Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika reniii

reniii

#6655066 Napisano: 07.11.2019 12:34:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ikropka napisał(a):

reniii napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

reniii napisał(a):

martinmartinmartin napisał(a): 500 zł bon Kaufland w Adwentowym Kalendarzu Lindt. Ależ się cieszę emotka

A co to za konkurs? Przepraszam, że pytam w tym wątku.

https://www.kaufl...kalendarz-lindt.html
Takie coś znalazłam w google
Może ktoś doda do bazy bo ja nie mogę teraz emotka

Dziękuję za informację, nie wiedziałam o tej promocji. Muszę skoczyć do Kauflandu po te czekoladki, ale obawiam się , że z moim parszywym szczęściem to i tak nic nie trafię. Ale swoją drogą taka loteria, gdzie można trafić w pudełku kasę od razu (bez  nieszczęsnych bramek)jest bardzo uczciwa, bo drukarze paragonów rozbestwili się i nic nie idzie ustrzelić nigdzie.

już widzę porozrywane pudełka emotka

Ale ci ludzie to świ....., żeby świni nie obrazić tym porównaniem.  Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6655057 Napisano: 07.11.2019 12:19:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

reniii napisał(a):

martinmartinmartin napisał(a): 500 zł bon Kaufland w Adwentowym Kalendarzu Lindt. Ależ się cieszę emotka

A co to za konkurs? Przepraszam, że pytam w tym wątku.

https://www.kaufl...kalendarz-lindt.html
Takie coś znalazłam w google
Może ktoś doda do bazy bo ja nie mogę teraz emotka

Dziękuję za informację, nie wiedziałam o tej promocji. Muszę skoczyć do Kauflandu po te czekoladki, ale obawiam się , że z moim parszywym szczęściem to i tak nic nie trafię. Ale swoją drogą taka loteria, gdzie można trafić w pudełku kasę od razu (bez  nieszczęsnych bramek)jest bardzo uczciwa, bo drukarze paragonów rozbestwili się i nic nie idzie ustrzelić nigdzie. Wyświetl w wątku >>

reniii

#6655018 Napisano: 07.11.2019 10:56:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
martinmartinmartin napisał(a):

500 zł bon Kaufland w Adwentowym Kalendarzu Lindt. Ależ się cieszę emotka

A co to za konkurs? Przepraszam, że pytam w tym wątku. Wyświetl w wątku >>

reniii

#6654899 Napisano: 06.11.2019 18:27:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

reniii napisał(a):

darog napisał(a):

co się stało z laureatem głównym z 4 edycji 28.10? jeszcze kilka dni temu był..

Może odkryli jakiś przekręt i go ściągnęli z listy. Pamięta ktoś kto to był?  A jest takie miasto w Polsce jak Varsavia? Na liście ktoś tak napisał, dziwne. I pani która wygrała zestaw Lindt zapewne ze strachu przed komentarzami, że wygrywają wciąż osoby z Aleksandrowa Łódzkiego, podała tylko Aleksandrów a o Łódzkim chyba zapomniała.

to była MAGDALENA G z Poznania

Dziękuję.  Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6654895 Napisano: 06.11.2019 18:22:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

co się stało z laureatem głównym z 4 edycji 28.10? jeszcze kilka dni temu był..

Może odkryli jakiś przekręt i go ściągnęli z listy. Pamięta ktoś kto to był?  A jest takie miasto w Polsce jak Varsavia? Na liście ktoś tak napisał, dziwne. I pani która wygrała zestaw Lindt zapewne ze strachu przed komentarzami, że wygrywają wciąż osoby z Aleksandrowa Łódzkiego, podała tylko Aleksandrów a o Łódzkim chyba zapomniała. Wyświetl w wątku >>
1 darog 0

reniii

#6654849 Napisano: 06.11.2019 16:16:27 w WC - rozmowy o wszystkim
bruce napisał(a):

ziolko napisał(a):

emotka  JAKIE - WEDŁUG WAS - SĄ NAJBARDZIEJ UCZCIWE SPOSOBY NA WYŁANIANIE LAUREATÓW?
Chodzi o konkursy internetowe.
emotka  

