Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika sks900

sks900

#6768340 Napisano: 06.03.2021 14:37:02 w WC - rozmowy o wszystkim
dwaburekoty napisał(a):

sks900 napisał(a):

Kielce. 17-LATKA oszukana metodą na policjanta! Dziewczyna straciła aż 63 TYSIĄCE ZŁOTYCH!

Choć zazwyczaj ofiarami oszustw metodą na policjanta padają seniorzy, w środę w Kielcach haczyk rabusiów połknęła 17-letnia dziewczyna! Oszust obrał sobie dobry moment, zaczekał aż dziewczyna będzie sama w domu, po czym zadzwonił, informując, że za chwilę dojdzie do włamania, a szansą na zachowanie gotówki będzie przekazanie jej rzekomemu policjantowi. Młoda kielczanka tak też uczyniła, co w efekcie doprowadziło do straty oszczędności. Nabrać dała się również 84-letnia seniorka, tym razem metodą na wnuczkę. - Sytuacja 84-latki jest tym bardziej przykra, że spośród straconych pieniędzy, większość pożyczyła w potrzebie chwili od sąsiadki - podkreśla Karol Macek z kieleckiej policji.

- Nastolatka dała wiarę, że za chwilę dojdzie do włamania w jej mieszkaniu i jedyną możliwością na uratowania oszczędności będzie przekazanie ich policjantowi. Nastolatka zebrała wszystkie pieniądze, a następnie przez okno wyrzuciła reklamówkę do obcego mężczyzny, rzekomego policjanta - przekazał funkcjonariusz. - Przypadek 17-latki jest tym bardziej zdumiewający, że tak młoda osoba, mająca kontakt z szeroko rozumianymi mediami elektronicznymi nie zachowała żadnych środków ostrożności i przekazała oszustom 63 tysiące złotych – dodał.Na taką samą kwotę została oszukana 84-letnia mieszkanka Kielc. Seniorka dała się nabrać kobiecie podającej się za jej wnuczkę. Oszustka przekonywała 84-latkę, że spowodowała wypadek i potrzebuje 50 tys. złotych "by wykupić się od odpowiedzialności".- Seniorka odwiedziła sąsiadkę, pożyczyła od niej 50 tysięcy, dołożyła do nich swoje oszczędności, a potem, zgodnie z instrukcjami rzekomej wnuczki wyszła na balkon i rzuciła reklamówkę z 63 tysiącami złotych kobiecie stojącej na dole i rozmawiającej przez telefon - przekazał Macek.Policjanci ponownie apelują o rozwagę. Obie pokrzywdzone powtarzały podstawowy błąd – nie zweryfikowały nigdzie historii przekazywanych przez oszustów.

- Wystarczyło tylko zadzwonić do prawdziwego członka rodziny. Lub chociaż przerwać połączenie - dodał Macek. (PAP)

https://www.se.pl...-9nPH-fdhW-W8CU.html


trzymacie w domu taką kasę? Albo, czy mieliście tyle pieniędzy, gdy mieliście 17 lat?

Prawie na pewno to pieniądze rodziców. Wiele osób trzyma teraz kasę w domu. W ostatnim roku z banków były rekordowe wypłaty, mały % na lokatach.  Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6768326 Napisano: 06.03.2021 13:11:45 w Wkurza mnie...
FBemilia6 napisał(a):

superloser napisał(a):

fiona25 napisał(a):

wkurza mnie, że nie mogę trafić w żadną bramkę a patrząc na wyniki z pierwszych dni Lisnera ludzie mają albo wybitne wręcz szczęście albo patent na te cholerne bramki...   emotka

Pracuja w sklepikach  emotka i to takich z jedna kasa fiskalna... 
jakby listy laureatow zawieraly nipy to by wygrywaly te same  emotka  z wyjatkami od przypadku

W Milce po danych widać , że nawet 10 razy dziennie np ród B i R emotka  
Loterie bramkowe to wymysł szatana emotka   a produkty coraz droższe emotka  

Ekipa z Milki jest teraz na Lisner.

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6768310 Napisano: 06.03.2021 11:45:10 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

Gdy takie konkursy startowały to pamiętam jeden, gdzie kody były na produkcie wydrukowane, by wygrać 100 zł trzeba było zainwestować ok. 80 zł. Taka statystyka była. 

