Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fantagiro

fantagiro

#6596299 Napisano: 06.05.2019 21:29:32 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
messi napisał(a):

Ja nie wiem, może jest jakaś czarna lista w G3 i na niej jestem.

EB 0/6 emotka
Żywiec 0/10 (nawet małej zniżki na 10 zł nie mogę trafić:/) emotka
Heineken 0/ na ok.50 emotka

Nie mówiąc, że puszczając kapsle w poprzedniej edycji EB, Żywca i Heinekena też nie ustrzeliłem NIC, zupełnie NIC (łącznie zgłaszając ok. 200 kapsli).

Dobrze chociaż, że głównie to na kapsle znalezione (mieszkam w "pijackiej" dzielnicy), ale i tak wątku działaj emotka Dzisiaj idą kolejne kapsle i jutro poproszę duża wygraną emotka Mój pierwszy wpis w wątku, więc powinno zadziałać emotka

o  oooooo !!!
u "kochanego" G3 mam chyba czołówkę na liście podpadziochów. Miałem już im pisać : "karma wraca" za totalne olewanie z ich str emotka
nic dodać nic ująć. 
Jedynie do zmiany :
eb 0/0 w tej edycji . Poprzednia ponad 0/350
warka 0/32
Henio około 0/100
żywiec 3/72 (2*30+1*10empik)
góralki 0/19.
Mam nadzieję, że jutrzejsze losowanie w serkach (zgłoszone 0/92) zrekompensuje ww. Wyświetl w wątku >>

fantagiro

#6593584 Napisano: 26.04.2019 16:02:41 w Zabawa ostatnia litera
Yeti skoda- szkoda Wyświetl w wątku >>
0 0

fantagiro

#6593573 Napisano: 26.04.2019 15:44:09 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
bon 100zł z Nałęczowianki z Tesco
karta 100zł z coca cola 
3 bluzy oreo emotka
masterbox z barilla (sprzedam !!!) Wyświetl w wątku >>
0 0

fantagiro

#6593382 Napisano: 26.04.2019 10:36:55 w moje dzisiejsze wygrane :)
2 piłeczki + butelka z Visa
bluza oreo emotka Wyświetl w wątku >>

fantagiro

#6592353 Napisano: 23.04.2019 16:58:39 w SZUKAM....
atanerka napisał(a):

fantagiro napisał(a):

potrzebuję kodu do eobuwie
chodzi mi o zrabatowanie tych butów
 https://www.eobuwie.com.pl/tenisowki-vans-old-skool-elastic-vn0a3qpgujm1-lavender-fog-true-white.html
poniżej 150zł
ktoś coś? wymienię za kody paragony..

a może "Zostań odbiorcą newslettera i wykorzystaj 40zł na pierwsze zakupy" ?

kod: whealth    -9,80zł

dziękujeemotka
o nim wiem
a rabat za zapisanie się do newslettera obowiązuje od wartości zamówienia 399 zł przy zakupie produktów z nowej, nieprzecenionej kolekcji.
:( Wyświetl w wątku >>
0 0

fantagiro

#6592340 Napisano: 23.04.2019 16:33:24 w SZUKAM....
potrzebuję kodu do eobuwie
chodzi mi o zrabatowanie tych butów
 https://www.eobuwie.com.pl/tenisowki-vans-old-skool-elastic-vn0a3qpgujm1-lavender-fog-true-white.html
poniżej 150zł
ktoś coś? wymienię za kody paragony.. Wyświetl w wątku >>
0 0

fantagiro

fantagiro

#6589540 Napisano: 12.04.2019 14:27:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wygrany dzwonek w danonkach
wklepywane 2 paragony, który mam dołączyć ?? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fantagiro

#6589337 Napisano: 11.04.2019 20:08:27 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
emotka ..brak słów... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fantagiro

#6587178 Napisano: 04.04.2019 18:10:19 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
głośnik BOSE z tic tac Wyświetl w wątku >>

fantagiro

#6586854 Napisano: 03.04.2019 19:37:36 w moje dzisiejsze wygrane :)
+ 500zł nivea hebe Wyświetl w wątku >>

fantagiro

#6586759 Napisano: 03.04.2019 16:38:38 w moje dzisiejsze wygrane :)
2 wejściówki na 10kwietnia:
https://telewizja.wp.pl/wydarzenia/wez-udzial-w-konkursie-
:( odsprzedam wymienię emotka priv Wyświetl w wątku >>
0 0

fantagiro

#6586153 Napisano: 02.04.2019 11:51:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

zubi napisał(a):

