Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika reniii

reniii

#6656747 Napisano: 13.11.2019 12:21:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
red-dress napisał(a):

11 listopada Biedronka moglaby być otwarta tylko wtedy, gdyby za kasą stanął sam właściciel Jeronimo Martins. 

Raczej wątpię, aby ten właściciel faktycznie nie miał nic lepszego do roboty, niż stać osobiście na kasie w Biedronce w dniu 11.11.2019r. emotka Wyświetl w wątku >>

reniii

#6656474 Napisano: 12.11.2019 18:11:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bethan napisał(a):

reniii napisał(a):

mogłaby się w końcu przyznać do błędu.

Jak to przyznać? Zgłoszenie było? Było. Nagrodzone? Nagrodzone! 
I do tego jeszcze jaki piękny numer paragonu. Wszystko cudownie.

Niby tak, ale przecież agencja wie dobrze, że sklepy były zamknięte ale teraz stara się zachować twarz i skoro ktoś wysłał zgłoszenie to tylko o nich źle świadczy, że takie zgłoszenie nagrodzili. Przecież mogą zweryfikować jakie sklepy były otwarte i czy w ogóle jakieś były, sprawdzić paragon i nie przyznać nagrody w razie czego. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6656466 Napisano: 12.11.2019 18:00:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

kermit napisał(a):

Ja pier... Sama nie wierzę w te bzdury, które dziś tu zobaczyłam. (...)


Kiedyś, w mrocznych czasach kwitnącej głupoty, pewna bywalczyni forum wysłała na konkurs Rossmanna zgłoszenie. Do wygrania była halka i majty w centki, a w zgłoszeniu należało podać numer paragonu. Panna zakupów nie zrobiła, ale wygrała i potem jakimś cudem chciała kupić taki właśnie nieistniejący paragon. A po co w ogóle zagrała o halkę i majty? Tak se. Wtedy sądziłam, że to najgłupsza wygrana, o jakiej czytałam. I proszę, minęło wieeele lat, a dziś detronizacja! emotka

Ale teraz też co rusz są jakieś wpisy na forum o kupno paragonu, więc nie są to odosobnione przypadki i dobrze, że batem na taki proceder są punkty karne. Ja myślę, że ten ktoś to tylko z przekory wysłał to zgłoszenie z Milki a agencja nie widzi problemu, że się pomyliła w dacie i brnie sama dalej w to szambo, a mogłaby się w końcu przyznać do błędu. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6656391 Napisano: 12.11.2019 17:01:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
thomasny napisał(a):

reniii napisał(a):

yonex napisał(a):

thomasny napisał(a):

edzia21 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Czy Wy widzicie wpis w informują? emotka

Przecież chwalił się w tym wątku, że wysłałam zgłoszenie z fejkowym numerem... emotka  a Karlsbad szczęśliwy, ze biedry pootwierane i zgłoszenia napłynęły - wszystko gra.

Wpis był w tym wątku i widziałam go. Tylko po co to wszystko, bo tego nie rozumiem.

Ja również emotka  może się wypowie osoba, która wpadła na tak genialny pomysł...co z tego teraz ma?

Ma nagrodę. Proste.

wyrzuci się klauzule abuzywne z regulaminu i powinno być dobrze

Ale przecież odsyła się paragon. I co teraz wyśle?  Pustą kopertę?

Jego sprawa co wyśle. Po co ta zawiść? 

Stwierdzam tylko oczywistą oczywistość. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6656384 Napisano: 12.11.2019 16:56:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
yonex napisał(a):

thomasny napisał(a):

edzia21 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Czy Wy widzicie wpis w informują? emotka

Przecież chwalił się w tym wątku, że wysłałam zgłoszenie z fejkowym numerem... emotka  a Karlsbad szczęśliwy, ze biedry pootwierane i zgłoszenia napłynęły - wszystko gra.

Wpis był w tym wątku i widziałam go. Tylko po co to wszystko, bo tego nie rozumiem.

Ja również emotka  może się wypowie osoba, która wpadła na tak genialny pomysł...co z tego teraz ma?

Ma nagrodę. Proste.

wyrzuci się klauzule abuzywne z regulaminu i powinno być dobrze

Ale przecież odsyła się paragon. I co teraz wyśle?  Pustą kopertę? Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6656367 Napisano: 12.11.2019 16:48:11 w SZUKAM....
reniii napisał(a):

izkak napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

otrzymałam dziś w delikatesach centrum delikarte. nic nie musiałam wypełniać. pani kazała założyć konto przez www. tak zrobiłam, ale jak powiązać to konto z karta-jej numerem. nie mogę tego nigdzie znaleźć...?

