Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika anaesth

anaesth

#7181256 Napisano: 07.06.2024 15:47:40 w Zapowiedzi konkursów
Dodałam do bazy loterię Tołpa w Rossmannie, organizator Smolar. Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#7181163 Napisano: 07.06.2024 12:55:04 w Czy informują/ informowali?
rejn napisał(a):

https://www.forma...eczdroj.pl/regulamin

Zwycięzców konkursu wybierzemy i poinformujemy o wygranej do dnia 7 czerwca 2024 r.

Informują? emotka

Zgłupieć można. W regulaminie piszą też, że wyboru dokonają w ciągu 7 dni roboczych od zakończenia (czyli do 11.06), a później mają jeszcze 3 dni robocze na informowanie (14.06). Natomiast przy zgłaszaniu wyskakiwał komunikat z datą 28.06. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#7180911 Napisano: 06.06.2024 15:17:47 w moje dzisiejsze wygrane :)
300zł Decathlon z Kinder emotka
(nie wiem który etap) Wyświetl w wątku >>

anaesth

#7180703 Napisano: 05.06.2024 21:02:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
8igora9 napisał(a):

Do tych zepterow Artmix pro od Mutti nie było żadnego protokołu odbioru nagrody? Ktoś się może kontaktował z agencją w sprawie jakiegoś kwitu, który by upoważniał do skorzystania z gwarancji?

Wygrałam we wcześniejszej edycji konkursu i wtedy wysyłali gwarancję mailem emotka


A w temacie, mam pytanie: czy komuś udało się wygrać zestaw pralin Lindt paragonem z batonikiem i ma pozytywną weryfikację? Nie wiem czy słać. Niby na paragonie z Rossmanna jest ładny opis, że to Lindt LINDOR... no ale nie jest on paczką pralin, a mam wrażenie, że tylko taki zakup uznają. Wyświetl w wątku >>
1 8igora9 0

anaesth

#7180610 Napisano: 05.06.2024 15:46:12 w moje dzisiejsze wygrane :)
moniaj1 napisał(a):

Voucher 150zł do Rossmanna

Z jakiego konkursu? Pampers Everydayme?

W temacie: 100zł do ITM z Eduscho emotka Wyświetl w wątku >>

anaesth

#7180576 Napisano: 05.06.2024 13:51:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

tad_pole napisał(a):

atlantydek napisał(a):

tad_pole napisał(a):

Miałam się nie chwalić, dopóki nie dopełnię formalności, ale wygląda na to, że wygrałam pralkę Samsung Slim z konkursu w C4 "Czysta przygoda" - to moja pierwsza większa nagroda  Mam jednak pytanie do osób, które wygrywały już w tej agencji (Los Mejores) albo w ogóle wygrywały taki większy sprzęt - czy kurier wniesie go na 3 piętro czy zostawi mi na dole i "róbta co chceta"? Zastanawiam się, jaki adres podać, bo mieszkam w bloku na 3 piętrze, mogę podać adres domu rodzinnego, ale tam nie ma mnie na co dzień,  a domyślam się, że przy tak dużych nagrodach raczej potrzebują podpisu - mam rację? Jak byście postąpili w mojej sytuacji? W sumie tam nie podawało się żadnych danych, tylko numer telefonu, ale jednak jest on przypisany do konkretnej osoby - czy ktoś to weryfikuje?

Tak w ogóle, dosłownie miesiąc temu kupiłam nową pralkę emotka  więc ta najprawdopodobniej będzie na sprzedaż. Macie jakieś doświadczenie w tym temacie? Jak to najlepiej ogarnąć? Czy w takich konkursowych sprzętach jest gwarancja? Czy jest ona tylko na dane laureata?

Jeśli chcesz sprzedać i nie masz w rodzinie/znajomych chętnych, sprzedaj na forum z dostawa na adres kupującego. Często nie ma pisemnej gwarancji, tylko deklaracja agencji, że w razie w... Trudno to sprzedać obcej osobie nie znającej specyfiki nagród konkursowych.  No i transport kłopotliwy. Danymi się nie przejmuj.

Dziękuję za odpowiedź emotka  Czyli, jeśli udałoby mi się sprzedać komuś z forum, to w danych laureata podaje dane tej osoby, która kupiła? Nie sprawdzają do kogo przypisany jest dany numer telefonu? Później nie dzwonią, czy jestem w domu itp.? Wybaczcie, ale nie mam pojęcia jak to działa, bo nigdy nie wygrałam tak dużej nagrody i się zastanawiam, jak to ogarnąć. A z wnoszeniem na piętra ma ktoś jakieś doświadczenie?

