Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika reniii

reniii

#6627225 Napisano: 05.08.2019 12:41:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

FBewelina13 napisał(a):

Ja przed chwilą kupiłam Danio waniliowe w saszetce i również nie wyskoczył żaden kod, napisałam maila do organizatora konkursu 

kupiłam danio w saszetce kod wydrukowano

To dziękuję za informację, muszę podjechać raz jeszcze sprawdzić czy u mnie się wydrukuje.  Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6627220 Napisano: 05.08.2019 12:35:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBewelina13 napisał(a):

Ja przed chwilą kupiłam Danio waniliowe w saszetce i również nie wyskoczył żaden kod, napisałam maila do organizatora konkursu 

Agencje to przechodzą już same siebie, bo równie dobrze można byłoby wpisać numer paragonu, albo tak jak było z Fantazją w Delikatesach Centrum, podawało się Delikartę i system już wiedział, że zakupiło się produkt. Dostałam nawet SMS z informacją o konkursie, gdybym nie wiedziała o nim przypadkiem. A tu d..... Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6627211 Napisano: 05.08.2019 12:23:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

reniii napisał(a):

rutka napisał(a):

Jeśli chodzi o Danio to napisano "wszystkie produkty marki danio o smaku waniliowym"

Ja rano wzięłam Danio waniliowe w kubeczku i nic nie wydrukowało się, a powinno przecież. Nie wiem czy pisać do nich coś, bo kupiłam tylko jeden kubek Danio.

kicha ja wzięłam trzy i kodu nie było

Ostatnio nie było problemów z tą loterią.  Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6627209 Napisano: 05.08.2019 12:21:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBewelina13 napisał(a):

A czy w tej loterii Danio, nagrody są natychmiastowe czy odbywa się losowanie? 

Wbija się kod na stronie i wstrząsa urządzeniem i od razu wiadomo czy się wygrywa czy nie. Ja w poprzedniej edycji wygrałam aż jedno Danio wiśniowe bodajże. Problem z tym, że obecnie u mnie w Biedrze kod do paragonu niestety nie wyskoczył i lipa. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6627202 Napisano: 05.08.2019 12:05:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
karkocka napisał(a):

infatne napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

andii napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

cinamoon napisał(a):

Czy był ktoś już w Biedronce po Danio? Bo niestety mi nie wydrukowały się kody. 

mnie też nie może to nie to danio

do tych w ,,saszetce' się drukują''

kurczę masakra dzięki za info

No nieźle mi do zwykłych tez nie drukowalo. Chciałam wziąć te w saszetce ale to są jakieś danio push wiec myślałam , że to.nie to emotka

u mnie nie drukuje się kod do żadnego Danio emotka

Lipa z tą loterią jakaś!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6627199 Napisano: 05.08.2019 12:03:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rutka napisał(a):

Jeśli chodzi o Danio to napisano "wszystkie produkty marki danio o smaku waniliowym"

Ja rano wzięłam Danio waniliowe w kubeczku i nic nie wydrukowało się, a powinno przecież. Nie wiem czy pisać do nich coś, bo kupiłam tylko jeden kubek Danio. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6627171 Napisano: 05.08.2019 10:39:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
infatne napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

andii napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

cinamoon napisał(a):

Czy był ktoś już w Biedronce po Danio? Bo niestety mi nie wydrukowały się kody. 

mnie też nie może to nie to danio

do tych w ,,saszetce' się drukują''

kurczę masakra dzięki za info

No nieźle mi do zwykłych tez nie drukowalo. Chciałam wziąć te w saszetce ale to są jakieś danio push wiec myślałam , że to.nie to emotka

Pisał ktoś do nich co z tymi serkami?  Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6627087 Napisano: 05.08.2019 07:49:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

cinamoon napisał(a):

Czy był ktoś już w Biedronce po Danio? Bo niestety mi nie wydrukowały się kody. 

