Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika szukajacykonkursow

szukajacykonkursow

#6604702 Napisano: 30.05.2019 11:13:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wilhelmzdobywca napisał(a):

Czy ktoś kojarzy, co to może być? emotka Przyturlał się do mnie emotka

Czy pod spodem jest jakiś kod?To od jakiegoś piwa może być.Owocowego np. Reeds. Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6604699 Napisano: 30.05.2019 11:08:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dzisiejsza data to 30.01.Jaka data była w poniedziałek?Wie ktoś? Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6603365 Napisano: 26.05.2019 13:39:28 w Giełda Kodów ; )
Góralki 90 gr. Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6602970 Napisano: 24.05.2019 11:33:10 w Wkurza mnie...
margobb napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

margobb napisał(a):

kermit napisał(a):

margobb napisał(a):

W weekend byłam na Spartan Race w Bialce Tatrzańskiej! Kazdy zawodnik, po biegu, dostawal m.in. promocyjna puszkę Żywca. Setki puszek, które wysypywaly sie z worków... tysiące osob z puszka w ręku... to byl horror emotka   minął już prawie tydzień, a ja ciągle o tym myślę. Chyba najwyzszy czas na jakąś terapię emotka

Wstrząsające, serio  emotka  I one W S Z Y S T K I E tam zostały??? Serce boli emotka

Mam wielka nadzieję, że jakiś konkursowicz się nimi zaopiekował emotka  

A ską wiesz że to były promocyjne opakowania?

Bo byly oznaczone emotka  no i 1 dostaliśmy na własność emotka

To trzebe było pomóc zbierac puszki lub zaoferować że za jedną zapłacisz 20 gr. Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6602945 Napisano: 24.05.2019 10:58:13 w Wkurza mnie...
margobb napisał(a):

kermit napisał(a):

margobb napisał(a):

W weekend byłam na Spartan Race w Bialce Tatrzańskiej! Kazdy zawodnik, po biegu, dostawal m.in. promocyjna puszkę Żywca. Setki puszek, które wysypywaly sie z worków... tysiące osob z puszka w ręku... to byl horror emotka   minął już prawie tydzień, a ja ciągle o tym myślę. Chyba najwyzszy czas na jakąś terapię emotka

Wstrząsające, serio  emotka  I one W S Z Y S T K I E tam zostały??? Serce boli emotka

Mam wielka nadzieję, że jakiś konkursowicz się nimi zaopiekował emotka  

A ską wiesz że to były promocyjne opakowania? Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6602846 Napisano: 24.05.2019 08:18:44 w Wkurza mnie...
Właśnie zobaczyłem listę osób kandydujących do parlamentu i dlaczego nie ma na nich Pis,osób z Kukiz czyli bezpartyjni? Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6601768 Napisano: 21.05.2019 00:35:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jaka wczoraj była data urodzenia na zalodowani? Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6601234 Napisano: 18.05.2019 23:05:37 w SZUKAM....
szaradzista1 napisał(a):

Próbuję wpisać cokolwiek do formularza zgłoszeniowego Luksja ( loteria) i nic nie wchodzi.
Nie mogę napisać ani jednej litery.
Czy ktoś też tak ma?

Może masz nieaktualną przeglądarkę.Korzystasz z komputera czy smatrfonu? Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6601232 Napisano: 18.05.2019 23:00:09 w Wkurza mnie...
kermit napisał(a):

Wkurza mnie ludzka bezmyślność. Jakaś durna imprezka w centrum na placu. Ok, kto chce się bawi. I nieoczekiwany dla większości mieszkańców pokaz fajerwerków. Wyjątkowo głośny pokaz. Sama aż się w pierwszym momencie przestraszyłam. Jakaś kobitka w sklepie rzuca zakupy i pędzi do domu, bo psy same, a się boją. A po chwili spotykam pana, któremu wystraszony pies uciekł. Był z nim w pobliskim parku i pies w panice pobiegł przed siebie. Do tego pies nie jego, tylko znajomej, która wyjechała. Właścicielka w ciąży, aż strach ją powiadamiać. A piesek ze schroniska, ogólnie płochliwy. Tyle się trąbi o tym przy okazji sylwestra. Ale wtedy chociaż każdy się spodziewa. Zwierzaki są zaopiekowane, niektóre na lekach. A tu tak niespodziewanie...

Przecież z tego co wiem to jest zakaz używania farejwerków, poza okresem przed sylwestrem i Nowego roku.Więc możesz to gdzieś zgłosić, np. na Policję jakąś grzywnę napewno dostaną. Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6601231 Napisano: 18.05.2019 22:56:44 w Wkurza mnie...
kamil17 napisał(a):

a mnie wkurza że na tyle głównych z ogólnopolskiej Auchan nikt na forum nie wygrał emotka , nawet nie wiadomo czy ta loteria była prowadzona fair....

