chwali za który dzień ma wygraną. Nie ogarniam tej loterii wcale. Wyświetl w wątku >>
1 e-e 0

reniii

#6617661 Napisano: 07.07.2019 21:09:31 w SZUKAM....
maryam napisał(a):

Jakie dziś pytanie z Tchibo? emotka

Pytanie: Kocham pić kawę bo...?  Wyświetl w wątku >>
1 maryam 0

reniii

#6615626 Napisano: 02.07.2019 08:00:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
damian napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

damian napisał(a):

jak wyglada promocyjne opakowanie prince polo bo wszedzie sa zwykle

to jakiś nowy konkurs czy loteria z pufą? jeżeli loteria zgłaszamy paragon

ten konkurs z pufa

Na loterię z pufą potrzebny jest tylko paragon, a opakowania są normalne. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6615625 Napisano: 02.07.2019 07:57:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kiciunia21 napisał(a):

kasiap987 napisał(a):

Somersby już działa

Mogę prosić o link? Szukam, szukam i nic  emotka

https://somersby.pl   I działa już bez problemu. Wyświetl w wątku >>

reniii

#6611734 Napisano: 20.06.2019 20:44:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
halliday napisał(a):

damian napisał(a):

Nie mogę wysłać zgłoszenia do primy, pokazuje ze juz zgłoszono, mozna tylko raz nawet jak sie nie wygrało???


na to wychodzi ze ktoś z twojego adresu już wygrał.

Tak pokazuje podczas wysyłania niby, że zgłoszone już było, ale trzeba zignorować ten komunikat i trzeba klikać cały czas wyślij, aż do oporu i pójdzie w końcu. Też tak miałam. Albo zmienić literę w adresie, gdyby faktycznie nie chciało pójść, ale myślę, że pójdzie. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6611292 Napisano: 19.06.2019 07:35:24 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

scrabble napisał(a):

A to dziady!

Mnie tez widział emotka najlepsze źe od zakupu kompa mam kamerkę zasłoniętą, że nic nie widac emotka  
chyba że se jakąś sam dorobił emotka  
też to dostaje ale usuwam od razu. 

hahaha ale bzdura.... Szkoda że mnie nie widział - pewnie dlatego że nie mam kamerki emotka

To jest bezczelność ludzka. Może to gdzieś powinniście zgłosić. Koleżanka też dostała, parę lat temu podobną wiadomość, nie znam dokładnie szczegółów, też żądali haraczu i jeśli nie zapłaci im, to skasują zdjęcia prywatne, które miała na kompie. Zbagatelizowała to i faktycznie popaprańcy usunęli wszystkie zdjęcia, a niektóre z nich straciła bezpowrotnie, bo nie miała ich nigdzie więcej wgranych. Doradzałam jej zgłoszenie tego na policję, ale niestety nie chciała i wyłudzali dalej pewnie od innych kasę. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

reniii

#6610907 Napisano: 17.06.2019 20:37:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
masza napisał(a):

Czy w zgłoszeniu do nutelli podawało się nr telefonu? Wygrała córka - która nie zawsze może odebrać i podałabym swój nr...

Nie podawało się numeru telefonu w zgłoszeniu w Nutelli, a tylko imię, nazwisko i e-mail. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6610672 Napisano: 17.06.2019 12:57:30 w Wygraj mi / Wygram za...
mariolakal napisał(a):

reniii napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Mogę wygrać kubek PRIMA z mazakiem w zamian za 2 kody lays /ilość ograniczona/  emotka

Przecież te kubki Prima dają każdemu za darmo, kto tylko zdąży podać dane na stronie i nie trzeba ich wygrywać. Więc o co kaman?

