Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika reniii

reniii

#6665462 Napisano: 11.12.2019 10:14:22 w Wkurza mnie...
pati12b napisał(a):

joan napisał(a):

Wklepywanie konkursów/loterii bez uwzględniania godzin emotka

"e. zgłosi się do Loterii (zwane dalej: „Zgłoszeniem”) za pośrednictwem strony internetowej Loterii www.mojtauron.pl na zasadach określonych w Regulaminie, w okresie od godziny 10:00:00 dnia 21 października 2019 roku do godziny 10:00:00 dnia 10 grudnia 2019"


A co? Przez 1,5 miesiąca nie miałaś czasu, żeby się zgłosić?
Tym bardziej, że tam można było to zrobić tylko raz, bez paragonów, wymyślania wierszyków itp.? Regulamin był utajniony? Złe daty wpisane w opisie konkursu?
W temacie: wkurzają mnie ludzie, którzy nie zadają sobie trudu przeglądania regulaminów konkursów, w których chcą wziąć udział.
p.s. Tak, to ja dodałam tę loterię i odechciewa mi się dodawania do bazy czegokolwiek.

Nikt nikogo nie zmusza do dodawania konkursów, ale przecież można dodać je precyzyjnie, to nic nikogo nie kosztuje a zaoszczędzi czas tym wszystkim, którzy chcą wziąć udział w konkursie a nie mają na tyle czasu aby czytać wszystkie regulaminy od A do Z. Mnie też wkurza, że konkursy są specjalnie skrócone z winy dodawajacych je osób albo z winy organizatorów, którzy samowolnie skracają sobie terminy na zgłoszenia o godzinę lub dzień pomimo, że w regulaminie inaczej jest napisane. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6664981 Napisano: 09.12.2019 17:53:25 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
nswe69 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

nswe69 napisał(a):

kalendarze w kauflandzie po 27,99 więc max 8zł można stracić emotka

Do kiedy taka cena ?  emotka

do wyczerpania zapasów zapewne. to już wyprzedaż świąteczna.

btw.w Biedronce wszystkie kalendarze po 0,99gr 

Te z Biedry (Magnetic) są prawie niejadalne. Szkoda tych 99 groszy. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6664976 Napisano: 09.12.2019 17:48:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monika11 napisał(a):

Na zwrot u Smolara na Orlenie za Tymbark jest cena zakupu - mam podać całą kwotę z tankowaniem , czy odliczyć i sam Tymbark podać ?

Zwrot pieniędzy – zwrot środków pieniężnych przeznaczonych (faktycznie
zapłaconych) przez uczestnika na zakup trzech dowolnie wybranych produktów
promocyjnych, w wysokości kwoty widniejącej na zgłoszonym przez uczestnika
oryginale dowodu zakupu, nie większej jednak niż 10,00 zł brutto. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6662887 Napisano: 01.12.2019 15:29:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

Czy Winiary coś robią w tym roku (kalendarz adwentowy)??? Na ich Facebooku cisza, niestety.

Po zeszłorocznej wtopie z tymi biletami do kina, na fikcyjne dane, których pula rozeszła się z prędkością światła to Albedo też jakoś mnie nie przekonuje i jak widać w tym roku nie ma i raczej nie będzie kalendarza już. Ciekawe czemu? Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6662755 Napisano: 30.11.2019 21:15:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
as32572 napisał(a):

Los Mejores wszyscy podajecie numery dowodów? Zastanawiam się czy grac w Biedronce, bo jakoś srednio mam ochotę rozdawać takie dane (i kurierowi przy okazji) za mało wartościowe nagrody.

Czy ma może ktoś kod z duzej paczki Cookie Crisp?

500g kod: RJEN9T Wyświetl w wątku >>
1 as32572 0

reniii

#6662222 Napisano: 29.11.2019 09:04:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

Kiedy w Regulaminie zapis:
 5. Niedozwolone jest zgłaszanie Prac Konkursowych o charakterze bezprawnym lub niezgodnych z Regulaminem Konkursu....
jak również o charakterze reklamowym, komercyjnym czy promocyjnym.