A z tymi paragonowymi teraz jest jeszcze gorzej. Ostatnio w smolarze dzięki filmikowi z losowania raz oszacowałem że było po ok. 2000 zgłoszeń dziennie a nagród 20*200zł. Produkt 10 zł, czyli matematycznie by wygrać jedną nagrodę trzeba by wydać 1000 zł. 

Dlatego teraz gram zupełnie hobbistycznie, 1-2 zgłoszenia by mój los brał udział w losowaniach głównych, jednak wciąż większa szansa na wygranie niż w totolotku  emotka

Ale ciekawe o ile mniej zgłoszeń by było, gdyby kody były na opakowaniu, a nie zgłoszenia przez paragon...

To Nutella obecnie ma taka akcje na odrywanie nslepek  emotka  Paragon zbyteczny, wiec jak masz sklep i dostawe na zapleczu to mozesz grac  emotka

Albo hochland.  Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6767931 Napisano: 04.03.2021 16:30:54 w WC - rozmowy o wszystkim
Kielce. 17-LATKA oszukana metodą na policjanta! Dziewczyna straciła aż 63 TYSIĄCE ZŁOTYCH!

Choć zazwyczaj ofiarami oszustw metodą na policjanta padają seniorzy, w środę w Kielcach haczyk rabusiów połknęła 17-letnia dziewczyna! Oszust obrał sobie dobry moment, zaczekał aż dziewczyna będzie sama w domu, po czym zadzwonił, informując, że za chwilę dojdzie do włamania, a szansą na zachowanie gotówki będzie przekazanie jej rzekomemu policjantowi. Młoda kielczanka tak też uczyniła, co w efekcie doprowadziło do straty oszczędności. Nabrać dała się również 84-letnia seniorka, tym razem metodą na wnuczkę. - Sytuacja 84-latki jest tym bardziej przykra, że spośród straconych pieniędzy, większość pożyczyła w potrzebie chwili od sąsiadki - podkreśla Karol Macek z kieleckiej policji.

- Nastolatka dała wiarę, że za chwilę dojdzie do włamania w jej mieszkaniu i jedyną możliwością na uratowania oszczędności będzie przekazanie ich policjantowi. Nastolatka zebrała wszystkie pieniądze, a następnie przez okno wyrzuciła reklamówkę do obcego mężczyzny, rzekomego policjanta - przekazał funkcjonariusz. - Przypadek 17-latki jest tym bardziej zdumiewający, że tak młoda osoba, mająca kontakt z szeroko rozumianymi mediami elektronicznymi nie zachowała żadnych środków ostrożności i przekazała oszustom 63 tysiące złotych – dodał.Na taką samą kwotę została oszukana 84-letnia mieszkanka Kielc. Seniorka dała się nabrać kobiecie podającej się za jej wnuczkę. Oszustka przekonywała 84-latkę, że spowodowała wypadek i potrzebuje 50 tys. złotych "by wykupić się od odpowiedzialności".- Seniorka odwiedziła sąsiadkę, pożyczyła od niej 50 tysięcy, dołożyła do nich swoje oszczędności, a potem, zgodnie z instrukcjami rzekomej wnuczki wyszła na balkon i rzuciła reklamówkę z 63 tysiącami złotych kobiecie stojącej na dole i rozmawiającej przez telefon - przekazał Macek.Policjanci ponownie apelują o rozwagę. Obie pokrzywdzone powtarzały podstawowy błąd – nie zweryfikowały nigdzie historii przekazywanych przez oszustów.

- Wystarczyło tylko zadzwonić do prawdziwego członka rodziny. Lub chociaż przerwać połączenie - dodał Macek. (PAP)

https://www.se.pl...-9nPH-fdhW-W8CU.html Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6767815 Napisano: 04.03.2021 10:27:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kkrystek11984 napisał(a):

Mam problem...zweryfikowali mi negatywnie paragony ponieważ podając numer paragonu nie podałem zer znajdujacych się przed numerem....zamiast 000002345 podałem 2345
Faktycznie mają podstawę nie uznać ?

