Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika sks900

sks900

#7113110 Napisano: 31.07.2023 22:35:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

sks900 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Ze zdobytej przeze mnie wiedzy na jednym z kierunków, doświadczenia praktycznego, jako uczestnik loterii i konkursów, oraz analizy tego, co pisze ten „pan z Nav” wnioskuję (chyba już to pisałem), że te osoby kupują produkty, po czym korzystają z prawa zwrotu. Nav nic nie może zrobić, bo produkt kupiony, a że sklep umożliwia zwroty… cóż.

Ale czy przy takich zwrotach nie trzeba oddać paragonu? Chyba, że ajent sklepu dogadany...

A jakie to ma znaczenie, gdy na zwrot jest np. 90 dni, albo bez limitu...

Ps: "ps. Jedna z agencji ma zapis, że nie można zgłaszać kolejnych nr paragonów."- a która to taka...?

Zwrot spożywki do 90 dni, czy bez limitu, to chyba tylko jak ajent znajomy, na pewno nie duży sklep, nie mówiąc o skali zwrotów, idących w setki...

W tej loterii z tego co pomiętam był zapis, ze nie może być kolejnych nr paragonów:
https://www.e-kon...-yaris-od-milka-dino Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#7113071 Napisano: 31.07.2023 19:15:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

Ze zdobytej przeze mnie wiedzy na jednym z kierunków, doświadczenia praktycznego, jako uczestnik loterii i konkursów, oraz analizy tego, co pisze ten „pan z Nav” wnioskuję (chyba już to pisałem), że te osoby kupują produkty, po czym korzystają z prawa zwrotu. Nav nic nie może zrobić, bo produkt kupiony, a że sklep umożliwia zwroty… cóż.

Ale czy przy takich zwrotach nie trzeba oddać paragonu? Chyba, że ajent sklepu dogadany... Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#7113070 Napisano: 31.07.2023 19:12:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Ze zdobytej przeze mnie wiedzy na jednym z kierunków, doświadczenia praktycznego, jako uczestnik loterii i konkursów, oraz analizy tego, co pisze ten „pan z Nav” wnioskuję (chyba już to pisałem), że te osoby kupują produkty, po czym korzystają z prawa zwrotu. Nav nic nie może zrobić, bo produkt kupiony, a że sklep umożliwia zwroty… cóż.


Czy nic nie mogą zrobić? Hmm. Mogą zażądać oryginałów wszystkich paragonów przypisanych do danego numeru telefonu; ale nie od razu, tylko tuż przed rozesłaniem nagród. Tak ze 100 dni po zakończeniu loterii. Plus zgłoszenia do loterii tylko smsowo, nie przez formularz. Nie wiem, co jeszcze mogłabym doradzić.

Limit dzienny zgłoszeń  na kasę fiskalną i już Kalisz ma trudniej, bo oni z jednej znajomej kasy zgłaszają, plus oświadczenia, że nie łamie się regulaminu, ale najłatwiej powiedzieć, że się nie da, jakoś inne agencje mają takie zapisy.
ps. Jedna z agencji ma zapis, że nie można zgłaszać kolejnych nr paragonów. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#7112888 Napisano: 31.07.2023 11:13:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

No czyli paragony mogły być wydrukowane w jeden dzień, bo są podane dni wygranych, a nie daty z paragonów

To grubo, tylko działania Kalisza są pewnie pod obserwacją agencji i jeszcze mieliby drukować w jeden dzień paragony od nr 281943 do 287471, to musieliby być kamikadze.  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#7112861 Napisano: 31.07.2023 10:04:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
giti napisał(a):

 nieraz jest 3-4 numery paragonów pod rząd i wszystkie wygrały.. To jak to możliwe, że każdym zgłoszeniem trafia? Więc to bardziej wygląda na jakieś złamanie bramek

Ale to w 1 dzień 4 pod rząd, gdy wygrać najłatwiej, tym bardziej jak się ma do dyspozycji "szczęśliwą" kasę. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#7112860 Napisano: 31.07.2023 10:02:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

sks900 napisał(a):


Odniosłem się do posta sprzed kilka miesięcy (tego oznaczonego #7079189), a tutaj się nie orientuję, ale skąd wiadomo, że na przestrzeni miesiąca ?- na liście nie widzę dat paragonów...

