Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika sks900

sks900

#6743735 Napisano: 12.11.2020 23:06:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rene napisał(a):

Czy macie problem z zaznaczeniem oswiadczeń w formularzu konkursowym Vegety?nie moge przez to wyslać emotka

Wyłącz blokowanie reklam, wyczyść ciasteczka, zmień przeglądarkę. Wyświetl w wątku >>
1 ReneK 0

sks900

#6743624 Napisano: 12.11.2020 17:12:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
samuraj napisał(a):

estrelitta napisał(a):

Z jakich dni informował Fortis Z Pudliszek? 

u mnie za 10

Tylko formularz zwycięzcy jest bez możliwości dodania zdjęcia paragonu. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6743122 Napisano: 10.11.2020 16:06:49 w Wkurza mnie...
agakaz2 napisał(a):

superloser napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

dostałam SMS od inpost24 że moja paczka jest wstrzymana z powodu niedopłaty 0,50 nóż w kieszeni się otwiera na oszustów żerujących z każdej strony wrr emotka

To zadzwon na numer wyguglowany inpost a nie podany w smsie.
A w sledzeniu gdzie jest ta paczka?

sprawdziłam na ich stronie pisali by uważać na takie SMS. nie czekam na żadną paczkę o numerach jakie podali


To znana metoda kradzieży, ludzie po kilkaset tysięcy złotych tracą, bo nie chce im się poświęcić kilku minut, żeby to sprawdzić i do tego kredyt do spłacenia.
https://www.legal...ez-z-konta-36-tys-zl

A jak ktoś ma grubszą kasę to może zostać okradziony metodą na duplikat karty SIM, dlatego trzeba szybko reagować jak nagle przestanie działać karta SIM.
https://www.cashl...72-rf-wyludzenia-sim Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

sks900

#6737286 Napisano: 18.10.2020 22:30:25 w Smolar
netka2000 napisał(a):

makaronik napisał(a):

Rozumiem ze zgłoszenie do konkursu 5x ma większe szanse na wygraną niż 1x, jednak przy dajmy na to 50.000 zgłoszeniach w losowaniu to 5X a 1x to żadna różnica.. A Wy ile razy najwiecej zgłaszaliście w jednym konkursie i jaki był efekt?

Radzę zrozumieć, powtarzam ZROZUMIEĆ, prawo wielkich liczb (dla tych z zacięciem matematycznym) i/lub prawo naprawdę wielkich liczb (dla tych bez zacięcia matematycznego). Z własnego doświadczenia mogę zapewnić, ze działają. Co do Smolara. Jego algorytm liczb losowych ma bez wątpienia wszelkie potrzebne atesty, jednak w 100 % nie zapewnia losowych zdarzeń. Są lepsze algorytmy. A bramki czasowe to już jakieś nieporozumienie. Jedyną ich zaletą jest wygoda organizatora.

 Ja tam lubię bramki.  Co jest lepsze od bramek? Wyświetl w wątku >>

sks900

#6735947 Napisano: 13.10.2020 14:43:06 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Loteria Łowicz, przelew 100 zł. Wyświetl w wątku >>

sks900

#6734713 Napisano: 08.10.2020 17:20:40 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Przelew 150, loteria Pudliszki, wolne od gotowania.
Wysyłają z pekao. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6733902 Napisano: 05.10.2020 17:29:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Wyśle ,ktos od Siebie zgłoszenie na łaciate? Podam wszystkie dane,bo u mnie nigdzie nie dziala

Czyściłaś dane przeglądania w przeglądarce? Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6732206 Napisano: 28.09.2020 17:04:27 w WC - rozmowy o wszystkim
Kobieta otrzymała SMS-a od "firmy kurierskiej
Miała dopłacić niecałe 2 złote za rzekomą nadwagę przesyłki. " i... straciła prawie 250 tysięcy złotych.

http://radiopozna...ierc-miliona-zlotych


emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6732030 Napisano: 28.09.2020 00:13:44 w Wkurza mnie...
marzanna napisał(a):

