Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika reniii

reniii

#6635299 Napisano: 01.09.2019 10:41:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

margo1 napisał(a):

Nie mam zwrotki z 4321 na Orange,może mają za dużo zgłoszeń na ostatni dzień, a co do Milki to ja chętnie biorę wszelkie pluszaki,jak nie dzieci,to psy się nimi bawią,za darmo to nie żal jak zniszczą 

jokan napisał(a):

reniii napisał(a):

reniii napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

reniii napisał(a):

pikawka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

ocho, zacznie się rzucanie na krowy emotka
https://www.e-kon...-delikatnosc.htmnie, d



Nie, dziękuję  emotka

Ja też o to badziewie bić się nie zamierzam. Zauważyliście, że coraz bardziej szajskie te nagrody? Takie krowy dawali w Tesco za zakup Milki, za jakąś kwotę i szału ludzi przy tym jakoś nie zauważyłam.


ano szajskie a maskotki to jest szajstwo do potęgi... Tylko się to wala i nic z tego nie ma. Krowy jeszcze nie mam ale jakoś hm nie za bardzo chcę mieć...

Nie patrzyłam jeszcze w regulamin, żeby sprawdzić cenę tej nieszczęsnej krowy, ale czy nie lepiej, żeby dali chociaż po 20 zeta, zamiast tego szita.

No chyba ich pogięło, ta krowa kosztuje prawie 5 dych, według agencji. Chyba ktoś upadł na głowę i to z dużej wysokości. Że już nie wspomnę o kosztach transportu tej mućki.

moze i szajskie, ale male dzieci sie z pewnosci uciesza z takiej krowki, moze ktos bedzie gral o nia na prezent, czemu nie?


Ja to bym ani takiego prezentu nie chciała ani tym bardziej nie dała mimo iż mam w rodzinie kilka maluchów. Jeszcze gdyby ta krowa muczała to co innego a tak? Wolałabym wygrać vocher na 5 zł na czekoladę czy ciastko z Milki niż to coś.

Każda nagroda byłaby lepsza od maskotek, chociażby takie bilety do kina. A pluszaki jako nagroda to niewypał, bo nie dość, że dzieci się tym nie ekscytują, w odróżnieniu od nas, to jeszcze zaśmiecają niepotrzebnie środowisko, bo szybko wylądują na wysypisku śmieci. I na co to komu? I komu to potrzebne? Chyba tylko CHIŃCZYKOM, w rozwoju ich gospodarki, a nie naszej. Wyświetl w wątku >>

reniii

#6635155 Napisano: 31.08.2019 20:16:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
reniii napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

reniii napisał(a):

pikawka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

ocho, zacznie się rzucanie na krowy emotka
https://www.e-kon...-delikatnosc.htmnie, d



Nie, dziękuję  emotka

Ja też o to badziewie bić się nie zamierzam. Zauważyliście, że coraz bardziej szajskie te nagrody? Takie krowy dawali w Tesco za zakup Milki, za jakąś kwotę i szału ludzi przy tym jakoś nie zauważyłam.


ano szajskie a maskotki to jest szajstwo do potęgi... Tylko się to wala i nic z tego nie ma. Krowy jeszcze nie mam ale jakoś hm nie za bardzo chcę mieć...

Nie patrzyłam jeszcze w regulamin, żeby sprawdzić cenę tej nieszczęsnej krowy, ale czy nie lepiej, żeby dali chociaż po 20 zeta, zamiast tego szita.

No chyba ich pogięło, ta krowa kosztuje prawie 5 dych, według agencji. Chyba ktoś upadł na głowę i to z dużej wysokości. Że już nie wspomnę o kosztach transportu tej mućki. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6635151 Napisano: 31.08.2019 20:05:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

reniii napisał(a):

pikawka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

ocho, zacznie się rzucanie na krowy emotka
https://www.e-kon...-delikatnosc.htmnie, d



Nie, dziękuję  emotka

Ja też o to badziewie bić się nie zamierzam. Zauważyliście, że coraz bardziej szajskie te nagrody? Takie krowy dawali w Tesco za zakup Milki, za jakąś kwotę i szału ludzi przy tym jakoś nie zauważyłam.


ano szajskie a maskotki to jest szajstwo do potęgi... Tylko się to wala i nic z tego nie ma. Krowy jeszcze nie mam ale jakoś hm nie za bardzo chcę mieć...

