Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika szukajacykonkursow

szukajacykonkursow

#6617688 Napisano: 07.07.2019 23:26:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
https://www.limango.pl/ co się dzieje strona wymaga rejestracji aby wziąć udział w konkursie,ale się nie da.Kouś się udało? Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6615748 Napisano: 02.07.2019 11:51:15 w Giełda Kodów ; )
zniżkę 10 zł do empik z żywca wymienię na  kod wafle Familijne Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6615599 Napisano: 02.07.2019 01:01:59 w Giełda Kodów ; )
EB sprzedam tanio Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6615162 Napisano: 01.07.2019 00:49:28 w Wkurza mnie...
nkba napisał(a):

Wiosną kolega był w odległej,  mega wypasionej szkółce i kupił mi drzewko, którego nie mogłam nigdzie dostać. Posadziłam, podlewałam, codziennie oglądałam... Wiedziałam, że nie może rosnąc w pełnym słońcu więc do półcienia posadziłam. A mimo to dziś q...wa patrze, a ono po prostu spalone od słońca emotka Nawet pień wzdłuż do połowy po prostu jest brązowo-czarny. emotka Pal licho kasę ale żal rośliny emotka I jak tu się nie w... wkurzyć?

A powiesz mi co to za drzewko?To też spróbuję posadzić.Bo ja posadziłem brzoskiwnię albo morelę parę lat temu i rośnie do dziś. Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

szukajacykonkursow

#6615161 Napisano: 01.07.2019 00:45:22 w Wkurza mnie...
wilhelmzdobywca napisał(a):

Ja i moje robico! emotka Od początku konkursu miałam dwa kefiry i pomysł na film, no i co? Kefiry ledwo wypiłam (nie lubię), scenariusz mogę wrzucić do szuflady, tadaaaam . emotka Dlaczego dopiero bliskość północy mnie motywuje do działania? Kopciuszek ze mnie czy co emotka

Ale co dopiero dziś wymyśliłaś ten scenariusz? Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6611576 Napisano: 19.06.2019 23:28:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś wie dlaczego ten konkurs został zakończony przed 00.00?Gdzie jest adnotacja odnośnie godziny?
http://parki.kuja...howall=&start=15 Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6610045 Napisano: 14.06.2019 15:51:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
caramela napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

Dzisiejsza data urodzenia to 19.08
Jaka data urodzenia była wczoraj?

8.12

A przedwczoraj? Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6610040 Napisano: 14.06.2019 15:45:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dzisiejsza data urodzenia to 19.08
Jaka data urodzenia była wczoraj? Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6607991 Napisano: 08.06.2019 23:14:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Konkurs ma nieaktualną datę nadsyłającemu się coś pomyliło...
https://www.e-kon...ka.html#.XPwhXBPgqe8 Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6607974 Napisano: 08.06.2019 21:01:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

aurorcia napisał(a):

ewelcia753 napisał(a):

ilona162 napisał(a):

ewunia napisał(a):

Czy w konkursie Wawel "Dużo dobrego dla najmłodszego" Delikatesy Centrum jest jakiś prefiks?

właśnie, nie dostałam zwrotki. Czy ktoś może pomóc?

Gdzieś tutaj na forum mignęłam mi informacja, że w jednym sklepie z konkursem Wawel nie było zwrotek.

Ja nie mam ani teraz zwrotki ani wtedy gdy był konkurs Wawel w Lidl i niby wtedy prefiks był, ale zwrotki nie.

Sądzicie że to ściema jak w Lidi?I Wawel już przesadza i jedzie po bandzie?Czy tylko nie mają zwrotek?

A dlaczego niby "ściema" była w Lidlu? 

I ktoś tam pisał że komisja konkursowa przyznawała w pierwszy dzień świąt czyli w Wielkanoc. Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6607849 Napisano: 08.06.2019 08:19:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

aurorcia napisał(a):

ewelcia753 napisał(a):

ilona162 napisał(a):

ewunia napisał(a):

Czy w konkursie Wawel "Dużo dobrego dla najmłodszego" Delikatesy Centrum jest jakiś prefiks?

właśnie, nie dostałam zwrotki. Czy ktoś może pomóc?

