Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika szukajacykonkursow

szukajacykonkursow

#6599644 Napisano: 14.05.2019 19:57:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stefania7 napisał(a):

case napisał(a):

Nic mi o tym nie wiadomo, kod powinien się drukować automatycznie do paragonu, niezależnie od formy płatności.

No i tak jest, nie potrzeba również brać potwierdzenia płatności kartą - kod też się w takim przypadku wydrukuje (ktoś chyba wcześniej o to pytał)

Można też już płacić kodem (tym z drugiego, "prawidłowego" smsa emotka ) - sprawdzone

Dobra Dobra A po ilu sekunach się drukuje mniej więcej?(dla mnie się nic nie wydrukowało)Bo ktos pisał że najpierw się drukuje potwierdzenie płatności katą po czym kod z Danio. Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6599345 Napisano: 14.05.2019 12:48:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Niebieska_Laguna napisał(a):

Ja dzisiaj prawie z rąk wyrwałam kasjerce kod na Danio  emotka  Po wydrukowaniu paragonu, oderwała karteczkę z kodem i chciała niby wyrzucić, a ja, że poproszę to również do paragonu, a ona: a na co to Pani? Z dłuższą chwilę musiałam z nią dyskutować, żeby mi to oddała...

Skandalemotka Organizatorzy nawet nie infomują pracowników biedronki że jest loteria, a co mowa żeby zadbali aby klientowi dać kod.
Przecież wszystko co się drukuje należy do klienta...może chciała wykorzystać,ale bez paragonu i tak nie można. Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6599336 Napisano: 14.05.2019 12:37:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
noska81 napisał(a):

ja tak trochę z innej beczki - patrzyliście na skład tego danio...?  

Oczywiście.Syropek glukozowo-fruktozowy międzyinnymi. Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6599332 Napisano: 14.05.2019 12:35:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
madzia1-s napisał(a):

A jak się zrealizuje kupon na wygrane danio tez sie kod na kolejne zgłoszenie losuje? emotka  

emotka przecież to już nie jest na paragonie.I to na dodatek wiśniowe. Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6599316 Napisano: 14.05.2019 12:01:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
case napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

case napisał(a):

case napisał(a):

Ale na ten zwycięski kod odebrałaś już nagrodę, czy jeszcze nie?

A czy mozę byc tak że się nie wydrukuje kod?

Nie powinno, system kasowy Biedronki jest ustawiony "globalnie", czyli w centrali.

wilhelmzdobywca napisał(a):

case napisał(a): Ale na ten zwycięski kod odebrałaś już nagrodę, czy jeszcze nie?

Odebrałam - czyli same kody weryfikuje poprawnie? No dobra, to już się nie
martwię, jeszcze tylko żeby paragony z kodami wypluwało z kasy, bo sama
prawie machnęłam ręką, a pracownica się zdziwiła, że jeszcze coś się po
długiej chwili wydrukowało emotka


No to jesli odebrałaś, to nie dziwiłbym się, że system nie pozwala jej odebrać ponownie emotka

Dlaczego nie informujecie pracowników biedronki aby dawali klientom kody?Przecież nie ma go w środku w kubku.I czy jak się kupi parę Danio na jednym paragonie to wydrukuje się adekwatna ilość kodów?

Są poinformowani, ale przy takiej wielkości sieci i takiej ilości promocji, która się jednocześnie w sieci dzieje, to wołanie na puszczy.
Zgodnie z regulaminem, kod drukuje się zawsze jeden. Jeśli kupujesz więcej Danio, to każde na osobny paragon.

A czy jak kobieta nie wydrukuje potwierdzenia płatności kartą to może się nie wydrukować kod?
Bo właśnie wczoraj nie pytała się czy wydrukować potwierdzenie a się nie domagałem.Jak w opisanym wyżej przypadku. Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6599298 Napisano: 14.05.2019 11:42:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
case napisał(a):

case napisał(a):

Ale na ten zwycięski kod odebrałaś już nagrodę, czy jeszcze nie?

A czy mozę byc tak że się nie wydrukuje kod?

Nie powinno, system kasowy Biedronki jest ustawiony "globalnie", czyli w centrali.

wilhelmzdobywca napisał(a):

case napisał(a): Ale na ten zwycięski kod odebrałaś już nagrodę, czy jeszcze nie?

Odebrałam - czyli same kody weryfikuje poprawnie? No dobra, to już się nie
martwię, jeszcze tylko żeby paragony z kodami wypluwało z kasy, bo sama
prawie machnęłam ręką, a pracownica się zdziwiła, że jeszcze coś się po
długiej chwili wydrukowało emotka


No to jesli odebrałaś, to nie dziwiłbym się, że system nie pozwala jej odebrać ponownie emotka

Dlaczego nie informujecie pracowników biedronki aby dawali klientom kody?Przecież nie ma go w środku w kubku.I czy jak się kupi parę Danio na jednym paragonie to wydrukuje się adekwatna ilość kodów? Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6599294 Napisano: 14.05.2019 11:35:41 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

ludzka_istota napisał(a):

Wkurzają mnie handlarze samochodowi. Niby są tysiące aut na rynku. Niby już jakieś sobie znalazłam (na które mnie stać- i na naprawy którego nie wydam milionów monet) i... to jednak nie to, bo samochód po obejrzeniu przez mechanika okazuje się taką kupą złomu, że aż szkoda.
Czy ja kiedyś kupię ten ch*****rny samochód? Bo o wygraniu nie mam co marzyć.

Ostatnio przeczytałem przypadkiem artykuł o sprzedaży samochodów sprowadzanych z Niemiec i napisali że nie ma samochodu który nie ma cofanego licznika przebytych kilometrów.I dzieje się to już za granicą gdy owy handlarz go odkupuje albo na granicy.

