Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika sks900

sks900

sks900

#6715095 Napisano: 10.07.2020 13:08:08 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

Czyli wlasciciel rachunku wybiera sam kwote przed wygenerowaniem kodu?  


Podczas wypłaty z bankomatu, wybiera się opcję wypłaty BLIK w bankomacie, wpisuje kwotę jaką chce się wypłacić, wpisuje kod BLIK z aplikacji, wtedy  pojawia się okienko w aplikacji do zatwierdzenia transakcji, jest tam adres bankomatu i kwota wypłaty, wtedy zatwierdzamy Pinem i odbieramy kasę. 

PS. Banki zabraniają podawania kodu BLiK obcym osobom, dlatego osoby oszukane tą metodą nie dostaną od banku zwrotu ukradzionej kasy, w odróżnieniu od osób, które przelały kasę zwykłym przelewem na konto konto złodzieja, bo miały wirusy lub dodały konto złodzieja do odbiorców zaufanych, takie osoby często wygrywają w sądzie z bankiem, który zwraca im ukradzione pieniądze. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6715048 Napisano: 10.07.2020 10:34:50 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

kermit napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

superloser napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Sks900, nie zglosilam.Spedzilabym 3 godziny na policji skladajac zeznania,a na koncu i tak by mi powiedzieli,ze nic nie moga zrobic-,trzeba bylo byc bardziej ostroznym.

Powinnas to chociaz do banku zglosic. Wiesz, ze ta kasa przeciez fizycznie do kieszeni złodzieja nie wskoczyła. A bank slabo zabezpieczył emotka

no tutaj akurat niekoniecznie z tym "A bank slabo zabezpieczył emotka "... jak oddam komuś login i hasło do bankowości internetowej to bank odpowiedzialności nie ponosi, odpowiedzialność jest po mojej stronie. Tutaj jest analogicznie.  

Dokładnie, transakcja została potwierdzona zupełnie dobrowolnie. 

Tylko usługa ma wielka wade, bo nie ma przypisanej kwoty do kodu. Wiec zglaszanie takich błędow ma sens. Wygenerowany kod powinien mieć limit wypłaty a nie “czyszczenie konta”.

Akurat kod BLIK ma przypisaną kwotę do kodu i jest jednorazowy, ważny najczęściej 120 sekund, przez co bezpieczny, tylko trzeba poświęcić 3 sekundy i przeczytać komunikat, który zatwierdzamy.  Wyświetl w wątku >>

sks900

#6714782 Napisano: 09.07.2020 11:08:45 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

superloser napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Sks900, nie zglosilam.Spedzilabym 3 godziny na policji skladajac zeznania,a na koncu i tak by mi powiedzieli,ze nic nie moga zrobic-,trzeba bylo byc bardziej ostroznym.

Powinnas to chociaz do banku zglosic. Wiesz, ze ta kasa przeciez fizycznie do kieszeni złodzieja nie wskoczyła. A bank slabo zabezpieczył emotka

Ktoś wypłacił z bankomatu PKO w Dębnie przy Mickiewicza 32 najpierw 800, a potem 2000 złotych.


Czyli 2 razy podałaś komuś kod BLIK. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6714777 Napisano: 09.07.2020 11:00:15 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

No nie wiem czy jest sens to zglaszac teraz, skoro zdarzenie mialo miwjsce 19 czerwca.

Zglos. Dowiesz sie czy w kraju zostalo, Czy przewalutowali Twoja pensje “na” Nigerie albo Bangladesz.
Bank powinien miec “slad” przelewu 

Kradzież na Blika to wypłata z bankomatu, nie było przelewu.  

Złodziej wysyła na fb wiadomości do wielu osób z linkiem do logowania na fb, np w celu potwierdzenia wieku, na takiej podstawionej (fałszywej) stronie ktoś podaje login i hasło do logowania na fb, złodziej przechwytuje takie konto na fb i pisze z niego privy do znajomych tej osoby z prośbą o pilną pożyczkę, ofiara podaje kod BLIK, a złodziej wypłaca kasę w bankomacie.
Ta historia  cudaczek wydaje mi się dziwna... Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6714764 Napisano: 09.07.2020 10:01:03 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Sks900, nie zglosilam.Spedzilabym 3 godziny na policji skladajac zeznania,a na koncu i tak by mi powiedzieli,ze nic nie moga zrobic-,trzeba bylo byc bardziej ostroznym.

