Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika malmika

malmika

#7190832 Napisano: 11.07.2024 22:50:14 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Oj Kujawski Kujawski, ale żeby tak zupełnie nic...? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malmika

#7190643 Napisano: 11.07.2024 12:45:47 w Czy informują/ informowali?
olunka napisał(a):

a Kujawski w żabce?

Też jestem ciekawa, chyba do dziś mają czas Wyświetl w wątku >>
0 0

malmika

#7188066 Napisano: 02.07.2024 14:33:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ania1111 napisał(a):

malmika napisał(a):

Czy z Kujawskiego w Żabce przychodzi jakieś potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia mailem?

Tak

Dzięki. Ale od razu, czy po jakimś czasie? Wyświetl w wątku >>
0 0

malmika

#7188044 Napisano: 02.07.2024 13:40:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy z Kujawskiego w Żabce przychodzi jakieś potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia mailem? Wyświetl w wątku >>
0 0

malmika

#7184815 Napisano: 20.06.2024 16:29:43 w moje dzisiejsze wygrane :)
Dawno mnie tu nie było więc miło się wpisac, choć tylko kosmetyki Dessange emotka Wyświetl w wątku >>

malmika

#7184302 Napisano: 19.06.2024 08:10:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy z Activi przychodzi jakiś potwierdzenie wzięcia udziału w loterii na maila? Bo wysłałam zgłoszenie i cisza, a zazwyczaj z wszelkich loterii miałam zwrotnego maila, i tak się zastanawiam czy wszystko ok bo straszliwie mi mieliło zgłoszenie.. Wyświetl w wątku >>
0 0

malmika

#7183765 Napisano: 17.06.2024 10:20:20 w Czy informują/ informowali?
Czy informowali już z tego konkursu Grycan? 
https://www.e-kon...-sok-100-najlepszego Wyświetl w wątku >>
0 0

malmika

#7170684 Napisano: 18.04.2024 17:00:36 w moje dzisiejsze wygrane :)

malmika

#7169124 Napisano: 11.04.2024 14:37:04 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wąteczek zadziałał bo zapas Listerine mam i ja emotka Wyświetl w wątku >>

malmika

#7168824 Napisano: 09.04.2024 21:20:51 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Listerine, złamałeś mi serce. Czuję, że jutro będzie dobitka z Biedronki.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malmika

#7167022 Napisano: 28.03.2024 15:05:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malmika napisał(a):

ArtystkaZeSpalonegoTeatru napisał(a):

malmika napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

malmika napisał(a):

Hej, dziś kurier przyniósł mi paczkę od Wizaz.pl mówiąc, że do zapłaty jest 18 zł (bo to niby zwrot?). Faktycznie, wysłałam zgłoszenie do testowania kosmetyków z Bielendy z ozonem. Sprawdziłam, jestem na liście laureatów. Ale mam 2 pytania, bo to moja pierwsza wygrana u nich. 
1. Czy rzeczywiście za to się płaci? Zawsze myślałam, że to darmowe testowanie.
2. Przy liście laureatów jest napisane, że potwierdzeniem zakwalifikowania się jest otrzymanie maila. Sprawdziłam - żadnego maila, w żadnym folderze od nich nie mam.
Czy ktoś jest mi stanie rozjaśnić tę sytuację?

A czy byłaś na liście laureatów? 
dziwna sprawa nigdy nie miałam takiej sytuacji z wizaż

Tak jak napisałam - jestem. Sprawdziłam to zaraz po wizycie kuriera.

Mail przychodzi od nadawcy Agata z Klubu Recenzentki

Dzięki, sprawdziłam jeszcze w ten sposób, ale niestety - żadnego maila nie mam. W pliku z harmonogramem testowania znalazłam maila do kontaktu, więc napisałam do nich. Dziwna ta sytuacja. Może i kurier coś pokręcił, nie wiem. Przesyłki nie odebrałam, czeka w placówce pocztowej na zapłatę i odbiór..

Sytuacja wyjaśniona. Testowanie z Wizaż nic nie kosztuje, chyba chciał mnie kurier naciągnąć.. 

Mam już kosmetyki u siebie, czy ktoś może mi powiedzieć co dalej? W odpowiednim momencie wyślą maila do wystawienia opini czy sama mam o tym pamiętać o zrobić to na stronie testowanego produktu? Wyświetl w wątku >>
0 0

malmika

#7166406 Napisano: 25.03.2024 13:59:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ArtystkaZeSpalonegoTeatru napisał(a):

malmika napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

malmika napisał(a):

Hej, dziś kurier przyniósł mi paczkę od Wizaz.pl mówiąc, że do zapłaty jest 18 zł (bo to niby zwrot?). Faktycznie, wysłałam zgłoszenie do testowania kosmetyków z Bielendy z ozonem. Sprawdziłam, jestem na liście laureatów. Ale mam 2 pytania, bo to moja pierwsza wygrana u nich. 
1. Czy rzeczywiście za to się płaci? Zawsze myślałam, że to darmowe testowanie.
2. Przy liście laureatów jest napisane, że potwierdzeniem zakwalifikowania się jest otrzymanie maila. Sprawdziłam - żadnego maila, w żadnym folderze od nich nie mam.
Czy ktoś jest mi stanie rozjaśnić tę sytuację?

