Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika luki28

luki28

#6586294 Napisano: 02.04.2019 15:14:55 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
katrin1 napisał(a):

Porażka w L'Oreal i Kaufie-małe miasto, regularne podejścia do niemal każdego budżetu a od prawie 3 lat notorycznie wielkie ZERO u TQG, porażka emotka  Czasem się zastanawiam czy w moim sklepie w ogóle przyznają te bony? emotka

Napisz jaki sklep, to zaraz to zweryfikujemy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

luki28

#6575230 Napisano: 26.02.2019 17:09:56 w Wkurza mnie...
nikusia88 napisał(a):

FBilona napisał(a):

Nie życzę sobie żadnych ataków na mnie! Nie podoba się co piszę ,to proszę to ignorować. Taka była sytuacja, a ja ją tylko powtórzyłam. Nigdzie nie piszę ,że to pochwalam. Skomentowałam tylko wydarzenie, które miało miejsce. I nie pisz "dla Ciebie", tylko dla Pani bo mogłabyś być moją córka/synem 

emotka
Przecież sama się zwracasz do kogoś per TY pisząc "nie pisz", poza tym na forum wykorzystujesz login/nick i równie dobrze możesz być starszym panem lub dziewczynką z 2 klasy podstawówki, dlaczego ktoś miałby pisać do ciebie per Pani na publicznym forum ?

Dokładnie, chyba jaśnie PANIĄ odrobinę poniosło... To jest forum, które rządzi się swoimi prawami, tutaj do siebie zwracamy się per Ty, bez względu na wiek i to jest spoko. Bo niby skąd mamy wiedzieć ile kto ma lat? Może będzie trzeba robić wnikliwą analizę przed odpowiedzią na czyiś post, jak się do kogo zwracać, bo być może ten ktoś jest starszy? To są jakieś jaja... Wyświetl w wątku >>

luki28

#6563183 Napisano: 12.01.2019 21:09:14 w Kupię...
Kupię robot planetarny Kitchen Aid Wyświetl w wątku >>
0 0