Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika faworek

faworek

#6742329 Napisano: 07.11.2020 10:56:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy wszyscy dostali smsa z pinem od karty Jacobs? Dostał ktoś potwierdzenie emailem o dotarciu przesłanych dokumentów?  Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6742235 Napisano: 06.11.2020 16:49:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mrmax napisał(a):

soulfly napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

darog napisał(a):

mrmax napisał(a):

kreatia napisał(a):

może im się coś pomyliło z tym poleconym? to wbrew regulaminowi!

u nich regulamin wiążący jest tylko dla jednej strony emotka

Czekam trzeci dzień na odp mail- nie ma....

Z regulaminu

b)             Czytelnego skanu lub zdjęcia oryginału Dowodu Zakupu, z tytułu którego Laureat dokonał nagrodzonego Zgłoszenia, potwierdzającego zakup Produktów Promocyjnych zgodny z §3.
  1. Laureaci,  są zobowiązani do przesłania ww. dokumentów czytelnym skanem lub zdjęciem  na adres Organizatora[email protected]w ciągu 3 dni roboczych od rozmowy telefonicznej, o której mowa w ust. 1 i 2 niniejszego paragrafu. 
FAKT POWIEDZIELI POLECONYM, CHOĆ 2 RAZY BYŁA Z MOJEJ STRONY PROŚBA natychmiast w rozmowie tel o sprawdzernie regulaminu: CZY NA PEWNO?! PANI ODPOWIEDZIAŁA TAK - WYŁACZNIE LIST POLECONY????

Przy kamerkach też miało być @ a po dłuższym czasie i tak chcieli paragon pocztą

Kamerki.....po 2 miesiące weryfikują.

ta agencja to dramat, i lubią utrudniać weryfikacje dokumentów, właśnie takim ganianiem na pocztę o byle g...

w Berlinkach Selgrosie poproszono mnie o odesłanie paragonu i oświadczenia emailem.  Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6741396 Napisano: 03.11.2020 10:36:06 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
asper01 napisał(a):

Dostał już ktoś jakąś nagrodę od Smolara z tego konkursu?
https://www.e-kon...co.html#.X6EHf5Cg_uQ

nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6740327 Napisano: 29.10.2020 18:39:43 w Czy informują/ informowali?
judzika86 napisał(a):

Czy Stock za ostatni tydzień informował?

Jeszcze nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6740321 Napisano: 29.10.2020 18:15:31 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
A czy z konkursu ŚWIEŻOŚĆ LETNIEGO PORANKA, który skończył się 10.08 dotarły do Was bony do ITM? Już mi się wszystko pierniczy emotka

I jeszcze konkurs Finish w Makro ekspres Bosch Styline? Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6740252 Napisano: 29.10.2020 14:48:32 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy z konkursu Świętuj razem z nami czeka ktoś jeszcze na zestaw Bref?  Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

faworek

#6739944 Napisano: 28.10.2020 18:20:49 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon na Dentalife Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6738614 Napisano: 23.10.2020 13:42:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy otrzymał ktoś emaila o nagrodzie z dentalife? Widzę się w galerii, ale meila brakemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6738055 Napisano: 21.10.2020 14:53:52 w moje dzisiejsze wygrane :)

faworek

#6738028 Napisano: 21.10.2020 13:32:39 w Smolar
aurorcia napisał(a):

venix napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Na jakiego maila piszecie zwykle do smolara, na ten biuro@smolar.pl?

Ja piszę tam, gdy chcę anulować zgłoszenie.  Wydaje mi się,  że nikt nigdy mi nie odpisał.

Dzięki, a komuś z tego maila odpisali albo ma  jakiś inny?

Mi ostatnio odpisali po jednym dniu jak wysyłałam pytanie na tego emaila emotka Wyświetl w wątku >>
1 aurorcia 0

faworek

#6737843 Napisano: 20.10.2020 19:36:56 w Czy informują/ informowali?
deva napisał(a):

wakacje z Orange 7 ? Chyba cisza?

cisza, mają jeszcze dużo czasu emotka Wyświetl w wątku >>
1 deva 0

faworek

#6736648 Napisano: 15.10.2020 16:23:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy orientuje się może ktoś czy agencja Nova Group woli rymy czy prozę? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6735782 Napisano: 12.10.2020 21:35:41 w Czy informują/ informowali?
magie1982 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

magie1982 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Czy Gliss informował także przez e-mail, czyli zgłoszenia przez stronę? Czy tylko IG?
Chyba nie potrzebnie się łudzę.

Ja slalam przez stronę i cisza. Natomiast wiem, że kilka osób z instagrama wygrało.

A poszły z insta nagrody każdego stopnia? 
No właśnie. Może mejle pójdą jutro  emotka  
Choć czemu mieliby rozdzielać na dwa dni, tym bardziej, że dziś był ostatni termin regulaminowy.