Nie patrzyłam jeszcze w regulamin, żeby sprawdzić cenę tej nieszczęsnej krowy, ale czy nie lepiej, żeby dali chociaż po 20 zeta, zamiast tego szita. Wyświetl w wątku >>
2 joan, bubba 0

reniii

#6635148 Napisano: 31.08.2019 19:58:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

pikawka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

ocho, zacznie się rzucanie na krowy emotka
https://www.e-kon...-delikatnosc.htmnie, d



Nie, dziękuję  emotka

krowy może nie ale ta główna nagroda podoba mi się

Pewno, gdyby nie te nagrody główne, to chyba ludzie by w to nie grali. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6635146 Napisano: 31.08.2019 19:55:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

ocho, zacznie się rzucanie na krowy emotka
https://www.e-kon...-delikatnosc.htmnie, d



Nie, dziękuję  emotka

Ja też o to badziewie bić się nie zamierzam. Zauważyliście, że coraz bardziej szajskie te nagrody? Takie krowy dawali w Tesco za zakup Milki, za jakąś kwotę i szału ludzi przy tym jakoś nie zauważyłam. Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

reniii

#6634838 Napisano: 30.08.2019 15:55:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magisterek napisał(a):

superloser napisał(a):

reniii napisał(a):

superloser napisał(a):

magisterek napisał(a):

superloser napisał(a):

pikawka napisał(a):

nelunia napisał(a):

Zastanawiam się, po kiego człowiek robi z siebie wariata, stara się, jak i tak wybiorą jakiegoś wała. Sory, ale niektóre zdjęcia Garage są  emotka

Mam podobne odczucia...

Wycinanka, ciekawe kto tak naprawde jest na tej desce  emotka
konkurswycisnijwiecej.pl/uploads/1566173349.jpeg

Smolar, Smolar tyś pijany? 
Może jestes juz zbyt stary?
Kaszane ci wciskają I ubaw z ciebie mają  emotka
By zachęcać do pływania w stanie alkoholowego "grzania"  emotka
Chyba zwarcie masz kochany,
Kup se dobre OKULARY !!! emotka


Oho zaczynają się gorzkie żale!
Komuś popcorn? emotka

Alkoholizm to choroba nie tylko jednostki ale rodziny, calego spoleczenstwa.
Takie bezmyślne promowanie alkoholu i nagradzanie głupich pomysłów po "użyciu" %%% jest niepoprawne. A nagradzanie WYCINANEK jest nieprofesjonalne - bo na zdjeciu mozesz być ty albo Twoja mama wycieta I dolepiona  emotka

A jednak w Garage wygrała deskorolka i rowerowe koło fortuny.

Smolara nie ma co pytać ... lepiej zapytać Carlsberg Polska, dlaczego promuje S&R Garage - piwo z o zawartości alkoholu 4,6% obj., na rower, narty, W GÓRY emotka  i pływanie ... czy takie jest przesłanie? Nich chociaz Carlsberg zasponsoruje GOPR  emotka


To się nazywa chyba ból czterech liter - polecam pójść moim tropem i nie brać w tym udziału i dać się pocieszyć laureatom wycinanym i doklejanym. Jak się bawić, to się bawić, powycinać, piwko wstawić.

Luzu trochę... tyle szumu o trampki czy zgrzewkę piwa. Koniec świata!Żeby Żeby Aby 

Żeby nie było, że ból d...., bo ja nie brałam udziału w tym konkursie, ale sam fakt powielania non stop tych samych zdjęć jest wku... dla oglądających galerię.  Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6634822 Napisano: 30.08.2019 15:27:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

magisterek napisał(a):

superloser napisał(a):

pikawka napisał(a):

nelunia napisał(a):

Zastanawiam się, po kiego człowiek robi z siebie wariata, stara się, jak i tak wybiorą jakiegoś wała. Sory, ale niektóre zdjęcia Garage są  emotka

Mam podobne odczucia...

