Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika reniii

reniii

#6632819 Napisano: 23.08.2019 17:36:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violka88 napisał(a):

Pomocy!!! 
Mam dalej problem z odesłaniem danych w konkursie Astry. 
Probuje na różne sposoby iphonem, smartfonem, tabletem laptopem i zmieniam przeglądarki i nie mogę wgrać foto paragonu. komputerze wyskoczyła informacja że jest nieodpowiedni format. 
Foto paragonu zrobiłam iphonem, 
jest zapis image.ipg wiec zawsze to wystarczyło i zawsze paragony wchodziły a tym razem nie mogę się z tym uporać. Proszę o pomoc - z góry serdecznie dziekuje 

Może zdjęcie paragonu ma za duży rozmiar? Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6632593 Napisano: 22.08.2019 22:00:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

reniii napisał(a):

superloser napisał(a):

reniii napisał(a):

gryszelm napisał(a):

W poprzednim etapie zdjęcie, które było plagiatem zostało usunięte i wybrane na to miejsce inne, niestety, osoby, która już wcześniej była wytypowana do nagrody (pani Martyny), więc w sumie nie wiadomo czy wydadzą 50 voucherów czy 49?

Powinna być rezerwa.

Konkurs wysokich lotów  emotka

Regulamin 

2.9 Zadanie konkursowe – polega na wykonaniu autorskiego zdjęcia na następujący temat: „Pokaż na zdjęciu jak wyciskasz więcej z lata z Seth & Riley’s Garage.”.   - 50% prac to stare foty albo pożyczone, bo PRODUKTU PROMOCYJNEGO BRAK albo doklejony jak "u krowy" 

...na zdjęciu konkursowym może (ale nie musi) znajdować się wizerunek wyłącznie uczestnika (tj. na zdjęciu konkursowym nie może być wizerunku innej osoby). 
- 2 osoby to chyba fota NIEREGULAMINOWA emotka

Tutaj też podejrzane, bo imiona są różne. 
https://www.stalk.../2083692017057746937
https://www.konku...cej.pl/laureaci1.php

Czasami Basia to Dominika...
Kiedyś był Bartosz po alkoholu jest Rafał .... film sie urywa, imiona sie mieszają - taki UROK % 
Jaki produkt taki konkurs  emotka

Jest i wasza ulubienica, zdjęcie w innym konkursie, a jakby to samo. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6632584 Napisano: 22.08.2019 21:30:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

reniii napisał(a):

gryszelm napisał(a):

W poprzednim etapie zdjęcie, które było plagiatem zostało usunięte i wybrane na to miejsce inne, niestety, osoby, która już wcześniej była wytypowana do nagrody (pani Martyny), więc w sumie nie wiadomo czy wydadzą 50 voucherów czy 49?

Powinna być rezerwa.

Konkurs wysokich lotów  emotka

Regulamin 

2.9 Zadanie konkursowe – polega na wykonaniu autorskiego zdjęcia na następujący temat: „Pokaż na zdjęciu jak wyciskasz więcej z lata z Seth & Riley’s Garage.”.   - 50% prac to stare foty albo pożyczone, bo PRODUKTU PROMOCYJNEGO BRAK albo doklejony jak "u krowy" 

...na zdjęciu konkursowym może (ale nie musi) znajdować się wizerunek wyłącznie uczestnika (tj. na zdjęciu konkursowym nie może być wizerunku innej osoby). 
- 2 osoby to chyba fota NIEREGULAMINOWA emotka

Tutaj też podejrzane, bo imiona są różne. 
https://www.stalk.../2083692017057746937
https://www.konku...cej.pl/laureaci1.php Wyświetl w wątku >>

reniii

#6632580 Napisano: 22.08.2019 20:54:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gryszelm napisał(a):

W poprzednim etapie zdjęcie, które było plagiatem zostało usunięte i wybrane na to miejsce inne, niestety, osoby, która już wcześniej była wytypowana do nagrody (pani Martyny), więc w sumie nie wiadomo czy wydadzą 50 voucherów czy 49?