Jestem ciekawa, jakie macie odczucia, wrażenia i doświadczenia w tego typu konkursach.
Jak również ciekawi mnie, czy dowiem się coś nowego oprócz tego, co już wiem emotka  


ŚMIAŁO! DO KLAWIATUR!  emotka

Tak mi się nasuwa - loteria, może nawet promocyjna (tylko bez przesady z ceną produktu emotka ) , ale pod warunkiem - że tylko jedno zgłoszenie na jedno gospodarstwo domowe przez cały czas trwania loterii. 
Kiedyś byłam za kreatywnymi, sama lubię bardzo pisać jakieś częstochowskie rymowanki, ale obawa o plagiaty, nawet - nieświadome - sprzed wielu lat: autoplagiaty - jest ogromna.  emotka

Tak, najlepiej tylko jedno zgłoszenie na gospodarstwo. Popieram. Ale wiem, że to nierealne bo jak się ma rodzinę dużą i do tego jeszcze rozwleczoną po całym kraju to zgłasza się w ich imieniu. A potem babcia albo pies zdziwieni są kiedy kurier kołacze co chwilę do drzwi z ogromną ilością wygranych przedmiotów o których to oni nawet nie słyszeli, że takowe istnieją. Sama czasem wyślę na koleżankę, która się dziwi potem na widok kuriera. Ale ja tak dla hobby to robię i nagrody są dla niej, bo u nich z kasą cienko jest, a nie żebym je potem zabierała, żeby było jasne. Wyświetl w wątku >>

reniii

#6654841 Napisano: 06.11.2019 16:04:22 w WC - rozmowy o wszystkim
ziolko napisał(a):

reniii - ok, rozumiem. 
Ale jakbyś widziała rozwiązywanie konkursów typowo internetowych? nie promocyjne, nie bramki.
Czyli wysyła się zdjęcie lub inne zgłoszenie pisane i jaki wybór najlepszy?
Wiadomo, lajki odpadają, bo wg mnie to najmniej uczciwy sposób wybierania zwycięzców. Chyba, że pula nagród jest podzielona pomiędzy lajki a wybór komisji.

Lajki można zbierać nieuczciwie i jeśli się ma duuuuużo znajomych to mogą oni naparzyć ich mnóstwo. Laureatów powinna wybierać komisja i to uczciwie i zgodnie z regulaminem, ze wszystkich zgłoszonych prac i dopiero po zakończeniu konkursu a nie etapami, bo ludzie kopiują nagradzane pracę, chcąc się przypodobać jurorom i tworzą bardzo podobne albo prawie identyczne, do tych już nagrodzonych.  Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6654818 Napisano: 06.11.2019 15:40:21 w WC - rozmowy o wszystkim
ziolko napisał(a):

emotka  JAKIE - WEDŁUG WAS - SĄ NAJBARDZIEJ UCZCIWE SPOSOBY NA WYŁANIANIE LAUREATÓW?
Chodzi o konkursy internetowe.
emotka  

Jestem ciekawa, jakie macie odczucia, wrażenia i doświadczenia w tego typu konkursach.
Jak również ciekawi mnie, czy dowiem się coś nowego oprócz tego, co już wiem emotka  


ŚMIAŁO! DO KLAWIATUR!  emotka

Osobiście myślę, że najbardziej uczciwe są konkursy kreatywne z publikacją laureatów i ich odpowiedzi. Na drugim miejscu loterie, gdzie losuje agencja a nie te nieszczęsne bramki, bo tam niestety trudno jest, zwykłemu konkursowi, cokolwiek trafić, ale również z publikacją laureatów, a nie ściśle tajne jak np. u Smolara. Konkursy zdjęciowe po ostatnich konkursach, gdzie osoby poleciały po bandzie i plagiatowały nie swoje prace lub przerabiały w programach graficznych to jakaś żenada. Wyświetl w wątku >>

reniii

#6654526 Napisano: 05.11.2019 18:11:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

edzia21 napisał(a):

kermit napisał(a):

case napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

patyk napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

kreatia napisał(a):


to raczej konkurs dla ekspedientek, niż ludu.
może ktoś dodać? 

dokładnie.....

