Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika szukajacykonkursow

szukajacykonkursow

#6594517 Napisano: 30.04.2019 10:08:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

Dzisiejsza data na zalodowani.pl to 30.11 emotka

Ten konkurs jest niesprawiedliwy... bo ktoś ma dużo dzieci to większe szansze na wygraną. Wyświetl w wątku >>
0 1 luko922

szukajacykonkursow

#6594466 Napisano: 30.04.2019 01:00:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

Dzisiejsza data na zalodowani.pl to 30.11 emotka

Jak będzie 11.02 to mi powiedź. Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6594460 Napisano: 30.04.2019 00:23:02 w Giełda Kodów ; )
Kod do lecton do jutra ważny oddam Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6594439 Napisano: 29.04.2019 22:12:18 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

Albo że nie można dodać nic w stopkę jak się nie dodało 3 konkursów.

to działania antyspamowe, za dużo było kont pod SEO szmery i przynosiło to więcej problemów niż pożytku stąd takie ograniczenie

bruce w każdym wątku taki problem czy w jakimś konkretnym?
Informacja o złym przekierowaniu pojawia się gdy ktoś ma otwarty ten sam wątek w kilku oknach...

Ale jak ktoś ma pożyteczne linki?Np dbanie o zdrowie?To też spam...? Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6594010 Napisano: 28.04.2019 22:39:21 w Wkurza mnie...
luk1990 napisał(a):

wkurza mnie,ze przepadlo mi ponad 200zl w orange prepaid,bo mi dziecko zapomniało powiedzieć,że się ważnośc konta skończyła ;/ tyyyle na głowie i dzisiaj- nie mam pieniędzy na koncie.....a sms-doładuj do 27 żeby odzyskać środki...pewnie się już nic z tym nie da zrobić ? emotka ((((((((((((

Doładuj się natychmiastowo poprzez konto bankowe.Ale i tak orange to najgorsza sieć emotka Ciągle chcą żeby się doładowywać. Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6594005 Napisano: 28.04.2019 22:30:24 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

Wkurza mnie wiele ważniejszych rzeczy, ale na forum wkurzają mnie w szczególności monstrualne piramidy cytowań przy odpowiedziach. emotka

Jak masz starą wersję to nie masz piramid.Ja korzystam ze starej.
I też mi się wyśliwetla komunikat "Złe przekierowanie" chyba strona szwankuje.-ale to do bruce bo pisała ze tez tak ma. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

szukajacykonkursow

#6594003 Napisano: 28.04.2019 22:15:10 w Wkurza mnie...
androm napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

androm napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

androm napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

pikawka napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

pikawka napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

pikawka napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

W Biedronkach  w każdej są,a tu w jednych są a innych nie...?

W biedronkach szafki? Pierwsze slyszę... emotka

Są zaraz przy wejściu. 

W mojej jesrem prawie codziennie i gwarantuje, ze nie ma

Codziennie w Biedronce...? emotka Aż tyle zakupów robisz? emotka Dzięki że poprawiłaś mi humor.

Tak duzo robie zakupów i często. Mieszkam w malym mieście a biedronkę mam najblizej. Do tego 3 letnie blizniaki wiec non stop Zakupy... Chociażby saszetki Tymbarka emotka  
p.s. Nie każdy mieszka w Warszawie. U mnie nie masklepów  typu Carrefour...

No i jescze jak małe miasto to Biedronka bez szafek.Odnośnie tematu:Wkurza mnie Kaufland z tymi pytaniami:"Jak spędzisz z rodziną majówkę?"Skąd ma się wiedzieć o co im chodzi?odpowiedź ma być jakaś mega oryginalna? emotka I czy oni podaja jakie hasło się spodobało?Zadowoliło?

to w sumie nawet logiczne, że nie ma szafek w małych miastach skoro tam nie ma innych sklepów to nie muszą dawać szafek, bo ona są na zakupy z innego sklepu, a jak ktoś przychodzi do tej Biedry to i tak nie miał gdzie kupić więc nie ma nic:)
a co do hasła - nigdy nie podają, nie wiadomo co ma być

Ja mieszkam na wsi pomiędzy dwoma małymi miastami i zarówno w jednym mieście w biedronce i jak i w drugiej są szafki.
A podają przynajmiej kto zwyciężył?

A jakby podawali to chcesz stalkować te osoby?:))
Serio to nie pamięta, chyba i tak nazwiska całego nie uświadczysz.