A czy byłaś na liście laureatów? 
dziwna sprawa nigdy nie miałam takiej sytuacji z wizaż

Tak jak napisałam - jestem. Sprawdziłam to zaraz po wizycie kuriera.

Mail przychodzi od nadawcy Agata z Klubu Recenzentki

Dzięki, sprawdziłam jeszcze w ten sposób, ale niestety - żadnego maila nie mam. W pliku z harmonogramem testowania znalazłam maila do kontaktu, więc napisałam do nich. Dziwna ta sytuacja. Może i kurier coś pokręcił, nie wiem. Przesyłki nie odebrałam, czeka w placówce pocztowej na zapłatę i odbiór.. Wyświetl w wątku >>
0 0

malmika

#7166399 Napisano: 25.03.2024 13:45:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
flinta_13 napisał(a):

malmika napisał(a):

Hej, dziś kurier przyniósł mi paczkę od Wizaz.pl mówiąc, że do zapłaty jest 18 zł (bo to niby zwrot?). Faktycznie, wysłałam zgłoszenie do testowania kosmetyków z Bielendy z ozonem. Sprawdziłam, jestem na liście laureatów. Ale mam 2 pytania, bo to moja pierwsza wygrana u nich. 
1. Czy rzeczywiście za to się płaci? Zawsze myślałam, że to darmowe testowanie.
2. Przy liście laureatów jest napisane, że potwierdzeniem zakwalifikowania się jest otrzymanie maila. Sprawdziłam - żadnego maila, w żadnym folderze od nich nie mam.
Czy ktoś jest mi stanie rozjaśnić tę sytuację?

A czy byłaś na liście laureatów? 
dziwna sprawa nigdy nie miałam takiej sytuacji z wizaż

Tak jak napisałam - jestem. Sprawdziłam to zaraz po wizycie kuriera. Wyświetl w wątku >>
0 0

malmika

#7166390 Napisano: 25.03.2024 13:25:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hej, dziś kurier przyniósł mi paczkę od Wizaz.pl mówiąc, że do zapłaty jest 18 zł (bo to niby zwrot?). Faktycznie, wysłałam zgłoszenie do testowania kosmetyków z Bielendy z ozonem. Sprawdziłam, jestem na liście laureatów. Ale mam 2 pytania, bo to moja pierwsza wygrana u nich. 
1. Czy rzeczywiście za to się płaci? Zawsze myślałam, że to darmowe testowanie.
2. Przy liście laureatów jest napisane, że potwierdzeniem zakwalifikowania się jest otrzymanie maila. Sprawdziłam - żadnego maila, w żadnym folderze od nich nie mam.
Czy ktoś jest mi stanie rozjaśnić tę sytuację? Wyświetl w wątku >>
0 0

malmika

#7161674 Napisano: 28.02.2024 17:19:29 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
I u mnie Albedo dał popis.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malmika

#7160642 Napisano: 22.02.2024 17:08:45 w moje dzisiejsze wygrane :)
Nie wierzę, voucher do SPA z BICa  emotka Wyświetl w wątku >>

malmika

#7160520 Napisano: 22.02.2024 08:12:35 w SZUKAM....
Wiecie może, czy nie ma aktualnie jakiś kodów na darmowe nadanie paczki inpost? Albo może ma ktoś taki kod i wie, że nie wykorzysta? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malmika

#7158228 Napisano: 08.02.2024 18:15:02 w Smolar
Majkii napisał(a):

olunka napisał(a):

malmika napisał(a):

Emememe napisał(a):

malmika napisał(a):

Czy z kawy Dallmayr w Biedronce przychodzi potwierdzenie na maila? Bo zawsze od Smolara miałam, a teraz nie mam, tylko komunikat na stronie o przyjęciu zgłoszenia emotka

Przychodzi emotka  Sprawdz spam, z niewiadomych mi przyczyn ostatnio tam trafiają maile od nich emotka

Dzięki, ale wszystko sprawdzone i nie ma, a zawsze przychodził. Ale jeszcze poczekam :)

mi tez kiedyś nie przyszedł mail, napisała do Smolara i się okazało, że zrobiłam literówkę


Właśnie miałem też to napisać że być może jest literówka, zwłaszcza jak dodaje się adres z pamięci przeglądarki.

Nie było literówki, mail dotarł w końcu, po prostu długo na niego czekałam. Dziwne jak na Smolara, bo zawsze praktycznie natychmiast mail dochodził, no ale grunt że jest emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malmika

#7158202 Napisano: 08.02.2024 16:21:24 w Smolar
Emememe napisał(a):

malmika napisał(a):

Czy z kawy Dallmayr w Biedronce przychodzi potwierdzenie na maila? Bo zawsze od Smolara miałam, a teraz nie mam, tylko komunikat na stronie o przyjęciu zgłoszenia emotka

Przychodzi emotka  Sprawdz spam, z niewiadomych mi przyczyn ostatnio tam trafiają maile od nich emotka

Dzięki, ale wszystko sprawdzone i nie ma, a zawsze przychodził. Ale jeszcze poczekam :) Wyświetl w wątku >>
1 Emememe 0

malmika

#7158193 Napisano: 08.02.2024 15:56:07 w Smolar
Czy z kawy Dallmayr w Biedronce przychodzi potwierdzenie na maila? Bo zawsze od Smolara miałam, a teraz nie mam, tylko komunikat na stronie o przyjęciu zgłoszenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0