Gdzieś tutaj na forum mignęłam mi informacja, że w jednym sklepie z konkursem Wawel nie było zwrotek.

Ja nie mam ani teraz zwrotki ani wtedy gdy był konkurs Wawel w Lidl i niby wtedy prefiks był, ale zwrotki nie.

Sądzicie że to ściema jak w Lidi?I Wawel już przesadza i jedzie po bandzie?Czy tylko nie mają zwrotek?

A dlaczego niby "ściema" była w Lidlu? 

Bo pisali że b. mało osób wygrało no i bardzo krótko trwał. Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6607831 Napisano: 08.06.2019 00:00:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aurorcia napisał(a):

ewelcia753 napisał(a):

ilona162 napisał(a):

ewunia napisał(a):

Czy w konkursie Wawel "Dużo dobrego dla najmłodszego" Delikatesy Centrum jest jakiś prefiks?

właśnie, nie dostałam zwrotki. Czy ktoś może pomóc?

Gdzieś tutaj na forum mignęłam mi informacja, że w jednym sklepie z konkursem Wawel nie było zwrotek.

Ja nie mam ani teraz zwrotki ani wtedy gdy był konkurs Wawel w Lidl i niby wtedy prefiks był, ale zwrotki nie.

Sądzicie że to ściema jak w Lidi?I Wawel już przesadza i jedzie po bandzie?Czy tylko nie mają zwrotek? Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6607828 Napisano: 07.06.2019 23:49:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dzisiejsza data urodzenia to
18.02 Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6606838 Napisano: 05.06.2019 14:53:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elsa001 napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

Dzisiejsza data to 01.03
Jaka była wczoraj data na zalodowani?


04-08 emotka

A w poniedziałek? Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6606837 Napisano: 05.06.2019 14:52:07 w Wkurza mnie...
anialistopad napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

Pisałaś maile?Do głównej siedziby banku zgłoś.Do rzcznika praw konsumenta lub UOKIK.W najgorszym wypadku sprawa w sądzie.Raz kobieta oskarżyła bank o pobieranie prowizji przez bank z bankomatów i wygrała bo miała pretensje że dostęp do własnych pieniędzy powinien być darmowy.Mnie też namówili na "kapitał na marzenia"  miała trwać 3 miesiące a to chyba fikcja bo w marcu przeczytałem to http://bezpieczne...minowe-oszczedzanie/

Pisałam do nich reklamacje i dostałam odpowiedz ze nie uznają jej . Dzis im odpisałam o załączyłem potwiwrdzenie odrzucenia płatności. Oczywiście z historii konta zniknęła transakcja na te kwotę . Jest niby pobrane tylko raz  na moim koncie. Wkur....coś takiego ,złodzieje i tyle

Mogłaś zrobić  zrzut ekranu jako dodatkowy dowód,ja zawsze tak robię gdy widzę coś dziwnego lub chce zpisać jakieś dane z pulpitu.
Musisz załatwić to za pomocą kogoś UOKIK,możesz też iśc do bezpłatnego prawnika którzy teraz są jak on to widzi,porada nic nie kosztuje.Dziwny bank ja miałem tak że nie mogłem się zalogować na konto,napisłem do nich otrzymałem odpowiedź że hało może składac się tylko z 8 czy tam 12znaków a ja miałem 20 znakowe,wszystko wcześniej działało.Juz myślałem że mi jakis haker zmienił hasło.Poczekałem jakiś czas ok.2-3 tygodnie i hasło 20 znkowe działało.Swoją drogą napiszę donich maila dlaczego przeczą sami sobie i hasło 20 znakowe znów działa. Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6606830 Napisano: 05.06.2019 14:39:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dzisiejsza data to 01.03
Jaka była wczoraj data na zalodowani? Wyświetl w wątku >>
1 iwona0103 0

szukajacykonkursow

#6606822 Napisano: 05.06.2019 14:31:13 w Wkurza mnie...
Pisałaś maile?Do głównej siedziby banku zgłoś.Do rzcznika praw konsumenta lub UOKIK.W najgorszym wypadku sprawa w sądzie.Raz kobieta oskarżyła bank o pobieranie prowizji przez bank z bankomatów i wygrała bo miała pretensje że dostęp do własnych pieniędzy powinien być darmowy.Mnie też namówili na "kapitał na marzenia"  miała trwać 3 miesiące a to chyba fikcja bo w marcu przeczytałem to http://bezpieczne...minowe-oszczedzanie/ Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6606561 Napisano: 04.06.2019 22:34:42 w Wkurza mnie...
androm napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

krystyna32 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

asia575 napisał(a):