Zwariowałaś...?Chcę tylko wiedzieć czy ktokolwiek wygrywa.Ostatnio konkurs Lidl Wawel to była ścema...

nie, tam raczej nie ściemniają
zresztą Ty chyba nie wierzysz, że jak jest nazwisko to nie oszukują, a jak nie ma to oszukują, przecież jak ktoś chce oszukać to nazwisko nie jest problemem.
wkurza mnie, że w tym Wawel miało być 240 osób  wygrywających bilety do kina, a pochwaliło się raptem kilka osób co jest dla mnie przegięciem do sześcianu

Sugerujesz że jak jest nazwisko to oszukują?Aż tak podejrzliwy to ja nie jestem.Chociaż  patrząc na twoje podejrzenia o stalking, jesteś zdolna do wymyślania różnych rzeczy.
To w Lidlu wogóle ktoś wygrał?Może to jakieś podstawione osoby...Ale pytanie które zostalo użyte w konkursie było już w sieci Intermarche i też z Wawela.Ostatnio dowiedziałem się że lotto to oszustwo, więc oni z Wawela też mogą być do tego zdolni. Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6593998 Napisano: 28.04.2019 21:52:53 w Wkurza mnie...
androm napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

androm napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

pikawka napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

pikawka napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

pikawka napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

W Biedronkach  w każdej są,a tu w jednych są a innych nie...?

W biedronkach szafki? Pierwsze slyszę... emotka

Są zaraz przy wejściu. 

W mojej jesrem prawie codziennie i gwarantuje, ze nie ma

Codziennie w Biedronce...? emotka Aż tyle zakupów robisz? emotka Dzięki że poprawiłaś mi humor.

Tak duzo robie zakupów i często. Mieszkam w malym mieście a biedronkę mam najblizej. Do tego 3 letnie blizniaki wiec non stop Zakupy... Chociażby saszetki Tymbarka emotka  
p.s. Nie każdy mieszka w Warszawie. U mnie nie masklepów  typu Carrefour...

No i jescze jak małe miasto to Biedronka bez szafek.Odnośnie tematu:Wkurza mnie Kaufland z tymi pytaniami:"Jak spędzisz z rodziną majówkę?"Skąd ma się wiedzieć o co im chodzi?odpowiedź ma być jakaś mega oryginalna? emotka I czy oni podaja jakie hasło się spodobało?Zadowoliło?

to w sumie nawet logiczne, że nie ma szafek w małych miastach skoro tam nie ma innych sklepów to nie muszą dawać szafek, bo ona są na zakupy z innego sklepu, a jak ktoś przychodzi do tej Biedry to i tak nie miał gdzie kupić więc nie ma nic:)
a co do hasła - nigdy nie podają, nie wiadomo co ma być

Ja mieszkam na wsi pomiędzy dwoma małymi miastami i zarówno w jednym mieście w biedronce i jak i w drugiej są szafki.
A podają przynajmiej kto zwyciężył?

A jakby podawali to chcesz stalkować te osoby?:))
Serio to nie pamięta, chyba i tak nazwiska całego nie uświadczysz.

Zwariowałaś...?Chcę tylko wiedzieć czy ktokolwiek wygrywa.Ostatnio konkurs Lidl Wawel to była ścema... Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6593994 Napisano: 28.04.2019 21:32:56 w Wkurza mnie...
androm napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

pikawka napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

pikawka napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

pikawka napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

W Biedronkach  w każdej są,a tu w jednych są a innych nie...?

W biedronkach szafki? Pierwsze slyszę... emotka

Są zaraz przy wejściu. 

W mojej jesrem prawie codziennie i gwarantuje, ze nie ma

Codziennie w Biedronce...? emotka Aż tyle zakupów robisz? emotka Dzięki że poprawiłaś mi humor.

Tak duzo robie zakupów i często. Mieszkam w malym mieście a biedronkę mam najblizej. Do tego 3 letnie blizniaki wiec non stop Zakupy... Chociażby saszetki Tymbarka emotka  
p.s. Nie każdy mieszka w Warszawie. U mnie nie masklepów  typu Carrefour...

No i jescze jak małe miasto to Biedronka bez szafek.Odnośnie tematu:Wkurza mnie Kaufland z tymi pytaniami:"Jak spędzisz z rodziną majówkę?"Skąd ma się wiedzieć o co im chodzi?odpowiedź ma być jakaś mega oryginalna? emotka I czy oni podaja jakie hasło się spodobało?Zadowoliło?

to w sumie nawet logiczne, że nie ma szafek w małych miastach skoro tam nie ma innych sklepów to nie muszą dawać szafek, bo ona są na zakupy z innego sklepu, a jak ktoś przychodzi do tej Biedry to i tak nie miał gdzie kupić więc nie ma nic:)
a co do hasła - nigdy nie podają, nie wiadomo co ma być

Ja mieszkam na wsi pomiędzy dwoma małymi miastami i zarówno w jednym mieście w biedronce i jak i w drugiej są szafki.
A podają przynajmiej kto zwyciężył? Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6593980 Napisano: 28.04.2019 20:08:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Tak wogóle to indukcja szkodzi.Jedzonko jest napromieniowane. Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6593979 Napisano: 28.04.2019 20:04:05 w Wkurza mnie...
pikawka napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

pikawka napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

pikawka napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

W Biedronkach  w każdej są,a tu w jednych są a innych nie...?

W biedronkach szafki? Pierwsze slyszę... emotka

Są zaraz przy wejściu. 

W mojej jesrem prawie codziennie i gwarantuje, ze nie ma

Codziennie w Biedronce...? emotka Aż tyle zakupów robisz? emotka Dzięki że poprawiłaś mi humor.