Niestety sporo loterii i konkursów można nazwać że są dla ekspedientek. Wszystkie w których nie są potrzebne opakowania a tylko rachunki. 

https://ztroskiogwiazde.pl/ranking/   pierwszy dzień konkursu i już ktoś ma 44 gwiazdki? boże...

Nah, to testowe konto. Aktualny ranking jest już na stronie.

superloser - wyjaśniłbym Ci różnicę między programem lojalnościowym a akcją collect&get, ale po co, skoro nie raz udowodniłeś, że wiesz o tym więcej niż wszystkie agencje razem wzięte...

PS. Nie wiem, ja tam np. nie znam się na lotnictwie, to i na forach lotniczych się nie wypowiadam. Taka luźna analogia.


Problem w tym, że superloser zna się absolutnie na wszystkim emotka

Otóż to emotka  a kiedy ktoś zna się na "wszystkim" tak na serio ...

Fajnie sie ponabijač, jasne tyle twego. 

Czytałaś regulamin?

Akcja polega na wydaniu jak największej ilości kasy bez gwarancji jakiejkolwiek nagrody...
I pewnie ROZBAWI cie fakt, ze jest to fajne "collect&get" skierowane do NAJBARDZIEJ ZESTRESOWANEJ, NIEWYSPANEJ, ZAMOTANEJ grupy - matek z dziećmi poniżej 3ego roku życia. (Bo te kaszki sa do tego wieku, potem to juz zeby).

Collect&get to Biedronka ma naklejki - określone ile naklejek uprawnia do nagrody.
Tu można wydawać w nieskończoność by dostać kosmetyki za 100zl... albo nic... 
Naprawde, to dla ciebie zabawne  emotka

Bo takie konkursy są dla pracowników tych sieci a nie nas konkursowiczów. Przecież nie będziemy grzebać w koszach na śmieci, niczym kloszardzi, w poszukiwaniu porzuconych paragonów, bo te nieodebrane przez klientów paragony lądują przecież w kieszeniach ekspedientek. Wyświetl w wątku >>

reniii

#6654488 Napisano: 05.11.2019 15:49:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
reniii napisał(a):

superloser napisał(a):

monia0303 napisał(a):

Kody powtarzają się. Na dużych nesquikach wszystkie takie same, na małych chocapic również kod ten sam na wszystkie opakowania.

Bo Unique One sie wstydzi przyznac, ze pomysł z kodami to porażka - bo w poprzednich loteriach ludzie kody odczytywali z latarkami  emotka  a paragon nie był potrzebny.

Teraz dodali paragon.
Uparcie idą w kody.
Komuś w Toruń-Pacific nie chce sie tego korygować - a szkoda, bo by był lepsza rotacja produktów w detalicznym.
A te memory cards dla 3latka w loterii dla pełnoletnich... poziom żłobka  emotka  że nawet sie nie chce tego paragonu rejestrować  emotka Właściciele Właściciele 

Właściciele sklepów prześwietlili opakowania, podtrzymali na magazynie i już po zakończeniu loterii płatki wróciły na sklep. Nie pamiętam już co się wtedy wygrywało, bo ja nic nie wygrywam w tych loteriach, ale z drugiej strony to zwykli konkursowicze w porównaniu z kombinatorami, są zawsze na straconej pozycji.

Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6654485 Napisano: 05.11.2019 15:38:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

monia0303 napisał(a):

Kody powtarzają się. Na dużych nesquikach wszystkie takie same, na małych chocapic również kod ten sam na wszystkie opakowania.

Bo Unique One sie wstydzi przyznac, ze pomysł z kodami to porażka - bo w poprzednich loteriach ludzie kody odczytywali z latarkami  emotka  a paragon nie był potrzebny.

