Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika szmuli

szmuli

#7102708 Napisano: 22.06.2023 12:19:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Emememe napisał(a):

szmuli napisał(a):

Emememe napisał(a):

A zapisaliście się do newslettera?

Tak, klikamy wszystkie możliwe zgody emotka

Po zapisaniu się do newslettera przychodził mail, by to potwierdzić. Otrzymałaś takiego maila? emotka  Może coś poszło nie tak przy zapisywaniu 

Tego nie dostaliśmy emotka  a robimy zgłoszenia na 2 różne maile, z dwóch różnych przeglądarek. Mam nadzieję, że zapis na newsletter „odręcznie” załatwi sprawę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

szmuli

#7102705 Napisano: 22.06.2023 12:17:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fellow napisał(a):

szmuli napisał(a):

Emememe napisał(a):

szmuli napisał(a):

Ostin789 napisał(a):

szmuli napisał(a):

Dostajecie jakieś maile od Aviko o kolejnych dniach konkursu i laureatach? Widzę, że niektórzy dostali (ktoś pisał w innym wątku) , a ja szukam, nawet w spamie, ofertach… i nic nie mam emotka

Tak, codziennie o nowym dniu konkursu i link bezposredni

W takim razie nie wiem co robię źle… biorę udział z mężem  codziennie, na żadnego maila nie dostaliśmy ani jednej wiadomości…

A zapisaliście się do newslettera?

Chyba tak, klikamy wszystkie możliwe zgody emotka  Chyba, że to się robi jakoś inaczej emotka

Tu nie chodzi o zgody, najpierw trzeba zapisać się do newslettera poprzez stronę aviko, o tutaj: https://aviko.pl/newsletter/

To może być to! Nawet nie wiedziałam, że tak trzeba. Dzięki emotka  Myślicie, że zgłoszenia bez zapisu na newsletter są nieważne? Wyświetl w wątku >>
0 0

szmuli

#7102696 Napisano: 22.06.2023 12:09:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Emememe napisał(a):

szmuli napisał(a):

Ostin789 napisał(a):

szmuli napisał(a):

Dostajecie jakieś maile od Aviko o kolejnych dniach konkursu i laureatach? Widzę, że niektórzy dostali (ktoś pisał w innym wątku) , a ja szukam, nawet w spamie, ofertach… i nic nie mam emotka

Tak, codziennie o nowym dniu konkursu i link bezposredni

W takim razie nie wiem co robię źle… biorę udział z mężem  codziennie, na żadnego maila nie dostaliśmy ani jednej wiadomości…

A zapisaliście się do newslettera?

Chyba tak, klikamy wszystkie możliwe zgody emotka  Chyba, że to się robi jakoś inaczej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

szmuli

#7102692 Napisano: 22.06.2023 12:07:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ostin789 napisał(a):

szmuli napisał(a):

Dostajecie jakieś maile od Aviko o kolejnych dniach konkursu i laureatach? Widzę, że niektórzy dostali (ktoś pisał w innym wątku) , a ja szukam, nawet w spamie, ofertach… i nic nie mam emotka

Tak, codziennie o nowym dniu konkursu i link bezposredni

W takim razie nie wiem co robię źle… biorę udział z mężem  codziennie, na żadnego maila nie dostaliśmy ani jednej wiadomości… Wyświetl w wątku >>
0 0

szmuli

#7102687 Napisano: 22.06.2023 12:00:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dostajecie jakieś maile od Aviko o kolejnych dniach konkursu i laureatach? Widzę, że niektórzy dostali (ktoś pisał w innym wątku) , a ja szukam, nawet w spamie, ofertach… i nic nie mam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

szmuli

#7102362 Napisano: 21.06.2023 12:30:01 w moje dzisiejsze wygrane :)
Biotebal Effect do testowania z wizażu, mail przed chwilą. Szok! Po setkach wysłanych zgłoszeń wizaż choć raz coś podarował emotka Wyświetl w wątku >>

szmuli

#7101939 Napisano: 19.06.2023 22:23:50 w Czy informują/ informowali?
Emememe napisał(a):

szmuli napisał(a):