Ale się wkurzyłam na kobietę z olx  emotka
Niby już tyle lat coś sprzedaję i coś kupuję i jak do teraz nikt na kasę mnie nie naciągnął.W końcu musi być ten pierwszy raz  emotka
Zapłaciłam za kurtkę 45 zł,facetka mnie zwlekała że wyśle wtedy,to wtedy a dzisiaj usunęła konto na olx (miała tam kilkanaście ogłoszeń) i żadnego kontaktu do niej emotka  tylko numer konta mi został


ja się z inną w styczniu tak "zamieniłam" fotelem dmuchanym na kurtkę... "Tak, tak już wysyła" i nie wysłała a ja głupia wysłałam... Po czym przestała się odzywać, kurtkę nadal miała wystawioną, stwierdziłam że to sram, przeboleje te 10 zł na przesyłkę i produkt... Ale chamówa na maksa.

Ja robię teraz tak, bo oczywiście też mnie oszukali. Oprócz numeru konta do przelewu proszę o adres i numer telefonu. Jeśli ktoś nie ma nic do ukrycia i nie zamierza oszukiwać to poda. Chociaż te dane też można zmyślić. Nie kupuję też u sprzedawców gdzie nie ma podanego numeru telefonu.

To też żadne zabezpieczenie. Córka kupiła na vinted ze 2 lata temu sukienkę wieczorową za 180 zł. Dziewczyna miała 6 opinii, wszystkie pozytywne. Podała swój nr tel, pełny adres, numer konta. Nie chciała za pobraniem bo podobno ludzie nie odbierali jej przesyłek... Sukienka nie przychodziła przez miesiąc, ponaglaliśmy ją w końcu skierowaliśmy zapytanie do Vinted. Okazało się, że wszystkie dane fikcyjne, a konto założone "na kartę prepaid. Miała kilka kont założonych i między sobą robiła fikcyjne transakcje a potem naciągała inne dziewczyny. Zgłosiłam sprawę na policji ale że córka była niepełnoletnia to miała ze mną chodzić po komisariatach- odpuściłam bo za dużo moich i córki nerwów. A i tak nic byśmy wg funkcjonariusza nie zyskały. W tym samym czasie było głośno w Tv, że dziewczyna, która siedziała w więzieniu(za takie naciąganie) dalej naciągała kupujące zza krat. Może to nawet była ona, bo ta z więzienia ciągle zmieniała swoje miejsca zamieszkania i dane. Teraz nikomu nie wierzę, nawet tu na forum po tym jak jeden konkursowicz po którejś tam już wymianie ulotnił się z moimi 300 zł po ostatniej transakcji. Nigdy się już nie logował albo po prostu założył nowe konto emotka Ludzie potrafią być wredni emotka

Jakoś w styczniu lub lutym znalazłem ten filmik https://www.youtu.../watch?v=NYioTSot7ic i tak nie ufałem temu portalowi bo nie wymaga rejestracji.Widziałem parę atrakcyjnych alternatrów w tych ogłoszeniach(ale sądząc po tym co piszecie to jakieś naciaganie pewnie) ale i tak chiałbym żeby ten ktoś wysłał mi poprzez wystawienie na allegro(za namową rejestracji,chciaż i tak nie wierzę że nie mieli tam konta wcześniej)no i jak już to wolałbym żeby ten ktoś mi wysłał wcześniej i chyba napiszę czy jest taka możliwość jak odp. że nie to znaczy że oszustwo na wysyłkę pieniędzy.

niekoniecznie oszustwo, na allegro trzeba zaplacic prowizje i to najczescie 10% (w zaleznosci od rodzaju przedmiotu)
mało to nie jest