Kupiłam produkty na loterię Wedel za ponad 15 zł. Teraz widzę, że na paragonie są naliczone jakieś rabaty no i w sumie do 15 zł brakuje mi ponad złotówki. Paragon do śmieci emotka

Dlatego warto korzystać z kas samoobsługowych, tam gdzie są. Wyświetl w wątku >>
1 marzanna 0

sks900

#6731180 Napisano: 23.09.2020 15:56:09 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
rufus napisał(a):

Cytrusek77 napisał(a):

Czy tylko ja nic NIE trafiam w Winiary? Ogólnie lipa po całości  emotka

Na początku szło gładko, a teraz  emotka

W TV są reklamy tej loterii, łatwo już było. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6730325 Napisano: 19.09.2020 21:44:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
flinta_13 napisał(a):

Nie przyszła mi zwrotka z Winiary emotka  mieliscie tak ?

Ja dostałem zwrotny SMS następnego dnia. Wyświetl w wątku >>
1 flinta_13 0

sks900

#6729558 Napisano: 16.09.2020 15:37:45 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
dl007 napisał(a):

Coś źle zrobiłam  emotka
Chciałam zapytać, czy wysyłają odpowiedź zwrotną w przypadku braku wygranej?

Wysyłają, jest to opisane w regulaminie. SMS może czasem przyjść po kilkunastu godzinach... Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6728752 Napisano: 14.09.2020 11:06:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dostał ktoś zwrotny SMS w loterii Winiary? Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6726878 Napisano: 04.09.2020 13:48:57 w WC - rozmowy o wszystkim
"Oszustwo na "amerykańskiego żołnierza". Mieszkanka powiatu opatowskiego straciła 80 tys. euro

Aż 80 tys. euro straciła 39-letnia mieszkanka powiatu opatowskiego w woj. świętokrzyskim. Kobieta została oszukana za pośrednictwem portalu społecznościowego. Uwierzyła, że pomaga amerykańskiemu żołnierzowi.

Jak informuje asp. Artur Majchrzak z zespołu prasowego świętokrzyskiej policji, pod koniec lipca 39-latka za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych poznała mężczyznę, który podawał się za amerykańskiego żołnierza, pełniącego misję w Afganistanie. Przez pewien czas prowadzili korespondencję. Aby uprawdopodobnić swoja legendę oszust pisał po angielsku.- Pewnego dnia mężczyzna wysłał 39-latce wiadomość, że zostaje przeniesiony w inne miejsce pełnienia służby. Oszust poprosił kobietę o pomoc, a chodziło o nadanie do niej paczki z zawartością dokumentów, uniformu, nagród, notatek i pieniędzy. Kobieta zgodziła się pomóc rozmówcy i przechować paczkę do czasu jego przyjazdu do Polski – opowiada asp. Majchrzak.Po kilku dniach 39-latka otrzymała informację od firmy kurierskiej, o konieczności dokonania opłaty w związku z brakiem deklaracji o wartości przesyłki. Chodziło o przelanie 1500 euro na podany numer konta.- Rzekomy amerykański żołnierz błagał kobietę o pomoc. 39-latka zgodziła się i przelała wskazaną kwotę. Po kilku dniach kobieta otrzymała kolejne wiadomości o problemach z dostarczeniem paczki i konieczności dokonywania kolejnych opłat. W wyniku tego oszustwa mieszkanka powiatu opatowskiego stracił ponad 80 tys. euro – podkreśla asp. Majchrzak.
  • Świętokrzyscy policjanci przyznają, że oszustwo „na żołnierza” jest jedną z nowszych form tego procederu. Przypominają, że zawierając nowe znajomości należy być ostrożnym w szczególności, gdy osoba, którą dopiero co poznaliśmy, oczekuje od nas przekazania pieniędzy lub innych kosztowności.


https://www.onet....uro/dxnrcrz,79cfc278 Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6725543 Napisano: 30.08.2020 14:08:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

A TO CZEMU? 