Wycinanka, ciekawe kto tak naprawde jest na tej desce  emotka
konkurswycisnijwiecej.pl/uploads/1566173349.jpeg

Smolar, Smolar tyś pijany? 
Może jestes juz zbyt stary?
Kaszane ci wciskają I ubaw z ciebie mają  emotka
By zachęcać do pływania w stanie alkoholowego "grzania"  emotka
Chyba zwarcie masz kochany,
Kup se dobre OKULARY !!! emotka


Oho zaczynają się gorzkie żale!
Komuś popcorn? emotka

Alkoholizm to choroba nie tylko jednostki ale rodziny, calego spoleczenstwa.
Takie bezmyślne promowanie alkoholu i nagradzanie głupich pomysłów po "użyciu" %%% jest niepoprawne. A nagradzanie WYCINANEK jest nieprofesjonalne - bo na zdjeciu mozesz być ty albo Twoja mama wycieta I dolepiona  emotka

A jednak w Garage wygrała deskorolka i rowerowe koło fortuny. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6634479 Napisano: 29.08.2019 16:30:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

Czy u Was w sklepach SPAR sa promocyjne ceny produktow z top 10 loteria smolar?
Ja bylem w dwoch i w obu cena bez promocji.

U mnie gazetki wcale nie było, ani nie ma nadal i produkty są również z innymi cenami, nie wiadomo czemu. Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

reniii

#6634344 Napisano: 29.08.2019 12:08:43 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
skrza napisał(a):

Właśnie dostałam słuchawki JBL z Bacardi Biedronki emotka  

Do mnie również dotarły, kurier UPS. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6633849 Napisano: 28.08.2019 08:17:24 w Dyskusje o wynikach konkursu
nanajka81 napisał(a):

maryam napisał(a):

 Jak dla mnie, to są różne zdjęcia emotka Fotomontaż to nie jest chyba? Ma gościu swoje "5 minut", niech śmiga. emotka


ano emotka Jak widać wystarczy kilka motywów i już do wszystkich możliwych konkursów można się zgłaszać emotka

https://www.faceb...588328573159/?type=1

https://www.faceb...289554101&type=1

Niestety, ale chyba niektórym brakuje inwencji i powielają ten sam pomysł w wielu konkursach, ponieważ chcą brać udział w jak największej ilości konkursów, jak najmniejszym kosztem. Inna sprawa, że agencje to tolerują, dlatego oglądamy w galeriach jedne i te same zdjęcia, różniące się wyłącznie doklejonymi elementami. Mnie osobiście to denerwuje jak oglądam ''w koło Macieju''te same prace. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6633107 Napisano: 25.08.2019 15:14:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

magisterek napisał(a):

Czytam i jestem w szoku, jakie ludzie mają problemy, a nadgorliwość mówią, że gorsza niż faszyzm! Wy tak serio, każdą fotę z jakiejkolwiek galerii rozkładacie na części pierwsze, analizując, co i gdzie wcześniej ktoś wrzucał, co doklejał... zazdroszczę Wam czasu. Niech sie ludzie cieszą piwkiem... dobrze, że konkursy foto to nie moja bajka.

P.S Pierwszy raz cieszę się, że nie publikują nagrodzonych haseł, tak często jakbyśmy tego chcieli, bo zaraz byłoby, że ktoś
wykorzystał słowa, które przecież są w słowniku związków frazeologicznych tudzież użył przysłowia, które jest ludowe a nie jego!

PS Potępiam PLAGIATY, i kradzież czyjegoś całego zdjęcia czy tekstu. Ale dopatrywać się go w pojedynczych elementach to jest już lekka przesada!

ja doceniam robotę innych i jak ktoś robi to samo ujęcie ale z innymi produktami to niech mu będzie, narobić się trzeba, tylko że potem jak się tak patrzę po różnych konkursach to od razu mi się rzucają w oczy te same ujęcia i trochę mnie to śmieszy. Mnie się takie coś nie zdarza bo jednak nie jestem maniakiem konkursowym i nie gram dla zysku tylko dla zabawy i chęci sprawdzenia swoich sił i kreatywności a jak coś wygram to wiadomo - fajnie. Ale przy takiej kreatywnej konkurencji jaka panuje to wiadomo, wygrać ciężko. Śmieszy mnie konkurs Reginy "pokaż swój świat" bo niektóre marne zdjęcia mają dużo głosów a autor jeszcze na swoim profilu wypisuje że "ten kto ma więcej punktów od jego zdjęcia to oszust i robot". Caly ten konkurs jest dziwny, niby można głosować raz dziennie a to nieprawda - można co godzina samemu sobie punkty nabijać z miliona przeglądarek i komputerów. Pierwszy etap się skończył a nadal głosować można było co sprawiło że po dwóch dniach od zakończenia etapu pierwsza 50-tka najwyżej punktowanych zdjęć się zmieniła.    