fantagiro napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

fantagiro napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

nie mam dostępu do zapowiedzi Ale luz niedługo znów pijemy eb i zgarniamy kasę
od 1.05 do 31.08

codziennie 1×2000
30×100
50×50

jeśli prowadzić będzie nadal G3 to ja raczej podziękuję bo na tyle zgłoszeń(..ehh) nic nie wpadło:/

nie ma jeszcze regulaminu ale strona konkursu ta co ostatnio

no to super. Prawie 400 kodów i same pudła..ehh G3 emotka

około 30 kodów i 1050 zł emotka

a mnie ciekawi skad macie tyle kodow? po barach lazicie, czy co? emotka

nic bardziej mylnego. Domowy użytek rodziny i trzech par znajomych emotka  + 2 nieprzewidziane imprezy na 20-30 osób..i się nazbierało ! Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

fantagiro

#6586061 Napisano: 02.04.2019 08:49:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

fantagiro napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

nie mam dostępu do zapowiedzi Ale luz niedługo znów pijemy eb i zgarniamy kasę
od 1.05 do 31.08

codziennie 1×2000
30×100
50×50

jeśli prowadzić będzie nadal G3 to ja raczej podziękuję bo na tyle zgłoszeń(..ehh) nic nie wpadło:/

nie ma jeszcze regulaminu ale strona konkursu ta co ostatnio

no to super. Prawie 400 kodów i same pudła..ehh G3emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fantagiro

#6586039 Napisano: 02.04.2019 07:25:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

nie mam dostępu do zapowiedzi Ale luz niedługo znów pijemy eb i zgarniamy kasę
od 1.05 do 31.08

codziennie 1×2000
30×100
50×50

jeśli prowadzić będzie nadal G3 to ja raczej podziękuję bo na tyle zgłoszeń(..ehh) nic nie wpadło:/ Wyświetl w wątku >>
0 0

fantagiro

#6585990 Napisano: 01.04.2019 20:50:23 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
ludzka_istota napisał(a):

Melduję się i ja. Kompletna pustka nagrodowa. Jak żyć? Jak żyć?

i ja.
ostatni etap tic tac 0/24, licze na rezerwy
ostatni tydz hochland 0/16 a wszystkie zgłoszone..0/63, już nawet zupę z serków robię  emotka
henio też lipaaa od  początku 0/82. Agencja G3 mnie nienawidzi przy tylu EB i teraz heniach... Ja ich już też !!! i to wcale nie jest mowa nienawiści..:/ Wyświetl w wątku >>

fantagiro

#6585065 Napisano: 29.03.2019 12:18:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

fantagiro napisał(a):

kreatia napisał(a):

fantagiro napisał(a):

wycofywany 1 produkt w Biedronce z powodu odmiennej ceny niż na półce.
Kierowniczka sklepu przekazała mnie tylko ksero paragonu, oryginał sobie zabrała. Kilka produktów było konkursowych m.in. kamis, colgate..
pytania:
-Jak myślicie, w przypadku wygranej ksero wystarczy??
-Czy jest możliwość np. po miesiącu udanie się do Tej Biedronki i wyproszenie paragonu z archiwum ażeby nagroda nie przepadła.. 
dziękuję za pomoc

jeśli nalega się na oryginał, to kserują dla siebie, a oryginał oddają. do biedronki zawsze można pójść po duplikat, ale jest to zwykla kartka wygenerowana z systemu bez danych biedronki i bez tego górnego "numeru paragonu" (który dla nich nic nie znaczy)

edit: skoro mają oryginał, to będą go trzymać, więc w razie jakiejś dużej wygranej on dalej powinien być u niech, ale... wtedy wszystko w rękach jednego człowieka.

dziękuje Ci za odp.
W tej sytuacji był cały sklep ludzi, a Pani Kierowniczka przekazała kserokopię oznajmiając, że  orginał musi zostać w sklepie po czym się odwróciła i odeszła emotka ehh

nie musi. Wróć się i powiedz, że potrzebny Ci oryginał. Oni mogą mieć kopię dla siebie. Oryginał jest dla Ciebie.