Oczywiście że niekoniecznie,nigdzie nie napisałem że koniecznie.Ale jak chce się mieć prawo do roszczeń to allegro gdzie jest wymagane konto z podaniem danych osobowych to chyba lepsze jest allegro? Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6606034 Napisano: 03.06.2019 17:29:17 w Wkurza mnie...
koniczynka123 napisał(a):

krystyna32 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

asia575 napisał(a):

Ale się wkurzyłam na kobietę z olx  emotka
Niby już tyle lat coś sprzedaję i coś kupuję i jak do teraz nikt na kasę mnie nie naciągnął.W końcu musi być ten pierwszy raz  emotka
Zapłaciłam za kurtkę 45 zł,facetka mnie zwlekała że wyśle wtedy,to wtedy a dzisiaj usunęła konto na olx (miała tam kilkanaście ogłoszeń) i żadnego kontaktu do niej emotka  tylko numer konta mi został


ja się z inną w styczniu tak "zamieniłam" fotelem dmuchanym na kurtkę... "Tak, tak już wysyła" i nie wysłała a ja głupia wysłałam... Po czym przestała się odzywać, kurtkę nadal miała wystawioną, stwierdziłam że to sram, przeboleje te 10 zł na przesyłkę i produkt... Ale chamówa na maksa.

Ja robię teraz tak, bo oczywiście też mnie oszukali. Oprócz numeru konta do przelewu proszę o adres i numer telefonu. Jeśli ktoś nie ma nic do ukrycia i nie zamierza oszukiwać to poda. Chociaż te dane też można zmyślić. Nie kupuję też u sprzedawców gdzie nie ma podanego numeru telefonu.

To też żadne zabezpieczenie. Córka kupiła na vinted ze 2 lata temu sukienkę wieczorową za 180 zł. Dziewczyna miała 6 opinii, wszystkie pozytywne. Podała swój nr tel, pełny adres, numer konta. Nie chciała za pobraniem bo podobno ludzie nie odbierali jej przesyłek... Sukienka nie przychodziła przez miesiąc, ponaglaliśmy ją w końcu skierowaliśmy zapytanie do Vinted. Okazało się, że wszystkie dane fikcyjne, a konto założone "na kartę prepaid. Miała kilka kont założonych i między sobą robiła fikcyjne transakcje a potem naciągała inne dziewczyny. Zgłosiłam sprawę na policji ale że córka była niepełnoletnia to miała ze mną chodzić po komisariatach- odpuściłam bo za dużo moich i córki nerwów. A i tak nic byśmy wg funkcjonariusza nie zyskały. W tym samym czasie było głośno w Tv, że dziewczyna, która siedziała w więzieniu(za takie naciąganie) dalej naciągała kupujące zza krat. Może to nawet była ona, bo ta z więzienia ciągle zmieniała swoje miejsca zamieszkania i dane. Teraz nikomu nie wierzę, nawet tu na forum po tym jak jeden konkursowicz po którejś tam już wymianie ulotnił się z moimi 300 zł po ostatniej transakcji. Nigdy się już nie logował albo po prostu założył nowe konto emotka Ludzie potrafią być wredni emotka

Jakoś w styczniu lub lutym znalazłem ten filmik https://www.youtu.../watch?v=NYioTSot7ic i tak nie ufałem temu portalowi bo nie wymaga rejestracji.Widziałem parę atrakcyjnych alternatrów w tych ogłoszeniach(ale sądząc po tym co piszecie to jakieś naciaganie pewnie) ale i tak chiałbym żeby ten ktoś wysłał mi poprzez wystawienie na allegro(za namową rejestracji,chciaż i tak nie wierzę że nie mieli tam konta wcześniej)no i jak już to wolałbym żeby ten ktoś mi wysłał wcześniej i chyba napiszę czy jest taka możliwość jak odp. że nie to znaczy że oszustwo na wysyłkę pieniędzy. Wyświetl w wątku >>
0 0

szukajacykonkursow

#6604710 Napisano: 30.05.2019 11:42:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w Balcerzaku kilanaście sztuk może być na jednym paragonie?Bo wczoraj miałem obawy i kupiłem jeden.Ale z tego co wynika z reg. to nie ma wzmianki za na oddzielnych. Wyświetl w wątku >>
0 0