Złodzieje okradający metodą na Blika są łapani, bardzo masz dziwne podejście.  Wyświetl w wątku >>

sks900

#6714737 Napisano: 09.07.2020 00:10:23 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

kukuleczka,zalamalo mnie to niesamowicie.No ale co zrobić-zabić się?






Możesz napisać, czy zglosilas na policję? Wyświetl w wątku >>

sks900

#6714553 Napisano: 08.07.2020 10:45:50 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Przelew 100 zł, loteria dobrze nadziana, Wawel. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6714470 Napisano: 07.07.2020 18:21:09 w Pomocy!!!!
warcik napisał(a):

Chcę usunąć zainstalowany przypadkowo program Chromium, w panelu sterowania nie mogę go usunąć.  Czy jest jakiś inny sposób? Czy ktoś poradzi?

https://tiny.pl/7ddl6 Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6711882 Napisano: 25.06.2020 01:22:00 w Smolar
anialistopad napisał(a):

sks900 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Za zakup kaszotto były już zwroty? 

Były.

A pamiętasz może kiedy? Bo za mosso i dive to były 

Ja dostałem przelew 21.05. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6711878 Napisano: 25.06.2020 00:19:00 w Smolar
anialistopad napisał(a):

Za zakup kaszotto były już zwroty? 

Były. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6711682 Napisano: 24.06.2020 12:04:10 w DARMOWE minuty i startery
Orange

Od 22 do 30 czerwca trwa promocja przez 5 dni możecie cieszyć się nielimitowanymi rozmowami, SMS, MMS oraz 5GB internetu. Wystarczy wysłać darmowy SMS pod nr 364 o treści WAKACJE Wyświetl w wątku >>
1 vivi 0

sks900

#6711648 Napisano: 24.06.2020 10:29:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maximus napisał(a):

jak rozpoznać konkursowe lody kaktus ?
kupiłem i nie ma kodu na patyczku

Musi być napis "SHAKE" na opakowaniu. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6711176 Napisano: 22.06.2020 13:41:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Działają te wygrane w loterii Visa, kody na przekąski w Żabce?  Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6711051 Napisano: 21.06.2020 15:20:49 w Wkurza mnie...
rubik napisał(a):

znowu skasowałam maila dostałam coś z rio że mam podać przekierowanie do paczkomatu w celu odebrania nagrody.czy ktos wie co i jak i by podesłał jaki to konkurs i link i na jaki nr wyslac,przekladalam karte z jednego do druguiego telefonu i wymazalam przez pomyłkę potem złośc i sie wkurzyłam nawet nie wiem co za nagroda .

Usunięty email jest w koszu. Chyba, że 2 razy go przypadkowo usunęłaś... Wyświetl w wątku >>

sks900

#6711017 Napisano: 21.06.2020 10:44:48 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Zielonaszpilka,doskonale wiem, kto mnie okradl i oszukal.Pisalam do niego na fb.Odpisal w wulgarnych slowach, zebym nie sciemniala, kilka osob juz tak do niego pisalo, ze je oszukal,ale jak twierdzi,nic mu nie udowodniono.https://www.faceb...m/szymon.uszakiewicz To jego profil.Przestrzegam wszystkich!

