Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika danae

danae

#6552211 Napisano: 30.11.2018 12:47:57 w Lay's
Też się oczywiście chętnie podzielę, ale wyniki na razie mam kiepskie. Póki co poszło pięć zgłoszeń (z czego trzy na tydzień filmowy) i same pudła. Wyświetl w wątku >>
0 0

danae

#6551525 Napisano: 28.11.2018 12:44:33 w Lay's
Też możliwe, ale tutaj do dyspozycji mam tylko IE, a aż taką ryzykantką to nie jestem emotka

Swoją drogą ja wysłałam dwa zgłoszenia, obydwa właściwie nawiązujące wprost do istniejących filmów. Wyświetl w wątku >>
0 0

danae

#6551503 Napisano: 28.11.2018 12:16:20 w Lay's
Mi w ogóle nie działa zakładka z wynikami (nie żebym miała się czym martwić, skoro nie ma maila emotka ). Podejrzewam też, że jest dość dużo zgłoszeń, bo to już końcówka, a większość - jak się spodziewam - celuje w CC Unlimited... Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

danae

#6551070 Napisano: 27.11.2018 10:21:11 w Wkurza mnie...
Zamówiłam książki w ramach Black Friday, odebrałam wczoraj - wszystkie piękne oprócz jedynej, która miała być na prezent i ma naderwaną okładkę emotka . Miało być taniej, a teraz jak doliczę koszt przesyłki to będę chodzącym potwierdzeniem powiedzenia "chytry dwa razy traci" emotka

W Prince Polo i u mnie tak samo, na wafelki chwilowo patrzeć nie mogę. Na chipsy powoli też, a tu nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

danae

#6550642 Napisano: 26.11.2018 08:45:22 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
W bramkach pustki, w kreatywnych susza... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

danae

#6549744 Napisano: 22.11.2018 09:43:42 w Wkurza mnie...
lola.lola napisał(a):

danae napisał(a):

lola.lola napisał(a):

Wkurza mnie mój telefon emotka  wychodziłam z domu z psem na spacer i miałam 92% baterii. nagrałam krótki filmik (dosłownie 20 sekund) i nagle telefon się wyłączył. Długo nie chciał się włączyć a jak już to zrobił to nagle bateria 10% emotka  dodam że jest to iPhone 6 plus (więc już stary). Ktoś miał taki przypadek? może to przez niską temperaturę? emotka

Stary? emotka Ja działam na iphone 5, to jest dopiero starożytna historia  emotka Mam dokładnie ten sam problem, z 4s też tak było. Jak marzł, to nieważne ile miał % baterii, po prostu głupiał. Raz z tym poszłam do serwisu, ale usłyszałam, że prawdopodobnie bateria jest już na wykończeniu i to jest kwestia albo wymiany baterii (co tak łatwe w przypadku Apple nie jest), albo wskazany upgrade telefonu na nowszy model.

Na razie mnie absolutnie nie stać na takie manewry ze zmianą telefonu, więc modlę się, żebyśmy jakoś przetrwali tę zimę.

... a Lays nowego dać nie chce...  emotka  :P

Ujęłaś w słowa to, co chciałam dyskretnie zasugerować emotka . Nie bez powodu składam się teraz chyba w 90% z chipsów emotka Wyświetl w wątku >>
1 lola.lola 0

danae

#6549509 Napisano: 21.11.2018 14:12:13 w Wkurza mnie...
lola.lola napisał(a):

Wkurza mnie mój telefon emotka  wychodziłam z domu z psem na spacer i miałam 92% baterii. nagrałam krótki filmik (dosłownie 20 sekund) i nagle telefon się wyłączył. Długo nie chciał się włączyć a jak już to zrobił to nagle bateria 10% emotka  dodam że jest to iPhone 6 plus (więc już stary). Ktoś miał taki przypadek? może to przez niską temperaturę? emotka

Stary? emotka Ja działam na iphone 5, to jest dopiero starożytna historia  emotka Mam dokładnie ten sam problem, z 4s też tak było. Jak marzł, to nieważne ile miał % baterii, po prostu głupiał. Raz z tym poszłam do serwisu, ale usłyszałam, że prawdopodobnie bateria jest już na wykończeniu i to jest kwestia albo wymiany baterii (co tak łatwe w przypadku Apple nie jest), albo wskazany upgrade telefonu na nowszy model.

