Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mama-l-k-m

mama-l-k-m

#6557942 Napisano: 19.12.2018 10:42:00 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
bon do Home&You z Deccoria "wystrój wnętrza z Velvet" Wyświetl w wątku >>
0 0

mama-l-k-m

#6557860 Napisano: 18.12.2018 23:15:24 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie że tradycyjnie przed świętami mamy znowu wirusa.. 2 lata temu najstarszy syn tak wymiotował że trafił do szpitala i 2 dni przed świętami wyszli z mężem, rok temu 3 dni przed świętami najstarszy syn, ja, mąż też tak wymiotowaliśmy że w święta apetytu nie mieliśmy, a teraz co - 6 dni do świąt a średni syn wymiotuje i nie wiadomo na kogo się rozejdzie a tak się cieszyłam że dziś 2 karpie w wannie pływają i dzieci radość mają, że piękną jodłę kaukaską kupiłam i cudowny stabilny stojak, dzieci jutro w przedszkolu wigilię mają i poślę tylko starszego i drugiemu będzie przykro a też chciałam pakować prezenty jak będą w przedszkolu a tu przy średnim nie spakuje i za dużo nie podziałam w domu.. idą święta, idą święta chyba zaczyna mnie pomału brać stres czy z wszystkim się wyrobię i na innych wirus nie przeskoczy.. Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

mama-l-k-m

#6557427 Napisano: 17.12.2018 18:30:37 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
kruszwica z Tesco mnie zawiodła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mama-l-k-m

#6557218 Napisano: 17.12.2018 11:12:16 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Świąteczny relaks - tesco - wyróżnienie - zestaw Palmolive emotka Wyświetl w wątku >>
1 ulciah 0

mama-l-k-m

#6556985 Napisano: 16.12.2018 09:05:24 w SZUKAM....
margobb napisał(a):

Pomysłu na prezent świąteczny dla 15 latka... z moich obserwacji wynika, ze glownie interesuje się - spędzaniem czasu przed komputerem. Moze ktos mial podobny problem i wpadl na cos uniwersalnego. Z gory dziekuje emotka

rok temu 15 latkom kupiłam świąteczne poduszki z reniferami z Home&You i dałam pieniądze, pozytywnie mnie zaskoczyli że im się te poduchy podobały (a myślałam że ewentualnie siostra będzie mieć w salonie na kanapie).
W tym roku  jako dla 16 latków kupiłam majtki CK  i dam pieniądze - wiem że będą się cieszyć bo są na etapie perfum CK i innych rzeczy z tej firmy więc znaczenie ma jaka "guma od majtek" wystaje ze spodni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mama-l-k-m

#6556821 Napisano: 15.12.2018 01:25:10 w Wkurza mnie...
a mnie dalej wkurza/irytuje że wszyscy pytają o tą moją nogę jakby było zabronione z dziećmi na roraty iść do kościoła w jednym sandale.. dziś to kumulacja chyba z 15 osób pytało a tu zimno, 3 dzieci przy boku.. więc odpowiadałam że to są nowe trendy wiosna/lato 2019 i już chce być na topie emotka

wkurza mnie że przez niedoczytanie regulaminu z konkursu nivea nie wygrałam walizki dla mojego fana myszki miki bo matka puściła zgłoszenie znowu na siebie a miesiąc temu wygrałam ręcznik. Jakby ktoś chciał pomóc chętnie przyjmę wskazówki bo mam ostatnią szansę do końca roku.. Wyświetl w wątku >>
0 0

mama-l-k-m

#6556642 Napisano: 14.12.2018 15:31:20 w moje dzisiejsze wygrane :)
Niezmiernie miło nam poinformować o zdobyciu nagrody w konkursie Wystrój wnętrza z Velvet”.

emotka Wyświetl w wątku >>
2 katake, Ferdia 0

mama-l-k-m

#6556608 Napisano: 14.12.2018 14:40:08 w Wkurza mnie...
monnikk napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Wkurza mnie że w niektórych sklepach internetowych coś jest STANDARDEM to w innych to samo jest LUKSUSEM I WIELKIM WYMAGANIEM emotka  
zamowilem laptopa w mediamarkt we wtorek, wysyłka 24 godziny... do dziś nic nie ruszyło emotka  
zamówiłem w mediaexpert telefon w środę, juź jest w domu od rana emotka  

Ja z mediaexpert zawsze mam jakieś przeboje. Dwa razy oferta kup i odbierz za godzinę. A po chwili mail, że towar do odbioru za trzy dni. Innym razem termin realizacji zamówienia: 7dni i podana konkretną data, po dwóch dniach info, że dostawą się przedłuży. Po czterech dniach od zamówienia dostaje SMS, że towar gotowy do odbioru. 