Nie wiem jak telefony. Aparaty na pewno. Znając albedo, to może nagrodzili tylko instagram?

mnie dziś informowali ze zgłoszenia słanego przez stronę :- ) Wyświetl w wątku >>

faworek

#6731199 Napisano: 23.09.2020 16:38:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

Może chciał wypełnić to oświadczenie o braku dokumentów zwrotnych i tam była jakaś rubryka dotycząca dowodu osobistego, bo w protokołach Unique nigdy nie ma czegoś takiego, tym bardziej tutaj, gdzie tylko karma wygrana.

najpierw mówił, że z agencji chcieli nr dowodu, potem tłumaczył, że z DPD. A DPD powiedziało, że nie powinien wymagać od nas takich rzeczy. Od pewnego czasu jest problematyczny. Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6731175 Napisano: 23.09.2020 15:41:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
la-princessa napisał(a):

faworek napisał(a):

visserarthur napisał(a):

dala napisał(a):

visserarthur napisał(a):

dala napisał(a):

Karma Felix dotarła i do mnie - kurier DPD

I do mnie. Jak wam kurier to wydał, jak na przesyłce i w systemie mają, że są dokumenty zwrotne, a takowych nie ma...?

Mój kurier wypisał odręcznie dokument zwrotny, podpisałam go, że odebrałam przesyłkę.

No bo u mnie problem, kurier wydał mi przesyłkę, miałem mu później podrzucić dokument zwrotny, ale okazało się, że go nie ma (dziwne już było dla mnie to, że na zewnątrz nie było dokumentu, przecież Unique nigdy nie wkłada do przesyłki)... No i problem, bo przesyłka już odebrana, więc zwrócić nie można, kurier że jakąś karę finansową dostanie za niedostarczenie dokumentu, w Unique niby zgłosili do Dpd, że taką pomyłkę zrobili, ale w Dpd nikt nic nie wie... Tak to bym olał, ale kurier w porządku i bezproblemowy.

czy u Was wymagali nr dowodu osobistego? Mój kurier powiedział, że nie wyda mi przesyłki bez nr dowodu, bo kontaktował się z agencją i tak mu kazali. Nie odebrałam przesyłki, bo takie wrażliwe dane to miało się podać przy głównej...

Mi wydał karmę bez problemu. Odbierałam o wiele cenniejszą nagrodę z tej agencji i nigdy nie chcieli nr dowodu. 

Czyli to złośliwość kuriera, też mi się wydawało nieprawdopodobne, żeby mu tak nakazali. Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6731171 Napisano: 23.09.2020 15:26:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

dala napisał(a):

visserarthur napisał(a):

dala napisał(a):

Karma Felix dotarła i do mnie - kurier DPD

I do mnie. Jak wam kurier to wydał, jak na przesyłce i w systemie mają, że są dokumenty zwrotne, a takowych nie ma...?

Mój kurier wypisał odręcznie dokument zwrotny, podpisałam go, że odebrałam przesyłkę.

No bo u mnie problem, kurier wydał mi przesyłkę, miałem mu później podrzucić dokument zwrotny, ale okazało się, że go nie ma (dziwne już było dla mnie to, że na zewnątrz nie było dokumentu, przecież Unique nigdy nie wkłada do przesyłki)... No i problem, bo przesyłka już odebrana, więc zwrócić nie można, kurier że jakąś karę finansową dostanie za niedostarczenie dokumentu, w Unique niby zgłosili do Dpd, że taką pomyłkę zrobili, ale w Dpd nikt nic nie wie... Tak to bym olał, ale kurier w porządku i bezproblemowy.

czy u Was wymagali nr dowodu osobistego? Mój kurier powiedział, że nie wyda mi przesyłki bez nr dowodu, bo kontaktował się z agencją i tak mu kazali. Nie odebrałam przesyłki, bo takie wrażliwe dane to miało się podać przy głównej... Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6729570 Napisano: 16.09.2020 16:06:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Dzwonią jeszcze z bref biedronka? A zestawy ktoś wygrał?

tak, ja jakieś 10 minut temu emotka Wyświetl w wątku >>

faworek

#6725682 Napisano: 31.08.2020 10:14:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slomkab napisał(a):

Ktos jeszcze czeka na weryfikacje paragonu z Coca Cola- Odido ?

ja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6725681 Napisano: 31.08.2020 10:13:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magdalena-chili napisał(a):

faworek napisał(a):

Czy dostał ktoś samą suszarkę i kosmetyki  z konkursu Elseve? Czy dopiero porozsyłali główne? 

a już rozsyłają? do mnie nie dotarła ani suszarka, ani kosmetyki, nawet nie mam info od kuriera

widziałam, że ktoś pisał w wątku "Dziś dotarła nagroda z..." o prostownicy i suszarce. To pewnie jeszcze nie wysłali. Wyświetl w wątku >>
0 0