Na razie mnie absolutnie nie stać na takie manewry ze zmianą telefonu, więc modlę się, żebyśmy jakoś przetrwali tę zimę. Wyświetl w wątku >>
1 lola.lola 0

danae

#6549370 Napisano: 21.11.2018 09:28:42 w Wkurza mnie...
anialistopad napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Wkurza mnie już ten "black friday"... mamy dopiero poniedziałek, a trąbią o tym z każdej strony. Promocje takie, że pożal się Boże... rzucą minus 10 czy 15 procent albo przecenią coś co im nie schodzi. Chyba inna była idea tego przedsięwzięcia, że to właśnie w piątek, w ten jeden dzień są mega przeceny. A oni zaczynają to już w poniedziałek z jakimiś standardowymi zniżkami i tylko atakują człowieka z każdej strony.

Bo w Polsce nie ma black friday tzn jest tylko z nazwy. Prawdziwe przeceny sa w Anglii.Irlandii czy Ameryce.  W Anglii bylam i widzialam przeceny od minus 70% to jest to. Pamietam ze wtedy kupilismy mase ciuchow i butow doslownie za grosze

I jeszcze próba złapania większej ilości adresów do listy mailingowej, bo gros sklepów internetowych oferuje "specjalne" zniżki tylko dla odbiorców newslettera emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

danae

#6549215 Napisano: 20.11.2018 16:42:17 w Wkurza mnie...
Kurier z PP pobił dzisiaj wszystkie możliwe rekordy. Po wylaniu na mnie wiadra swoich frustracji stwierdził, że "następnym razem to jak się odbiera telefon to się tylko podaje numer piętra" (tak, świetnie - od dziś wszystkie telefony będę odbierać numerem piętra zamiast tradycyjnym halo, bo to przecież zdecydowanie zbyt nudne), a w odpowiedzi na moje pytanie kiedy i gdzie rzekomo wczoraj próbował doręczać tę paczkę, kazał mi zadzwonić do Poczty Polskiej.

 No, już ja mu zadzwonię emotka Wyświetl w wątku >>
1 androm 0

danae

#6549034 Napisano: 20.11.2018 10:37:57 w Wkurza mnie...
edith napisał(a):

Wróciłam z zebrania z rodzicami,nie wierzę w to co słyszałam ,co rodzice mówią,z racji ,że jestem nauczycielem o pewnych rzeczach nie mogę pisać ale źle się dzieje  emotka Do niektórych dotrze za kilka lat co robią swoim dzieciom,że podanie wszystkiego na tacy i ciągle pretensje do innych obrócą się przeciw nim  emotka Jestem załamana postawą niektórych matek  emotka

Sama nauczycielem nie jestem, ale obserwuję ten trend od paru lat. Raz, że rodzice oczekują od szkoły, że nie tylko nauczy, ale jeszcze wychowa; dwa, że teraz szkoła jest miejscem, przez które dziecko ma przejść (na każdym etapie nauki, mówię też o nastolatkach i osobach teoretycznie dorosłych) bezboleśnie, a wszyscy powinni mu ustępować. Potem się takie prawdziwki zderzają z rzeczywistością i dramat emotka


U mnie dalszy ciąg epopei z paczką: wczoraj o 19:16 rzekoma próba doręczenia, ani telefonu, ani całuj mnie w nos. W dodatku paczka rzekomo wydana do doręczenia z WER dla całego miasta, a nie z lokalnej poczty, i tam też wróciła. Coś tego nie widzę. Wyświetl w wątku >>
0 0

danae

#6549030 Napisano: 20.11.2018 10:35:23 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Może coś, cokolwiek... na otarcie łez po paczce, której bezskutecznie szukam po pocztowych WER-ach? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

danae

#6548817 Napisano: 19.11.2018 15:51:56 w Lay's
gyrydymptum napisał(a):

i ja nie umiem w ich gust trafić próbowałam na wesoło, wierszykiem, ambitnie i na 4 próby nic. Jeszcze jeden kod mi został, ale narazie brak pomysłu.