Bo sie nie chwala ukrywają te samochdziska.Bo niby po co mają się chwalić? Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6601075 Napisano: 17.05.2019 23:08:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

A itm konkurs na wodę?Nic nie było?

rozwiązany 

Skąd wiesz?Pisało gdzieś czy wygralaś? Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6601063 Napisano: 17.05.2019 22:18:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A itm konkurs na wodę?Nic nie było? Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6601036 Napisano: 17.05.2019 20:18:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

Jak tam w ogóle w loterii Koral? Bo na początku ktoś się chwali nagrodami, a potem jakoś ucichło emotka  

I jak to jest z zakupem tego loda w końcu? Kiedy go muszę kupić? emotka  Pytam, bo dziś trafiło na mamę.  

Mail z któregoś dnia od nich:
"Dzień dobry,na paragonie nie musi być daty z tego dnia, w którym wylosowano Szczęśliwą
Datę urodzenia. Ważne, aby zakup dokonany był w czasie trwania loterii." Wyświetl w wątku >>

szukajacykonkursow

#6600554 Napisano: 16.05.2019 17:02:26 w Wkurza mnie...
szukajacykonkursow napisał(a):

mama-l-k-m napisał(a):

ludzka_istota napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

ludzka_istota napisał(a):

Wkurzają mnie handlarze samochodowi. Niby są tysiące aut na rynku. Niby już jakieś sobie znalazłam (na które mnie stać- i na naprawy którego nie wydam milionów monet) i... to jednak nie to, bo samochód po obejrzeniu przez mechanika okazuje się taką kupą złomu, że aż szkoda.
Czy ja kiedyś kupię ten ch*****rny samochód? Bo o wygraniu nie mam co marzyć.

To mój mąż pojechał kiedyś po auto na drugi koniec Polski, bo znalazł wymarzone auto - facet prezes wielkiej firmy, stateczny i poważny Pan - zachwalał super och i ach - pierwszy właściciel, bezwypadkowy itd. itd, mąż sprawdza auto, a na mierniku lakieru brakuje skali emotka , a śruby pod autem w innym kolorze itp. i mówi - panie, przecież on chyba powinien stać na szrocie, albo do kasacji, bo chyba czołg po nim przejechał, a on na to - nieważne, że po wypadku, ważne, że dobrze zrobiony emotka

I tak to właśnie wygląda. Ja się załamałam totalnie.

znajdziesz - głowa do góry. My tak w 2013 roku szukalismy rocznego, z małym przebiegiem, bezwypadkowego i w beżowym kolorze bo się uparłam że innego nie chce  emotka  po 4mc poszukiwań udało się - mam go dalej i szczęśliwie przejechałam nim 70tys km emotka  za rok chcę wymienić na nowy model a już mam 2 chętnych na niego bo zadbany, z małym przebiegiem, serwisowany emotka
kupiliśmy od małżeństwa co spodziewali się 4 dziecka i było dla nich za małe więc po roku sprzedawali - a my wtedy mieliśmy tylko pierwszego syna emotka  choć ostatnio prowadzę męża samochód i przy wymianie też chcę automatyczną skrzynię biegów  emotka  bo bardzo polubiłam taką jazdę a po mieście z dziećmi idealnie się prowadzi emotka  

Bo kupowaliście kupowany w polsce a niesprowadzany z zagranicy od jakichś handlarzy czy z komisu.Wogóle powinien być zakaz sprwadzania z zagranicy, niech oni sobie jeżdzą naszymi używanymi.Ciągle Niemcy ośmieszją Polskę.Ja słyszałem że w Niemczech polskie nawozy są tańsze jak w Polsce.No i mają tańszą ropę od Rosji pomiomo że dalej im do nich.

Odnośnie ośmieszania polaków przez niemców,przypomniałem sobie jak nauczucielka niemieckiego mówiła że w Niemczech jak takie pijaczki mówią słowo na k to niemcy się śmieją:"polaczki na zakręcie" bo po niemiecku "die kurwe" to zakręt:) Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6600546 Napisano: 16.05.2019 16:47:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A gdzie jest ta belvita co można dostać zwrot? bo wpisuję w wyszukiwarkę i wyskakuje zakończony konkurs. Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6599747 Napisano: 14.05.2019 23:11:17 w Zdjęcia naszych wygranych
sssylwiaaa a coż to Szanownej Pani nie spodobało się w moim poście? Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6599725 Napisano: 14.05.2019 21:48:24 w Wkurza mnie...
mama-l-k-m napisał(a):

ludzka_istota napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

ludzka_istota napisał(a):

Wkurzają mnie handlarze samochodowi. Niby są tysiące aut na rynku. Niby już jakieś sobie znalazłam (na które mnie stać- i na naprawy którego nie wydam milionów monet) i... to jednak nie to, bo samochód po obejrzeniu przez mechanika okazuje się taką kupą złomu, że aż szkoda.
Czy ja kiedyś kupię ten ch*****rny samochód? Bo o wygraniu nie mam co marzyć.