A w wypiekach Basi wygrywa Kamis... na pierwszym planie...
No chyba, ze McCormick wykupił Good Mills Polska  emotka

https://basiazser...pl/konkurs/wypiek/88

Cenna uwaga. Tylko wielka szkoda, że agencje mają to w ....... Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6661683 Napisano: 27.11.2019 19:37:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBilona napisał(a):

Velvet wpisujemy cenę produktu z paragonu czy cała wartość paragonu. Czytam i nie. Kumam

Wpisuje się wartość końcową z paragonu, a nie jednostkową cenę produktu. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6661609 Napisano: 27.11.2019 16:10:22 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
FBewa36 napisał(a):

Niestety, muszę to powiedzieć, ale może być tak ze tic tac się skończy i nie trafię tam zupełnie nic???? póki co cała szuflada 2kalorycznych cukierków których mam już dość, a myślałam że tyle nagród że będzie tak prosto eh

Ja też kupuję i wysyłam i lipa, niestety. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6661607 Napisano: 27.11.2019 16:08:02 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
nataliii napisał(a):

Z Heineken na pewno jest coś nie tak.
Wygrywają te same osoby. POPATRZCIE SAMI!

20.11 - 

  • Natalia Z.tel.: *** *** 545
21.11
  • Natalia Z.tel.: *** *** 545
    • Izabela B.tel.: *** *** 260
23.11 
  • Natalia Z.tel.: *** *** 545
25.11
  • Izabela B.tel.: *** *** 260

To chociażby jeden przykład. Bo na niego zwróciłam uwagę bo to moja imienniczka.
Pewnie jest więcej powtórzeń ale komu chcę się to sprawdzać.
Dlatego większość nie wygrywa....
Masakra...

Może mają duuuużo czasu i wysyłają cały dzień non stop. Ja ostatnio wysłałam 10 zgłoszeń i niestety nic. Może trzeba o różnych porach wysyłać. Ktoś tu pisał na forum, że wygrał już parę razy i mu wystarczy, to niech uchyli rąbka tajemnicy, może być na priv. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6661289 Napisano: 26.11.2019 23:43:51 w WC - rozmowy o wszystkim
marla napisał(a):

Szukam dwóch osób, które chciałyby zakupić ze mną roczną prenumeratę Gazety Wyborczej. Jest teraz na nią promocja 50% taniej i rok dla trzech osób kosztuje 234 zł, czyli po 78 zł na głowę. Może ktoś jest chętny?

Szkoda kasy na taki chłam. Wyświetl w wątku >>
0 1 mama2006

reniii

#6660563 Napisano: 25.11.2019 16:00:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ivanotta napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

synk napisał(a):

są kolejne wyniki z Heńka. 
3 osoby trafiły już po 2 paczki (na te same dane), jest też parę podobnych - ale telefony inne. Gratuluję wstrzelenia się w gust komisji.

stawiam że oni losuJa

Dżesika, Linda? Nie znam nikogo, kto ma takie imiona.. serio? W urzędach przyjmują Dżesiki przy rejestracji dzieci? 

Też myślę, że to losowanie. Wygrała w zeszłym roku szwagierka, powiedziała mi ostatnio w tajemnicy, a ona dwóch zdań nie skleci dobrze. Jak spytałam jakim hasłem to powiedziała, że tajemnica, a potem mi oznajmiła, że wysyłała jedno i to samo non stop i się widać spodobało. Jakoś wątpię w jej kreatywność, ale skoro ona wygrała to musi to być losowanie. Od dzisiaj tak spróbuję, bo zawsze wysyłam tylko jedno zgłoszenie. Zobaczymy. Wyświetl w wątku >>
1 agakaz2 0

reniii

#6658527 Napisano: 19.11.2019 13:42:28 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

a mnie wkurza dziś mój mąż... siedzi "chory" na L4 (dzień gorączkował) i gra... A do mnie się rzuca że nic nie robię emotka A zaliczyłam już dziś przedszkole, szkołę, prasowanie, zakupy, śniadanie dzieci i sałatkę. To jest nic emotka  

Bo mężowie są jak dzieci a chorzy to są niczym noworodki, którymi trzeba się ciągle opiekować.  Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

reniii

#6658251 Napisano: 18.11.2019 17:54:14 w Smolar
buziolek napisał(a):

superloser napisał(a):

Buziolek - to nie konkurs na lubienie  emotka

Wystarczy przeczytać jeden regulamin Smolara, z zapisem

11.7 Jednorazowy zakup promocyjny uprawnia do wysłania tylko jednego zgłoszenia udziału w loterii. Dokonanie kilku takich samych zgłoszeń na podstawie tego samego zakupu promocyjnego nie zwiększa szans uczestnika na wygraną w loterii i każde kolejne takie samo zgłoszenie będzie traktowane jako duplikat. W bazie zgłoszeń pozostanie pierwsze prawidłowe zgłoszenie

Jasne, ze Smolar wie, ze nałogowcy ten sam numer rejestruja z 10-20 innymi numerami telefonu... 

