Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika reniii

reniii

#6651559 Napisano: 25.10.2019 14:44:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

asantesana napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

A artykul na veneo jest dla mnie bez ladu i składu. Początek o czym innym, środek o czymś innym, jakieś wymyślone przez autora problemy które wg niego są zmorą organizatorów a wszystko po to, żeby móc napisać że oni mają na to rozwiazanie w postaci systemu, ktory zapewne bardzo chetnie sprzedadzą biednym organizatorom konkursow:D

Edit. Ale masz racje. Pomylilam. Cytat jest zveneo;) ale i tak nie lamie tym rodo. emotka   Reszta jak wyzej. Oba artykuly slabe i mnie nie ruszaja emotka

Miło, ze jednak przyznajesz mi rację emotka
Łamie RODO. Wg RODO dane w postaci nazwisk, maili, nr telefonów nie mają prawa krążyć po firmach, nie mogą mieć do nich dostępu członkowie jury dla porównania czy delikwent już wcześniej wygrał. My w zgłoszeniu wyrażamy zgodę na dostęp do naszych danych "na potrzeby konkursu X". Nie znam ich regulaminów, ale w wielu jest napisane, że dane sa usuwane po zakończeniu konkursu. Wszyscy wiemy, że tak się nie dzieje, ale tutaj przedstawiciel firmy przyznaje się do tego publicznie. 

Konta, nazwiska, adresy e-mail, a nawet awatary krążą po profilach marek, powtarzając się w bazach zgłoszeń kolejnych konkursów.

Jak dla mnie on tutaj nie pisze nic tym że, firmy wymieniają się danymi. Krążą po profilach marek czyli na konkursach fb różnych marek powtarzają się te same osoby. Zgłoszenia na fb to zazwyczaj komentarz pod postem który widzi każdy. Nietrudno zauważyć te same nazwiska w różnych konkach. A jeśli agencja opiekuje się kilkoma markami i organizuje im konkursy to oczywiste że ma wtedy dostęp do bazy zgłoszeń i też widzi te same nazwiska;) gdzie tu jakiekolwiek zlamanie rodo?

Ale trochę racji w tym też jest, bo są grupki osób , które wymiatają nagrody i to niezbyt uczciwie. Weźmy taki Carex gdzie chyba tylko boty są w stanie w 5 sekund odsłonić wszystkie pola. Pamiętam też jakąś loterię, gdzie jedne i te same nazwiska i te same miejscowości były na listach zwycięzców, więc agencje też nie są w ciemię bite i także to dostrzegły. Szkoda, że zleceniodawca tego albo nie chce widzieć, albo jest mu wszystko jedno, byle ludziska kupowali, kupowali....Gdyby była zdrowa rywalizacja to w porządku, ale sami wiecie jak jest. I jest coraz gorzej coś wygrać niestety. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6648335 Napisano: 13.10.2019 23:01:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
baxter napisał(a):

mama-l-k-m napisał(a):

anaesth napisał(a):

Bierzecie udział w loterii urodzinowej Lewiatana? Ciekawi mnie, jak często trafiają się w zdrapkach nagrody w postaci toreb na zakupy, a jaka jest szansa na wzięcie udziału w losowaniu Toyot. Jakieś spostrzeżenia? emotka

na 4 zdrapki 2 torby emotka

To u mnie i znajomych razem na 12 zdrapek - żadnej torby, 3 ekstra szanse i reszta "graj o toyotę"

Najlepsze są te kupony, które dają za zakupy w Carrefour, ponieważ można je wcześniej przeswietlić po przyłożeniu do jakiejś lampy i tak pewno robią Janusze biznesu w sklepach. Tak, że nie róbcie sobie zbytniej nadziei. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6648174 Napisano: 12.10.2019 15:23:31 w Smolar
nanajka81 napisał(a):

pini napisał(a):

freyja88 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

delvitto napisał(a):

xpac napisał(a):

Tu nie chodzi o szczęście,  Smolar jest na tyle popie.... ze banuje numery, przekonałem  się na własnej skórze   Smolar i ich ta polityczna poprawność....

i coś w tym jest! 