Informatyk wpisał koniec loterii bez godziny zakończenia, sam dzień, czyli do 30 sierpnia, a 30.08 zaczął się o północy... Już były takie przypadki... Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6720642 Napisano: 07.08.2020 14:15:13 w WC - rozmowy o wszystkim
edi999a napisał(a):

Szukam telefonu dla nastolatki (z dobrymi parametrami, ale tak do 600-700 zł). Jakie marki polecacie na podstawie własnego doświadczenia? Ja telefon zmieniam dopiero jak prawie zupełnie nie nadaje się użytku ( po 6 latach z Samsungiem, od 2 lat mam Xiaomi -i jak dla mnie ok-na moje potrzeby wystarcza), jednak tu telefon będzie "intensywniej" użytkowany emotka , dlatego rozglądam się za czymś z miarę dobrą baterią i pamięcią. 

Tu są fajne okazje: 
https://www.pepper.pl/grupa/telefony-i-smartfony Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

sks900

#6719285 Napisano: 31.07.2020 18:30:05 w Wkurza mnie...
Szokujące sceny w Lublinie. Kobieta wyrzucała torby z pieniędzmi

Starsza kobieta wyrzuciła z mieszkania wszystkie swoje oszczędności. Przez balkon poszybowała najpierw reklamówka z 30 tys. złotych, później z 10 tys. złotych, a na koniec z 2 tys. dolarów. Dlaczego 84-latka tak postąpiła?

Staruszka uwierzyła... oszustowi podającemu się za policjanta. Przestępca wmówił kobiecie, że musi uchronić oszczędności przed planowaną kradzieżą. Dlatego powinna je... wyrzucić przez okno, a on już się nimi zaopiekuje. Kobieta uwierzyła w jego słowa i straciła pieniądze.

– Sprawcy cały czas modyfikują swoje metody. W ostatnim czasie dzwonią na telefon stacjonarny podają się za pracowników poczty, tłumacząc, że mają przesyłkę z banku lub z ZUS-u. Proszą o podanie adresu i na tym rozmowa się kończy. Później do ofiary dzwoni osoba podająca się za policjanta lub prokuratora i twierdzi, że na mieszkanie planowany jest napad. Dopytuje, czy dzwonił ktoś z poczty i pytał o adres. Oszust stara się wmówić, że jest to szajka pracowników poczty i banku, którzy obserwują mieszkanie. Następnie twierdzi, że aby uchronić się przed utratą pieniędzy, należy przekazać je policji. To w ostatnim czasie popularna wersja metody „na policjanta” – wyjaśniła lubelska policja.

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/lublin/lublin-kobieta-wyrzucila-przez-balkon-torby-z-pieniedzmi-oszusci-oszukali-staruszke/szs5cbb?utm_source=www.fakt.pl_viasg_fakt&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2 Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6719117 Napisano: 30.07.2020 22:29:22 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

Po fałszywych mailach, fałszywe smsy o przesyłkach... emotka

Dostałam dziś smsa o treści mniej więcej:
"Inpost: Twoja paczka jest już w Paczkomacie. Kliknij /tu podany link/, żeby wygenerować kod odbioru."
Nadawca InPost3201 coś tam.
Wydało mi się podejrzane, sprawdziłam w necie i oczywiście na stronie InPost jest ostrzeżenie w tym temacie - nie wolno kliknąć w link! emotka

Piszę w ramach przestrogi, bo akurat czekam na przesyłkę do paczkomatu (jak pewnie wiele osób z forum) i bardzo realnie mi to wyglądało, tylko zdziwiło mnie to generowanie kodu odbioru... emotka

https://niebezpiecznik.pl/post/uwaga-sms-y-od-inpostu-o-przesylce-czekajacej-na-odebranie-w-paczkomacie/ Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6717526 Napisano: 22.07.2020 20:23:37 w Wkurza mnie...