Ja przy odbiorze plastikowej delikarty musiałam wprowadzić swój numer telefonu na terminalu i potwierdzić zielonym (jak przy płatności kartą i wpisywaniu pinu). Najpierw Pani kasjerka nabiła ją na kasę emotka  W moim najbliższym sklepie nie dają plastikowych kart, tylko te Delikarty Mini i one nie biorą udziału w loterii, bo nie da się ich zarejestrować. Dodam też, że zrobiłam zakupy w moim DC z Delikartą i te zakupy nie pojawiły się na koncie w aplikacji, ale rabaty zostały przyznane. 

https://www.delikarta.pl/rejestracja

U kasjerki w sklepie podawałam jakieś dane i numer telefonu i po jakimś czasie otrzymałam SMS i trzeba było na niego odpowiedzieć wpisując w treści swoje imię i gotowe. Ja tak zrobiłam, ale już bardzo dawno i nie wiem jakie teraz są procedury, ale można również na stronie zarejestrować kartę: https://www.delikarta.pl/rejestracja Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6656352 Napisano: 12.11.2019 16:32:07 w SZUKAM....
izkak napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

otrzymałam dziś w delikatesach centrum delikarte. nic nie musiałam wypełniać. pani kazała założyć konto przez www. tak zrobiłam, ale jak powiązać to konto z karta-jej numerem. nie mogę tego nigdzie znaleźć...?

Ja przy odbiorze plastikowej delikarty musiałam wprowadzić swój numer telefonu na terminalu i potwierdzić zielonym (jak przy płatności kartą i wpisywaniu pinu). Najpierw Pani kasjerka nabiła ją na kasę emotka  W moim najbliższym sklepie nie dają plastikowych kart, tylko te Delikarty Mini i one nie biorą udziału w loterii, bo nie da się ich zarejestrować. Dodam też, że zrobiłam zakupy w moim DC z Delikartą i te zakupy nie pojawiły się na koncie w aplikacji, ale rabaty zostały przyznane. 

https://www.delikarta.pl/rejestracja Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6656309 Napisano: 12.11.2019 15:18:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

aurorcia napisał(a):

stelka napisał(a):

W temacie Milki i Biedronki- odpowiedź od organizatora:


Dzień dobry,Zgodnie z informacją, którą otrzymaliśmy  od  Jeronimo Martins, właściciela
sieci Biedronka  sklepy przy stacjach benzynowych i stacjach PKP są
otwarte również w święta państwowe.  Dlatego konkurs został uruchomiony
11.11.2019 i  zgodnie z regulaminem, zwycięzcy zostaną wyłonieni również
 spośród zgłoszeń z tego dnia. Z dnia 12.11.2019 zostanie wyłonionych
10 laureatów, tak jak z każdego kolejnego dnia trwania konkursu.Pozdrawiamy, Organizator


Powiem tak, OSZUŚCI!!!! emotka


Każdemu odpisali tak samo. Cóż Karlsbadzie... let's play a game emotka

No to polecieli. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6656263 Napisano: 12.11.2019 13:30:05 w Czy informują/ informowali?
magisterek napisał(a):

reniii napisał(a):

magisterek napisał(a):

aerdna napisał(a):

edzia21 napisał(a):

darog napisał(a):

edzia21 napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

toka napisał(a):

Co z tym Orange? Nie mają zasięgu żeby do mnie zadzwonić?  emotka

Zaryzykuję stwierdzenie, że "lepsze" (sztuk 39) nagrody już obdzwonione, a info o doladowaniach pójdzie smsami.

Wpis o telefonie był chyba w poniedziałek po 16.00. Ja miałam telefon tego samego dnia (godz. 16.09), nie odebrałam, bo miałam tel rozładowany. Następnego dnia po 16.00 drugie podejście - odebrałam. W środę rano pojawiło się info, że do kogoś zadzwonili pierwszy raz. I tu kolejna teza - że ktoś nie odebrał przez 2 dni z rzędu (pon i wt, a w środę dzwonili już do "awansujących" na miejsce nieodebranych). W regulaminie jest o dwóch próbach połączenia.
Teraz czekam na maila z info co wygrałam, bo Pani nie wiedziała. Podobno może to trwać 2-3 tygodnie ;/

W poniedziałek dzwonili już od 15:00 (minimum).

czyli wszystko poinformowane i nie mam na co czekać.,,.??

Obawiam sie ze tak (zostaly jeszcze doladowania)...ale kto ich tam wie.

W pt też dzwonili o 16:04. Więc pewnie jestem rezerwą rezerwy.


To nie są REZERWY, ani REZERWA REZERWY bo zgodnie z regulaminem:

W przypadku bezskutecznego kontaktu z Uczestnikiem za pośrednictwem wybranego przez Organizatora środka komunikacji, Uczestnik traci uprawnienie do Nagrody, skutkiem czego prawo do Nagrody przechodzi na Organizatora.