Powinna być rezerwa. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6632577 Napisano: 22.08.2019 20:40:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gryszelm napisał(a):

reniii napisał(a):

gryszelm napisał(a):

jokan napisał(a):

maribog napisał(a):

owszem ale lista zamyka się na 300, w to miejsce nie wskoczy nikt, brak rezerwy...nagroda zostaje u organizatora.

no ale ostatnio z 1 etapu zmienili, wyrzucili 1 zdjecie i dali inne, moze tu bedzie podobnie, chociaz nie o vouchery chodzi

Też tak myślę, i jedno z tych zdjęć na trampki też już widziałam na innej stronie, nie mam teraz jak go sprawdzić, ale później zobaczę.

A może to zdjęcie?
https://www.adren...ken-switzerland/4660
https://konkurswy...s/1566163463_min.jpg

Tak, o tym myślałam, bo ten napis na rękach zapamiętałam

A co na to Smolar? Odkąd agencje zaczęły publikować zwycięskie prace, to się jakoś dziwnie okazało, że wiele z nich to plagiaty. Ale agencje chyba po to są, aby je wcześniej zweryfikować. I powinni takie osoby, podszywające się pod kogoś i kradnące czyjś pomysł, skutecznie usuwać we wszystkich innych konkursach, to może skończyłyby się te kradzieże. A tak to hulaj dusza. Wyświetl w wątku >>

reniii

#6632573 Napisano: 22.08.2019 20:18:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gryszelm napisał(a):

jokan napisał(a):

maribog napisał(a):

owszem ale lista zamyka się na 300, w to miejsce nie wskoczy nikt, brak rezerwy...nagroda zostaje u organizatora.

no ale ostatnio z 1 etapu zmienili, wyrzucili 1 zdjecie i dali inne, moze tu bedzie podobnie, chociaz nie o vouchery chodzi

Też tak myślę, i jedno z tych zdjęć na trampki też już widziałam na innej stronie, nie mam teraz jak go sprawdzić, ale później zobaczę.

A może to zdjęcie?
https://www.adren...ken-switzerland/4660
https://konkurswy...s/1566163463_min.jpg Wyświetl w wątku >>
1 gryszelm 0

reniii

#6632445 Napisano: 22.08.2019 13:55:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magisterek napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

A ja u Smolara wygrywam, za to Los Mejores to jest agencja, która dała mi max zestaw past i to też nie zawsze mam taki rarytas  emotka

ja mam to samo -Smolar -ok , a Los Mejores- zagadka 

a ja nie narzekam na żadną z nich emotka


Moje hasła u Los Mejores nie trafiają w ich gusta... próbowałem wszystkiego, aż odpuściłem, bo kupić pasty, żeby wygrać pasty to trochę słabe! Chciałbym kiedyś zobaczyć jakimi tekstami wygrywa się te uśmiechnięte samochody

Wielka szkoda, że nie publikują tych zwycięskich haseł.  Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6632260 Napisano: 21.08.2019 23:19:03 w PLAGIATY
gryszelm napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

reniii napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

Nie brałam udziału w konkursie Garage, ale przeglądałam galerię zwycięzców i rzucił mi się w oczy balon
https://konkurswycisnijwiecej.pl/uploads/1565557061.jpg
http://photofunia.com/pl/effects/hot-air-balloonKakadu 

Jakaś przebiegła Kasia przygarnęła sobie czyjeś zdjęcie. A co na to Smolar?

To jest zdjęcie z jakiejś strony, która udostępnia je do użytku za darmo, ale nie do każdego, bo do komercyjnego nie. I tu pytanie czy użycie zdjęcia w takim konkursie to użytek komercyjny. To od strony tej strony emotka A druga sprawa to pytanie czy organizator akceptuje takie zdjęcia. Smolar w regulaminie ma "autorem pracy musi być uczestnik;−praca musi być wynikiem osobistej twórczości uczestnika". Czy dodanie napisu do zdjęci robi z nas już autora pracy a praca jest wynikiem naszej osobistej twórczości? Moim zdaniem nie, ale to pytanie do Smolara,

Przeglądałam dziś galerię laureatów 1 tygodnia i nie widzę już tego zdjęcia z balonem, tak że chyba usunęli. I dobrze.