mnie też nie może to nie to danio

Też nie mam żadnego kodu i nie wiem czy się wracać i wyjaśniać dlaczego. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6626125 Napisano: 01.08.2019 14:11:17 w moje dzisiejsze wygrane :)
jokan napisał(a):

piłka od Kubusia emotka

Szokujące emotka , ale również piłka Kubusiowa. Wyświetl w wątku >>

reniii

#6625514 Napisano: 31.07.2019 08:06:42 w Wkurza mnie...
Tu też mięknie rura. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6625381 Napisano: 30.07.2019 19:31:36 w Wkurza mnie...
zielonaszpilka napisał(a):

jokan napisał(a):

joan napisał(a):

kreatia napisał(a):

Ktoś jest ciekawy wyników brecka? No to hop: https://m.faceboo...438232756852/?type=3

/edit: wkurzają mnie agencje, które swój regulamin maja gdzieś 


Co za żenada - twierdzą, że odpowiedź została przesłana bez spacji - kto w ogóle czyta gnioty bez spacji? O nagradzaniu tekstu, co nie posiada spacji czy znaków interpunkcyjnych nawet nie wspomnę emotka

chronią tylko swoją doopę nic innego...ja nie grałam, ale czy w regulaminie było określone, czy ma być 300 ze spacją czy bez spacji?

Przecież to stara praktyka konkursowa. Nikt nigdy nie wysyłał zgłoszenia bez spacji? emotka Wierszyk mi się nie podoba, bo wyniki z niego, że to Włosi są na szczycie. Ale skoro nagradzają takie zgłoszenie to może w kolejnym konkursie jednak wezmę udział emotka

Mnie też wkurzył ten Breck. Ten wygrany wierszyk to rzeczywiście nie powala jakoś błyskotliwością, a i agencja też mętnie się tłumaczy. Może ten zwyciezca to ktoś od nich???? Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6625082 Napisano: 30.07.2019 08:16:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
e-e napisał(a):

bibeck napisał(a):

reniii napisał(a):

e-e napisał(a):

Jak to jest z MILKO, jeśli ktoś wygrał opaskę to już nic innego nie może wygrać?  emotka  yyyyy?

Jak patrzę na tę galerię w Milko i widzę znowu, już chyba setny raz, kogoś, kto jedzie na rowerze z rozkraczonymi nogami, to mi się normalnie robi niedobrze. Ileż można non stop to samo oglądać? A potem się dziwimy, że dana agencja losowała zwycięzców.

i sporo zdjęć z "wklejkami" wstawionymi w programach graficznych...

Gdzie wy to widzicie? jest jakaś galeria zwycięzców? bo ja nie widzę emotka  No ale bardziej mnie ciekawi co z tą nagrodą....

Zwycięzców też nie widzę i szkoda, że ich nie publikują, ale widzę te zgłoszone zdjęcia i o tym mowa. A co do nagród to nie wiem. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6625062 Napisano: 30.07.2019 00:14:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bibeck napisał(a):

reniii napisał(a):

e-e napisał(a):

Jak to jest z MILKO, jeśli ktoś wygrał opaskę to już nic innego nie może wygrać?  emotka  yyyyy?

Jak patrzę na tę galerię w Milko i widzę znowu, już chyba setny raz, kogoś, kto jedzie na rowerze z rozkraczonymi nogami, to mi się normalnie robi niedobrze. Ileż można non stop to samo oglądać? A potem się dziwimy, że dana agencja losowała zwycięzców.

i sporo zdjęć z "wklejkami" wstawionymi w programach graficznych...

Tak, to też prawda.  Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6625059 Napisano: 29.07.2019 23:59:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

edzia21 napisał(a):

i zapewne były również dzienne...tylko zapomnieli o ty wspomnieć emotka wydaje mi się, że jutro bdzie ciąg dalszy (u mnie też wygrane z 2 ostatnich dni). Jak na 90 nagród to zdecydowanie za mało wpisów...a albedziaki lubią rozkładać informowanie na kilka dni. Raczej maile zautomatyzowane nie były. 

Niestety śmiem wątpić, myślę, że kolejny raz pojechali po bandzie. Dzwonili czasem 2 dni, ale maile wysyłali zwykle hurtem.

Myślę, że jest już pozamiatane. Dziwne jest tylko to, iż tak mało jest wpisów z tymi wygranymi bonami na forum.  Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6625057 Napisano: 29.07.2019 23:55:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
e-e napisał(a):

Jak to jest z MILKO, jeśli ktoś wygrał opaskę to już nic innego nie może wygrać?  emotka  yyyyy?