Nie wnoszą. Do pierwszych drzwi i do widzenia emotka  wielu kurierów nawet za dodatkową kasę nie będzie chciała Ci tego wnieść, więc musisz sobie na ten dzień ogarnąć kogoś do pomocy albo najwygodniej właśnie podać adres domu jednorodzinnego.

Mi to nawet do drzwi nie chciał podrzucić, tylko zostawić na parkingu emotka  W końcu się zlitował i podrzucił na klatkę, a dalej radź sobie sama. Sąsiad pomógł. Na paragon za „paczkę wdzięczności” wygrałam w bramce 2 stówy emotka Wyświetl w wątku >>

anaesth

#7180493 Napisano: 05.06.2024 10:58:39 w Czy informują/ informowali?
donia7 napisał(a):

Ja mam wrażenie, że na te same wyniki czekam już tygodniami i się nie doczekam emotka  znaczy na pewno jak będzie rozwiązanie, to się nie doczekam, bo po prostu czekam emotka

Swoją droga coś z tymi agencjami złego się dzieje...czyżby już poczuli lato?

Mam wrażenie, że dawno nie było w konkursach tylu obsuw w informowaniu albo udawania, że konkurs w ogóle nie istnieje. A już najbardziej to mnie boli Olmed (przyłożyłam się do zgłoszenia + wysoka kwota wejścia) i Maczfit (trochę kasy poszło, a te pudełka są ohydne - wolę lokalną firmę, jak już mam coś zamawiać). Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#7180404 Napisano: 04.06.2024 22:07:47 w Wkurza mnie...
kumulacja napisał(a):

samuraj napisał(a):

kumulacja napisał(a):

alan84 napisał(a):

Dzisiaj. Zakup 4 różnych produktów na konkursy w żabce. Kodów nie ma. Apka weszła kodów brak. 
Infolinia ..każe pisać na maila na którego mi jeszcze nie odpowiedzieli od tygodnia. 
Wróciłem do sklepu .. babka że problemy techniczne ma żabka.  Więc co? 40 zł poszło ..

Pierwszy raz dzisiaj nie dostałam kodu. Konkurs kończy się pojutrze. 
I tak się zastanawiam nad tym, czy oni muszą dawać nam jakieś głupie kody? Czy nie wystarczy paragon z Żabki?
Co im dają te kody? Bo nam to czasem kłopot - albo z ich braku, albo z trudnością odczytania (duże "i" jest identyczne jak małe "l").

Duże i jest ciut niższe od małego l

Następnym razem przyjrzę się uważniej. Dzięki!

Kiedyś miałam w jednym kodzie 3 znaki "l" lub "I". Kombinacji... dużo. Dostałam nauczkę (mało jajka nie zniosłam, jak nie mogłam sprawdzić wyników, tylko czekałam na sms) i od tego czasu kopiuję kod w aplikacji i wysyłam go sobie mailem albo na messengerze. Polecam emotka Wyświetl w wątku >>

anaesth

#7180331 Napisano: 04.06.2024 17:37:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atlantydek napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

Wróciła pani Mysiorek i tydzień po zakończeniu konkursu postanowiła go "przedłużyć" o miesiąc emotka  Monnari

Coś nie pykło ze słupami, może trafili za kraty...?

Czy to ta agencja, która rozdała samochody z loterii po rodzinie? Czy inna historia? Wyświetl w wątku >>

anaesth

#7180035 Napisano: 03.06.2024 17:16:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
samuraj napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

Za który tydzień Kinder informuje ?

Zapewne ostatni.

W wątku obok jest dyskusja i wychodzi na to, że poszło dziś info za przedostatni, a losowanie za ostatni będzie 5 czerwca emotka Wyświetl w wątku >>

anaesth

#7179838 Napisano: 02.06.2024 20:33:03 w NA CO CZEKAMY?
do 31.05 Konkurs "Majówka o jakiej marzysz" Kaufland
do 06.06 (20.05 + 14 dni + 3 dr) Konkurs "Czysta przygoda" C4
05.06 Konkurs Tiger w Żabce - sms
do 07.06 Konkurs Eduscho ITM - sms

do 10.06 (05.06 + 3dr) Loteria Oreo - główna i rezerwa
do 10.06 (03.06 + 5 dr) Konkurs "Heinz - Powiedz tak na smak"
do 10.06 Konkurs "Książece gra w Żabka" 18+
do 05.06 wybór (+ 3 dr info - 10.06) Konkurs "Odkryj nowe smaki Żywiec Zdrój Naturals" Lidl
do 31.05 + 14 dr na info główne | do 01.07 + 14 dr na info bony  Konkurs
"Mistrzowskie Rozdanie z Warka i Heineken w Biedronce" 18+
do 11.06 (04.06 + 7 dni) Konkurs Magnum Stokrotka - sms
do 12.06 (05.06 + 7 dni) Loteria Milka Mmmax, nagroda główna - sms i tel
do 14.06 (05.06 losowanie) Loteria Hochland, nagrody główne - tel
do 20.06 Konkurs Piwniczanka FB
do 28.06 Konkurs Actimel Lidl - sms
do 28.06 Konkurs Żywiec Zdrój Allegro - sms