Ponawiam pytanie o Listerine emotka  Czas mają do dzisiaj…

Do 20.06 mają czas emotka

Haha racja, dziś jest 19 emotka  dni mi się pokiełbasiły emotka Wyświetl w wątku >>
1 Emememe 0

szmuli

#7101930 Napisano: 19.06.2023 22:01:10 w Czy informują/ informowali?
Ponawiam pytanie o Listerine emotka  Czas mają do dzisiaj… Wyświetl w wątku >>
0 0

szmuli

#7100465 Napisano: 14.06.2023 14:35:58 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zestaw 1664 Blanc z pokalem przed chwilą emotka Wyświetl w wątku >>

szmuli

#7100453 Napisano: 14.06.2023 14:25:20 w Czy jest konkurs, w którym trzeba kupić...?
VeryBlackCat napisał(a):

szmuli napisał(a):

Czy znacie jakieś konkursy/loterie, gdzie trzeba kupić materiały budowlane?  Za miesiąc startuję z budową - głupio tak kupić cały budulec bez konkursu emotka

Może klej Mamut się przyda do wykończenia? Ale ja bym raczej na Twoim miejscu kombinowała z promocjami, mało jest konkursów, gdzie trzeba kupić farby do ścian czy płytki do łazienki, a przy dużych zakupach nawet mały % cashbacku to spora kwota. Powiedzmy np. że kupujesz jakąś dużą rzecz  na Allegro i płacisz kartą Mastercard. Jak masz konto na Letyshops i zaczekasz na gorący cashback na Allegro, to na materiałach budowlanych możesz mieć 2,31%, do tego jak zbierasz punkty w Bezcennych Chwilach od Mastercarda, to za płatności na Allegro masz 2 punkty za wydanie 5 zł, co się przekłada mniej-więcej na 0,5% zwrotu, czyli łącznie 2,81% - taki procent ze sporej kwoty to może być więcej, niż niektóre nagrody pocieszenia są warte. W Aliorze możesz sobie ustawić konto tak, że dostajesz 1% zwrotu za zbliżeniowe płatności telefonem, to też jest fajne, jak zamierzasz wydać większą kwotę w markecie budowlanym. W skrócie, trzeba pokombinować z tym, gdzie będziesz kupowała i jak będziesz płaciła.

Dziękuję, bezcenne rady! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

szmuli

#7100035 Napisano: 13.06.2023 12:21:55 w Czy jest konkurs, w którym trzeba kupić...?
Czy znacie jakieś konkursy/loterie, gdzie trzeba kupić materiały budowlane?  Za miesiąc startuję z budową - głupio tak kupić cały budulec bez konkursu emotka Wyświetl w wątku >>

szmuli

#7093999 Napisano: 17.05.2023 15:20:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
banka-manka napisał(a):

szmuli napisał(a):

Czy ktoś z Was wysyłał zdjęcie na konkurs Ikea - odkryj nowe przestrzenie w kuchni? Jak długo czekaliście, aż zdjęcie pokaże się w galerii? Wysłałam fotkę w piątek, a zdjęcia nadal nie ma. Wszystko zrobione zgodnie z regulaminem… zastanawiam się jak to możliwe, skoro ciągle wyskakuje mi komunikat, że zdjęcie zostało poprawnie wysłane  emotka

Jeszcze nie dodawałam.
A na pewno na zdjęciu masz te produkty, które kupiłaś w ostatnich 30 dniach, a nie jakieś stare? Może weryfikacja tego zajmuje im więcej czasu.