O to żeby zdążyć...  emotka
PS. A dlaczego te wszystkie zwroty za zakupy towarów, którymi chwali się mnóstwo osób w MDW i DDN są nazywane wygranymi ?  emotka

Oj zdąży się zdąży zwłaszcza, że rozdawnictwo tych kubków potrwa jeszcze chwilę. Ja wczoraj zdążyłam wpisać dane na kubek Prima i dla koleżanki (niekonkursowej) i jej męża. I tylko zmieniłam jedną literę w adresie i poszło zgłoszenie bez problemu. Można więc zdążyć, wystarczy zacząć równo o północy. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6610586 Napisano: 17.06.2019 10:05:14 w Wygraj mi / Wygram za...
mariolakal napisał(a):

Mogę wygrać kubek PRIMA z mazakiem w zamian za 2 kody lays /ilość ograniczona/  emotka

Przecież te kubki Prima dają każdemu za darmo, kto tylko zdąży podać dane na stronie i nie trzeba ich wygrywać. Więc o co kaman? Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6610559 Napisano: 17.06.2019 07:36:04 w SZUKAM....
edzia21 napisał(a):

pink086 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Szukam info (może ktoś wie) dlaczego w Familijnych rozdają po 38 pięćdziesiątek (dane z dnia dzisiejszego) lub po 44, 45 nagród, gdy pula powinna wynosić 50?  emotka
Ktoś kiedyś pisał, że nie wszyscy zwycięscy wypełniają formularz wygranej z danymi od razu.

Ok aczkolwiek bylam przekonana, ze licznik "chrupniec" zmienia sie w momencie wcelowania w dana bramke, a nie podczas odeslania danych...

To może nie wszystkie bramki są trafione?  Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6610542 Napisano: 17.06.2019 00:33:27 w SZUKAM....
kermit napisał(a):

pink086 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Szukam info (może ktoś wie) dlaczego w Familijnych rozdają po 38 pięćdziesiątek (dane z dnia dzisiejszego) lub po 44, 45 nagród, gdy pula powinna wynosić 50?  emotka
Ktoś kiedyś pisał, że nie wszyscy zwycięscy wypełniają formularz wygranej z danymi od razu.


To wyjaśnia dzisiejszy dzień, ale w poprzednich dniach liczba laureatów też jest mniejsza niż 50, z reguły 44-45.

Bo niektórzy pewnie nie odsyłają danych, nie wiedzieć czemu, bo przecież czasem są rezerwy. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6610537 Napisano: 16.06.2019 23:45:14 w Pomocy!!!!
kumulacja napisał(a):

kumulacja napisał(a):

danaaa napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Mam telefon Samsung Galaxy 3 Mini. Wszyscy mogą do mnie dzwonić z wyjątkiem jednej przyjaciółki. Ja do niej mogę.
Nie zablokowałam jej na pewno. Przełożyłam inną kartę do tego telefonu i znowu jest ten sam problem - ona jedyna nie
może do mnie zadzwonić. W czym tkwi problem?

kumulacja napisał(a):

reniii napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Mam telefon Samsung Galaxy 3 Mini. Wszyscy mogą do mnie dzwonić z wyjątkiem jednej przyjaciółki. Ja do niej mogę.
Nie zablokowałam jej na pewno. Przełożyłam inną kartę do tego telefonu i znowu jest ten sam problem - ona jedyna nie
może do mnie zadzwonić. W czym tkwi problem?

Może to ona ma włączoną jakąś blokadę?

Na pewno nie ma. Bo musiałaby mieć blokadę na moje dwa numery. To jakaś blokada w telefonie, ale co z tym zrobić???

Jeśli dotychczasowe rady nie pomogły to spróbuj usunąć jej numer z książki adresowej i wtedy niech koleżanka spróbuje połączyć sie z Tobą. Jak się dodzwoni to zapisz ją w książce, ale pod inną nazwa niż była dotychczas.

Dziękuję! Zaraz spróbuję!