A z jakiego numeru dzwonili, jeśli można zapytać.

 Z numeru infolinii BLUE MEDIA 58 526 1111

Dziękuję za informację. Pytam bo ktoś do mnie dzwonił 4 dni temu, ale to pewnie jacyś naciągacze. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6656248 Napisano: 12.11.2019 13:04:55 w Czy informują/ informowali?
magisterek napisał(a):

aerdna napisał(a):

edzia21 napisał(a):

darog napisał(a):

edzia21 napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

toka napisał(a):

Co z tym Orange? Nie mają zasięgu żeby do mnie zadzwonić?  emotka

Zaryzykuję stwierdzenie, że "lepsze" (sztuk 39) nagrody już obdzwonione, a info o doladowaniach pójdzie smsami.

Wpis o telefonie był chyba w poniedziałek po 16.00. Ja miałam telefon tego samego dnia (godz. 16.09), nie odebrałam, bo miałam tel rozładowany. Następnego dnia po 16.00 drugie podejście - odebrałam. W środę rano pojawiło się info, że do kogoś zadzwonili pierwszy raz. I tu kolejna teza - że ktoś nie odebrał przez 2 dni z rzędu (pon i wt, a w środę dzwonili już do "awansujących" na miejsce nieodebranych). W regulaminie jest o dwóch próbach połączenia.
Teraz czekam na maila z info co wygrałam, bo Pani nie wiedziała. Podobno może to trwać 2-3 tygodnie ;/

W poniedziałek dzwonili już od 15:00 (minimum).

czyli wszystko poinformowane i nie mam na co czekać.,,.??

Obawiam sie ze tak (zostaly jeszcze doladowania)...ale kto ich tam wie.

W pt też dzwonili o 16:04. Więc pewnie jestem rezerwą rezerwy.


To nie są REZERWY, ani REZERWA REZERWY bo zgodnie z regulaminem:

W przypadku bezskutecznego kontaktu z Uczestnikiem za pośrednictwem wybranego przez Organizatora środka komunikacji, Uczestnik traci uprawnienie do Nagrody, skutkiem czego prawo do Nagrody przechodzi na Organizatora.

A z jakiego numeru dzwonili, jeśli można zapytać. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6656172 Napisano: 12.11.2019 09:17:20 w SZUKAM....
Agnes napisał(a):

anialistopad napisał(a):

monkakk napisał(a):

I - Gdzie dostać NIvea Baby z motywem Kubusia puchatka i za ile?
II - Szukam informacji jakiej mocy jest gofrownica od Łowicza (jeżeli już dotarły, chętnie kupię lub inną o dobrej mocy)

W kauflandzie kupiłam nivea baby z kaczorem Donaldem za 14,99 ha i właśnie sobie uświadomiłam, ze Donald to nie Kubus Puchatek 

możecie mnie uświadomić co to za konkurs?

Taki https://baby.nive...us-i-przyjaciele-42/ Wyświetl w wątku >>
2 andii, Agnes 0

reniii

#6656105 Napisano: 11.11.2019 19:31:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

sks900 napisał(a):

reniii napisał(a):

Ktoś się martwił na forum, że dziś sklepy zamknięte a tu jak widać niektóre z nich były jednak dziś otwarte, u 12 osób. emotka  

5505, 5512, ktoś 200 zł dzisiaj wygrał.

Co 10 minut paragon wbijany  emotka

Ciekawe ile zgloszen na 12 godzin... jutro bedzie z 10 razy wiecej  emotka

Jutro zapewne będzie prawdziwy Armagedon z Milką i Surfem. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

reniii

#6656089 Napisano: 11.11.2019 18:33:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ktoś się martwił na forum, że dziś sklepy zamknięte a tu jak widać niektóre z nich były jednak dziś otwarte, u 12 osób. emotka   Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

reniii

#6655779 Napisano: 10.11.2019 07:10:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
reniii napisał(a):

kasiap987 napisał(a):

Czy ktoś może poratować kodem z płatków Lion 300g?

Niestety te 300 gramowe płatki nie biorą udziału w tej loterii i nie będą mieć kodów. W regulaminie są  wymienione płatki tylko o gramaturze 250g i 500g.

A Lion tylko 500g. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6655778 Napisano: 10.11.2019 07:07:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kasiap987 napisał(a):

Czy ktoś może poratować kodem z płatków Lion 300g?