Jak patrzę na tę galerię w Milko i widzę znowu, już chyba setny raz, kogoś, kto jedzie na rowerze z rozkraczonymi nogami, to mi się normalnie robi niedobrze. Ileż można non stop to samo oglądać? A potem się dziwimy, że dana agencja losowała zwycięzców. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6624882 Napisano: 29.07.2019 17:32:23 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
holden napisał(a):

Albedo mnie nie lubi, ani tukana z ITM ani karty z Silana emotka

holden napisał(a):

Albedo mnie nie lubi, ani tukana z ITM ani karty z Silana emotka

Albedo emotka Wyświetl w wątku >>
1 holden 0

reniii

#6624404 Napisano: 27.07.2019 22:24:15 w SZUKAM....
edzia21 napisał(a):

termitek99 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Czy dostajecie zwrotki wysylane z Orange na dowolne konkursy z prefixem 4321?

Nie.....

No to zajebongo. Ciekawe czy te eski w ogole dochodza do docelowego miejsca i jedynie nie ma zwrotki, czy w ogole nie dochodza.

To zależy od konkursu, ponieważ na niektóre z nich zwrotki przychodziły a na inne niestety nie np. w Loterii "Nestle — Wygrywaj nagrody ze świata przyrody" zwrotek niestety nie było. I nie wiadomo czy się doszły czy nie, bo nic nie wygrałam w tej loterii. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

reniii

#6624126 Napisano: 26.07.2019 15:20:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cleo25 napisał(a):

Wygrałam 50zł w loterii Tymbark "Tego jeszcze nie było", ale w formularzu zwycięzcy nie ma odnośnika do wgrania zdjęcia paragonu. Ktoś tak miał ? Co z tym zrobić ?

Może ten trafiony zwycięski kapel to był akurat kapsel, który dawali gratis po zgłoszeniu pięciu paragonów i nie trzeba nic wgrywać. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6623476 Napisano: 24.07.2019 23:19:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maa napisał(a):

androm napisał(a):

anka3 napisał(a):

androm napisał(a):

bonitta napisał(a):

anka3 napisał(a):

FBkasia13 napisał(a):

Pytanie, czy udało się komuś sprzedać plumbike milka, istne zatrzesienie teraz ich na olx, w różnych cenach, a zainteresowanie chyba małe 

Ciesz się, że nie musisz sprzedawać Lopato Bike, bo do tego chyba trzeba będzie dopłacić xd Plumbike'a jeszcze sprzedasz rowerowym kapeluchom, ale na pewno nie na połowę ceny regulaminowej.

Plumbike z milka kupiłam na olx za 650 zł o odbiorem osobistym rzecz jasna. Jeśli ci się nie spieszy i masz gdzie przechować to radzę poczekać do następnego sezonu bo ludzie chcą się pozbyć i zgadzają się na duże upusty na razie.  

co trzeba mieć w głowie żeby sprzedać rower za mniej niż 1/3 jego wartości...psucie rynku i desperacja

Żadne psucie rynku. Te rowery nie są warte tyle ile podano w regulaminie.

nie wiem co tam wpisanie w regulamin, ale na stronie producenta są do kupienia za 2259:)

tylko ze te są z logotypami Milka
ktoś kto chce kupić Plumbike chce miec taki napis a nie Milka
Wiem cos na ten temat gdyż jakis czas temu próbowałam sprzedać plumbike sygnowany cono sur
wiecej podziekuje za takie wynalazki emotka

Nie zauważyliście jeszcze o co się bijemy? O sygnowane leżaki, bluzy i koszulki, piłki, okulary, rowery, szklanki, termosy, stoliki......... i te wygrane są takie piękne i pożądane i równocześnie stają się darmową reklamą konkretnego producenta. Nie widzicie tego naprawdę? Dlaczego wygrane nie są zwyczajne, a prawie zawsze z logo? A ile kosztuje reklama w tv i prasie? A my szczęściarze reklamujemy za free i jeszcze suszymy zęby w uśmiechu z tego szczęścia. Wyświetl w wątku >>