Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika szukajacykonkursow

szukajacykonkursow

#6598557 Napisano: 12.05.2019 19:37:08 w Wkurza mnie...
edzia21 napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

tereniagno napisał(a):

"Asz, żym sie "wkurzyła emotka
Kupiłam wcześniej Persil na konkurs w C4 i myślę sobie-a to dziś wyślę,do 18 czas. Wchodzę na stronkę,a tu "konkurs zakończony 11.05 -cała ja emotka emotka emotka emotka emotka emotka
Pozostał tylko paragon emotka
Dosyć,że pustki w bramkach i nie tylko,to jeszcze nie wysłałam tego co trzeba emotka
Nie wiem dlaczego ubzdurałam sobie,że ten konkurs jest do 18.5 ? emotka

a wyobraź sobie jak się wkurzylismy ci, którym smsy nie przeszly wczoraj bo Smolar coś zepsuł. kilkanaście osób

Ja napisałem żeby moje zgłosznie zostało przyjęte.Zobaczymy co odpowiedzą.Później też koszty wysłanch smesów im wypomę, wysłałem ich 11.

Koniecznie pochwal się na forum, jeśli cokolwiek wygrasz tym zgłoszeniem emotka

Jeśli nie przyjmą smesów wysłanych po godzinie 23, bo im się tylko godzina przestawiła w systemach ,"wygrają" osoby które mają "farta" to niedorzeczne.I jakbym wiedzał że będzie taka "awaria" to pralkę miałbym w kieszeniemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6598551 Napisano: 12.05.2019 19:12:12 w Wkurza mnie...
prosiaczek napisał(a):

tereniagno napisał(a):

"Asz, żym sie "wkurzyła emotka
Kupiłam wcześniej Persil na konkurs w C4 i myślę sobie-a to dziś wyślę,do 18 czas. Wchodzę na stronkę,a tu "konkurs zakończony 11.05 -cała ja emotka emotka emotka emotka emotka emotka
Pozostał tylko paragon emotka
Dosyć,że pustki w bramkach i nie tylko,to jeszcze nie wysłałam tego co trzeba emotka
Nie wiem dlaczego ubzdurałam sobie,że ten konkurs jest do 18.5 ? emotka

a wyobraź sobie jak się wkurzylismy ci, którym smsy nie przeszly wczoraj bo Smolar coś zepsuł. kilkanaście osób

Ja napisałem żeby moje zgłosznie zostało przyjęte.Zobaczymy co odpowiedzą.Później też koszty wysłanch smesów im wypomę, wysłałem ich 11. Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6598452 Napisano: 12.05.2019 01:31:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
prosiaczek napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

Z reg:
"d) Prawidłowe zgłoszenie do konkursu powinno, zgodnie z pkt. 4.1 lit. c regulaminu zawierać
w treści SMS-a rozwiązanie zadania konkursowego (poprzedzone prefiksem). SMS
zgłoszeniowy zawierający rozwiązanie zadania konkursowego może składać się z
maksimum 160 znaków w całości (łącznie z prefiksem tj. wyrazem „PERSIL”, numerem
dowodu zakupu promocyjnego oraz rozwiązaniem zadania konkursowego w tym ze
„spacjami”) i nie może zawierać polskich znaków. Dopuszcza się użycie małych i dużych
liter."
Mieliście w treści sms polskie znaki...?Czy po kropkach mieliście spacje?W tym przypadku dwie..?

Miałam Prefiks dużymi literami, miałam kropki gdzie trzeba, nie miałam polskich liter. A spacje mogły być w dowolnej ilości.Codziennie stada ludzi wysyłają smsy na konkursy a akurat dziś kilkunastu chyba osobom na forum przyszło info o błędnym zgłoszeniu emotka

Młośki coś pokręcili,tak samo jak w Góralkach to ta sama agencja. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6598448 Napisano: 12.05.2019 01:01:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Z reg:
"d) Prawidłowe zgłoszenie do konkursu powinno, zgodnie z pkt. 4.1 lit. c regulaminu zawierać
w treści SMS-a rozwiązanie zadania konkursowego (poprzedzone prefiksem). SMS
zgłoszeniowy zawierający rozwiązanie zadania konkursowego może składać się z
maksimum 160 znaków w całości (łącznie z prefiksem tj. wyrazem „PERSIL”, numerem
dowodu zakupu promocyjnego oraz rozwiązaniem zadania konkursowego w tym ze
„spacjami”) i nie może zawierać polskich znaków. Dopuszcza się użycie małych i dużych
liter."
Mieliście w treści sms polskie znaki...?Czy po kropkach mieliście spacje?W tym przypadku dwie..? Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6598446 Napisano: 12.05.2019 00:41:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W regulaminie wyczytałem takie coś:
"j.Wiadomość SMS (SMS) – wiadomość tekstowa, wysyłana przez uczestnika z telefonu
komórkowego pod wskazany nr SMS (do konkursu nie będą rejestrowane zgłoszenia SMS
wysyłane z bramek SMS)"
Co to są bramki sms?Wie ktoś czy muszę pisać do nich maila? Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6598441 Napisano: 12.05.2019 00:25:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
chaber20 napisał(a):