do 30.06 (31.05 + 30 dni) Konkurs Fairy Biedronka - mail

do ??? (5.04 komisja - bez terminu informowania -> czyli około 1,5 miesiąca) Konkurs "Słodka wiosna" Intemarche - telefon Wyświetl w wątku >>

anaesth

#7179626 Napisano: 01.06.2024 12:28:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Do loterii kinder mogę zgłosić paragon z lodami kinder Bueno? Kupiłam 3 i tak się zastanawiam . Niby w regulaminie nie widzę, ale czort ich wie

Sami je reklamują na swojej stronie, więc uznałam, że można zgłosić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#7179530 Napisano: 31.05.2024 19:24:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stokrotka238 napisał(a):

Wkurzyłam się bo chciałam zgłosić paragon fuzetea, a tu już koniec konka, myslałam, że do końca dn można zgłaszać... emotka

Niestety oni chyba zawsze kończą akcje o 17:00. Wyświetl w wątku >>

anaesth

#7179483 Napisano: 31.05.2024 16:07:19 w KLIKNIJCIE
W imieniu zielonaszpilka proszę, abyście kliknęli w szkołę w Klukach, jak będziecie się dziś pozbywać swoich losów w akcji Winiary  emotka Wyświetl w wątku >>

anaesth

#7179137 Napisano: 29.05.2024 17:56:35 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
wojteke-konkursy napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

Pudliszki brak nagrody, z ciekawości, jak % jest u was z wygrywaniem konkursów ? U mnie 5-10%  a może i mniej, tylko wygrywam, jak jest więcej nagród niż uczestników emotka


Ja miałem odkąd biorę udział w konkursach około 40 procent skuteczności,
W tym roku to zaledwie 25 procent, czyli raptem w 1 z 4 konkursów coś zgarniam emotka

U mnie w konkursach 25,8% w tym roku. Bywało lepiej emotka W loteriach na pewno dużo mniejsza skuteczność. Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#7178825 Napisano: 28.05.2024 15:42:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Fajnie, że z Bueno poszła rezerwa rezerwy. Niektórym przepadła nagroda, bo formularz nie działał mimo trwania regulaminowego czasu na jego wypełnienie. Agencja upiera się, że wszystko działało emotka  Tak więc nie zwlekajcie z odesłaniem danych. Wyświetl w wątku >>

anaesth

#7178651 Napisano: 27.05.2024 21:27:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maixys napisał(a):

TurboMike napisał(a):

stalowiak1979 napisał(a):

https://www.e-kon...-z-fairy-biedronka  czy w tym konkursie jest limit znaków na odpowiedz?

Chyba nie ma... Pelagros daje się wyszaleć emotka

Sprawdzają się u nich dłuższe elaboraty? Ktoś wie?  emotka

Tak emotka Wyświetl w wątku >>
1 maixys 0

anaesth

#7178406 Napisano: 26.05.2024 17:24:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asiaaa85 napisał(a):

mamimamu napisał(a):

Hej, jak na paragonie Dino opisana jest Rodowita? raz kupowałam Rodowitę, raz inną, niekonkursową wodę i nie mogę się teraz połapać w paragonach 

Ale tam nie trzeba podawać paragonu w razie wygranej emotka  

Przecież wgrywa się paragon przy wysyłaniu zgłoszenia. Temat opisu Rodowity był wałkowany już tysiąc razy przy poprzedniej edycji i przy aktualnej. Każdy ma fatalny opis, agencja się nie czepia. mamimamu wpisz sobie w wyszukiwarkę na forum „rodowita” i będzie wysyp postów odpowiadających na Twoje pytanie emotka  U mnie był opis woda d/gaz 6x1,5l. Wyświetl w wątku >>

anaesth

#7178041 Napisano: 24.05.2024 14:06:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy mógłby ktoś pokazać, jak wygląda trafienie w bramkę w Crunchips? Za każdym razem zacina mi się animacja emotka

(tak, wiem, i tak przychodzi mail, ale jestem ciekawa jak to wygląda na stronie) Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#7177876 Napisano: 23.05.2024 20:15:58 w Paragony na trwające konkursy
Czy ktoś jeszcze potrzebuje kod z Kaktusa w Żabce? Nie leży mi to pytanie kompletnie.


Nieaktualne Wyświetl w wątku >>
0 0