I bardzo dobrze, że usunęli to przerobione zdjęcie z balonem, bo nie można przecież robić nikogo w balona. Wyświetl w wątku >>

reniii

#6632257 Napisano: 21.08.2019 23:14:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
soulfly napisał(a):

reniii napisał(a):

FBkatarzyna36 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

FBkatarzyna36 napisał(a):

mczarna napisał(a):

FBkatarzyna36 napisał(a):

Czy ktoś wygrał coś kiedyś w konkursach w markecie? Tam trzeba najczęściej kupić produkty za jakaś kwotę i odpowiedzieć na pytanie. Ja tyle razy brałam udział i nic. Może jest jakiś klucz odpowiedzi ;D

"markecie" ? Możesz sprecyzować? 

/np. konkursy intermarche

Tak, wiele osób wygrywa. Wystarczy poczytać wątek Moje dzisiejsze wygrane emotka każda agencja lubi co innego, do niektórych są "klucze" emotka

Przejrzałam i faktycznie sporo osób wygrywa emotka

Tak, agencje lubią różne teksty. Ja u Albedo nigdy nic nie wygrałam ani prozą, ani wierszem, ani w loteriach nawet. Chyba wie, że jej nie lubię.


Skoro tak, to co lubi Albedo? 

Sama chciałabym to wiedzieć. Ale tego nikt nie zdradzi. Może faktycznie jest jakieś słowo klucz. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6632254 Napisano: 21.08.2019 22:59:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBkatarzyna36 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

FBkatarzyna36 napisał(a):

mczarna napisał(a):

FBkatarzyna36 napisał(a):

Czy ktoś wygrał coś kiedyś w konkursach w markecie? Tam trzeba najczęściej kupić produkty za jakaś kwotę i odpowiedzieć na pytanie. Ja tyle razy brałam udział i nic. Może jest jakiś klucz odpowiedzi ;D

"markecie" ? Możesz sprecyzować? 

/np. konkursy intermarche

Tak, wiele osób wygrywa. Wystarczy poczytać wątek Moje dzisiejsze wygrane emotka każda agencja lubi co innego, do niektórych są "klucze" emotka

Przejrzałam i faktycznie sporo osób wygrywa emotka

Tak, agencje lubią różne teksty. Ja u Albedo nigdy nic nie wygrałam ani prozą, ani wierszem, ani w loteriach nawet. Chyba wie, że jej nie lubię. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6632249 Napisano: 21.08.2019 22:51:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

andii napisał(a):

jokan napisał(a):

czy ktos czeka na zatwierdzenie paragonu wysylanego na pilke Kubusia u Smolara? (oświadczenie z paragonem wysłane 1 sierpnia)

u mnie na następny dzień potwierdzili że wszystko okey  i nagroda zostanie wysłana do 13.09

no wlasnie cos dlugo czekam....chyba jutro tam przedzwonie

U mnie 3 sierpnia zwrotka od Smolara o potwierdzeniu danych, a parę dni później mail o pozytywnej weryfikacji. Piłka od tygodnia jest już w domu. Moim zdaniem trzeba do nich napisać albo zadzwonić. Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

reniii

#6631163 Napisano: 19.08.2019 00:00:57 w PLAGIATY
iwona0103 napisał(a):

Nie brałam udziału w konkursie Garage, ale przeglądałam galerię zwycięzców i rzucił mi się w oczy balon
https://konkurswycisnijwiecej.pl/uploads/1565557061.jpg
http://photofunia.com/pl/effects/hot-air-balloonKakadu 

Jakaś przebiegła Kasia przygarnęła sobie czyjeś zdjęcie. A co na to Smolar? Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6630249 Napisano: 14.08.2019 19:05:22 w moje dzisiejsze wygrane :)
bonitta napisał(a):

Słuchawki z Bacardi Biedronka emotka  Ufff, chyba najdroższa nagroda w ostatnim roku... cieszę się niezmiernie! Sms-a wcześniej nie miałam emotka