Już się wyjaśniło, sprawdzanie zgodności z regulaminem zajęło im 5 dni emotka  Przeszło, ale chyba rzeczywiście bardzo skrupulatnie sprawdzają wszystko. Wyświetl w wątku >>
0 0

szmuli

#7093632 Napisano: 16.05.2023 11:03:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś z Was wysyłał zdjęcie na konkurs Ikea - odkryj nowe przestrzenie w kuchni? Jak długo czekaliście, aż zdjęcie pokaże się w galerii? Wysłałam fotkę w piątek, a zdjęcia nadal nie ma. Wszystko zrobione zgodnie z regulaminem… zastanawiam się jak to możliwe, skoro ciągle wyskakuje mi komunikat, że zdjęcie zostało poprawnie wysłane  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

szmuli

#7089829 Napisano: 24.04.2023 18:41:18 w moje dzisiejsze wygrane :)
SZOK! Główna w konkursie "Zaprojektuj i wygraj swoją komfortową kuchnię marzeń" Wyświetl w wątku >>

szmuli

#7084291 Napisano: 15.03.2023 16:28:49 w moje dzisiejsze wygrane :)
I cyk, poduszka bamboo z Radia Złote Przeboje emotka Wyświetl w wątku >>

szmuli

#7084275 Napisano: 15.03.2023 14:24:41 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zestaw wok + torba termo + produkty Sokołów - nagroda dla głosujących z konkursu "Uczta Smaków - Kuchnie Świata emotka Wyświetl w wątku >>

szmuli

#7083510 Napisano: 09.03.2023 15:52:19 w moje dzisiejsze wygrane :)
Kosmetyki Ziaja z WP. Nareszcie wpadło cokolwiek w tym strasznym miesiącu emotka Wyświetl w wątku >>

szmuli

#7082513 Napisano: 03.03.2023 18:03:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

Odpowiedź Wawel na fb:

Kochani, pragniemy poinformować, że obrady Jury odbyły się zgodnie z planem i udało się wyłonić zwycięzców. Ocena odpowiedzi konkursowych była co najmniej tak przyjemna jak smak naszych czekoladek! 😊 Sukcesywnie przekazywane są informacje o zwycięstwie osobom, których to dotyczy. Jeśli informacja jeszcze nie dotarła, a jesteście przekonani o mocy swojej odpowiedzi, prosimy - zaczekajcie cierpliwie 🙂 Dziękujemy za wyrozumiałość i życzymy dobrego dnia!

Czyli masło maślane, brak konkrednej odpowiedzi czy w końcu wszystko poinformowane czy też nie.. 
Nie było tyle nagród, żeby informowanie trwało nie wiadomo ile czasu

"Sukcesywnie przekazywane są informacje"... z tym, że wszystkie osoby ze słodyczami pochwaliły się nimi jednego dnia, nikt nie dostał info w kolejnych dniach... gdzie ta ich sukcesywność? emotka Wyświetl w wątku >>

szmuli

#7082474 Napisano: 03.03.2023 15:53:38 w wątek bezrobotnego konkursowicza :)
dwaburekoty napisał(a):


Ale do brzegu: dobrze jest żyć tylko z konkursów?

Może zmiana pracy na pół etatu byłaby najlepszym rozwiązaniem? Zawsze byłby comiesięczny zastrzyk środków jako "pewniak" na podstawowe rachunki, a czasu na konkursy więcej, mniej stresu w znienawidzonej pracy emotka  Do tego nie pracując zawodowo poza domem, bardzo łatwo "zdziczeć", odzwyczaić się od ludzi, przestać dbać o siebie (bo po co, skoro nie trzeba wyjść z domu). Wiem co mówię, po 2 latach w domu z dzieckiem zachowywałam się i wyglądałam jak jaskiniowiec - nigdy więcej takich przerw! emotka  Ale to pewnie również kwestia organizacji czasu i pamiętania o swoich społecznych potrzebach emotka Wyświetl w wątku >>

szmuli

#7082325 Napisano: 02.03.2023 14:12:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nieprzytomna napisał(a):

Słuchajcie jest ktoś kto np.w RMF fm wygrał dwa razy na swoje dane?

Mój mąż z tym samym nazwiskiem wygrał 2 tygodnie po mnie, a ja jak na razie próbuję bez skutku. W regulaminie jest napisane, że nie można u nich wygrać więcej niż równowartość średniej krajowej w roku kalendarzowym. Teoretycznie nie ma więc przeszkód, by wygrać jeszcze raz. Ale może w praktyce wolą świeże twarze (głosy emotka ) w kolejnych konkursach... Wyświetl w wątku >>
0 0