Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika szukajacykonkursow

szukajacykonkursow

#6590356 Napisano: 15.04.2019 20:21:20 w Giełda Kodów ; )
Kto skoczy jeszcze do sklepu po piwo(kody) Żywiec dla mnie? Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6590349 Napisano: 15.04.2019 20:09:43 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
androm napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Nie wiem do kiedy promo, ale chrupki monster biedronka normalnie paczka za 3,99, a teraz dwie paczki za 3,98, bo jedna za 1,99 emotka  tylko trzeba kupic dwie.

ta promcja się juz skończyla byłem dzisiaj i nie pisalo już dwa w cenie dwóch.

czasem jest lepsza promo - trzy w cenie trzech
emotka

Jeszcze o takiej nie słyszałem.Tylko przy zakupie dwóch,trzeci 50% taniej. Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6590341 Napisano: 15.04.2019 19:39:45 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
Chodziło mi że za sztukę 2 zł.Przy zakupie dwóch rabat. Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

szukajacykonkursow

#6590001 Napisano: 15.04.2019 00:59:43 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
bezaczek7 napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Nie wiem do kiedy promo, ale chrupki monster biedronka normalnie paczka za 3,99, a teraz dwie paczki za 3,98, bo jedna za 1,99 emotka  tylko trzeba kupic dwie.

ta promcja się juz skończyla byłem dzisiaj i nie pisalo już dwa w cenie dwóch.

Rozumiem, szkoda emotka  ja chyba w sobote kupowalam. To szukamy kolejnych promocji.

Znaczy w zeszłą sobotę...?A przecież w czwartki już jest koniec promocji.Dwie paczki kupiłem. Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6589999 Napisano: 15.04.2019 00:50:15 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
bezaczek7 napisał(a):

Nie wiem do kiedy promo, ale chrupki monster biedronka normalnie paczka za 3,99, a teraz dwie paczki za 3,98, bo jedna za 1,99 emotka  tylko trzeba kupic dwie.

ta promcja się juz skończyla byłem dzisiaj i nie pisalo już dwa w cenie dwóch. Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

szukajacykonkursow

#6589705 Napisano: 13.04.2019 00:22:39 w Wkurza mnie...
"wkurza mnie handel paragonami. a raczej niekonsekwencja w tej kwestii na forum. "
Co masz na myśli? Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6589704 Napisano: 13.04.2019 00:18:33 w Wkurza mnie...
elizam napisał(a):

Wkurza mnie szuflada załadowana pustymi opakowaniami po tic tac-ach... Ponad 50 pustych pudełek, zero wygranych... Do kiedy muszę je trzymać? Podpowie ktoś? 

Ja wpisałem trzy i wygrałem,a wpisywałem ostatniego dnia.Możesz wyrzucić,chyba że z rezrwy ci dadzą... Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

szukajacykonkursow

#6588537 Napisano: 09.04.2019 15:57:57 w Czy informują/ informowali?
renatak0 napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

czy za weekend informowali z kawy fort i mk cafe?

podbijam ?

Nie informowali.Nic nie mam a brałem udział. Wyświetl w wątku >>
1 renatak0 0

szukajacykonkursow

#6588474 Napisano: 09.04.2019 12:56:19 w Wkurza mnie...
Raz miałem tak że kupiłem promcyjne opakowanie płatków a tam nie było kody wysłalem i maila a oni że to wina drukarni. Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6588453 Napisano: 09.04.2019 12:18:51 w Wkurza mnie...
Pytanie brzmiało "Czego oprócz samochodu Hummer i szamponu head & shoulders potrzebujesz." Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6588448 Napisano: 09.04.2019 12:11:57 w Wkurza mnie...
aleks1983 napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

mczarna napisał(a):

androm napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

Wielkie sprzątanie 
Kawał....Nie napiszę czego
Wygrałam 500 zl wysłałam paragon, straciłam prawo do nagrody bo mam gbb discrett A nie glade 
Dzwonoe mówię że pójdę i potwierdzę A Pani mówi że już straciłam prawo do nagrody
Mówię, tłumacze że to mail zwrotny że mam jeszcze 2 dni, że dosle A Pani że nie...nosz k.....jeszcze pewnie karniaka dostanę 

też bym się wkurzyła i nie spodziewała takiej reakcji
jak oni chcą całą nazwę mieć? nie ma miejsca, wcale nie jest źle opisany.
to wygląda na takie złośliwe działanie albo chęć oszczędzenia.
pisze koniecznie reklamację