Jakiś czas temu w Media expert zamawiałam na prezent tablet z odbiorem na miejscu, dostałam smsa że już jest więc spakowałam 3 pociech do samochodu i pojechałam. Okazało się że towar z ekspozycji. Przecież nie dam takiego w prezencie. 

W temacie wkurza mnie że wszyscy z troski/ciekawości pytają mnie co sobie w nogę zrobiłam że chodzę zimą(jesienią kalendarzową) w jednym sandale emotka , ja poprostu lubię się wyróżniać emotka  a marznie mi noga tłumacząc pytającemu. Wyświetl w wątku >>
1 mysia 0

mama-l-k-m

#6556573 Napisano: 14.12.2018 13:05:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ninakow7712 napisał(a):

isiulka napisał(a):

kalinea napisał(a):

Czy w formularzu zwycięzcy w konkursie Kaufland TQ Group trzeba podać numer paragonu czy ten numer transakcji który podawaliśmy w zgłoszeniu?

Ja podałam oba, nr par: 12355, numer syst. 2355 i przeszło 

kurde, ja podałam numer paragonu. emotka

ja też nr paragonu a nie ten z smsa przy zgłoszeniu. Mają zdjęcie więc widać że na nim są oba nr Wyświetl w wątku >>
0 0

mama-l-k-m

#6556529 Napisano: 14.12.2018 11:28:36 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Świąteczny relaks - Tesco I Miejsce - zestaw kosmetyków o wartości 120-140 w tym maszynka Gillette Limited Edition Mach 3, oraz zestaw świąteczny Syoss w kosmetyczce emotka
za wyróżnienie jeszcze nie przyszło. Wyświetl w wątku >>
2 amif, atyde25 0

mama-l-k-m

#6556513 Napisano: 14.12.2018 10:58:36 w Konkursowiczki w ciąży
Mysia napisał(a):

Ja wam powiem dziewczyny, że ja z początku nie zwracałam tak uwagi na składy kosmetyków dla niemowląt, myśląc kurcze przecież muszą mieć dobre składy...
Dopiero później przeanalizowałam, poczytałam. Chusteczki kupuję HIPP, kiedyś kupowałam DADA. Dużo kremików nie używamy, ale też wybieramy te z lepszym składem.
Najgorzej jednak z jedzeniem, bo niektórzy patrzą na mnie jak na wariatkę, że dziecku nie chcę wciskać kinderków itp. przecież ma ponad rok, niech sobie zje emotka
Niektóre osoby z rodziny kupują synowi czekoladowe Mikołaje itp. ciężko im wytłumaczyć, że nie chcemy takich "prezentów" ciągle słyszę "dziecko się cieszy, ma frajdę" strata kasy, bo moje dziecko tego nie zje. Czasem brak mi sił.

wydaje mi się że to pierwsze dziecko emotka  tak samo robiłam przy pierwszym. Słodyczy prawie co nic do 2 roku życia. Przy drugim już wcześniej czekoladki się zaczęły, przy córce 15mc to bracia ją poczęstują tym lub owym ale u nas słodycze są z umiarem. Chipsów nie kupuje więc jedzą sporadycznie u kogoś lub jak teściowie im dadzą, żelki też z umiarem. Wolę kupić dobrą czekoladę i niech zjedzą, nutella słoik na 2mc  czasami do naleśników na odmianę. Wczoraj w sklepie byli ze mną to jeden wybrał ananasa, drugi pomelo a dzierlatka bułkęa przecież w sklepach teraz "kipi" od Mikołajów, czekoladek, cukierków. 
Nie zabraniam słodyczy i chyba dlatego ich tak do nich nie ciągnie. Zamiast ciasteczek wolą upieczone przez nas ciasto i uwielbiają galaretkę z owocami zwłaszcza jak matka ma czas i zrobi tęczową. 
W przedszkolu jak dzieci mają urodziny jedni dają słodycze inni owoce a ja robię sałatkę owocową i babeczki z truskawkami oraz daję aby poczęstowali po cukierku. Dla każdego niejadka coś się znajdzie emotka Wyświetl w wątku >>
1 mysia 0

mama-l-k-m

#6556492 Napisano: 14.12.2018 10:34:09 w Konkursowiczki w ciąży
margobb napisał(a):