U mnie równieżemotka Wyświetl w wątku >>

reniii

#6629662 Napisano: 13.08.2019 12:28:45 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kosmetyczka z Fantazji w DC. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6628133 Napisano: 07.08.2019 21:50:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylwika76 napisał(a):

gryszelm napisał(a):

Jakie jest dziś pytanie z Tchibo? Podeśle ktoś, może być na pw.

ja też poproszę emotka

Z kim najchętniej spędzasz czas?  Wyświetl w wątku >>
1 gryszelm 0

reniii

#6627373 Napisano: 05.08.2019 19:31:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
buziolek napisał(a):

reniii napisał(a):

Kiciunia21 napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Kiciunia21 napisał(a):

Co dziś wozi DPD? Przed chwilą SMS.

U mnie koszulka colgate, ale maz twierdzi, ze przyszlo geisem. Tez mam sms od dpd. Na razie sie kurier nie zjawil.

Zestaw Sensodyne- przed chwilą mama dała mi znać.

Moją jedną jedyną koszulkę dostarczyła dziś Poczta Polska i oczywiście koszulka z logo Colgate. I na co to komu???

Przecież wszystkie koszulki były z logo colgate, wybierałaś rozmiar i napis, od początku wiadomo było że  koszulki będą z napisem colgate, więc skąd zdziwienie ? 

Zdziwiona nie jestem ale dlaczego wszędzie to logo. I komu to potrzebne? Wyświetl w wątku >>
1 buziolek 0

reniii

#6627293 Napisano: 05.08.2019 15:50:14 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
mamadwojga napisał(a):

pawlisko napisał(a):

koszulka z Colgate Biedronka

U  mnie też

Też. Poczta Polska. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6627292 Napisano: 05.08.2019 15:45:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kiciunia21 napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Kiciunia21 napisał(a):

Co dziś wozi DPD? Przed chwilą SMS.

U mnie koszulka colgate, ale maz twierdzi, ze przyszlo geisem. Tez mam sms od dpd. Na razie sie kurier nie zjawil.

Zestaw Sensodyne- przed chwilą mama dała mi znać.

Moją jedną jedyną koszulkę dostarczyła dziś Poczta Polska i oczywiście koszulka z logo Colgate. I na co to komu??? Wyświetl w wątku >>
1 azaflora 0

reniii

#6627287 Napisano: 05.08.2019 15:40:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
case napisał(a):

Zgłoście wszystko na infolinię mailową. Potrzebne zdjęcie paragonu i krótki opis sytuacji - dosłownie tylko taki, żeby było wiadomo, że to o to chodzi.
Oprócz naprawiania błędu samego w sobie, ustalamy z Jeronimo Martins formę rekompensaty, tylko musimy mieć wszystko na "piśmie" czyli mailu.

Powinni dać w ramach rekompensaty po bonie. Wyświetl w wątku >>
2 andii, benasia 0

reniii

#6627281 Napisano: 05.08.2019 15:36:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

reniii napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

FBewelina13 napisał(a):

Ja przed chwilą kupiłam Danio waniliowe w saszetce i również nie wyskoczył żaden kod, napisałam maila do organizatora konkursu 

kupiłam danio w saszetce kod wydrukowano

To dziękuję za informację, muszę podjechać raz jeszcze sprawdzić czy u mnie się wydrukuje. 

mi też kod wydrukowało z tego danio co powyżej na zdjęciu ale co z tego jak pudło...

W Biedronce byłam, zobaczyłam i nic nie kupiłam, bo serków niet, nawet tych co rano w kubeczku kupowałam nie było ani innych też nie, a sprzedawczynie jak zwykle nic nie wiedzą. Chyba wszystko powędrowało na zaplecze, bo jak to wytłumaczyć. Pewno wyjaśniają ten problem z agencją, bo dziwne, że serki ot tak sobie wyparowały. Nie robiłam już rundy po innych sklepach, bo mnie to wku...., tylko napisałam maila do Nav i czekam. Wyświetl w wątku >>
0 0