no to niewiem czym im podpadł mój nr telefonu że mnie nie losują


Z tym blokownaiem to stare dzieje... Kiedyś rzeczywiście można było przyuważyć takie praktyki jak np.polroczna karencja na dany numer. W tej chwili jest zupełnie inaczej. Gram w loteriach i konkursach wieloma zgłoszeniami i zdarza się wygrywać często na jeden numer. Kwestia ilości/jakości zgłoszeń i oczywiście tak bardzo potrzebnego szczęścia emotka

Niestety, nie potwierdzam emotka

czyli rzeczywiście banują?? Ale czemu?? Ja zbyt często u nich udziału nie biorę a jakoś słabo mi idzie, głównie w losowaniach emotka bo jak jest coś kreatywnego to ZDARZA się wygrać ale te losowania masakryczne emotka

To nieprawda, że jeśli się wygra raz u Smolara to więcej już nic nie można, bo ja mam ten sam numer od wielu lat i czasem coś tam od nich wpadnie. Trudniej już mi wygrać w tych bramkach niż u nich.  Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6647993 Napisano: 11.10.2019 14:46:15 w Popraw sobie humor...

reniii

#6647665 Napisano: 10.10.2019 17:16:33 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
bezaczek7 napisał(a):

Nosz kurcze, zapomnialam sie tu ponownie wpisac o domestosie i co? 0 na jakies 15, moze 20 paragonow. Zadnego nie znalazlam emotka  jeszcze w mezu nadzieja, jak wieczorem wroci z pracy. No zobaczymy...

Aha, kupilam jeszcze ta nowa zdrapke ksiazeczkowa za 30zl. I co? I nic  emotka

Przynajmniej TRON będziesz miała czysty przez długi okres czasu, a to prawie jak wygrana. Wyświetl w wątku >>

reniii

#6647605 Napisano: 10.10.2019 14:39:15 w Wkurza mnie...
A mnie wpieniają jacyś perfidni naciągacze, którzy dzwonią z numeru np. +44 1217900895 i gdy ich zablokuję to po paru minutach dzwonią już z innego, podobnego numeru. Mam już zablokowanych 8 numerów i końca tego maratonu nie widać. I skąd ta banda ma mój numer? Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

reniii

#6647593 Napisano: 10.10.2019 14:27:55 w Smolar
messi napisał(a):

Co raz więcej hurtowników na forum. Jeden użytkownik kupił 150 tic taców. Tu ktos ma pół domu w domestosie za 500 zł, jeśli kupił jak był po 9,99 zł zestaw. Nie dziwię się, że jak zgłoszę 1-2 paragony to nic nie wygrywam  emotka

A ja i tak u Smolara, na 2 zgłoszenia dosłownie w Domestosie, to miałam i tak więcej szczęścia niż w Surfie, gdzie były bramki i gdzie na 5 zgłoszeń oczywiście nie wygrałam nic. Bo '' hurtownicy'' obczajają godziny tych bramek i dla reszty normalnych grających pozostaje g...o i młotek, aby wygraną wybić sobie z głowy. Wyświetl w wątku >>

reniii

#6647546 Napisano: 10.10.2019 13:40:45 w moje dzisiejsze wygrane :)
mama02 napisał(a):

Domestos - karta do Biedronki emotka

Też mam, SMS teraz. Pierwsza wygrana od dłuższego czasu.emotka Wyświetl w wątku >>

reniii

#6647543 Napisano: 10.10.2019 13:38:04 w Smolar
maximus napisał(a):

SMOLAR ?  ta firemka to jakaś żenada.  50 zgłoszeń w loterii Gra o tron domestos Biedronka i ani jednej wygranej.
Skoro oni mnie prawdopodobnie zbanowali za zbyt dużą ilość zgłoszeń to ja banuje Smolar.

Na co komu aż 50 zestawów? Oto jest pytanie.  Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6646219 Napisano: 07.10.2019 09:04:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

reniii napisał(a):

avanti99 napisał(a):

ostatnio byłam w delikatesach gdzie sprzedaja produkty z całego świata i widziałam serki (chyba hiszpanskie) gdzie do wygrania byly kabriolety, nie jeden i nie dwa. z tego co pamietam przynajmniej kilkanascie. W zeszlym roku tez widzialam te serki i tak samo...bez komentarza

A wy się o krowy i głody bijecie, bo jesteście '' głodni'' jakichkolwiek wygranych, a oczekujecie ''byczych'' nagród. A Hitlerowskie pomioty u nas i na nas kasę czerpią, niczym jak za okupacji. 