Na policję zgłosiłaś?  Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

sks900

#6711014 Napisano: 21.06.2020 10:39:48 w Wkurza mnie...
bezaczek7 napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Większość ludzi jest skrajnie leniwa.Zawsze zainteresowanie konkursem czy promocją kończy się na tym,że trzeba podjąć wysiłek i coś dać z siebie.Przerobiłam to wiele razy o jak super jak wygrywasz.Ale jak doszło że trzeba coś kupić by zagrać a jeszcze w takim i takim sklepie.I jeszcze podjąć ten mega wysiłek i zabrać paragon.A potem dalsze problemy coś napisać dać z siebie a może i zrobić zdjęcie.O nie ja nie mam na to czasu,to nie dla mnie.Zauważyłam ,że nie dość,że by chcieli by za nich kupić,napisać za nich.I tylko podać ich adres by wysilili się odbiorem nagrody od kuriera.No niestety moje naiwność dawno się skończyła na takie numery.A wkurza mnie ta dziwna pogoda bo jestem ciągle śpiąca:) A raczej kasjerki to mają w nosie promocje i konkursy więc to nie będzie nasza konkurencja.

 Intermarche. Pierwsze widze taki bon, tu jest miejscowosc (gdzies daleko w Polsce, siedziba organizatora), ksiegowosc musi sprawdzic czy moge taki przyjac. 5 min pozniej z zaplecza przychodzi jakas kobita, no mozemy przyjac, a skad pani to ma? Z konkursu. A jak, skad pani to wiedziala, to przez internet? Tak. I potem do domu przyslali? No tak. to bardzo czeste przypadki, ze pracownicy nie maja pojecia, ze w ich sklepie cos trwalo lub trwa. 
Z drugiej strony nie ma co kusic losu i rozpowiadac niewlasciwym osobom. Jedynie tym, ktore przyniosa kapsel i powiedza, masz, wygraj tam cos.  emotka

Pracownicy Intermarche dostają identyczne bony na święta, ta kasjerka musiała bardzo krótko tam pracować... Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6704080 Napisano: 20.05.2020 10:29:39 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

A propos dziwnych historii z nietypowymi mailami, kilka dni temu do mojej mamy na maila przyszlo info z orange, ze niby ma zaplacic 94,76 za uslugi stacjonarne.Ona mi ten mail przekierowala i okazalo sie, ze to inny numer konta niz ten na ktory wplacamy i zupelnie inna kwota niz mamy do zaplaty.Teraz place w Orange 104 zlote, ale tylko dlatego, zeby utrzymac linie telefoniczna,aby w ogole miec w domu internet stacjonarny.Z telefonu stacjonarnego w celu prowadzenia i odbierania telefonu nie korzystamy.Innym razem z kolei rzekomo od kuriera Gls przyszlo mi na maila info o potwierdzeniu adresu do wysylki przez firme, z ktorej mama cos kiedys zamawiala no info, zeby przyszykowac ponad 100 zlotych dla kuriera.Pytam mame czy cos znowu sobie zamowila z tej firmy, a ona na to, ze nie...

Dużo jest teraz oszukańczych emaili, nie dość, że nakłaniają do wpłaty na  konto złodzieja, to takie emaila mają w załączniku plik z wirusami, czyli jak dostaniemy coś takiego to szybko usuwamy, żadnego otwierania załączników.
 PS. Strasznie dużo płacisz za internet, może warto by się skontaktować z Orange, coś by urwali z tej ceny,  a może jesteś w zasięgu ich światłowodu? Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

sks900

#6701956 Napisano: 09.05.2020 00:38:02 w Pomocy!!!!
madzia34 napisał(a):

wygrałam w kaktusie...odnalazłam bankomat euronetu...wpisałam numer i kod i kwote 20 zł...pokazało mi info ze nie moge wyjac z bankomatu mniej niz 50 zł.....co w tej sytuacji??


Nie  ze wszystkich bankomatów Euronetu można wypłacić wygrane 20 zł w tej loterii.  Żeby znaleźć taki bankomat, trzeba w wyszukiwarce na stronie Euronetu zaznaczyć
"Loteria - Kaktus Shake", swoje województwo i miasto i kliknąć na "wyszukaj usługę":
https://euronet.pl/index.php?https://euronet.pl/index.php?m=maps&m_2=front&id=254

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6701078 Napisano: 05.05.2020 14:42:57 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Przelewy 50 zł, Tymbark, Smolar. Wyświetl w wątku >>
0 0