W tym konkursie fotograficznym, to można naparzać samemu sobie lajków i to non stop i to z jednego urządzenia. Wiem bo sprawdziłam, że można i cóż to za trudność dla konkursowych wyżeraczy. I właśnie zamiast zdrowej rywalizacji robi się szambo.  Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

reniii

#6633075 Napisano: 25.08.2019 10:57:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kukuleczka napisał(a):

magisterek napisał(a):

Czytam i jestem w szoku, jakie ludzie mają problemy, a nadgorliwość mówią, że gorsza niż faszyzm! Wy tak serio, każdą fotę z jakiejkolwiek galerii rozkładacie na części pierwsze, analizując, co i gdzie wcześniej ktoś wrzucał, co doklejał... zazdroszczę Wam czasu. Niech sie ludzie cieszą piwkiem... dobrze, że konkursy foto to nie moja bajka.

P.S Pierwszy raz cieszę się, że nie publikują nagrodzonych haseł, tak często jakbyśmy tego chcieli, bo zaraz byłoby, że ktoś
wykorzystał słowa, które przecież są w słowniku związków frazeologicznych tudzież użył przysłowia, które jest ludowe a nie jego!

PS Potępiam PLAGIATY, i kradzież czyjegoś całego zdjęcia czy tekstu. Ale dopatrywać się go w pojedynczych elementach to jest już lekka przesada!

Też nie widzę sensu rozkładania zgłoszeń na czynniki pierwsze.
Skoro ktoś zrobił dobre zdjęcie, to czemu ma go nie wykorzystywać?
To tak samo jak sami często wykorzystujemy gotowe "wzory" odpowiedzi na pytania konkursowe, posługując się tym samym rymem i stylem, nie mówiąc o tym, że często pytania konkursowe w danym okresie roku są takie same lub zbliżone. Np. w okresie świątecznym pojawiają sie pytania "jak przygotowujesz się do świąt?", a w okresie wakacji pytania o wakacyjne wspomnienia. Większość mając zapisaną odpowiedź z roku poprzedniego, wykorzystuje ją potem do innego podobnego konkursu- nie zmieniając jej wcale, lub tylko modyfikując. Niech rzuci kamieniem ten kto nigdy tak nie zrobił.

Nawet jeśli w regulaminie jest zapis mówiący o tym, że zgłoszenie w postaci zdjęcia i/lub treści nie moze być nigdzie indziej publikowane, to de facto nie łamie się regulaminu. Przecież zdjęcie jest  modyfikowane na potrzeby danego konkursu.
Wiem, że taki zapis można rozumieć na dwojaki sposob, ale regulaminy często mają niedoprecyzowane informacje, stąd moja opinia jest taka a nie inna i nie widzę sensu, żeby czepiać się zdjęcia czyjegoś autorstwa, tym bardziej podciąganie jej pod plagiat. Jeśli autorem zdjęcia jest jedna i ta sama osoba, to o kradzieży pracy nie ma tu mowy.

Ja przecież nie piszę w wątku ''plagiaty'', bo nie wszystkie zdjęcia są plagiatami.  Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6633074 Napisano: 25.08.2019 10:53:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magisterek napisał(a):

Czytam i jestem w szoku, jakie ludzie mają problemy, a nadgorliwość mówią, że gorsza niż faszyzm! Wy tak serio, każdą fotę z jakiejkolwiek galerii rozkładacie na części pierwsze, analizując, co i gdzie wcześniej ktoś wrzucał, co doklejał... zazdroszczę Wam czasu. Niech sie ludzie cieszą piwkiem... dobrze, że konkursy foto to nie moja bajka.

P.S Pierwszy raz cieszę się, że nie publikują nagrodzonych haseł, tak często jakbyśmy tego chcieli, bo zaraz byłoby, że ktoś
wykorzystał słowa, które przecież są w słowniku związków frazeologicznych tudzież użył przysłowia, które jest ludowe a nie jego!