Zabiegi kosmetyczne trzeba dopasować do dziecka, jego potrzeb i rodzaju skory. Moj maly ma idealna skore, nigdy nie mielismy problemow z odparzeniami, przesuszeniami itp. Używamy chusteczek nawilzonych, kapiemy sie codziennie, stosujemy rozne szampony 2w1 z przeznaczeniem dla maluchów, smarujemy sie olejem kokosowym. Wydaje mi sie, ze duze znaczenie ma tez, aby dopasowac odpowiednie pampersy do skory dziecka - mozna wyeliminować duzo problemow. 

Kazdy maluch jest inny emotka

ja mam 3 dzieci a np. kremy na zimę każdy używa innego emotka  Potencjał I - Elobaza intensywnie natłuszczający, Potencjał II skarb matki krem na zimę a Dzierlatka Emolium krem ochronny na wiatr i mróz. Latem mamy mniejszy problem bo wszystkim pasuje baby Dermedic Sunbrella 50 i z elobazy lekki krem. Ogólnie na odparzenia stosowałam czasami sudocream ale ich pupy sporadycznie się odparzały - może dlatego że stosuje pieluszki wielorazowe babyetta choć przy Dzierlatce jednak więcej pampersów idzie bo wygodniej niestety ;( Wyświetl w wątku >>
0 0

mama-l-k-m

#6556331 Napisano: 13.12.2018 15:51:52 w Paragony na trwające konkursy
Posiadam 2 kupony na konkurs "Magiczne święta z Avon"
wymienię na paragony np.
- ITM 
- Auchan  Wyświetl w wątku >>
0 0

mama-l-k-m

#6556188 Napisano: 13.12.2018 00:15:57 w moje dzisiejsze wygrane :)
miło nam poinformować, iż w naszym konkursie “Świąteczny relaks” (http://bit.ly/Tesco_świąteczny_relaks) zajęła Pani pierwsze miejsce i tym samym wygrała Pani główną nagrodę. Gratulujemy! emotka

a tydzień temu było wyróżnienie na męża emotka Wyświetl w wątku >>

mama-l-k-m

#6555974 Napisano: 12.12.2018 14:00:06 w moje dzisiejsze wygrane :)
Kaufland mnie też lubi emotka Wyświetl w wątku >>

mama-l-k-m

#6555973 Napisano: 12.12.2018 13:58:27 w Informują
Kaufland "Wspólnie dbamy.. smsy Wyświetl w wątku >>
0 0

mama-l-k-m

#6555631 Napisano: 11.12.2018 16:20:21 w moje dzisiejsze wygrane :)
zawszebeznagrod napisał(a):

Foremka z Delecta ITM 

mam i ja emotka Wyświetl w wątku >>

mama-l-k-m

#6555521 Napisano: 11.12.2018 12:33:25 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
i ja się wpiszę aby ten grudzień i tydzień czymś obdarował emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mama-l-k-m

#6555029 Napisano: 09.12.2018 20:28:58 w WC - rozmowy o wszystkim
patyk napisał(a):

Czy ktoś z Was zamawiał może ubrania z Patpat? Skusilam się właśnie dziś na parę rzeczy i zamówiłam, później coś mnie tknelo i sprawdziłam opinie w których przeczytałam że czas wysyłki to nawet 2 miesiące... Szkoda że przeczytałam to po fakcie emotka   za 2 miechy to mi te ubrania już potrzebne nie będą.... Miał ktoś z nimi styczność? 

raz po 3 tygodniach doszła przesyłka a teraz czekam już 5 tygodni na świąteczne piżamki dla dzieci.. ciekawe czy dojdą do świąt.. Wyświetl w wątku >>
0 0

mama-l-k-m

#6555005 Napisano: 09.12.2018 19:29:07 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dawno w loteriach nie grałam więc dziś parę paragonów puściłam - tylko po co - aby przeczytać spróbuj ponownie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0