Czyli w tej Milce co wygrałeś 10 razy, a 8 razy była weryfikacja negatywna, to przez te zera pominięte? Przykra sprawa. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6767607 Napisano: 03.03.2021 09:41:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kkrystek11984 napisał(a):

Mam pytanko...wygralem w sumoe 10 razy w milka (50 zl) ale tylkko 2 razy jestem na liście zwycięzców Czy reszta została zweryfikowana negatywnie ? ( wszystko bylo zgodnie z regulaminem) Na pytania oczywiście nie podpisują 
Ma tak jeszcze ktoś ?
Pozdrawiam

Mogłeś np. zgłosić produkty Milki wykluczone z loterii, czyli serki, lody, kanapki, albo pomylić się w dacie, zamiast daty zakupu z paragonu, wpisać datę zgłoszenia do loterii, itp. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6767166 Napisano: 01.03.2021 08:56:23 w WC - rozmowy o wszystkim
FBbeata7 napisał(a):

U mnie w C4 w kasach samoobsługowych można płacić tylko karta a ja zawsze płace gotówka wiec pozostają mi normalne kasy a tam max 2 paragony 

Dziwne, bo hipermarket C4 ma kasy samoobsługowe na gotówkę i na kartę. Natomiast supermarket- ten chyba tylko na kartę.

W moim mieście, w  hipermarkecie C4, tylko kartą można płacić w kasach samoobsługowych. Dziwi mnie za to, że ktoś nie płaci kartą... Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6767075 Napisano: 28.02.2021 14:38:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kuleczkar napisał(a):

sks900 napisał(a):

W loterii Milka powinna być duża  rezerwa, około 400x50zl.

Czy Ty liczyłeś laureatów z listy?  emotka Z  nie chciałoby mi się, ale dajesz nadzieję, że może wpadnie coś z rezerwy, choć zgłosiłam tylko trzy paragony... 

Z kilku dni wystarczy policzyć. Nigdy nie było 96 osób. Wyświetl w wątku >>
1 kuleczkar 0

sks900

#6767059 Napisano: 28.02.2021 12:50:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ditomaso napisał(a):

sks900 napisał(a):

W loterii Milka powinna być duża  rezerwa, około 400x50zl.


W razie wygranej rezerwy paragon jak się wysyła? wystarczy zdjęcie czy wysyłka?
Jak było do tej pory?

Dostaniesz e-mail z linkiem do formularza, trzeba podać imię, nazwisko, nr konta i zdjęcie paragonu. Wyświetl w wątku >>
1 ditomaso 0

sks900

#6767049 Napisano: 28.02.2021 12:18:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W loterii Milka powinna być duża  rezerwa, około 400x50zl. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6766534 Napisano: 24.02.2021 21:47:48 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

bruce napisał(a):

Przepraszam, może kogoś obrażę, może takie są wytyczne i w ogóle, ale żebym musiała znowu podczas wzywania karetki przy umierającym na chodniku przechodniu przez kilkanaście minut gadać, dzwoniąc na numer alarmowy, o głupotach, bo "oni muszą zrobić wywiad, a ja mam nie płakać i nie krzyczeć, bo oni nie do każdego przyjeżdżają", to się dosłownie w głowie nie mieści.  emotka emotka

Ja się trochę nie dziwie operatorom, bo sama byłam 2 tygodnie świadkiem podobnego zdarzenia w mieście. We wsi  prawie wszyscy się znają, w mieście nie wiesz kto zacz...  Idąc od biblioteki w kierunku rynku zobaczyłam na schodach starej poczty starszego mężczyznę. Wielu przechodniów przeszło obok obojętnie. Kiedy dochodziłam jakaś dziewczyna dzwoniła już na pogotowie, Facet około 70 letni, cały czerwony na twarzy, ubrany normalnie, elegancko, nie reagował na nic. Po kilku min rozmowy, sprawdzania czy oddycha itd gościu się ocknął a raczej wreszcie obudził. Narąbany jak szewc zaczął się szarpać z tą dziewczyną, opier... wszystkich nas czemu nie dajemy mu pospać. Okazało się, że to nie pierwszy raz, miastowi go znają, ale obcy przecież nie emotka Nie wiem czy w końcu pogotowie dojechało, bo odeszłam. Sumienie dziewczyna może i miała spokojne, że chciała pomoc innemu ale jego reakcja pewnie skutecznie odstraszyła innych do pomocy w przyszłości. 
Z wzywaniem pogotowia miałam styczność wiele razy, należy podawać konkrety, nie panikować. Nigdy nie spotkałam się z odmową ale też wzywałam do konkretnych, ciężkich przypadków.
Ps. Ja też kiedyś straciłam przytomność, ale facet (a raczej anioł), który mnie znalazł na drodze nie wzywał pogotowia tylko na rękach zaniósł emotka do szpitala, jakieś 500m. Dowiedziałam się o tym dopiero w szpitalu, kiedy pielęgniarka spytała czy może wpuścić Pana, który mnie przyniósł, bo jest ciekawy jak się czuję emotka

