Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fantagiro

fantagiro

#6725949 Napisano: 01.09.2020 06:47:14 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
oby rok szkolny był podobny do wakacyjnych miesięcy emotka emotka Wyświetl w wątku >>

fantagiro

#6725753 Napisano: 31.08.2020 13:08:52 w Czy informują/ informowali?
FBmarta22 napisał(a):

donia7 napisał(a):

Czy ktoś może potwierdzić, czy mejle z 1 etapu ITM "Zgrany z grillem" poszły? Bo znajoma mi napisała, że jej odpisali w piątek, że zwycięzcy powiadomieni emotka

Kurcze, ciekawe emotka
W zasadzie wysłałam tylko dwa zgłoszenia, ale na nich, raczej się nie zawodziłam do tej pory  emotka

Chociaż cztery nagrody dziennie, to też nie jest dużo...

wygrał ktoś ?? może być priv emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fantagiro

#6724905 Napisano: 26.08.2020 21:22:26 w Kupię...
kupię taniej bon Travelist z ODIDO  Wyświetl w wątku >>
0 0

fantagiro

#6724808 Napisano: 26.08.2020 16:40:35 w moje dzisiejsze wygrane :)
walizka z ODIDO (sprzedam emotka Wyświetl w wątku >>

fantagiro

#6724697 Napisano: 26.08.2020 11:56:29 w Smolar
bethan napisał(a):

fantagiro napisał(a):

sr** Was pies !!

Serio  emotka ?

Przepraszam jeśli ktoś został urażony. Trafia mnie ten cały "najazd" na Smolara. 
"sr** Was pies" - tyczy się tylko do tych co zaczną snuć kolejne teorie spiskowe o układach, układzikach z Agencją emotka
ps. wg.teorii z psychologi wulgarni ludzie są szczerzy emotka Wyświetl w wątku >>

fantagiro

#6724670 Napisano: 26.08.2020 10:58:31 w Smolar
dać wódki tym wyżej ...DOBRZE PRAWIĄ emotka
Wczoraj kolejna w ciągu tygodnia na ten sam numer nagroda..Moja szczera wcześniejsza wypowiedź przynosi skutek emotka
Tak Tak...zaraz będzie - za poprawne politycznie wypowiedzi Smolar nagradza..! HEH emotka !!
Myślcie sobie co chcecie i piszcie też 
A ja życzenia Agencji wyślę pewnie i na Walentynki emotka
Pozdrawiam Wyświetl w wątku >>

fantagiro

#6723780 Napisano: 22.08.2020 17:13:40 w Smolar
darog napisał(a):

fantagiro napisał(a):

a  ja bronię Smolara.. dzięki pierwszej wygranej u Niego - PSki jestem z Wami. Gram na 3 numery na 3 różne adresy tj. mój, rodziców i teściów. Przez te dwa lata uzbierało się na nich po hmm 12-20 wygranych. Chętnie dla niedowiarków mogę na privie się"pochwalić". Zdarzyło się, że na początku w kuchni staropolskiej i loterii tescowej dzień po dniu na ten sam nr były wygrane (500ki) gdzie poszło po max 6 zgłoszeń na te nr. Wiem, że jak się postaram w kreatywnym oczywiście powyżej 160 znaków (do 160 max 2gi stopień)  są i główne po parę na ten sam nr. Może nie auta ale takie 1-4k. W innych agencjach : Avanti, Karlsbad..ledwie 2gi stopień przy mega wypocinach. Może SMOLARek lubi jedno a inne agencje zupełnie inny język. Tym tokiem myślenia na Karlsbada do Milki też muszę nasmarować donos..bo tyle zgłoszeń i nic. Sytuacją również się zdarzyła u SMOLARA, że po przesłaniu foty paragonu na stronie laureatów zażądali oryginału z paragrafami bo coś się wydawało nie halo. I co? wysłane,  nagroda w domu a prośba o zwrot paragonu wysłuchana i paragon wrócił bo były inne produkty loteryjne.
Tyle w tej sprawie!
ps. dla mnie najbardziej rozgarnięta Agencja- odbierają tel, odpisują na maile, strona gdzie można sprawdzić wygrane...
Spokojnego wieczoru dla Was i SMOLARA  emotka


SERIO? To chyba prośbę błagalną napisałęś/aś, 
Smolar wystosował pisemną odmowę - paragonu nie odesłali, w Smolar wygrana za 80 zł, a stracona za 1200 zł w innej agencji. Co więcej w piśmie od Smolara jest-że jeśli chce paragon-oryginał- to trzeba im ODESŁAĆ NAGRODĘ. Nawet uzasadnili: oryginały są im potrzebne do kontroli Urzędu Skarbowego?! 