Ja mam w Heyah i też nie przeszło. Może ustawienie przyjmowania sms było np do 23:00 a nie 23:59. Napisałam maila, zalaczylam screen z wysylanymi wiadomościami.  Zobaczymy...

Oni i tak to mają w bazie o której godzinie przyszło co do sekundy,a nawet mili sekunky... Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6598440 Napisano: 12.05.2019 00:21:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bajdeq napisał(a):

Nie przeszło z Playa ani Orange, ani z małej ani z dużej itp. itd. napisałem juz e-mail o zaistniałej sytuacji, ale wątpię że cos z tego bedzie.

Skoro z tego nic nie będzie... to dobrze wiemy że wygrają te osoby którym się udało.Nie żebym był "niemiły". Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6598433 Napisano: 12.05.2019 00:04:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bajdeq napisał(a):

Nie przeszło z Playa ani Orange, ani z małej ani z dużej itp. itd. napisałem juz e-mail o zaistniałej sytuacji, ale wątpię że cos z tego bedzie.

Ale to dlaczego jednej osobie się udało????? Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6598422 Napisano: 11.05.2019 23:56:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

delvitto napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Persil... macie zwrotki, że treść nieprawidłowa?

u mnie było dobrze. Srawdź nr telefonu, bo może odruchowo wpisałaś 70908, a tym razem trzeba 7055

Właśnie wszystko dobrze wpisałam. Numer telefonu, prefiks, długość do 160... 

Ja wysłałam przed chwilą i przyszła zwrotka z podziękowaniem

NAPISZ JAK NA POCZĄTKU NAPISAŁAŚ persil z małe czy z dużej?? itd.... Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6598362 Napisano: 11.05.2019 20:08:56 w Giełda Kodów ; )
marines27 napisał(a):

Kod do pyszne.pl  (5 PLN), MWZ: 20 PLN
lub
Kod Heineken.
zamienię na dwa kody cola do play.

Heinekeny już zakończone.
Kody żywiec sprzedam 1.40 zł.
Góralki 0.80 gr. Wyświetl w wątku >>
1 marines27 0

szukajacykonkursow

#6598232 Napisano: 11.05.2019 00:36:12 w Zdjęcia naszych wygranych
Bidon Marwit.Pamieta ktoś ten konkurs? Wyświetl w wątku >>

szukajacykonkursow

#6598227 Napisano: 10.05.2019 23:50:04 w Zdjęcia naszych wygranych
monek22 napisał(a):

aniachudoba napisał(a):

Klapki Kubota. Potwierdzam to co pisano już wcześniej. Tragedia, nie są się w tym chodzić, dodatkowo jak ktoś ma wysokie podbicie to nawet ich porządnie nie założy 

Widząc te zdj pocieszam się ze wcale o nie nie  grałam. Nawet wizualnie zniechęcają, mimo to gratki wygranej  

Mi na początku też było szkoda że nie grałem,bo ktoś tam pisał że takie suer.Ale one mają chyba też sztywne podeszwy? Wyświetl w wątku >>

szukajacykonkursow

#6598219 Napisano: 10.05.2019 23:15:38 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
vanillasky-2017 napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

Gdzie można kupić szynkę Balcerzak?Bo jeszcze jej nie widziałem.

Lewiatan.

Też właśnie tam się zamierzałem wybrać. Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6598211 Napisano: 10.05.2019 22:56:12 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
Gdzie można kupić szynkę Balcerzak?Bo jeszcze jej nie widziałem. Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6598196 Napisano: 10.05.2019 22:17:49 w Wkurza mnie...
wilhelmzdobywca napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

Ale tam się zaznacza opcję wysyłaj raport dostarczenia i w wysłanych jest wtedy zielny ptaszek-sms dostarczony,czerwony krzyzyk- niedostarczony i przychodzi raport dostarczenia(ustawia się to po to by wiedzieć czy doszedł sms do kogoś kto ma wyłączony tel. lub jest poza zasięgiem.Co do tych smesów które nie dochodziły to trzeba gdzieś zgłosić do rzecznika praw konsumenta, iść na drogę sądową,przecież masz nr. tel i nie mogą ci ograniczać wysyłania smesów bo nie informują o tym przy zakupie startera.Ja bym ich postraszył że zrobię im reklamę i stracą mnóstwo klientów.To jest wogóle dziwne bo sam wysyłałem z Virginmobile na olej wielkopolski, a on też ma 4 cyfrowy numer.Przed chwilą sprawdzałem doszły.