Gratuluję Ci spotkania Anioła. emotka
Konkrety podać trudno, kiedy mnie pytają o wiek czy przebyty covid u pana, który umiera, a ja go widzę pierwszy raz w życiu. Znieczulica ludzi mnie dobija. Opis przypadku, który wspomniałaś, oczywiście jest szokiem, a mnie przypomniał scenę z serialu "Jan Serce" - bohater tytułowy miał zawał i leżał na schodach, obok przechodziła para młodych ludzi, ona chciała go podnieść, ale on powiedział coś w rodzaju: "daj spokój pewnie pijak!". 

W weekendy 80% wyjazdów karetek jest do osób pijanych, w tygodniu nie jest dużo lepiej.

"
„Sytuacja, kiedy lekarz, ratownik medyczny albo pani pielęgniarka pławią się w ekskrementach, kiedy nasze ciuchy, buty i dłonie mają bezpośredni kontakt z kałem, moczem, wymiocinami, a czasem białymi robakami pasożytującymi w pachwinach przebywających na oddziale SOR alkoholików, żeby po chwili badać albo pobierać krew kilkuletniego dziecka, w XXI wieku jest sytuacją niedopuszczalną”."


https://oko.press...e-tym-nie-przejmuja/ Wyświetl w wątku >>

sks900

#6766378 Napisano: 24.02.2021 07:06:18 w Wkurza mnie...
jokan napisał(a):

oszuści telefoniczni, dzwonił do mnie jakiś oszołom łamiącą polszczyzną, że jakieś bitcoiny mam do wypłaty i gdzieś się niby rejestrowałam...wysłałam go na drzewo emotka emotka

A ten pan uwierzył złodziejom i stracił 120 tys. zł:
https://www.money...11285388499808a.html Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

sks900

#6764788 Napisano: 14.02.2021 17:55:31 w Wkurza mnie...
tereniagno napisał(a):

veldominik2 napisał(a):

Mnie wkurza Milka niby co 15 minut wygrana a nic nie mogę ustrzelić, a łatwiejszego konkursu chyba nie ma emotka

Mnie też wkurza, bo wysyłam ful zgłoszeń i nic.To tak samo, jak było z lodami Kaktus,
tez niby co 15 minut, a trudno było ustrzelić emotka

W loterii Katus 20 zł było co 3 minuty. Wyświetl w wątku >>
1 maryam 0

sks900

#6763292 Napisano: 05.02.2021 14:33:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wrrrryyy napisał(a):

Czyli wystarczyło zdjęcie paragonu z produktem? Nie nalegali na pieczątkę ze sklepu?

Tak, ale w rozmowie telefonicznej powiedziano mi, że następnym razem lepiej mieć pieczątkę.  Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6763171 Napisano: 04.02.2021 22:54:31 w WC - rozmowy o wszystkim
edi999a napisał(a):

xoxox napisał(a):

edi999a napisał(a):

Planuję kupić laptop - taki zarówno do nauki dla dzieci, jak i do korzystania na co dzień przez rodziców. Co polecacie w kwocie ok. 3.-3,5 tyś.? Mogę zastanowić się nad nieco większą kwotą, ale szukam czegoś z miarę dobrymi parametrami, żeby po 2-3 latach użytkowania nie trzeba było go oddawać na złom emotka . Wiem, że technika idzie do przodu i dziś kupiony sprzęt, za rok to już będzie przeżytek, ale... wiem, że są tu fachowcy i może coś doradzą? emotka