Są daty wygranych od 1 lipca do 30 lipca, dzień w dzień. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#7112831 Napisano: 31.07.2023 00:41:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

rufus napisał(a):

Credo89 napisał(a):

Warto byłoby napisać  do agencji, że wałkiem śmierdzi na odległość,
niech chociaż wiedzą że ludzie nie są idiotami, a ich zabezpieczenia i systemy są do d...

Skoro jest na liscie to przeszedl weryfikacje.
Agencja doskonale wie o takich dzialaniach ale nie moga lub nie potrafia nic zrobic.  emotka

Pracownik agencji NAV juz wypowiadał się na ten temat tutaj na forum, bo Kalisz rzadzi w ich wielu loteriach i byla juz dyskusja na ten temat. emotka  
post nr #7079189
case

Wiadomo co to za sklep ?

Jak dla mnie Carrefour, albo Kaufland... Bardziej stawiam na Carrefour

Nie. Zwróć uwagę, że wszystkie te paragony są z tej samej kasy fiskalnej (na przestrzeni 1 miesiąca), a w tych sklepach jest dużo kas. Info jakie mamy, że to sklep w sieci, czyli mały sklep w sieci, najbardziej pasuje żabka, gdzie może pracować jakiś znajomek. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#7112772 Napisano: 30.07.2023 17:45:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Konradowska napisał(a):

 że kasują sobie na 1 kasie, pewnie samoobsługowa gdzieś w roku Carrefoura czy tam innego marketu.

C4 czy inna biedronka, lidl odpadają, bo to mało realne, żeby 3 osoby przez miesiąc korzystały z tej samej kasy, a w tych sklepach jest najczęściej 6 kas samoobsługowych plus tradycjne, ale żabka jak najbrdziej pasuje. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#7112750 Napisano: 30.07.2023 16:44:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

Credo89 napisał(a):

Warto byłoby napisać  do agencji, że wałkiem śmierdzi na odległość,
niech chociaż wiedzą że ludzie nie są idiotami, a ich zabezpieczenia i systemy są do d...

Skoro jest na liscie to przeszedl weryfikacje.
Agencja doskonale wie o takich dzialaniach ale nie moga lub nie potrafia nic zrobic.  emotka

Pracownik agencji NAV juz wypowiadał się na ten temat tutaj na forum, bo Kalisz rzadzi w ich wielu loteriach i byla juz dyskusja na ten temat. emotka  
post nr #7079189
case

Ten pracownik NAV napisał tam, że te osoby wygrywają tylko na paragony z jednej sieci, ale ta sieć nie ma chyba w Kaliszu tylko jednej kasy, bo te paragony są z tej samej kasy fiskalnej. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#7112735 Napisano: 30.07.2023 15:21:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pawelski napisał(a):

Chciałbym widzieć te paragony z Kalisza. Może w programie graficznym przerabiają zdjęcie paragonu i zmieniają w nim kilka numerków.

Wątpię, te wygrane z Kalisza są z jednej kasy fiskalnej, ktoś po prostu kupuje hurtowo w jednym miejscu. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#7112713 Napisano: 30.07.2023 13:54:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magdalena-chili napisał(a):

koszalek napisał(a):

Zdrowy rozsądek by nakazywał wykluczenie właścicieli sklepów, nie znam sie na tym, ale zapewne mogą tak zrobić, że towar nawet nie ruszy z półki/magazynu a paragony są.

Nie udowodnisz, że właściciel,  zawsze moze grac na żonę, tesciową, somsiada, psa, kota emotka  
Dlatego co mądrzejsze agencje robią loterie w sieciach sklepowych, dzięki czemu wyłączą lokalnych cwaniaczków.

Ale NAV chyba też to widzi i zawsze może poprosić o przesłanie paragonów. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#7112710 Napisano: 30.07.2023 13:48:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

Kalisz w familijnych od 1 dnia do teraz ma wpisanych ponad 5000 paragonow.
Jak to mozliwe? Łatwo policzyc jaki bylby to koszt tych ciastek..

Dziac sie musi dopiero w loteriach gdzie nie ma listy zwyciezcow, a tak jest w wiekszosci.