To mój mąż pojechał kiedyś po auto na drugi koniec Polski, bo znalazł wymarzone auto - facet prezes wielkiej firmy, stateczny i poważny Pan - zachwalał super och i ach - pierwszy właściciel, bezwypadkowy itd. itd, mąż sprawdza auto, a na mierniku lakieru brakuje skali emotka , a śruby pod autem w innym kolorze itp. i mówi - panie, przecież on chyba powinien stać na szrocie, albo do kasacji, bo chyba czołg po nim przejechał, a on na to - nieważne, że po wypadku, ważne, że dobrze zrobiony emotka

I tak to właśnie wygląda. Ja się załamałam totalnie.

znajdziesz - głowa do góry. My tak w 2013 roku szukalismy rocznego, z małym przebiegiem, bezwypadkowego i w beżowym kolorze bo się uparłam że innego nie chce  emotka  po 4mc poszukiwań udało się - mam go dalej i szczęśliwie przejechałam nim 70tys km emotka  za rok chcę wymienić na nowy model a już mam 2 chętnych na niego bo zadbany, z małym przebiegiem, serwisowany emotka
kupiliśmy od małżeństwa co spodziewali się 4 dziecka i było dla nich za małe więc po roku sprzedawali - a my wtedy mieliśmy tylko pierwszego syna emotka  choć ostatnio prowadzę męża samochód i przy wymianie też chcę automatyczną skrzynię biegów  emotka  bo bardzo polubiłam taką jazdę a po mieście z dziećmi idealnie się prowadzi emotka  

Bo kupowaliście kupowany w polsce a niesprowadzany z zagranicy od jakichś handlarzy czy z komisu.Wogóle powinien być zakaz sprwadzania z zagranicy, niech oni sobie jeżdzą naszymi używanymi.Ciągle Niemcy ośmieszją Polskę.Ja słyszałem że w Niemczech polskie nawozy są tańsze jak w Polsce.No i mają tańszą ropę od Rosji pomiomo że dalej im do nich. Wyświetl w wątku >>

szukajacykonkursow

#6599694 Napisano: 14.05.2019 20:56:31 w Paragony na trwające konkursy
Reds Delikatesy centrum ma ktoś?emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6599664 Napisano: 14.05.2019 20:19:44 w Czy informują/ informowali?
misiamarysia napisał(a):

joan napisał(a):

rengifo napisał(a):

freyja88 napisał(a):

Co z "Przenoś góry z Toblerone!" Auchan? Dzwonił/pisal ktos do agencji w tej sprawie?

W regulaminie jest napisane że rozstrzygnięcie nastąpi nie później niż do 15.05 więc do jutra mają teoretycznie czas emotka


Info z regulaminu: "VIII. WYDANIE NAGRÓD W KONKURSIE 1. Najpóźniej w dniu 13.05.2019 roku - Uczestnicy zwycięzcy/laureaci Konkursu zostaną powiadomieni o przyznaniu Nagrody przez Organizatora".

Czyli już po terminie...

Może tak dużo osób grało, albo nikt się nie chwali?

Brałem w tym udzial i u mnie pusto. Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6599655 Napisano: 14.05.2019 20:10:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stefania7 napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

stefania7 napisał(a):

case napisał(a):

Nic mi o tym nie wiadomo, kod powinien się drukować automatycznie do paragonu, niezależnie od formy płatności.

No i tak jest, nie potrzeba również brać potwierdzenia płatności kartą - kod też się w takim przypadku wydrukuje (ktoś chyba wcześniej o to pytał)

Można też już płacić kodem (tym z drugiego, "prawidłowego" smsa emotka ) - sprawdzone

Dobra Dobra A po ilu sekunach się drukuje mniej więcej?(dla mnie się nic nie wydrukowało)Bo ktos pisał że najpierw się drukuje potwierdzenie płatności katą po czym kod z Danio.

po kilku - na pewno mniej niż 10 - testowałam obie opcje przy płatności kartą, z potwierdzeniem i bez (czasem kasjer sam klika, że nie chcę potwierdzenia...) - stoję przy kasie, czekam na ten wydruk (zdarzyło się, że wyjechał już  w momencie kasowania zakupów kolejnej osoby - pokazałam palcem, że jeszcze to co się drukuje też poproszę - mina kasjerki bezcenna emotka )

Dobra Dobra.Pierwszego dnia mogło to nie działać,bo ktoś czegoś nie uruchomił.I nie w wszystkich Biedronkach. Wyświetl w wątku >>
0 0