Ta metoda nie działa emotka

Tak też myślałam, że się nie sprawdzi ta metoda. Ja bym poszukała w ustawieniach telefonu, może jednak jest jakaś blokada włączona. Może tu będzie podpowiedź https://support.g...answer/6325463?hl=pl Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6610486 Napisano: 16.06.2019 17:53:35 w Wkurza mnie...
reniii napisał(a):

mama-l-k-m napisał(a):

bruce napisał(a):

Ja pamiętam jeszcze czasy, kiedy jako dziecko, a latach 70-tych, chodziłam po truskawki na pole znajomej mojej babci, aby tam kupić, zawsze - po samodzielnym zerwaniu truskawek z jej ogromnego pola. Słońce grzało okropnie, zero drzew dookoła, tylko pole. Dziecko, jak to dziecko, głupie, naiwne, łatwowierne - co kazali, to robiłam: rwałam zawsze dodatkowo jeszcze i dla niej, i całej jej rodziny, i dla innych kupujących całkiem za friko.  emotka

15 km od naszego miejsca zamieszkania jest takie miejsce emotka  zamówiłam 45kg truskawek bo z 3 dzieci szkoda krzaczków do samodzielnego rwania. Przerobiłam 20kg reszta dla sąsiadów była i z tych 20kg tylko 9 truskawek wyrzuciłam. Jedliśmy prosto z krzaczków bo niepryskane a jak w samochodzie pachniało truskawkami. Czasami kupuję na mieście bo wygodniej ale te to chyba koło truskawek tylko leżały bo mało słodyczy i zapachu mają. 

Ależ się truskawkowo zrobiło na forum. Wielka szkoda, że u mnie nie ma takiego miejsca, bo chętnie bym sobie nazbierała, gdyby tylko truskawki były takie pyszne jak dawniej. I wkurza mnie, że takich owoców to już coraz trudniej jest niestety dostać. I proponuję na tym zakończyć ten wpis, bo coraz bliżej nam jest, do zdobycia karniaka w związku z pisaniem nie w tym wątku co trzeba, pomimo tak smakowitego tematu. 

Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6610485 Napisano: 16.06.2019 17:40:44 w Wkurza mnie...
mama-l-k-m napisał(a):

bruce napisał(a):

Ja pamiętam jeszcze czasy, kiedy jako dziecko, a latach 70-tych, chodziłam po truskawki na pole znajomej mojej babci, aby tam kupić, zawsze - po samodzielnym zerwaniu truskawek z jej ogromnego pola. Słońce grzało okropnie, zero drzew dookoła, tylko pole. Dziecko, jak to dziecko, głupie, naiwne, łatwowierne - co kazali, to robiłam: rwałam zawsze dodatkowo jeszcze i dla niej, i całej jej rodziny, i dla innych kupujących całkiem za friko.  emotka

15 km od naszego miejsca zamieszkania jest takie miejsce emotka  zamówiłam 45kg truskawek bo z 3 dzieci szkoda krzaczków do samodzielnego rwania. Przerobiłam 20kg reszta dla sąsiadów była i z tych 20kg tylko 9 truskawek wyrzuciłam. Jedliśmy prosto z krzaczków bo niepryskane a jak w samochodzie pachniało truskawkami. Czasami kupuję na mieście bo wygodniej ale te to chyba koło truskawek tylko leżały bo mało słodyczy i zapachu mają. 

Ależ się truskawkowo zrobiło na forum. Wielka szkoda, że u mnie nie ma takiego miejsca, bo chętnie bym sobie nazbierała, gdyby tylko truskawki były takie pyszne jak dawniej. Wyświetl w wątku >>

reniii

#6610437 Napisano: 16.06.2019 14:05:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
damian napisał(a):

właśnie nie dostałem e-mail, a wpisałem dane punkt 0:00 i myślałem że zdążyłem

W razie wygrania wysyłają e-mail, więc pewno było dużo chętnych i poszły kubki szybko. Trzeba się bardzo spieszyć z wpisywaniem danych, bo się nie zdąży. Mi to nawet strona się zawieszała w którymś dniu i lipa była a nie kubek. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6610415 Napisano: 16.06.2019 12:33:56 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