Nikt nie zmusza cie do kupowania w Lidlu, Aldim, Kauflandzie.
Nikt nie z musza cie do grania np. w akcjach Henkel bo to juz by była hipokryzja z twej strony.  emotka
Duzo bylo gwaltow w trakcje oraz po wojnie... nikt nie wie ile takich "polskich" dzieci narodziło sie z rosyjsja czy niemieka krwia w żyłach...
Tyle lat Polska byla zalezna od ZSRR ... a liczy sie to w 100 latach wolności. Ile polskiej pracy, dóbr poszlo za wschodnią granice???

Każdy ma prawo do swego zdania. Ale nazywanie NIEMIECKICH firm "od Hitler" to prymitywne. Nie każdy Niemiec był za Hitlerem, tak jak nie każdy Polak był przeciwko niemu.

Twoja nienawiśc do "Niemca" jest wielka - masz pewnie "jakis" honor oraz życiowe wartosci ... I pewnie dlatego kupujesz niemieckie towary, w niemieckich sklepach by wygrać rower zasponsorowany przez niemieckiego producenta szamponów albo bon do Kauflandu   emotka  

Problem w tym, że wiele polskich firm zostało sprzedanych i teraz sami nie wiemy czyje produkty leżą na półkach. Tu jest niewielka lista producentów, którrzy kojarzą się z Polską, ale niestety zostali sprzedani innym koncernom:  http://filing.pl/...e-zostaly-sprzedane/ . Ja Kaufland omijam szerokim łukiem, do Lidla wcale nie chodzę, bo nie cierpię tego sklepu, ale niestety jestem zmuszona robić gdzieś zakupy i niestety większość sklepów jest zagranicznych, ale oczywiście wolałabym aby były nasze. Jeśli chodzi o Niemców to sami wiecie jak było, chociaż historię fałszowano i ubarwiano, to nie zmienia faktu, że Polskę zniszczono i rozgrabiono, a ludność wymordowano i powinni nam zapłacić za to wszystko, bo łaski nie robią. I ja nie przejdę ot tak nad tym faktem, że niby nic się nie stało, gdyż niszczą nas dalej bo ,, UOKiK zaznaczył, że chipsy Crunchips sprzedawane w Polsce smażone były na oleju palmowym, a niemieckie – na oleju słonecznikowym,, i to poczytajcie:   https://nczas.com...wskich-zbrodniach/  itd.  A teraz co może nie jest dalej wyzysk człowieka nad człowiekiem i koncerny handlowe zyski swoje wywożą do swoich krajów i jakie zrobili larmo o to jak chciano wprowadzić podatek od sklepów wielkopowierzchniowych. Polska stała się ich rynkiem zbytu i tanią siłą roboczą. Dlatego i konkursy u jednych są na bogato, a u nas sami wiecie, więc nie będę się powtarzać. Tyle w temacie. Wyświetl w wątku >>

reniii

#6645372 Napisano: 03.10.2019 15:12:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rare85 napisał(a):

ladyinred napisał(a):

Czy dobrze widzę, ze w loterii Lindt mozna tylko kupuc praliny 200 gram, a te mniejsze nie? 

W tej? -> https://www.e-kon...-z-lindt-lindor.html

Tak, tylko 200g

Coraz to kosztowniejsze są te produkty na loterie. Wyświetl w wątku >>
1 ladyinred 0

reniii

#6645358 Napisano: 03.10.2019 14:22:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
do.ta.3 napisał(a):

monia0303 napisał(a):

do.ta.3 napisał(a):

czy ktoś wygrał z forum na loterii Zozole organizowanym przez agencje Kropka Bordo?!
proszę o informację 

5 czy 6 zgłoszeń, zero wygranych

ja mam jedną wygraną ale coś sie nie spieszą z wysyłką, zero kontatku do  nich  emotka

Tam wygrywały osoby z dziwnymi imionami np. KOLA, BOLEK, KOSMA, REMI ......, a więc my z normalnymi imionami nie mamy szans.  emotka
Ja puściłam ponad 10 zgłoszeń i nic. Dla mnie osobiście ta agencja to niewypał. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6640354 Napisano: 16.09.2019 19:44:03 w Wkurza mnie...
goniurka napisał(a):