Niestety te 300 gramowe płatki nie biorą udziału w tej loterii i nie będą mieć kodów. W regulaminie są  wymienione płatki tylko o gramaturze 250g i 500g. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6655219 Napisano: 07.11.2019 18:28:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
reniii napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

reniii napisał(a):

martinmartinmartin napisał(a): 500 zł bon Kaufland w Adwentowym Kalendarzu Lindt. Ależ się cieszę emotka

A co to za konkurs? Przepraszam, że pytam w tym wątku.

https://www.kaufl...kalendarz-lindt.html
Takie coś znalazłam w google
Może ktoś doda do bazy bo ja nie mogę teraz emotka

Dziękuję za informację, nie wiedziałam o tej promocji. Muszę skoczyć do Kauflandu po te czekoladki, ale obawiam się , że z moim parszywym szczęściem to i tak nic nie trafię. Ale swoją drogą taka loteria, gdzie można trafić w pudełku kasę od razu (bez  nieszczęsnych bramek)jest bardzo uczciwa, bo drukarze paragonów rozbestwili się i nic nie idzie ustrzelić nigdzie.

I w Kauflandzie byłam, czekoladki zakupiłam i zgodnie z moim przewidywaniem, były w opakowaniu tylko dwa bony po 10 złotych, te gwarantowane. Dobre i to bo ten kalendarz Lindt kosztował aż 49,99. Ale co się nie robi dla konkursów, wiedzą to tylko konkursowicze.  Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

reniii

#6655218 Napisano: 07.11.2019 18:20:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kumulacja napisał(a):

joan napisał(a):

miketyson napisał(a):

Mało maskotek? To Coca-Cola dołoży pod choinkę trochę polarnych misiów XXL.
Proszę, nie grajcie o to, nie wpisujcie do bazy. Nie będzie zainteresowania to nie będzie takich nagród.
P.S. Dziś rano narzekali w radiu że nie radzimy sobie z problemem śmieci....(...)


Mnie dziwi przekonanie rodziców, że ich dzieci nie będą się rozwijały prawidłowo bez kolejnego g* typu czajna-głodek / czajna-krówka / czajna-czitos / czajna-miś... i że taki szmelc to w ogóle jest jakiś "prezent".

Największym g**nem były dla mnie nagrody z konkursu Cheetos - te bluzy, T-shirty, słuchawki itd. To był najgorszy chłam Made in China. Nie chcę nikogo urazić, ale nie chciałabym Głodów za darmo. Paskudne są! Wszystkie konkursowe maskotki do mnie nie przemawiają. Chiński chłam. A jakie maskotki na przestrzeni lat naprawdę były ładne?

To wszystko niestety prawda. Sama wygrałam ten lazybag i był trefny jakiś, bo powietrze uchodziło i rozstałam się z nim bez żalu, tylko niepotrzebnie zaśmieciłam nim dodatkowo świat. Dlatego, w Prince Polo nie brałam udziału, bo takie g..... mnie nie interesują już.  Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

reniii

#6655145 Napisano: 07.11.2019 15:58:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
truskaweczka123 napisał(a):

reniii napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Te konkursy schodzą na psy yps przepraszam maskotki - kolejny konkurs który na dzień dobry mnie odrzuca:
https://www.e-kon...ur.html#.XcQld9Xdi_s

1500 maskotek Chestera.... Na co to komu???

Łał!!! Chestera teraz Cheetos nam dał. Jeszcze raz łał!! emotka

No ale jak mają nie schodzić? Skoro ludzie ale rzucają na te fantastyczne nagrody?  emotka teraz Chester niedawno milka itp itd

Zamiast szyć takie barachło to lepiej już jakieś małe kocyki by dali, to by do schroniska dla zwierząt człowiek oddał i przynajmniej psy by się cieszyły i mówię to poważnie, bo u nas jest taka zbiórka karmy i koców. Wyświetl w wątku >>

reniii

#6655143 Napisano: 07.11.2019 15:51:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
patyk napisał(a):

I już widzę entuzjazm komisji oglądające setki chrupek posklejanych aby wyłonić 500  emotka


A dlaczego takie konkursy ano dlatego że znajdują się chętni.... 

Tak już było wcześniej pisane o tych maskotkach, że jeśli jest popyt na takie badziewie to Chińczycy się cieszą. Tylko główna jeszcze kusi więc będzie sklejanie, wysyłanie i na wspaniałą nagrodę oczekiwanie.  Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6655141 Napisano: 07.11.2019 15:43:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

Te konkursy schodzą na psy yps przepraszam maskotki - kolejny konkurs który na dzień dobry mnie odrzuca:
https://www.e-kon...ur.html#.XcQld9Xdi_s

1500 maskotek Chestera.... Na co to komu???

Łał!!! Chestera teraz Cheetos nam dał. Jeszcze raz łał!!emotka Wyświetl w wątku >>
0 0