Tak duzo robie zakupów i często. Mieszkam w malym mieście a biedronkę mam najblizej. Do tego 3 letnie blizniaki wiec non stop Zakupy... Chociażby saszetki Tymbarka emotka  
p.s. Nie każdy mieszka w Warszawie. U mnie nie masklepów  typu Carrefour...

No i jescze jak małe miasto to Biedronka bez szafek.Odnośnie tematu:Wkurza mnie Kaufland z tymi pytaniami:"Jak spędzisz z rodziną majówkę?"Skąd ma się wiedzieć o co im chodzi?odpowiedź ma być jakaś mega oryginalna?emotka I czy oni podaja jakie hasło się spodobało?Zadowoliło? Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6593975 Napisano: 28.04.2019 19:50:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
golds napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

golds napisał(a):

Czy może ktoś mi podpowie dlaczego nie mogę dodać zgłoszenia do konkursy Kinder Bueno na wizażu? Rozmiar zdjęcia ok, format też. Próbowałam dziś z kilku przeglądarek i jakby przycisk Dalej po dodaniu zdjęcia jest nieaktywny? Może ktoś miał podobny problem ?

Masz nieaktualną przeglądarkę,też tak miałem kiedyś .Czasem trzeba też zmienić system operacyjny.

Dzięki za pomoc, chodziło o obracanie zdjęcia, po obracaniu nie chciało przejść  dalej. Bez obracania przeszło.

Czyli w sumie nie pomogłem bo to nie ta przyczyna. Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6593974 Napisano: 28.04.2019 19:36:56 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
bruce napisał(a):

olabas napisał(a):

Wracam ostatnio do konkursowania i trochę mi przykro, że takie wątki jak "teraz" czy "zapowiedzi konkursów" są dostępne tylko po dodaniu 3 konkursów. Najczęściej gdy próbuję coś dodać, konkurs jest już w bazie i mam duże trudności z otwarciem dostępu. Jestem na forum od 13 lat i chociaż rozumiem, że zasada trzech konkursów pomaga rozwijać się bazie, to może warto byłoby znieść zasadę dla starszych użytkowników? emotka  To tylko propozycja, mam nadzieję, że nikogo ona nie urazi.

Było to "wałkowane" na forum wielokrotnie, raczej nie ma szans na tak drastyczną zmianę, choć ja popieram Cię w dwustu procentach! Przy okazji - witaj znowu. emotka
A w temacie - dziś mam spore ograniczenie mojego nadmiernego gadulstwa emotka  - ilekroć próbuję cokolwiek zamieścić na forum (czy to jako nowy wpis, czy też - komentarz do cytowanego wcześniej), zawsze mam jednakowy komunikat: "Złe przekierowanie" i... mój post zostaje zawieszony w próżni. emotka Muszę kilkakrotnie klikać na to, aby post w końcu "wszedł" na stronę.  emotka

Albo że nie można dodać nic w stopkę jak się nie dodało 3 konkursów. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

szukajacykonkursow

#6593968 Napisano: 28.04.2019 19:24:05 w Wkurza mnie...
pikawka napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

pikawka napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

W Biedronkach  w każdej są,a tu w jednych są a innych nie...?

W biedronkach szafki? Pierwsze slyszę... emotka

Są zaraz przy wejściu. 

W mojej jesrem prawie codziennie i gwarantuje, ze nie ma

Codziennie w Biedronce...?emotka Aż tyle zakupów robisz? emotka Dzięki że poprawiłaś mi humor. Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6593959 Napisano: 28.04.2019 18:51:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
golds napisał(a):

Czy może ktoś mi podpowie dlaczego nie mogę dodać zgłoszenia do konkursy Kinder Bueno na wizażu? Rozmiar zdjęcia ok, format też. Próbowałam dziś z kilku przeglądarek i jakby przycisk Dalej po dodaniu zdjęcia jest nieaktywny? Może ktoś miał podobny problem ?

Masz nieaktualną przeglądarkę,też tak miałem kiedyś .Czasem trzeba też zmienić system operacyjny. Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6593955 Napisano: 28.04.2019 18:37:05 w Wkurza mnie...
Chodzi o te co się na klucz zamyka.Blaszne.Nigdy ich nie widziałaś? Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6593952 Napisano: 28.04.2019 18:05:12 w WC - rozmowy o wszystkim
edzia21 napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

I kto wygrał w tym Breck mężczyzna czy kobieta?I jakie hasło?

Nasz forumowy "Makłowicz" - gratulacje! emotka

A kto to taki? Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6593948 Napisano: 28.04.2019 17:54:20 w Wkurza mnie...
W Biedronkach  w każdej są,a tu w jednych są a innych nie...? Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6593946 Napisano: 28.04.2019 17:49:52 w Wkurza mnie...
Czy w Intermarche są szafki na torby/ zakupy? Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6593945 Napisano: 28.04.2019 17:47:16 w WC - rozmowy o wszystkim
I kto wygrał w tym Breck mężczyzna czy kobieta?I jakie hasło? Wyświetl w wątku >>
0 0