Wkurzylam się na maksa w sklepie Spar. Wygrałam w Loterii u Rt odzinowej bon na 100 zł. Poszłam zadowolona, naładowałam koszyk, a przy kasie zonk. NIC NIE SŁYSZELI O BOBACH i Konkursie. Ja na telefonie pokazuje że ich sklep bierze udział, ale nic z tego. Kazali mi dzwonić do centrali do Rzeszowa i sobie wyjaśniać. Czułam się jak złodziej, który chce wyłudzić zakupy, masakra. Zapłaciłam i wyszłam odprowadzana wzrokiem przez  wszystkuch stojących w kolejce. PRZEŻYŁAM mega szok. Jutro będę dzwonić do centrali Spara bo dziś automat poinformował mnie że pracują do 16. Mam nadzieję że jednak te bony są do realizacji....  Sorry że przydługo ale musiałam się wyglądać. 

Tak, dziwny ten konkurs, bo nikt nic o nim nie wie. U mnie gazetek niet od początku loterii i produkty cenowo się różnią w podkładowych gazetkach na ich stronie. Dziwne. Wyświetl w wątku >>
1 goniurka 0

reniii

#6637697 Napisano: 08.09.2019 21:37:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

reniii napisał(a):

Agnes napisał(a):

magie1982 napisał(a):

picola napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Nie wiem czy ten wątek będzie odpowiedni na moje pytanie, ale widziałam ze ktoś sprzedaje wejściówki na Krainę Kinder Niespodzianki. W necie znalazłam ze to spektakl, który jest za darmo i jakaś strefa zabaw. W nast weekend jest to niedaleko mnie. Moje pytanie, gdzie wygrać te wejściówki, po ile są wejściówki i czy 3 letnie dziecko będzie miało tam co robić? Może ktoś tam był w innym mieście lub rok temu?

https://www.kinde...kinder-niespodzianki
 wejściówki są za darmo, spróbuj z linka powyżej

Do Łodzi już nie ma. Pewnie pan który sprzedaje zarezerwował wszystkie a teraz czerpie zyski

tam bilety rozchodzą się w ciągu godziny ja już drugi rok z rzędu się nie mogę zalapac

Bo niektórzy ludzie handlujący wejściówkami, które rozdawane są gratis, to po prostu zwykłe świnie, żeby świń nie obrazić za to porównanie. Nie ugrają nic w konkursie to żerują, jak hieny, na innych. Organizatorzy powinni w końcu to ukrócić. 

No właśnie. Na naszym forum w wygrane na wymiane niejaki domintky chce wymienić na coś, czy to uczciwe?

Ani uczciwe, ani przyzwoite. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6637693 Napisano: 08.09.2019 21:12:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Agnes napisał(a):

magie1982 napisał(a):

picola napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Nie wiem czy ten wątek będzie odpowiedni na moje pytanie, ale widziałam ze ktoś sprzedaje wejściówki na Krainę Kinder Niespodzianki. W necie znalazłam ze to spektakl, który jest za darmo i jakaś strefa zabaw. W nast weekend jest to niedaleko mnie. Moje pytanie, gdzie wygrać te wejściówki, po ile są wejściówki i czy 3 letnie dziecko będzie miało tam co robić? Może ktoś tam był w innym mieście lub rok temu?

https://www.kinde...kinder-niespodzianki
 wejściówki są za darmo, spróbuj z linka powyżej

Do Łodzi już nie ma. Pewnie pan który sprzedaje zarezerwował wszystkie a teraz czerpie zyski

tam bilety rozchodzą się w ciągu godziny ja już drugi rok z rzędu się nie mogę zalapac

Bo niektórzy ludzie handlujący wejściówkami, które rozdawane są gratis, to po prostu zwykłe świnie, żeby świń nie obrazić za to porównanie. Nie ugrają nic w konkursie to żerują, jak hieny, na innych. Organizatorzy powinni w końcu to ukrócić.  Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6637224 Napisano: 06.09.2019 15:29:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

reniii napisał(a):

superloser napisał(a):

cala-w-trawie napisał(a):

jokan napisał(a):

superloser napisał(a):