Ja pamiętam jeszcze czasy, kiedy jako dziecko, a latach 70-tych, chodziłam po truskawki na pole znajomej mojej babci, aby tam kupić, zawsze - po samodzielnym zerwaniu truskawek z jej ogromnego pola. Słońce grzało okropnie, zero drzew dookoła, tylko pole. Dziecko, jak to dziecko, głupie, naiwne, łatwowierne - co kazali, to robiłam: rwałam zawsze dodatkowo jeszcze i dla niej, i całej jej rodziny, i dla innych kupujących całkiem za friko.  emotka

Ale przynajmniej smakowały wówczas przecudnie, czego nie można powiedzieć o tych dostępnych obecnie. Teraz już dzieci to by na pewno nie poszły rwać truskawek, bo są bardzo leniwe i wygodne. Wyświetl w wątku >>

reniii

#6610414 Napisano: 16.06.2019 12:26:30 w Wkurza mnie...
delvitto napisał(a):

co do truskawek, nie trafiłam jeszcze na naprawdę dobre:( patrzę, mówią dzisiejsze, a one juz  mokre na starcie, uciśnięte, w domu do zjedzenia od razu, bo gdy na drugi dzień zostawić, to sporo będzie zgnitych:( i często takie nadmuchane w środku... Nie widziałam osób, które by sprzedawały swoje owoce, z ogródka, tylko wciąż u handlarzy lub w hipermarkecie:( Byłam tydzień temu na rolnej giełdzie, i niestety, truskawki pomęczone, wilgotne, przejrzałe, na pewno nie był to atrakcyjny owoc:(

Mnie wkurza, że nawet takie starsze panie stojące z tymi truskawkami zawsze twierdzą, iż są to owoce z ich ogródka, niepryskane i zdrowe. A jest to kłamstwo, bo już w domu, po umyciu ich, okazuje się, że są tak nafaszerowane chemią strasznie. I wcale smaku truskawki w nich nie ma, ani zapachu i tylko posmak nieprzyjemny jakiś mają, że się zastanawiam czy w ogóle można je jeść, czy lepiej nie. Szkoda tylko, iż nie ma nadzoru nad takimi owocami z targu, bo gdyby je zbadać pod kątem zawartości szkodliwych substancji, to mogłoby się okazać, że są niejadalne. Wyświetl w wątku >>

reniii

#6610381 Napisano: 16.06.2019 10:48:24 w Pomocy!!!!
kermit napisał(a):

kumulacja napisał(a):

kermit napisał(a):

kumulacja napisał(a):

reniii napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Mam telefon Samsung Galaxy 3 Mini. Wszyscy mogą do mnie dzwonić z wyjątkiem jednej przyjaciółki. Ja do niej mogę.
Nie zablokowałam jej na pewno. Przełożyłam inną kartę do tego telefonu i znowu jest ten sam problem - ona jedyna nie
może do mnie zadzwonić. W czym tkwi problem?

Może to ona ma włączoną jakąś blokadę?

Na pewno nie ma. Bo musiałaby mieć blokadę na moje dwa numery. To jakaś blokada w telefonie, ale co z tym zrobić???


A z innego tel. (aparatu tel.) a z tych kart możesz do niej zadzwonić?

Z każdej karty w tym telefonie mogę do niej zadzwonić. Tylko ona nie może. To chyba jakiś błąd w samym aparacie.
Ona od razu po zadzwonieniu do mnie ma odrzucone połączenie i włącza się moja poczta głosowa.

No tak, źle w ogóle to zrozumiałam/przeczytałam. Zmieniam pytanie: Czy jeśli Twoja karta jest w innym telefonie niż ten Galaxy to ona może się do Ciebie dodzwonić?

Pewnie to wina telefonu a nie kart SIM. A może to blokada operatora telefonii. Wyświetl w wątku >>
0 0