Teraz dodali paragon.
Uparcie idą w kody.
Komuś w Toruń-Pacific nie chce sie tego korygować - a szkoda, bo by był lepsza rotacja produktów w detalicznym.
A te memory cards dla 3latka w loterii dla pełnoletnich... poziom żłobka  emotka  że nawet sie nie chce tego paragonu rejestrować  emotka Właściciele Właściciele 

Właściciele sklepów prześwietli opakowania, podtrzymali na magazynie i już po zakończeniu loterii płatki wróciły na sklep. Kpina w żywe oczy. Wyświetl w wątku >>

reniii

#6654473 Napisano: 05.11.2019 15:13:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monia0303 napisał(a):

Kody powtarzają się. Na dużych nesquikach wszystkie takie same, na małych chocapic również kod ten sam na wszystkie opakowania.

Dziękuję bardzo. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6654470 Napisano: 05.11.2019 15:00:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

reniii napisał(a):

pikawka napisał(a):

pikawka napisał(a):

reniii napisał(a):

pikawka napisał(a):

reniii napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

pini napisał(a):

monia0303 napisał(a):

pini napisał(a):

Ktoś ma kod z płatków Nestle Cheerios 500g? Dam w zamian ten Z Cini Minis 500G emotka

Może te kody trzeba zebrać w jednym miejscu?

Chocapic 500 -  EC9RPY
ciasteczko 250 -   NFX9Y9

Cini Mini 500 - P9RJ9A

Lion 500 - CT9FET

Ciasteczko 500 - RJEN9T


a po co są potrzebne te kody?

Do konkursu https://www.nestle-cereals.com

Również nie rozumiem po Co? 
Kto wysyła paragon wpisuje kod i tyle

Chyba tylko po to, że gdyby się przypadkiem wygrało, to będzie się ganiało po sklepach z wywalonym jęzorem, w poszukiwaniu tych promocyjnych opakowań, które trzeba przesłać

hmmm no dziwne bo ja mam swoją paczkę w szafce  emotka

Czy to ja taki lubił czy o co chodzi. To nie kupiliscie płatków Czy O Co chodzi? Na Maila Dostałam zwrotke żeby Zachować promocyjną paczkę 

Skoro taki deficyt tych promocyjnych płatków, a ktoś kupił bez kodu, to szkoda paragon zmarnować i dopiero w razie wygranej kopnąć się do sklepu po to właściwe. Czyż nie?

ITe kody się powtarZaja i Bez Problemu znajdziecie Paczkę z Tym, Który wpisalusvie w Zgłoszeniu ? 

Ja nie zgłaszałam jeszcze, a u mnie nie widziałam nigdzie tych promocyjnych płatków, ale był już cyrk z tymi kodami w tej loterii z walizkami i one się wówczas powtarzały. Może ktoś potwierdzić czy się powtarzają teraz ??? Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6654464 Napisano: 05.11.2019 14:52:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

pikawka napisał(a):

reniii napisał(a):

pikawka napisał(a):

reniii napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

pini napisał(a):

monia0303 napisał(a):

pini napisał(a):

Ktoś ma kod z płatków Nestle Cheerios 500g? Dam w zamian ten Z Cini Minis 500G emotka

Może te kody trzeba zebrać w jednym miejscu?

Chocapic 500 -  EC9RPY
ciasteczko 250 -   NFX9Y9

Cini Mini 500 - P9RJ9A

Lion 500 - CT9FET

Ciasteczko 500 - RJEN9T


a po co są potrzebne te kody?