PS Potępiam PLAGIATY, i kradzież czyjegoś całego zdjęcia czy tekstu. Ale dopatrywać się go w pojedynczych elementach to jest już lekka przesada!

To, że ktoś bierze udział w jakimś konkursie, to nie oznacza, że jednym i tym samym zdjęciem śmiga we wszystkich niezauważony, bo agencje tego nie sprawdzają. Inna sprawa, że kiedy się wygrywa takim zdjęciem, to przenosi się prawa do takiej pracy na rzecz organizatora, a tu wielokrotnie te same zdjęcia się widuje to tu, to tam. Mnie to akurat razi i chciałabym, aby zasady konkursu były przez wszystkich przestrzegane. A jak widać to niestety tak nie jest, ponieważ niektórzy cwaniacy się rozbujali za bardzo. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6633056 Napisano: 25.08.2019 09:41:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
reniii napisał(a):

androm napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

joasiunia napisał(a):

A wiecie, co mnie najbardziej dziwi? Że ludzie nie zastanawiają się w ogóle nad produktem konkursowym i piszą jak widać wyżej: "jazda na rowerze z Garage", "jazda na hulajnodze z Garage"... emotka Ja rozumiem jazdę z jogurtem, z sokiem, z Colą, ale... z piwem? emotka

Zazwyczaj w konkursie z piwami jest info, ze zgłoszenie nie może np. zachęcać do jazdy po alkoholu. W tym regulaminie niestety chyba tego nie ma

niektórzy to ledwo co się napiją alko i już mają jazdę:)

To zdjęcie z galerii Garage było już chyba wcześniej użyte w konkursie Guseppe, ale myślę, iż osoba ze zdjęcia lepiej żeby skoczyła na pizzę niż po piwie do wody. Zamiast zareklamować piwo to zachęcają do samobójstwa.

Koło rowerowe w roli głównej i tylko produkty konkursowe różne. Czekam na...ciąg dalszy nastąpi.
https://milkonadr...80-FCAD6EFAD15C.jpeg
https://konkurswy...oads/1566297166.jpeg Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6633017 Napisano: 24.08.2019 21:44:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
androm napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

joasiunia napisał(a):

A wiecie, co mnie najbardziej dziwi? Że ludzie nie zastanawiają się w ogóle nad produktem konkursowym i piszą jak widać wyżej: "jazda na rowerze z Garage", "jazda na hulajnodze z Garage"... emotka Ja rozumiem jazdę z jogurtem, z sokiem, z Colą, ale... z piwem? emotka

Zazwyczaj w konkursie z piwami jest info, ze zgłoszenie nie może np. zachęcać do jazdy po alkoholu. W tym regulaminie niestety chyba tego nie ma

niektórzy to ledwo co się napiją alko i już mają jazdę:)

To zdjęcie z galerii Garage było już chyba wcześniej użyte w konkursie Guseppe, ale myślę, iż osoba ze zdjęcia lepiej żeby skoczyła na pizzę niż po piwie do wody. Zamiast zareklamować piwo to zachęcają do samobójstwa. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6632974 Napisano: 24.08.2019 16:44:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

superloser napisał(a):

reniii napisał(a):

superloser napisał(a):

reniii napisał(a):

superloser napisał(a):

reniii napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

tak mi się w oczy rzuciło to zdjęcie:

https://milkonadr...galeria-konkursowa13
https://www.faceb...p;type=3&theater

ten sam pomysł tylko inne marki emotka

Faktycznie osoba chyba ta sama, ten sam pomysł i różne produkty konkursowe wydoklejane na kartonach. Pewno ten ktoś tamtym zdjęciem wygrał i teraz też zamierza.

Tutaj chyba też ktoś poprzycinał i wydoklejał siebie do innego zdjęcia.
https://www.googl...docid=dZloAt0v68QqcM

Skad wiesz, ze "SIEBIE"???
Jak robic wyklejanke z pożyczonych elementów to głupio siebie ujawniać  emotka
Żałosne jak leniwi sa pracownicy agencji w weryfikacji zgłoszeń... promocja braku zainteresowania...

W sumie to racja, pewno i nie siebie użyła do tego zdjecia. Celna uwaga. 