No przecież ja miałam podobną akcję,o czym tu informowałam.Miałam GLD aerozol. Wysłałam reklamację i czekam na jej rozpatrzenie. Najlepsze jest to,że to nie był Sklep u Wiesi,tylko znana sieciówa.  Moim zdaniem w tej edycji jakaś wyjątkowa złośliwość jest...

Reklamacja , reklamacja i jeszcze raz reklamacja! 
Nie możesz staracić prawa do nagrody jeśli kupiłaś produkt który wymienili w REGULAMINIE.To że  nie był opisany tak jak oni chcieli literka po literce nie zależy od Ciebie , sama sobie go nie drukujesz przecież.Ty wywiązałaś się z zadania poszłaś do sklepu kupiłaś co trzeba było i posłałaś to zgłoszenie no i miałaś farta że wygrałaś...Teraz jak kolejny raz będziesz chciała wziąć udział będziesz latała przez pół miasta po sklepach i prosiła kasjerki zeby ci sprawdzały jak wyskakuje na paragonie bo jeśli źle to ty tego nie chcesz?! parodia... skoro nie potrafią robić loterii niech się za to nie biorą albo niech wskażą 1 sklep w którym na terenie całego kraju można dokonywać zakupu wtedy każdy paragon będzie wyglądał tak samo i nie będą mieć problemu.
Nie widze w Twoim przypadku innej opcji jak pozytywne rozpatrzenie reklamacji.
Walcz o swoje.Zabiorą Ci nagrodę raz, zrobią to kolejny...i kolejny i każdego następnego też tak będą urabiac.
Jak raz wysmarowałam reklamację w jednym konkursie w podobnej sprawie i wywaliłam im opinie na stronie nagroda znalazła się z prędkością swiatła a dodatkowo dorzucili coś w ramach przeprosin...bo ? yyy nie przewidzieli że w każdym sklepie opis może być inny ...śmiech na sali emotka  W kazdym kolejnym wygranym u nich już nigdy nie miałam problemu że coś im nie pasowało... emotka   emotka     

Ja brałem raz udział w konkursie Pt. czego oprócz szmponu head & shoulders i smochodu potrzebujesz.I w regulaminie było napisane żeby w haśle nie było użyte słowo head & shoulders i Hummer.A uwaga wygrało hasło pt. Gdy używam szamponu head & shoulders powiem szczerze czuję się pewnie jak w Hummerze.

Właśnie dzwoniłam do nas do rzecznika konsumenta,kazała mi przyjść przynieść dokumenty i będzie działać.
Śmiała się do telefonu bo powiedziała że to jest chore żeby tak ludzi z nagród oszkubywac

Wiadomo szkoda wartościowej nagrody, ale oni nie przestrzegają tego co sami napisali.Bo nagle spodobało im sie te hasełko to łamią swój regulamin jakby on był tylko dla nas. emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6588425 Napisano: 09.04.2019 11:55:59 w Wkurza mnie...
LejziDejzi napisał(a):

mczarna napisał(a):

androm napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

Wielkie sprzątanie 
Kawał....Nie napiszę czego
Wygrałam 500 zl wysłałam paragon, straciłam prawo do nagrody bo mam gbb discrett A nie glade 
Dzwonoe mówię że pójdę i potwierdzę A Pani mówi że już straciłam prawo do nagrody
Mówię, tłumacze że to mail zwrotny że mam jeszcze 2 dni, że dosle A Pani że nie...nosz k.....jeszcze pewnie karniaka dostanę 

też bym się wkurzyła i nie spodziewała takiej reakcji
jak oni chcą całą nazwę mieć? nie ma miejsca, wcale nie jest źle opisany.
to wygląda na takie złośliwe działanie albo chęć oszczędzenia.
pisze koniecznie reklamację