Ja tak samo, ani z własnym zdjęciem, ani z przeróbką ich, w żaden sposób nie trafiam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

danae

#6548807 Napisano: 19.11.2018 15:38:58 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
marta_1234 napisał(a):

PP polecony- płyta Alvaro Solera z eski  emotka

Do mnie właśnie przyszedł soundtrack z Dziadka do Orzechów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

danae

#6548727 Napisano: 19.11.2018 12:20:57 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bilety do Multikina z konkursu M&M's na Filmwebie Wyświetl w wątku >>

danae

#6548647 Napisano: 19.11.2018 09:46:06 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
I ja, i ja, bo taka padlina ostatnimi czasy, że szkoda gadać...

... a co wygrane, to ginie w drodze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

danae

#6548010 Napisano: 16.11.2018 14:13:27 w Wkurza mnie...
nkba napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Mnie tez wlasnie wkur. .kurier z UPS. Siedze w donu a tu sms ze byla proba doreczenia i paczka do odbioru gdzies na jakim wygwizdowiu.o jak mi cisnienie podniósł dziad jeden. Zadzwonilam do siedziby ups i maja wyjasnic dlaczego nie dostarczyl mi tej paczki. Na pewno nie pojade jej odbierac grom wie gdzie niech ruszy 4 litery i mi ja przywiezie . Pewnie nie chcialo mu sie wchodzic na 2 pietro 

Ja mam nowego kuriera dpd emotka Jestem na etapie "wychowaj sobie kuriera bo będziesz miała prze#@$%^&**ane" emotka

Jeśli chodzi o dpd, to miałam rewelacyjnego kuriera pod poprzednim adresem. Normalnie facet do rany przyłóż, pełna kultura, zawsze zadzwonił, megauprzejmy. Z GLS-em nie chciałabym mieć nigdy nic wspólnego.
A PP to materiał na osobną książkę, listonosz w mojej okolicy nawet wypisuje mi awizo na inne imię, chociaż reszta danych się zgadza emotka

Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

danae

#6547963 Napisano: 16.11.2018 12:24:45 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że kurierzy i listonosze ewidentnie mają jakiś problem z dostarczaniem przesyłek pod właściwy adres. Pomijam fakt regularnego znajdywania przesyłek adresowanych do innych osób w mojej skrzynce, dzisiaj próbowałam namierzyć jedną z paczek i zrobiłam z siebie koncertową idiotkę, bo okazuje się, że paczka... wróciła do nadawcy, bo nie została odebrana. Jakim cudem, pytam się, bo ani telefonu, ani kontaktu, ani awizo (a ja tu jestem pod tym adresem praktycznie 24/7), ani pocałuj mnie w nos.
A druga paczka48 nadana 13 listopada siedzi od wczesnych godzin nadrannych 14 listopada w WER i też nie zanosi się na to, by miała zamiar go opuścić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

danae

#6547278 Napisano: 14.11.2018 17:29:36 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wizaż testy - puder AA Wings of Color Wyświetl w wątku >>

danae

#6545579 Napisano: 09.11.2018 11:58:08 w moje dzisiejsze wygrane :)
U mnie też płyta od Eski, ale z soundtrackiem do "Dziadka do orzechów" emotka Wyświetl w wątku >>

danae

#6542938 Napisano: 30.10.2018 11:45:25 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Paczka od Kopernika z ich konkursu Appetyt przyszła co prawda już chwilę temu, ale dopiero teraz miałam okazję ją odebrać. Trochę jestem zaskoczona, bo w regulaminie wartość nagrody to 100 zł, a w środku (choć pudełko ładne, trzeba przyznać... na magnetyczny przód, bardzo eleganckie - ale z logo)... sześć pudełek z ciastkami. Jedno kosztuje średnio 7 zł, więc nie wiem skąd taka kosmiczna wartość - chyba spodziewałam się paczki w stylu Kinder emotka Wyświetl w wątku >>