U Smolara ktoś chyba TANKUJE Seth&Riley's Garage 

https://konkurswy...loads/1567682632.jpg

https://konkurswy...loads/1567636361.jpg

Dzieci w galerii alkoholowej emotka  ze rodzice pija i wysyłają wizerunki niepełnoletnich to jedno ale by to Carlsberg Polska S.A. to rozpowszechniał  emotka  w celach reklamowych  emotka  

masz racje, z tym, ze pierwsze zdjecie zostalo zrobione z premedytacja - specjalnie na konkurs (co tez nic nie znaczy, ale w tym przypadku gorzej, ze sie wysluguja dzieciakiem), a drugie to zupelnie przypadkowe zdjecie z wakacji....

No niby macie rację w tym, co mówicie, dzieci nie powinny promować produktów alkoholowych.

Ale.. emotka  ten konkurs to miało być zdjęcie na temat "pokaz jak wyciskasz więcej z lata", a nie "pokaż jak wyciskasz więcej z lata z naszym piwem". Teoretycznie zadanie konkursowe nie ma nic wspólnego z alkoholem emotka  

Zapis z regulaminu :

na zdjęciu konkursowym może (ale nie musi) znajdować się wizerunek wyłącznie uczestnika (tj. na zdjęciu konkursowym nie może być wizerunku innej osoby)

Jest też zapis... nie może:
naruszać jakichkolwiek praw do znaków towarowych czy chronionych symboli, praw autorskich czy praw osobistych ani zawierać żadnych marek, z wyłączeniem marki Seth & Riley’s Garage, wizerunku/ów czy nazwisk osób znanych publicznie, ani innych treści chronionych prawami własności intelektualnej; 
... a tu Opel w pełnej krasie z rejestracją
https://konkurswy...loads/1567664916.JPG

Bo ludziom się w głowach poprzewracało, wszędzie zdjęcia dzieci i to nawet w konkursie alkoholowym. Chyba to powinno być dla wszystkich oczywiste, że to jest konkurs z udziałem wyłącznie dorosłych, skoro ma to być reklama piwa. 

Ale SMOLAR to zatwierdza i rozpowszechnia  emotka   To nie sa zdjecia z Insta tylko z serwera agencji. 
Pewnie w pracy tankuja... -niewydane butelki zostaja u organizatora. Logiki w tym brak. Ale skoro yoga, rower, pływanie z Seth&Riley's Garage sie nagradza to właśnie tak wygląda codzienność alkoholika/liczki - i to już normalność ...

Ania, Ela to chyba bliźniaczki  ... pytanie czy JuraPark chce być czescia promocji alkoholowej??? 

https://konkurswy...loads/1567634944.jpg
https://konkurswy...loads/1567636075.jpg

Agencja schodzi na psy, skoro publikuje takie zdjęcia. Ale i rodzice tych nieszczęsnych dzieci też perfidnie wykorzystują ich wizerunek za przysłowiową czapkę gruszek. Wstyd. Wyświetl w wątku >>
1 benasia 0

reniii

#6637168 Napisano: 06.09.2019 13:02:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

cala-w-trawie napisał(a):

jokan napisał(a):

superloser napisał(a):

U Smolara ktoś chyba TANKUJE Seth&Riley's Garage 

https://konkurswy...loads/1567682632.jpg

https://konkurswy...loads/1567636361.jpg

Dzieci w galerii alkoholowej emotka  ze rodzice pija i wysyłają wizerunki niepełnoletnich to jedno ale by to Carlsberg Polska S.A. to rozpowszechniał  emotka  w celach reklamowych  emotka  

masz racje, z tym, ze pierwsze zdjecie zostalo zrobione z premedytacja - specjalnie na konkurs (co tez nic nie znaczy, ale w tym przypadku gorzej, ze sie wysluguja dzieciakiem), a drugie to zupelnie przypadkowe zdjecie z wakacji....

No niby macie rację w tym, co mówicie, dzieci nie powinny promować produktów alkoholowych.