ja mialam podobnie z reklamacja, bo mi zle naliczyli salate w ilosci 8 sztuk, dostalam ksero paragonu, a mialam tam produkty na loterie winiary, wiec za jakis czas podeszlam z tym kserem , ze potrzebuje fakture na dane moje i mi wystawili, i wygralam pozniej, Albedo mie robilo zadnych problemow

rozumiem, dziękuje Wyświetl w wątku >>
0 0

fantagiro

#6585060 Napisano: 29.03.2019 12:12:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylzab2294 napisał(a):

fantagiro napisał(a):

kreatia napisał(a):

fantagiro napisał(a):

wycofywany 1 produkt w Biedronce z powodu odmiennej ceny niż na półce.
Kierowniczka sklepu przekazała mnie tylko ksero paragonu, oryginał sobie zabrała. Kilka produktów było konkursowych m.in. kamis, colgate..
pytania:
-Jak myślicie, w przypadku wygranej ksero wystarczy??
-Czy jest możliwość np. po miesiącu udanie się do Tej Biedronki i wyproszenie paragonu z archiwum ażeby nagroda nie przepadła.. 
dziękuję za pomoc

jeśli nalega się na oryginał, to kserują dla siebie, a oryginał oddają. do biedronki zawsze można pójść po duplikat, ale jest to zwykla kartka wygenerowana z systemu bez danych biedronki i bez tego górnego "numeru paragonu" (który dla nich nic nie znaczy)

edit: skoro mają oryginał, to będą go trzymać, więc w razie jakiejś dużej wygranej on dalej powinien być u niech, ale... wtedy wszystko w rękach jednego człowieka.

dziękuje Ci za odp.
W tej sytuacji był cały sklep ludzi, a Pani Kierowniczka przekazała kserokopię oznajmiając, że  orginał musi zostać w sklepie po czym się odwróciła i odeszła emotka ehh

nie musi. Wróć się i powiedz, że potrzebny Ci oryginał. Oni mogą mieć kopię dla siebie. Oryginał jest dla Ciebie.

może nie warto bić piany jak się nic nie wygrało. Jeśli akurat udało by się ...to wierzcie mi wyciągnę armaty, żeby odzyskać co moje emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fantagiro

#6585059 Napisano: 29.03.2019 12:10:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

fantagiro napisał(a):

wycofywany 1 produkt w Biedronce z powodu odmiennej ceny niż na półce.
Kierowniczka sklepu przekazała mnie tylko ksero paragonu, oryginał sobie zabrała. Kilka produktów było konkursowych m.in. kamis, colgate..
pytania:
-Jak myślicie, w przypadku wygranej ksero wystarczy??
-Czy jest możliwość np. po miesiącu udanie się do Tej Biedronki i wyproszenie paragonu z archiwum ażeby nagroda nie przepadła.. 
dziękuję za pomoc


??? Oryginał paragonu otrzymuje klient, nie ma żadnych podstaw, by kierowniczka mogła zabrać oryginał. Może go jedynie np. opieczętować albo opisać z tyłu swoimi uwagami.

Na pewno Tobie ksero nie wystarczy w przypadku wygranej. Inna sprawa to nonsens kupowania kilku produktów konkursowych na jednym paragonie bez upewnienia się, że w regulaminach brak info o tym, iż organizator może żądać oryginału. Chociaż w praktyce wygląda to różnie, moim zdaniem Colgate z Kamisem już wchodzą w konflikt.

wydaje mi się,że nonsensem nie jest! Po stwierdzeniu wiarygodności Agencje odsyłają paragony, wielokrotnie mi się to już zdarzyło i nie było problemu.
Wiem, że najsensowniejsze jest rozdzielanie produktów na kilka kupek na taśmie kasy ale zazwyczaj jest jeden problem ..nie chce mi się emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fantagiro

#6585056 Napisano: 29.03.2019 12:05:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

fantagiro napisał(a):

wycofywany 1 produkt w Biedronce z powodu odmiennej ceny niż na półce.
Kierowniczka sklepu przekazała mnie tylko ksero paragonu, oryginał sobie zabrała. Kilka produktów było konkursowych m.in. kamis, colgate..
pytania:
-Jak myślicie, w przypadku wygranej ksero wystarczy??
-Czy jest możliwość np. po miesiącu udanie się do Tej Biedronki i wyproszenie paragonu z archiwum ażeby nagroda nie przepadła.. 
dziękuję za pomoc

jeśli nalega się na oryginał, to kserują dla siebie, a oryginał oddają. do biedronki zawsze można pójść po duplikat, ale jest to zwykla kartka wygenerowana z systemu bez danych biedronki i bez tego górnego "numeru paragonu" (który dla nich nic nie znaczy)

edit: skoro mają oryginał, to będą go trzymać, więc w razie jakiejś dużej wygranej on dalej powinien być u niech, ale... wtedy wszystko w rękach jednego człowieka.

dziękuje Ci za odp.
W tej sytuacji był cały sklep ludzi, a Pani Kierowniczka przekazała kserokopię oznajmiając, że  orginał musi zostać w sklepie po czym się odwróciła i odeszła emotka ehh Wyświetl w wątku >>
0 0