No przecież ja miałam podobną akcję,o czym tu informowałam.Miałam GLD aerozol. Wysłałam reklamację i czekam na jej rozpatrzenie. Najlepsze jest to,że to nie był Sklep u Wiesi,tylko znana sieciówa.  Moim zdaniem w tej edycji jakaś wyjątkowa złośliwość jest...

Reklamacja , reklamacja i jeszcze raz reklamacja! 
Nie możesz staracić prawa do nagrody jeśli kupiłaś produkt który wymienili w REGULAMINIE.To że  nie był opisany tak jak oni chcieli literka po literce nie zależy od Ciebie , sama sobie go nie drukujesz przecież.Ty wywiązałaś się z zadania poszłaś do sklepu kupiłaś co trzeba było i posłałaś to zgłoszenie no i miałaś farta że wygrałaś...Teraz jak kolejny raz będziesz chciała wziąć udział będziesz latała przez pół miasta po sklepach i prosiła kasjerki zeby ci sprawdzały jak wyskakuje na paragonie bo jeśli źle to ty tego nie chcesz?! parodia... skoro nie potrafią robić loterii niech się za to nie biorą albo niech wskażą 1 sklep w którym na terenie całego kraju można dokonywać zakupu wtedy każdy paragon będzie wyglądał tak samo i nie będą mieć problemu.
Nie widze w Twoim przypadku innej opcji jak pozytywne rozpatrzenie reklamacji.
Walcz o swoje.Zabiorą Ci nagrodę raz, zrobią to kolejny...i kolejny i każdego następnego też tak będą urabiac.
Jak raz wysmarowałam reklamację w jednym konkursie w podobnej sprawie i wywaliłam im opinie na stronie nagroda znalazła się z prędkością swiatła a dodatkowo dorzucili coś w ramach przeprosin...bo ? yyy nie przewidzieli że w każdym sklepie opis może być inny ...śmiech na sali emotka  W kazdym kolejnym wygranym u nich już nigdy nie miałam problemu że coś im nie pasowało... emotka   emotka     

Ja brałem raz udział w konkursie Pt. czego oprócz szmponu head & shoulders i smochodu potrzebujesz.I w regulaminie było napisane żeby w haśle nie było użyte słowo head & shoulders i Hummer.A uwaga wygrało hasło pt. Gdy używam szamponu head & shoulders powiem szczerze czuję się pewnie jak w Hummerze. Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

szukajacykonkursow

#6587777 Napisano: 07.04.2019 13:16:01 w Giełda Kodów ; )
15 kodów na Hochland sprzedam 2 zł. szt. Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6587616 Napisano: 06.04.2019 11:35:54 w Wkurza mnie...
ivanotta napisał(a):

A mnie najbardziej wkurza to że ludzie dobrzy, którzy mają sumienie, ambicje i cały czas się dokształcają. Nie chodzi mi  o nauczycieli- mówię ogólnie bo jest wiele zawodów, gdzie trzeba ciągle się się uczyć i być w temacie, żeby dobrze pracować. Te osoby zaradne i ambitne tracą dwa razy na tym że sobie dają rade. Ja wielokrotnie spotkałam się z czymś takim ze szef przychodził do takich osób z zadaniami dodatkowymi bo tylko ta osoba sobie szybko, poradzi, ogarnie i załatwi temat za innych. Strasznie mnie to irytuje bo Ci co się odbijają nie maja dodatkowych zadań, pensje maja te same a nawet wyższe. Nie maja stresu, nadgodzin i presji. Szef im daje spokój bo sa mało rozgarniete. Ale kurde płaci tak samo dobremu i złemu pracownikowi.. bo jeszcze się ten zły obrazi. Nauczyłam sie, przez 5 lat pracy w moim obecnym zakładzie pracy ze nie opłaca się być dobrym, zaradnym i uczynnym bo inni to szybko wykorzystają.. 