Ale.. emotka  ten konkurs to miało być zdjęcie na temat "pokaz jak wyciskasz więcej z lata", a nie "pokaż jak wyciskasz więcej z lata z naszym piwem". Teoretycznie zadanie konkursowe nie ma nic wspólnego z alkoholem emotka  

Zapis z regulaminu :

na zdjęciu konkursowym może (ale nie musi) znajdować się wizerunek wyłącznie uczestnika (tj. na zdjęciu konkursowym nie może być wizerunku innej osoby)

Jest też zapis... nie może:
naruszać jakichkolwiek praw do znaków towarowych czy chronionych symboli, praw autorskich czy praw osobistych ani zawierać żadnych marek, z wyłączeniem marki Seth & Riley’s Garage, wizerunku/ów czy nazwisk osób znanych publicznie, ani innych treści chronionych prawami własności intelektualnej; 
... a tu Opel w pełnej krasie z rejestracją
https://konkurswy...loads/1567664916.JPG

Bo ludziom się w głowach poprzewracało, wszędzie zdjęcia dzieci i to nawet w konkursie alkoholowym. Chyba to powinno być dla wszystkich oczywiste, że to jest konkurs z udziałem wyłącznie dorosłych, skoro ma to być reklama piwa.  Wyświetl w wątku >>

reniii

#6636413 Napisano: 04.09.2019 13:33:12 w Wkurza mnie...
zielonaszpilka napisał(a):

joan napisał(a):

superloser napisał(a):

Marzycielka z Ciebie  emotka
Teraz ŚWIADOMIE ludzie zakupy pakują w torebki DARMOWE na warzywa - oszczedzając kase a nie środowisko.
Czasy Alternatywy 4, gdzie do kontenera na śmieci z wiadrkami to historia ... teraz sa worki na śmieci, nawet zapachowe...


W mojej okolicy jakiś mały promil ludzi rzeczywiście robi tak, jak napisałaś. Natomiast większość ludzi korzysta z toreb / siatek wielorazowych.

Co do wiader -> to już kwestia indywidualna. W domkach dostaje się kolorowe worki z podziałem segregacyjnym i nie wezmą Ci kartonów luzem. Ale zawsze można podejść do "dzwonka" i tam luzem wrzucić te kartony.

superloser u nas dokładnie tak jak u joan. Mało osób tak robi, bo te reklamówki od warzyw są tak cienkie, że się rwą , niewiele tam napakujesz;) dużo osób przestało tez już pakować pojedyncze owoce do tych torebek, a widuje tez już osoby które maja wielorazowe siatki na owoce i warzywa:) dużo osób korzysta tez z kartonów wystawionych przez sklep. świadomość ludzi rośnie. powoli, ale rośnie

Ustawa śmieciowa to jakiś bubel, bo mieszkańcy otrzymują worki do pakowania posegregowanych śmieci i na mojej ulicy tylko przed nielicznymi domami stoją czarne kosze, a reszta się buja i otrzymują czarne worki, gdyż nikt ich nie zmusza do kupienia kosza i nadal będą korzystać z darmowych worków i jaka to ochrona środowiska jest, gdzie tyle worów więcej będzie na wysypisku. Dawniej stały dzwony na plastiki i butelki i kontener na papier i można było tam w każdej chwili podjechać i wyrzucać opakowania luzem, bez toreb czy worków, bo by się nie zmieściło przez otwór i reklamówki zabierało się z powrotem, a teraz tyle worów na te odpady niestety potrzeba, aby to spakować i wywieźć i jaka to ochrona środowiska się pytam. I po co to było potrzebne? Że już nie wspomnę, że kiszą się te opakowania tygodniami zanim je ktoś odbierze i latem to jakiś niewypał trzymać to koło domu, a tak to by człowiek podjechał kiedy chce pod dzwon i wyrzucił to o każdej porze dnia i nocy. Ale tu chodzi o kasę jak zawsze, a nie o środowisko. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6635958 Napisano: 03.09.2019 11:08:05 w WC - rozmowy o wszystkim
delfinka101 napisał(a):

Wie ktoś może  gdzie ejst strona z głodami? Mam 2 paragony więc mogłabym zgarnąć głoda..jak się uda

https://danio.com...2EAAYASAAEgLovPD_BwE Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6635761 Napisano: 02.09.2019 20:13:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
androm napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

O matko zaczęło się - krowy i maskotki Głoda... emotka

a w Biedrze słodziaki:)

Dziadostwo goni dziadostwo.  Wyświetl w wątku >>