Z czystym sercem mogę polecić Huawei Matebook D 14 cali. Nie wiem jak teraz ceny stoją, ale ok. 2 lata temu dałam za nowy 2500. Super sprzęt zgrabny, lekki, szybki. Może nie za bardzo do gier (dość mocno się grzeje) ale do innych celów sprawdza się idealnie emotka

Myślę,że zdecyduję się na nieco większy ekran.
Co powiecie na takie modele: https://www.kompu...ja-bq241t-szary.html
https://www.media...sd-int-15-6-w10-gold . Mają podobne parametry, ale który jest lepszy?

https://www.pepper.pl/grupa/laptopy Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6763083 Napisano: 04.02.2021 15:12:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

soulfly napisał(a):

sks900 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

A majonez Winiary ma ktoś jakieś info od nich czy weryfikują czy jeszcze nie?

Właśnie dostałem od nich emaila

"niestety na paragonie, który od Pana otrzymaliśmy nie widnieje słowo, skrót pozwalające  stwierdzić, iż zakup dotyczył produktów promocyjnych( Majonez dekoracyjny Winiary), w takiej sytuacji w celu pozytywnej weryfikacji zgłoszenia Uczestnik zobowiązany jest potwierdzić w sklepie, iż paragon fiskalny potwierdza zakup zgodny z postanowieniami Regulaminu (pieczątka sklepu i podpis pracownika na odwrocie paragonu). Brakujący dokument należy przesłać w ciągu 3 dni od daty otrzymania tej wiadomości, nieuzupełnienie dokumentacji będzie oznaczało weryfikację negatywną."

paragon jest z C4 opis "B-Majonez Winiary 2"  Taki opis jesienią w innej loterii "Odkręć sobie kasę" bez problemu weryfikowali.

Z tą agencją są wieczne problemy,jesli chodzi o weryfikację,20 razy będą ganiali po pieczątkę,a mogliby sami zweryfikować jako agencja.

Tak ,albo wcale nie wyszła info o weryfikacji . Tak jak miałam w Nestle itm.kasa na konto przelana ,a weryfikacji nie wysłali na 1 e-mailu


Oni się kontaktują, gdy coś jest nie tak, wg nich. Milczenie oznacza pozytywną weryfikację, chociaż pamiętam, że na jesieni w loterii Winiary zaczęli wysyłać na emaila, że zweryfikowali pozytywnie. 
Wysłałem jeszcze raz zdjęcie paragonu na tle majonezu i jest OK. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6763051 Napisano: 04.02.2021 13:59:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

sks900 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

A majonez Winiary ma ktoś jakieś info od nich czy weryfikują czy jeszcze nie?

Właśnie dostałem od nich emaila

"niestety na paragonie, który od Pana otrzymaliśmy nie widnieje słowo, skrót pozwalające  stwierdzić, iż zakup dotyczył produktów promocyjnych( Majonez dekoracyjny Winiary), w takiej sytuacji w celu pozytywnej weryfikacji zgłoszenia Uczestnik zobowiązany jest potwierdzić w sklepie, iż paragon fiskalny potwierdza zakup zgodny z postanowieniami Regulaminu (pieczątka sklepu i podpis pracownika na odwrocie paragonu). Brakujący dokument należy przesłać w ciągu 3 dni od daty otrzymania tej wiadomości, nieuzupełnienie dokumentacji będzie oznaczało weryfikację negatywną."

paragon jest z C4 opis "B-Majonez Winiary 2"  Taki opis jesienią w innej loterii "Odkręć sobie kasę" bez problemu weryfikowali.

czyli w czym mają problem przecież pisze że winiary tak ?

Też to dostałam a ma skrót maj dek. 250 ml . Odesłałam im zdjęcie produktu i jest oki. Przeprosili i już nie muszę iść po pieczątkę. Teraz tylko czekam na ema.ze pozytywnie zweryfikowali

Jaki sklep? Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6763035 Napisano: 04.02.2021 13:35:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ilonaxx5 napisał(a):

sks900 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

A majonez Winiary ma ktoś jakieś info od nich czy weryfikują czy jeszcze nie?