Nie chciałam mieć ustawionych raportów, bo to numer z którego na co dzień korzystam, smsuję, no i zwykle wszystko dochodziło a miałabym niepotrzebne powiadomienia... Teraz się wkurzam, bo po prostu zakładałam, że dopóki NIE PRZYJDZIE komunikat "nie wysłano wiadomości", to znaczy, że wiadomość została wysłana... a jednak najwyraźniej nie emotka Napisałam im, że w takim razie poproszę listę numerów, jakie obsługują, a jakich nie, bo skąd niby mam to wiedzieć?! Wcześniej wysyłałam na smolar lody Kinder Bueno i normalnie dostałam potwierdzenie udziału, więc nie wpadłabym na pomysł, że są jakieś wyłączenia niektórych numerów... Dopiero pogrzebałam na forum i zobaczyłam, że kilka osób też miało problem i zdecydowałam się napisać do obsługi klienta emotka Ech, szkoda zgłoszeń...

Gdy nie ma się ustawinych raportów dostarczeń,nie ma się pewności dostarczenia sms np wyśle się do kogoś sms do którego dawno się nie pisało, i póki nie zadzwoni się to nie wiemy czy nr jest aktualny.(niektórzy zmieniają nr bo za dużo osób go ma,albo zmienają sieć)No i skoro nieprzychodziły zwrotki to można było się tego domyślic że coś jest nie tak.Ja jakiś czas temu kupiłem starter z Tu biedronka i nie udało się wysłać żadnych sms pod numery 4 cyfrowe itp.  ale za jakiś czas przyszedł sms że usłyga sms specjalny jest zablokowana do pierwszego doładowania.Głupota po co wprowdzają takie coś niby... Wyświetl w wątku >>

szukajacykonkursow

#6597300 Napisano: 09.05.2019 01:46:32 w Wkurza mnie...
wilhelmzdobywca napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

wilhelmzdobywca napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

ziolko napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

Zaczynam się powoli denerwować....w niedzielę wybieram się na komunię a mam coraz większe problemy z chodzeniem...Prawa pieta coraz bardziej Mnie boli.....Myślałam że to rozchodzę,wymasuję a tu z dnia na dzień coraz gorzej......ech.... emotka

Tylko pięta Cię boli?czy dalej noga również? np. łydka? 
Byłaś u jakiegoś lekarza? 
Może to być ostroga piętowa a może być coś innego, np. zakrzep w nodze. Postaraj się iść do lekarza, niech Ci zrobią USG Doppler. W najgorszym przypadku na wieczorynkę, bo z zakrzepem nie ma żartów.
Własnie przy nim ból jest narastający, nie mija mimo upływu czasu. NIE MOŻNA wtedy masować nogi, bo skrzep może się urwać. 

Boli tylko pieta,ale podczas chodzenia.
Ból pojawia się po godzinie do dwóch od rozpoczęcia pracy(pracuję w Leroy na dziale drzewnym i jest dużo chodzenia ) .Jak usiądę jest ok,jak wstaję to taki ból  pulsujący.siadam z powrotem i ból mija....Zwolniłam się dzisiaj z pracy -kulejąc praca żle wygląda a na jutro wzięłam wolne.Teraz siędzę przed komputerem i jest ok.
Wszystko zaczęło się z 4 dni temu-może stopy przemęczone????. Ciężka praca plus co wieczór przez godzinę uprawiałąm nordic walking .
Schudłam około 4kg,ale to i tak kropla w morzu potrzeb.Jestem osobą wysoką i otyłą  emotka  
Kiedyś stopą weszłam w gałązkę,wbiła się w ta piętę i nie chciała wyjść i podobnie bolało : ( 
Ide do lekarza dopiero w piątek,ponieważ nie ma miejsca.....i zobaczymy co powie..

Mam tak ilekroć założę pewne buty na cienkiej podeszwie emotka Może spróbuj przez jakiś czas pochodzić w innych i zobacz, czy problem się pojawia. Może u lekarza wszystko wyjdzie ok, a okaże się, że to tylko zwykłe odparzenie emotka

W temacie: tak, mam potwierdzenie z virgin - oni naprawdę nie obsługują większości numerów czterocyfrowych emotka Moje piękne wymyślne Lidle, Tymbarki, Colgate, Farmio... itd. oglądałam tylko JA emotka Kupiłam starter plusa i koniec z tym emotka

Ale przecież jak się wysyła to sprawdza się samemu czy wiadomość została dostarczona-w wiadomościach wysłanych lub wyświetla się komunikat "wiadomości nie udalo się wysłać"

Dokładnie to im napisałam emotka Wiadomości miałam w wysłanych, po zalogowaniu na koncie - w wyciągu, a na telefonie się nie wyświetliło (przy mmsach czasem dostawałam powiadomienie, coś jak w messengerze)... a tu kompletne zero emotka Łaskawie odpisali, że opłata nie została naliczona...