O zabolała łapka w dół, że żalić sie musisz? Serio? Po to łapki są żeby je klikać  emotka   Regulamin każdy umie czytać, więc oszczędź sobie jego cytowania emotka  

Nie każdy o tym wie, że odrzucają zdublowane paragony, bo w regulaminie o tym jasno nie pisze. Dobrze, iż ktoś podzielił się taką informacją. I śmiem wątpić, że numery paragonów się nie powtarzają przy tylu zgłoszeniach. Szkoda, że Smolar nie wymaga chociażby numeru kasy fiskalnej. Wyświetl w wątku >>

reniii

#6658028 Napisano: 18.11.2019 09:33:22 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
kaka72 napisał(a):

tyle rozstrzygniętych konkursów (nie wspomnę nawet o loteriach) a u mnie żadnych wygranych nawet nie zdążyłam załapać się na zwrot za zakup Moli emotka

Już trzy minuty po północy było po zwrotach. Ja zdążyłam, bo numer konta szybko wkleiłam, zamiast wklepywać po cyferce i poszło. Trzeba się spieszyć żeby się załapać. W zeszłym tygodniu też nie zdążyłam. W temacie to u mnie też wieje pustką od dawna, niestety.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6657709 Napisano: 15.11.2019 22:54:26 w Wkurza mnie...
pikawka napisał(a):

norweska20 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Nie cierpię konkursów fotograficznych, wkurzają mnie, a coraz więcej ich się pojawia emotka
Najpierw bramki, a teraz przeszli na fotki emotka

Ja lubiłam konkursy kulinarne foto, dopóki w nich wygrywalam ...a teraz mnie wkurza,  że za choine nie umiem tam nic ugrać:(
Ostatnio specjalnie kupiłam patelnie Tefal za 60zl w c4 i znowu moje zdjęcie się nie spodobało:( 

Ja zważywszy, że gram stosunkowo krótko nie brałam udziału w dużej ilości fotograficznych. Ale pare razy udało mi się fajne rzeczy wygrać. W tefalu też spróbowałam. Potrzebowałam patelnie więc przy okazji... no i zrobiłam swoje najlepsze zdjęcie ever. Byłam mega dumna z niego. No śliczne... i zgłoś post, bardzo ważne. Nic zero... a wygrałam jakiś czas temu takim.ktore się wstydzilam wysłać. I jak maz mi je robił to się poklicilismy bo odbiegako od mojwj wizji... emotka taki dramaat byl...

Mnie wkurza, że nie mam farta ani w bramkach, ani loteriach i kreatywne też słabiutko, a fotograficzne to już dramat i nagrody jakoś omijają mnie szerokim łukiem. Chyba mózg mi się zlasował.  Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6657557 Napisano: 15.11.2019 14:31:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Z ciekawości zobaczyłam na stronę konkursu Cheettos w Carrefour i są już wyniki za 1 etap i jest gdzieś z 40 zwycięzców, na przewidywanych 500 maskotek. Widać ludziska olali ten konkurs, bo maskotki wyszły im już uszami. I dobrze, niech się ogarną wreszcie i dadzą coś konkretnego. Wyświetl w wątku >>

reniii

#6657247 Napisano: 14.11.2019 14:56:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

W temacie MILKA / KARLSBAD emotka na swoim profilu FB, pod niedawno zamieszczoną grafiką z bananami, Biedronka oświadczyła, że 11.11.2019 wszystkie sklepy były zamknięte... emotka

A 20000 złotych sobie odjechało z piskiem opon. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6657109 Napisano: 14.11.2019 09:00:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ktosiek1 napisał(a):

superloser napisał(a):

Taniej od czwartku Biedronka / Milka... ale nie zrobili kup 3 małe za 10zl  emotka  tylko 9,97zl  emotka

 

Dziś mąż kupował i do 3 małych czekolad dodał batonik Milka oreo (chyba też w promo) - wyszło 10.88 zl

A chwalił się ktoś wygraną wczoraj z Miłki z Biedronki? Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6656756 Napisano: 13.11.2019 12:35:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zwyciezczyni napisał(a):

hmmm czyżby w takim razie zgłoszenia z 11.11 oceniał sam p. M. Karlsbad?

W takim razie trzeba zatrudnić detektywa R........ Wyświetl w wątku >>

reniii

#6656753 Napisano: 13.11.2019 12:32:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

kermit napisał(a):

Pedro Soares dos Santos? A co niby miałby lepszego do roboty?


Właśnie, może akurat kręcił program "Kryptonim Szef"? emotka

I dlatego właśnie teoretycznie mógł stać jednak na tej kasie. Zresztą on śpi na kasie, to stać na kasie też przecież może. Kto bogatemu zabroni? Wyświetl w wątku >>