A póki odesłana by była nagroda, póki oni odesłaliby paragon to i tak w ciągu 7 dni formalności w innej agencji z  nagrodą za 1200 zł 
nie byłyby spełnione


Mam wrażenie że tam, pracuje osoba chora psychicznie i ograniczona. Toczy walkę z "konkursowiczami" takimi prostymi. Co to reklamację piszą, co to chcą jakieś wyjaśnienie.
Przecież w tych loteriach a szczególnie w takich ogólnopolskich to wygrywają w zasadzie prawdziwi "hurtownicy"..jakoś Smolarowi nie przeszkadzają???

Tak SERIO !
bez załączonej koperty zwrotnej. Koszulka foliowa w kopercie była gratis. Raz wysłany oddzielną korespondencją a drugi raz dołożone w kopercie do wygranego ekspresu.Wniosek był dopisany na drugiej stronie oświadczenia laureata -odręcznie. Kilka słów. Jeśli w grę wchodziłaby utrata nagrody z innej firmy ..gdzie różnica byłaby aż tak znaczna, po przeliczeniu "zysków i strat" m.in. paliwko,czas.. chyba trzeba by było osobiście się po niego do Łodzi wybrać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fantagiro

#6723779 Napisano: 22.08.2020 17:02:58 w Smolar
atyde25 napisał(a):

Smolar uruchomił wpisy popleczników by źle nie wypaść przed firmami zlecającymi konkursy.Nie wiem jak się to nazywa ale to dziwny ruch skoro są czyści jak łza i nie mają baz z danymi.

smutne, że we wszystkim i wszystkich węszony jest spisek.
Tak, masz rację wpłynął mail w godzinach nocnych w zamian "kolejne wygrane" o posty broniące honoru i czci firmy SMOLAR od samego Prezesa ( nie wiem czy ma kota czy nie-muszę dopytać emotka  ). Mam pomysł - STRAJK... np.24.08.2020 WSZYSCY JEDZIEMY do Łodzi a najlepiej uzbrojeni w kosy przekute na sztorc.... a coemotka  !
dajcie już spokój.Zamiast odpisywać  i wypierać się, że jestem "na garnuszku Smolara" wolę klepać kreatywne..! 

ps. dziwie się, że wchodzę w dyskusje ale zapewne Tescowe rozluźniacze zadziałał, żeby nie pozostać biernym  emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fantagiro

#6723676 Napisano: 21.08.2020 21:49:16 w Smolar
a  ja bronię Smolara.. dzięki pierwszej wygranej u Niego - PSki jestem z Wami. Gram na 3 numery na 3 różne adresy tj. mój, rodziców i teściów. Przez te dwa lata uzbierało się na nich po hmm 12-20 wygranych. Chętnie dla niedowiarków mogę na privie się"pochwalić". Zdarzyło się, że na początku w kuchni staropolskiej i loterii tescowej dzień po dniu na ten sam nr były wygrane (500ki) gdzie poszło po max 6 zgłoszeń na te nr. Wiem, że jak się postaram w kreatywnym oczywiście powyżej 160 znaków (do 160 max 2gi stopień)  są i główne po parę na ten sam nr. Może nie auta ale takie 1-4k. W innych agencjach : Avanti, Karlsbad..ledwie 2gi stopień przy mega wypocinach. Może SMOLARek lubi jedno a inne agencje zupełnie inny język. Tym tokiem myślenia na Karlsbada do Milki też muszę nasmarować donos..bo tyle zgłoszeń i nic. Sytuacją również się zdarzyła u SMOLARA, że po przesłaniu foty paragonu na stronie laureatów zażądali oryginału z paragrafami bo coś się wydawało nie halo. I co? wysłane,  nagroda w domu a prośba o zwrot paragonu wysłuchana i paragon wrócił bo były inne produkty loteryjne.
Tyle w tej sprawie!
ps. dla mnie najbardziej rozgarnięta Agencja- odbierają tel, odpisują na maile, strona gdzie można sprawdzić wygrane...
Spokojnego wieczoru dla Was i SMOLARA emotka Wyświetl w wątku >>

fantagiro

#6721766 Napisano: 13.08.2020 09:52:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gazelle napisał(a):