Ale tam się zaznacza opcję wysyłaj raport dostarczenia i w wysłanych jest wtedy zielny ptaszek-sms dostarczony,czerwony krzyzyk- niedostarczony i przychodzi raport dostarczenia(ustawia się to po to by wiedzieć czy doszedł sms do kogoś kto ma wyłączony tel. lub jest poza zasięgiem.Co do tych smesów które nie dochodziły to trzeba gdzieś zgłosić do rzecznika praw konsumenta, iść na drogę sądową,przecież masz nr. tel i nie mogą ci ograniczać wysyłania smesów bo nie informują o tym przy zakupie startera.Ja bym ich postraszył że zrobię im reklamę i stracą mnóstwo klientów.To jest wogóle dziwne bo sam wysyłałem z Virginmobile na olej wielkopolski, a on też ma 4 cyfrowy numer.Przed chwilą sprawdzałem doszły. Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6597262 Napisano: 08.05.2019 22:44:30 w Wkurza mnie...
wilhelmzdobywca napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

ziolko napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

Zaczynam się powoli denerwować....w niedzielę wybieram się na komunię a mam coraz większe problemy z chodzeniem...Prawa pieta coraz bardziej Mnie boli.....Myślałam że to rozchodzę,wymasuję a tu z dnia na dzień coraz gorzej......ech.... emotka

Tylko pięta Cię boli?czy dalej noga również? np. łydka? 
Byłaś u jakiegoś lekarza? 
Może to być ostroga piętowa a może być coś innego, np. zakrzep w nodze. Postaraj się iść do lekarza, niech Ci zrobią USG Doppler. W najgorszym przypadku na wieczorynkę, bo z zakrzepem nie ma żartów.
Własnie przy nim ból jest narastający, nie mija mimo upływu czasu. NIE MOŻNA wtedy masować nogi, bo skrzep może się urwać. 

Boli tylko pieta,ale podczas chodzenia.
Ból pojawia się po godzinie do dwóch od rozpoczęcia pracy(pracuję w Leroy na dziale drzewnym i jest dużo chodzenia ) .Jak usiądę jest ok,jak wstaję to taki ból  pulsujący.siadam z powrotem i ból mija....Zwolniłam się dzisiaj z pracy -kulejąc praca żle wygląda a na jutro wzięłam wolne.Teraz siędzę przed komputerem i jest ok.
Wszystko zaczęło się z 4 dni temu-może stopy przemęczone????. Ciężka praca plus co wieczór przez godzinę uprawiałąm nordic walking .
Schudłam około 4kg,ale to i tak kropla w morzu potrzeb.Jestem osobą wysoką i otyłą  emotka  
Kiedyś stopą weszłam w gałązkę,wbiła się w ta piętę i nie chciała wyjść i podobnie bolało : ( 
Ide do lekarza dopiero w piątek,ponieważ nie ma miejsca.....i zobaczymy co powie..

Mam tak ilekroć założę pewne buty na cienkiej podeszwie emotka Może spróbuj przez jakiś czas pochodzić w innych i zobacz, czy problem się pojawia. Może u lekarza wszystko wyjdzie ok, a okaże się, że to tylko zwykłe odparzenie emotka

W temacie: tak, mam potwierdzenie z virgin - oni naprawdę nie obsługują większości numerów czterocyfrowych emotka Moje piękne wymyślne Lidle, Tymbarki, Colgate, Farmio... itd. oglądałam tylko JA emotka Kupiłam starter plusa i koniec z tym emotka

Ale przecież jak się wysyła to sprawdza się samemu czy wiadomość została dostarczona-w wiadomościach wysłanych lub wyświetla się komunikat "wiadomości nie udalo się wysłać" Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6596791 Napisano: 07.05.2019 22:11:18 w Paragony na trwające konkursy
Sprzedam śmietanka łaciata.
Zozole. Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6596691 Napisano: 07.05.2019 18:54:17 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bon do Tesco do F&F ale nie wiem z jakiego konkursu,chyba starego jakiegoś Wyświetl w wątku >>

szukajacykonkursow

#6596302 Napisano: 06.05.2019 21:33:28 w Paragony na trwające konkursy
Kamis carefour ma ktoś? Wyświetl w wątku >>
0 0