Już za kilkanaście dni cofanie liczników będzie karane  emotka  i to niezłą sumką

Ale gdzie?W polsce?Bo oni i tak to robią za granicą...No i jak go złapią na gorącym uczynku? emotka Śmieszne... Wyświetl w wątku >>
2 androm, nkba 0

szukajacykonkursow

#6599284 Napisano: 14.05.2019 11:10:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
case napisał(a):

Ale na ten zwycięski kod odebrałaś już nagrodę, czy jeszcze nie?

A czy mozę byc tak że się nie wydrukuje kod? Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6599253 Napisano: 14.05.2019 10:37:08 w Wkurza mnie...
androm napisał(a):

pioge7 napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Wkurza mnie śnieg ... we wsi ok. 4 km ode mnie śnieg sypie (zdjęcie) a u nas śnieg i deszcz

Szok emotka A gdzie to tak?Bo nie wierzę że nawet w górach pada.

pod Wadowicami w Małopolsce emotka
jechałem do miasta dziś to auta z południa jechały z warstwą 3-4 cm śniegu na dachach i przodzie auta emotka

ale super! w Wadowicach takie cuda? ale heca
na zdjęciu ktoś ma śliczny widok, tyle drzew

Tyle drzew to ja mam na co dzień.Już bym wolał galerie handlowe w których robiłbym zakupy na konkursy. emotka Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

szukajacykonkursow

#6599217 Napisano: 14.05.2019 09:59:52 w Wkurza mnie...
ludzka_istota napisał(a):

Wkurzają mnie handlarze samochodowi. Niby są tysiące aut na rynku. Niby już jakieś sobie znalazłam (na które mnie stać- i na naprawy którego nie wydam milionów monet) i... to jednak nie to, bo samochód po obejrzeniu przez mechanika okazuje się taką kupą złomu, że aż szkoda.
Czy ja kiedyś kupię ten ch*****rny samochód? Bo o wygraniu nie mam co marzyć.

Ostatnio przeczytałem przypadkiem artykuł o sprzedaży samochodów sprowadzanych z Niemiec i napisali że nie ma samochodu który nie ma cofanego licznika przebytych kilometrów.I dzieje się to już za granicą gdy owy handlarz go odkupuje albo na granicy. Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6599216 Napisano: 14.05.2019 09:53:53 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

Wkurza mnie śnieg ... we wsi ok. 4 km ode mnie śnieg sypie (zdjęcie) a u nas śnieg i deszcz

Szok emotka A gdzie to tak?Bo nie wierzę że nawet w górach pada. Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6599189 Napisano: 14.05.2019 09:17:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

Do osób które brały udział w Persil.Przyszedł wam wczoraj taki sms "Niepoprawna tresc wiadomosci.Sprobuj ponownie."?

Konkurs był do 11.05 

Tak ale ja nie wysyłałem wczoraj smesa.Same poprzychodziły spod 7055 w sumie 7. Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6599178 Napisano: 14.05.2019 09:07:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Do osób które brały udział w Persil.Przyszedł wam wczoraj taki sms "Niepoprawna tresc wiadomosci.Sprobuj ponownie."? Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6599126 Napisano: 14.05.2019 00:19:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

Nie kupiłem waniliowe.Pewnie baba mi nie dała,ale jutro zwracam im paragon wraz z danio.Wiem która to.Możliwe byłoby że nie wydrukował się kod przy zapłacie kartą?

Mi babeczka dała paragon i razem z tym dołączony wydruk z kodem

Znaczy tam jest napisane że to jest kod do Danio? Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6599120 Napisano: 13.05.2019 23:59:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nie kupiłem waniliowe.Pewnie baba mi nie dała,ale jutro zwracam im paragon wraz z danio.Wiem która to.Możliwe byłoby że nie wydrukował się kod przy zapłacie kartą? Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6599116 Napisano: 13.05.2019 23:47:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Do osób które brały udział w Danio,czy mieliście po paragonie jakiś wydruk z kodem? Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6599103 Napisano: 13.05.2019 22:44:47 w Paragony na trwające konkursy
11zł/paragon  na Oreo Carrefour(rozpoczynający się dziś) z kodami ,1 paragon na 3 konkursy (bluzy, rower c4, 2 rowery ogolne)
śmietanka łaciata 2 zł.
Kotlin 3 zł.
Lód koral 1 zł. Wyświetl w wątku >>
1 nswe69 0

szukajacykonkursow

#6598626 Napisano: 13.05.2019 00:20:15 w SZUKAM....
malenka89 napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

Kaspersy właśnie nie jest ok. w radiu mówli że szpiegują przez niego rosjanie...


co w takim razie polecacie? nie znam się kompletnie, czytałam dużo dobrego o Kasperskim właśnie.

Może bitdefender.Albo Linux który nie wymaga oprogramowania antywirusowego i jest żywtniejszy niż windows. Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6598578 Napisano: 12.05.2019 20:42:57 w SZUKAM....
Kaspersy właśnie nie jest ok. w radiu mówli że szpiegują przez niego rosjanie... Wyświetl w wątku >>
1 androm 0

szukajacykonkursow

#6598566 Napisano: 12.05.2019 20:16:28 w Wkurza mnie...
zaczytana-pola napisał(a):

Takie rzeczy to tylko u mnie. Wczoraj patrzę na moją korkową tablicę i z uznaniem kiwam głową patrząc, że 11.05 kończy się konkurs Persil w C4. Mam czas, mam czas... zrobię to jutro. Ostatniego dnia. Tjaaaaa, jutro, czyli dzisiaj jest 12.05 i paragony poszły frrrrrruuuuuu... Tu nawet niedoczas nie pasuje emotka

Ale co ty,daty ci się pomyliły? Wyświetl w wątku >>
0 0