I pozniej sie dziwimy ze "nawet" na kilkadziesiat zgloszen nie mozja trafic


Kalisz nie taki mały, a tylko na jednej kasie wygrane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#7112680 Napisano: 30.07.2023 10:39:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koszalek napisał(a):

Czytałam już tutaj dawno o Aleksandrowie Łódzkim i tutaj też widzę święci triumfy. Takie procedery skutecznie mi obrzydzają loterie. Jak sobie myślę, że ktoś od lat tak robi, że kupuje ilości, które nakarmiłyby osiem szkół (bo nikt "prywatnie" nie zje tylu wafli) to przypomina mi to hurtowy handel a nie zabawę w konkursy. Wiadomo czasem się coś kupi, ale zupełnie bez wiary. Chce więcej kreatywnych

Takich jak ostatnio ferrero? Gdyby publikowali wszystkie wygrane prace w konkursach, za każdym razem byłyby dymy jak w ferrero, masa niezadowolonych, posądzenia o plagiat, itd. Wyświetl w wątku >>
1 kimberly 0

sks900

#7111616 Napisano: 25.07.2023 23:41:51 w WC - rozmowy o wszystkim
delfinka101 napisał(a):

Czy ktoś miał prpblem z wypłatą 20 zl bmik z kaktusa? Wpisuję numer blik, akceptuje i stale mam wpisz numer.

Przeczytaj instrukcję wypłaty z emaila i zrób dokładnie jak tam jest napisane, a nie jakieś bliki, o których słowa nie ma. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#7110143 Napisano: 19.07.2023 19:01:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
0 0

sks900

#7107868 Napisano: 12.07.2023 13:05:32 w WC - rozmowy o wszystkim
mietowa napisał(a):

Takie szybko pytanko - która sieć ma darmowy rok ważności konta? Wiecie, że nie trzeba doładowywać co kilka dni, żeby móc wysłać sms?

Darmowy RWK to już raczej przeszłość. W Fakt Mobile, RWK kosztuje 5 zł, w Plush 5 zł, T-Mobile 20 zł. Wyświetl w wątku >>
2 mietowa, cb656 0

sks900

#7107380 Napisano: 10.07.2023 14:02:01 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
wycior napisał(a):

Kaktus Biedronka..idą przelewy..??

Za 1 tydzień w piątek były. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#7104606 Napisano: 29.06.2023 14:55:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
karols napisał(a):

koszalek napisał(a):

Niech pisane zostaną, bo bramkowe w dużej części zdominowane przez ludzi kupujących hurtowe ilości. Podoba mi się pomysł z quizem Somersby, chociaż nie idzie mi świetnie  emotka


Albo osób mający dostęp do bramek w jakiś magiczny sposób 😁 nie wierzę w takie szczęście, że jedna i ta sama osoba zdobywa po kilka głównych nagród z bramek emotka

W której loterii nagrody główne, takie powyżej 10 tys. zł, były w bramkach? Poza tym do końca nie ma co wierzyć we wszystko co ludzie na forach wypisują. Wyświetl w wątku >>
1 ilonaxx5 0

sks900

#7099454 Napisano: 10.06.2023 14:18:35 w Wkurza mnie...
Yoko napisał(a):


Czy pula zwrotów już się wyczerpała? Bo wkurza mnie, że nigdzie tego nie widzę! xd

Formularz dostępny, więc się nie wyczerpała.
regulamin
"Organizator powiadomi oewentualnym wyczerpaniu puli zwrotów na stronie internetowej promocji pod
adresem: www.promocjeunilever.pl/coccolino."; Wyświetl w wątku >>
1 Yoko 0

sks900

#7099450 Napisano: 10.06.2023 13:46:15 w Wkurza mnie...
atyde25 napisał(a):


W Biedrze tylko płyn Cocccolino bez kapsułek czy płynu do prania wrrrrrrrrrrrrrrrrr
W 1 ross same kapsułki bez płynu.

W sklepie internetowym Media Expert, z odbiorem w sklepie, zestaw płyn do płukania plus kapsułki kosztuje 41,97, albo 37, jak uzupełnią ten tańszy płyn do płukania. Wyświetl w wątku >>
2 cb656, Yoko 0