Czy tylko ja miałam takiego pecha w konkursie  "Więcej z nowym Elseve" że na ponad 600 nagród nic nie wygrałam? Mimo odpowiedniej długości SMS, zwrotki i dosyć dobrego hasła? 

5/5 cały wachlarz nagród a hasła... trzyminutówki emotka Wyświetl w wątku >>
1 gazelle 0

fantagiro

#6721507 Napisano: 12.08.2020 02:12:04 w Zdjęcia naszych wygranych
superloser napisał(a):

fantagiro napisał(a):

zapasy na czas koronawirusa uzupełnione o ...Heinza  emotka


To byla jedna nagroda, ten zestaw Heinz z Biedronki?

Jes afkorsemotka Wyświetl w wątku >>

fantagiro

#6720882 Napisano: 09.08.2020 07:20:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joaza111 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

strona żywiec coś szwankuje im na koniec loterii , na stronie wyświetla dziękujemy nie wygrałeś, a na maila przychodzi nagroda  emotka czad normalnie

Tak czad, na stronie wygrałam torbę a mail, ze nie wygrałam, a to moja pierwsza wygrana na ok 700 kodów emotka  agakaz2 oddaj moją torbę  emotka

25 kodów-> 2 zniżki wyświetlone 2 zniżki na mailu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fantagiro

#6720305 Napisano: 06.08.2020 10:53:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a jaki macie z nr paragonu w Odido? z dwóch miejscowych sklepów mam normalnie 6 cyfr a w jednym mam literkę w np. "W123456"
może po tych nr można dojść który jest Odido a który już nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fantagiro

#6719789 Napisano: 04.08.2020 10:32:02 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
dziękuję za JUŻ..proszę o więcej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fantagiro

#6719439 Napisano: 02.08.2020 06:12:03 w Kupię...
0 0

fantagiro

#6719325 Napisano: 31.07.2020 21:17:18 w Czy informują/ informowali?
anaesth napisał(a):

magie1982 napisał(a):

To może zapytaj o piwa z DC, bo ja pytałam już dwa razy i nikt nie odpisał. A tak dla odmiany nagród było sporo.

Ech... Ja już straciłam nadzieję. W moim odczuciu Smolar to najbardziej solidna agencja organizująca konkursy i to raczej nie w ich stylu, żeby zapomnieć o wynikach. Może po prostu nikt z forum nie wygrał w II etapie? Ale to graniczy z cudem. W poniedziałek powinny być wyniki za III etap emotka

też tak myślę, że już mało kto się chwali :(
Potwierdzam i podpisuję się "tymi ręcoma" Smolar....Agencja Nobla godna emotka (moja subiektywna opinia, dzięki Nim jestem z Wami ...od nich się zaczęła moja konkowa przygoda  emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

fantagiro

#6719249 Napisano: 31.07.2020 15:09:10 w SZUKAM....
mariolakal napisał(a):

Co dziś mogło przyjść z Łodzi Pocztą Polską /polecony ZPO/ ?  emotka

rozwinięcie : Zakład Penitencjarno-Opiekuńczy ..żarcik przy piąteczku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fantagiro

#6718849 Napisano: 29.07.2020 17:37:29 w moje dzisiejsze wygrane :)

fantagiro

#6718657 Napisano: 29.07.2020 07:09:34 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
żywiec z rana 0/17 emotka  
Lipcu...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fantagiro

#6718640 Napisano: 28.07.2020 22:26:04 w Kupię...
Yasumi - 100-300 PILNE do jutra wieczora emotka Wyświetl w wątku >>
0 0