Dobrym ok. uczynnym ok. ale zaradnym...? Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6587578 Napisano: 06.04.2019 00:48:23 w Wkurza mnie...
aniajukej napisał(a):


Miałam dzisiaj naprawdę kiepski dzień. Prawdopodobnie stracę wysoką wygraną (niestety z własnej winy), druga, równie wysoka wygrana, zaginęła w czeluściach wszechświata, rano pies pochorował mi się na uszy, córka przechodzi burze hormonalne a na dodatek moja siostra zasnęła przed naszą telekonferencją i się nudzę.
Ale dzięki Tobie naprawdę poprawił mi się humor. Dziękuję emotka
Uwielbiam takie posty. Pełne merytorycznej wiedzy, sensownej argumentacji, poprawnej polszczyzny i po prostu - trafiające w sedno sprawy. Słusznie, że się odezwałeś/aś. Tenksik  emotka

Pochwali się co to za konkurs.I na czym polega ta strata?Bardzom ciekawy.
Ta druga co zginęła w czeluściach wszechświata też jest bardzo interesująca.
Przecież to forum o konkursach. Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6587577 Napisano: 06.04.2019 00:38:39 w Wkurza mnie...
A kto powiedział że nauczyciel ma dużo zarabiać?Ja słyszałem jak absolwentka najlepszej uczelni powiedziała:"Wiecie co mi zaproponowali nauczyciel na etacie."Nie chciała tego zawodu,a pracuje w marketingu. Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6587263 Napisano: 04.04.2019 23:52:24 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

kermit napisał(a):

Jeśli nauczyciele zaczną protestować przeciwko temu, że są więźniami programu, że muszą ładować dzieciom do głów nieprzydatne, niepraktyczne informacje, że nie mają kiedy przekazać im tych najistotniejszych - poprę ich całym sercem. Może coś się zmieni i wtedy dziecko w szkole nie dowie się co to jest morena czołowa, nie będzie wiedziało jak rozwiązuje się reakcje chemiczne i gdzie uprawia się proso, ale za to już zawsze będzie wiedziało jak udzielić pierwszej pomocy, które grzyby są trujące i gdzie leży Antarktyda (zapytajcie 10 swoich znajomych, gwarantuję, że ze trzech wskaże północ)


Niestety, ale dzieciom spada samoocena - bo nie potrafią wykuć czegoś zupełnie nieprzydatnego albo były chore i nie umieją nadgonić z zupełnie durnym materiałem. Pamiętam, że pierwszymi kolorowymi podręcznikami za moich czasów były te do języków obcych, fest piękne i w pizdoo drogie. Ale gdy się im przyjrzałam bliżej i zobaczyłam, jak poukładany jest materiał (to chyba ktoś w systemie edukacji wymyśla kolejność zagadnień?), załamałam się. Moją specjalnością jest język niemiecki i łatwiej było mi na korkach np. uczyć dziecko od zera, niż reperować takie, które miało niemiecki w szkole. Bo to drugie smuciło się każdorazowo myląc rodzajniki określone, a dzieciak bez wiedzy kompletnie łykał na dzień dobry spójniki zdań wielokrotnie złożonych -> jeszcze mu nikt nie zaszczepił myśli, że to (niby)trudne.

Powiem Wam, żem stara i naprawdę szkoda mi tych wszystkich lat spędzonych w szkole, które niczym nie zaowocowały emotka Oto ja, wzorowa uczennica... pasek na każdym świadectwie i przypinka na mundurku. Żal mi tego czasu bardzo. I smuci mnie świadomość, że współczesnym dzieciakom też kiedyś może być żal.

A nie wiedzieliście że jesteśmy tak programowani żeby nauczyć nas głupot(od dzieciństwa) i żeby później mniej zarabiać...do szefów i innych właścicieli firm. Wyświetl w wątku >>
1 donia7 0