Właśnie dostałem od nich emaila

"niestety na paragonie, który od Pana otrzymaliśmy nie widnieje słowo, skrót pozwalające  stwierdzić, iż zakup dotyczył produktów promocyjnych( Majonez dekoracyjny Winiary), w takiej sytuacji w celu pozytywnej weryfikacji zgłoszenia Uczestnik zobowiązany jest potwierdzić w sklepie, iż paragon fiskalny potwierdza zakup zgodny z postanowieniami Regulaminu (pieczątka sklepu i podpis pracownika na odwrocie paragonu). Brakujący dokument należy przesłać w ciągu 3 dni od daty otrzymania tej wiadomości, nieuzupełnienie dokumentacji będzie oznaczało weryfikację negatywną."

paragon jest z C4 opis "B-Majonez Winiary 2"  Taki opis jesienią w innej loterii "Odkręć sobie kasę" bez problemu weryfikowali.

czyli w czym mają problem przecież pisze że winiary tak ?

Nie ma słowa dekoracyjny pewnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6763010 Napisano: 04.02.2021 12:45:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

A majonez Winiary ma ktoś jakieś info od nich czy weryfikują czy jeszcze nie?

Właśnie dostałem od nich emaila

"niestety na paragonie, który od Pana otrzymaliśmy nie widnieje słowo, skrót pozwalające  stwierdzić, iż zakup dotyczył produktów promocyjnych( Majonez dekoracyjny Winiary), w takiej sytuacji w celu pozytywnej weryfikacji zgłoszenia Uczestnik zobowiązany jest potwierdzić w sklepie, iż paragon fiskalny potwierdza zakup zgodny z postanowieniami Regulaminu (pieczątka sklepu i podpis pracownika na odwrocie paragonu). Brakujący dokument należy przesłać w ciągu 3 dni od daty otrzymania tej wiadomości, nieuzupełnienie dokumentacji będzie oznaczało weryfikację negatywną."

paragon jest z C4 opis "B-Majonez Winiary 2"  Taki opis jesienią w innej loterii "Odkręć sobie kasę" bez problemu weryfikowali. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6762606 Napisano: 02.02.2021 17:43:28 w WC - rozmowy o wszystkim
30-latka z Hrubieszowa straciła majątek. Znany tajwański aktor okazał się oszustem

30-latka z Hrubieszowa miała nadzieję, że w końcu spotkała prawdziwą miłość. Poznany przez internet mężczyzna wydawał się ideałem. Przedstawił się jako tajwański celebryta, obsypywał ją komplementami. Wyznał, że mimo sławy jest zagubiony i samotny. Stwierdził, że tylko jej może ufać, chciał nawet przechować u niej warte majątek złoto i biżuterię. Potrzebował tylko pieniędzy, żeby wysłać do niej kosztowności.

Mężczyzna opowiadał 30-latce, że innym kobietom, które poznawał, zależało tylko na jego pieniądzach, a potem znikały. Jednak ona jest zupełnie inna niż wszystkie. Zaproponował, że przechowa u niej należące do niego złoto, biżuterię i nagrody. Za przesyłkę kosztowności musiała jednak zapłacić z własnej kieszeni.Celebryta obiecywał, że zwróci jej wszystkie pieniądze. Miał przyjechać po nią do Polski i zabrać na Tajwan. Oczarowana 30-latka wzięła w bankach trzy pożyczki na łączną kwotę 160 tysięcy złotych.
Pieniądze wpłacała na podane przez mężczyznę konto. Ten twierdził, że spłaci wszystkie zaciągnięte przez nią długi. Po trzeciej wpłacie mieszkanka Hrubieszowa zaczęła podejrzewać, że poznany ideał może być jednak naciągaczem.Kobieta zgłosiła sprawę na policję oraz do prokuratury. Funkcjonariusze próbują namierzyć mężczyznę, ale szanse, że 30-latka odzyska choć część pieniędzy, są bardzo małe. To nie pierwsza kobieta, która padła ofiarą oszusta podającego się za kogoś innego. Policjanci apelują o ostrożność w kontaktach z przygodnie poznanymi osobami.
https://www.fakt....srcc=ucs&utm_v=2 Wyświetl w wątku >>
0 0