I teraz pomysl, ze to Ty robisz na produkcji w Mlekpolu za minimum... Albo jesteś rolnikiem, który odstawia mleko za grosze... A Mlekpol daje kase na "promocje"  emotka  ludziom, którym sie nie chce pracować... 

Niektórzy to nawet nie kupią produktu konkurowego do zdjęć tylko kopiują i wklejają, bo widzą, że agencjom się to podoba to hulaj dusza.

Albo drukują....  emotka

https://konkurswy...oads/1566297166.jpeg


albo takie emotka

No tego ostatniego agenta to nazbyt poniosło z tym kopiuj i wklej. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6632948 Napisano: 24.08.2019 14:14:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

reniii napisał(a):

superloser napisał(a):

reniii napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

tak mi się w oczy rzuciło to zdjęcie:

https://milkonadr...galeria-konkursowa13
https://www.faceb...p;type=3&theater

ten sam pomysł tylko inne marki emotka

Faktycznie osoba chyba ta sama, ten sam pomysł i różne produkty konkursowe wydoklejane na kartonach. Pewno ten ktoś tamtym zdjęciem wygrał i teraz też zamierza.

Tutaj chyba też ktoś poprzycinał i wydoklejał siebie do innego zdjęcia.
https://www.googl...docid=dZloAt0v68QqcM

Skad wiesz, ze "SIEBIE"???
Jak robic wyklejanke z pożyczonych elementów to głupio siebie ujawniać  emotka
Żałosne jak leniwi sa pracownicy agencji w weryfikacji zgłoszeń... promocja braku zainteresowania...

W sumie to racja, pewno i nie siebie użyła do tego zdjecia. Celna uwaga. 

I teraz pomysl, ze to Ty robisz na produkcji w Mlekpolu za minimum... Albo jesteś rolnikiem, który odstawia mleko za grosze... A Mlekpol daje kase na "promocje"  emotka  ludziom, którym sie nie chce pracować... 

Niektórzy to nawet nie kupią produktu konkurowego do zdjęć tylko kopiują i wklejają, bo widzą, że agencjom się to podoba to hulaj dusza. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6632939 Napisano: 24.08.2019 13:06:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

reniii napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

tak mi się w oczy rzuciło to zdjęcie:

https://milkonadr...galeria-konkursowa13
https://www.faceb...p;type=3&theater

ten sam pomysł tylko inne marki emotka

Faktycznie osoba chyba ta sama, ten sam pomysł i różne produkty konkursowe wydoklejane na kartonach. Pewno ten ktoś tamtym zdjęciem wygrał i teraz też zamierza.

Tutaj chyba też ktoś poprzycinał i wydoklejał siebie do innego zdjęcia.
https://www.googl...docid=dZloAt0v68QqcM

Skad wiesz, ze "SIEBIE"???
Jak robic wyklejanke z pożyczonych elementów to głupio siebie ujawniać  emotka
Żałosne jak leniwi sa pracownicy agencji w weryfikacji zgłoszeń... promocja braku zainteresowania...

W sumie to racja, pewno i nie siebie użyła do tego zdjecia. Celna uwaga.  Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6632936 Napisano: 24.08.2019 12:48:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
reniii napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

tak mi się w oczy rzuciło to zdjęcie:

https://milkonadr...galeria-konkursowa13
https://www.faceb...p;type=3&theater

ten sam pomysł tylko inne marki emotka

Faktycznie osoba chyba ta sama, ten sam pomysł i różne produkty konkursowe na kartonach. Pewno ten ktoś tamtym zdjęciem wygrał i teraz też zamierza.

Tutaj chyba też ktoś poprzycinał i przyczepił siebie do innego zdjęcia. I czy tak można?
https://www.googl...docid=dZloAt0v68QqcM
Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6632934 Napisano: 24.08.2019 12:39:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

tak mi się w oczy rzuciło to zdjęcie:

https://milkonadr...galeria-konkursowa13
https://www.faceb...p;type=3&theater

ten sam pomysł tylko inne marki emotka

Faktycznie osoba chyba ta sama, ten sam pomysł i różne produkty konkursowe  na kartonach. Pewno ten ktoś tamtym zdjęciem wygrał i teraz też zamierza. Wyświetl w wątku >>
0 0