Do konkursu https://www.nestle-cereals.com

Również nie rozumiem po Co? 
Kto wysyła paragon wpisuje kod i tyle

Chyba tylko po to, że gdyby się przypadkiem wygrało, to będzie się ganiało po sklepach z wywalonym jęzorem, w poszukiwaniu tych promocyjnych opakowań, które trzeba przesłać

hmmm no dziwne bo ja mam swoją paczkę w szafce  emotka

Czy to ja taki lubił czy o co chodzi. To nie kupiliscie płatków Czy O Co chodzi? Na Maila Dostałam zwrotke żeby Zachować promocyjną paczkę 

Skoro taki deficyt tych promocyjnych płatków, a ktoś kupił bez kodu, to szkoda paragon zmarnować i dopiero w razie wygranej może kopnąć się do sklepu po to właściwe. Czyż nie? Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6654458 Napisano: 05.11.2019 14:43:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
reniii napisał(a):

pikawka napisał(a):

reniii napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

pini napisał(a):

monia0303 napisał(a):

pini napisał(a):

Ktoś ma kod z płatków Nestle Cheerios 500g? Dam w zamian ten Z Cini Minis 500G emotka

Może te kody trzeba zebrać w jednym miejscu?

Chocapic 500 -  EC9RPY
ciasteczko 250 -   NFX9Y9

Cini Mini 500 - P9RJ9A

Lion 500 - CT9FET

Ciasteczko 500 - RJEN9T


a po co są potrzebne te kody?

Do konkursu https://www.nestle-cereals.com

Również nie rozumiem po Co? 
Kto wysyła paragon wpisuje kod i tyle

Chyba tylko po to, że gdyby się przypadkiem wygrało, to będzie się ganiało po sklepach z wywalonym jęzorem, w poszukiwaniu tych promocyjnych opakowań, które trzeba przesłać. 

I sprawdzą czy mamy odpowiednią formę przed otrzymaniem tych wygranych opasek monitorujących aktywność. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6654457 Napisano: 05.11.2019 14:39:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

reniii napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

pini napisał(a):

monia0303 napisał(a):

pini napisał(a):

Ktoś ma kod z płatków Nestle Cheerios 500g? Dam w zamian ten Z Cini Minis 500G emotka

Może te kody trzeba zebrać w jednym miejscu?

Chocapic 500 -  EC9RPY
ciasteczko 250 -   NFX9Y9

Cini Mini 500 - P9RJ9A

Lion 500 - CT9FET

Ciasteczko 500 - RJEN9T


a po co są potrzebne te kody?

Do konkursu https://www.nestle-cereals.com

Również nie rozumiem po Co? 
Kto wysyła paragon wpisuje kod i tyle

Chyba tylko po to, że gdyby się przypadkiem wygrało, to będzie się ganiało po sklepach z wywalonym jęzorem, w poszukiwaniu tych promocyjnych opakowań, które trzeba przesłać.  Wyświetl w wątku >>
1 bethan 0

reniii

#6654452 Napisano: 05.11.2019 14:30:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dwaburekoty napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

pini napisał(a):

monia0303 napisał(a):

pini napisał(a):

Ktoś ma kod z płatków Nestle Cheerios 500g? Dam w zamian ten Z Cini Minis 500G emotka

Może te kody trzeba zebrać w jednym miejscu?

Chocapic 500 -  EC9RPY
ciasteczko 250 -   NFX9Y9

Cini Mini 500 - P9RJ9A

Lion 500 - CT9FET

Ciasteczko 500 - RJEN9T


a po co są potrzebne te kody?

Do konkursu https://www.nestle-cereals.com Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6653468 Napisano: 01.11.2019 15:55:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
patyk napisał(a):

O rany od dziś delicje! Kolejna loteria na pokuszenie emotka

Już niedługo to zamiast krwi to będzie nam krążyła czysta sacharoza , po tych wszystkich zakupionych słodyczach na te loterie. Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

reniii

#6653214 Napisano: 31.10.2019 15:49:47 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
gosiaczeq napisał(a):

dlaczego ja nie mogę utrafić tictaca emotka (

Już wcześniej mnie coś trafi, niż tic tac mnie trafi. Tyle opakowań kupionych i nic, totalne zerooooo. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6653092 Napisano: 31.10.2019 10:48:07 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Monika11 napisał(a):

ola120 napisał(a):

Dziś dotarła karta Biedronki warta 90 zł- Graj o bon na nowy tron. Wozi DPD- papier do podpisu.

mam i ja

Potwierdzam.  Wyświetl w wątku >>