Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika luki28

luki28

#6671581 Napisano: 08.01.2020 16:35:37 w Wkurza mnie...
dwaburekoty napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie,a raczej bardzo smuci,że jutro jest pogrzeb mojej znajomej, z którą chodziłam do liceum.Osierociła 4-letnią córeczkę.Chorowała na białaczkę, znalazł się nawet dawca,lecz się wycofał emotka emotka  Naprawdę, nie rozumiem w takim razie po co rejestrował się jako dawca? Że niby taki jest wspaniałomyślny, dla poklasku przed rodziną i znajomymi emotka  Ja jestem zarejestrowana w bazie DKMS i jeśli mnie wezwą, ani myślę rezygnować z pomocy drugiemu człowiekowi.Dla mnie to niepojęte,ech.


Fajnie, że chcesz tak pomagać innym, ale ostrożnie ze słowami. Może kiedyś do Ciebie zadzwonią, a Ty będziesz na zakręcie życiowym (czego Ci nie życzę) i co wtedy? Patrzysz na sytuację tylko z jednej strony - Twojej znajomej, która niestety zmarła. A wiesz w jakiej sytuacji był dawca? Ktoś z forumowiczów miał kiedyś PSkę, że żeby oceniać zachowanie innych, trzeba włożyć jego buty i przejść tę samą drogę... Trochę empatii bez zbędnego oceniania...

Dokładnie. Zachęcają do rejestracji, rozdają ulotki, że to takie trendy i cool być dawcą. Niestety rzadko kiedy pisze się o powikłaniach po oddaniu szpiku. Moja kuzynka była zarejestrowana w DKMS, po paru latach dostała telefon. W jej przypadku wykorzystano metodę poboru szpiku z talerza kości biodrowej. Wwiercano jej się w biodro wiele razy, potrzebowali sporo szpiku dla osoby dorosłej i dość ciężkiej. Pomimo, że minęło już parę lat, do dziś walczy z bólem tego biodra nawet przy chodzeniu, o uprawnianiu sportu nie ma mowy choć kiedyś uwielbiała. Ten uszczerbek na zdrowiu zostanie jej już prawdopodobnie do końca życia. Dlatego ja bym nie piętnował osób, które po ujrzeniu listy działań niepożądanych ze zgonem włącznie (ryzyko minimalne ale jednak) - odmawiają. Inna sprawa, że decyzje o zostaniu dawcą powinny być podejmowane roztropnie, a nie na hurra, bo fajnie byłoby się pochwalić znajomym przy piwku  Wyświetl w wątku >>

luki28

#6670834 Napisano: 05.01.2020 20:30:35 w Kupię...
Bony do Leroy Merlin lub innych budowlanych Wyświetl w wątku >>
0 0

luki28

#6666384 Napisano: 14.12.2019 16:27:57 w SZUKAM....
Szukam czy Albedo dołącza jakieś dokumenty (gwarancje/protokoły) do nagród? Wyświetl w wątku >>
0 0

luki28

#6665478 Napisano: 11.12.2019 10:47:39 w Smolar
Cytrusek77 napisał(a):

kwadracik napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Udało wam się uzupełnić i przesłac formularz laureata Tchibo w Intermarche? U mnie się nie da emotka

U mnie też się nie da...



Wczoraj bez problemu poszło

Może zależy od rodzaju nagrody? U mnie nie przechodzi z zestawem kaw Wyświetl w wątku >>
0 0

luki28

#6659800 Napisano: 22.11.2019 16:55:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mczarna napisał(a):

Co to za dziwny numer paragonu u laureata w Tigerze?

To zapewne kod spod zawleczki Tigera Wyświetl w wątku >>

luki28

#6659775 Napisano: 22.11.2019 15:56:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
annnoniii napisał(a):

Kochani da ktoś wskazóweki do Tic Tac gralam cała loterie dla syna i nic nie udało się emotka emotka ( może jakaś rada!? Będę wdzięczna za pomoc waszą. 

To jest LOTERIA. Tu żadne wskazówki nie pomogą, trzeba mieć szczęście i tyle. Wyświetl w wątku >>

luki28

#6657851 Napisano: 16.11.2019 21:42:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBangelika3 napisał(a):

Jak wy to robię tyle wygranych u was, aż zazdroszczę i zarazem miło patrzeć emotka  na Wasze wygrane. Może dacie małe rady jakieś!? Dziś zagrałam w Milka z Biedry. Może się uda, ale znając życie niestety nie:(.

Rada na początek - postarać się nie kaleczyć języka polskiegoemotka  To już połowa sukcesu. Wyświetl w wątku >>

luki28

#6655944 Napisano: 10.11.2019 23:59:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

luki28 napisał(a):

Czyli sugerujesz, że było to zrobione z premedytacją? Tak samo u Smolara (jak dla mnie najlepiej ogarnięta agencja) z loterią Surf, gdzie też ustawili datę rozpoczęcia na 11.11? W każdej agencji pracują ludzie i nikt nie jest nieomylny. Śmieszą mnie te "teorie spiskowe", gdzie ludzie uważają, że organizator specjalnie ustawił datę konkursu na 11.11, żeby nagrody automatycznie przeszły na konto agencji...


Nie sugeruję, że to oznaka premedytacji, natomiast dla mnie jest to nieprofesjonalne, gdy się wymyśla od zera regulamin z nagrodami dziennymi, a pierwszy dzień zgłoszeń = dzień zamkniętych sklepów. Chyba to nie jest jakaś niespodzianka, że 11.11. przypada w Polsce święto narodowe? emotka

Nie w tym rzecz. Nikt nie uważa, że jest to profesjonalne. Bo nie jest. Osobiście mnie to specjalnie nie dziwi, wszak głupota ludzka nie zna granic, a w agencjach nie pracują wyłącznie alfy i omegi. Po prostu nudzą mnie już kolejne teksty typu: "cwaniaki nieźle to sobie to wymyślili, nagrody pewnie przepadną na rzecz organizatora za ten 11.11". Przecież ewidentnie widać że się j..bli w datach i będą musieli to odkręcić. Trzeba po prostu zaczekać, zamiast siać zamieszanie i szerzyć teorie spiskowe Wyświetl w wątku >>

luki28

#6655940 Napisano: 10.11.2019 23:30:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

luki28 napisał(a):

Już dajcie sobie siana... pomylili się, bywa. Nawet najlepszym się zdarza, a Karlsbad nie jest agencją którą bym podejrzewał o jakieś niecne praktyki. We wtorek zapewne zaleje ich fala maili i telefonów od konkursowiczów, a nagrody zostaną wydane wszystkie (np. przedłużą konkurs, albo zwiększą dzienną pulę). Innej opcji sobie nie wyobrażam. 


Jak można się pomylić w przypadku daty 11.11.? To pewnie ten planował, co prace "czyta". I tyle w temacie najlepszości emotka

Czyli sugerujesz, że było to zrobione z premedytacją? Tak samo u Smolara (jak dla mnie najlepiej ogarnięta agencja) z loterią Surf, gdzie też ustawili datę rozpoczęcia na 11.11? W każdej agencji pracują ludzie i nikt nie jest nieomylny. Śmieszą mnie te "teorie spiskowe", gdzie ludzie uważają, że organizator specjalnie ustawił datę konkursu na 11.11, żeby nagrody automatycznie przeszły na konto agencji... Wyświetl w wątku >>
0 0

luki28

#6655855 Napisano: 10.11.2019 15:31:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magisterek napisał(a):

encepence napisał(a):

asantesana napisał(a):

Dla tych gdybających i tym, którym "się wydaje" - zadzwoniłam na infolinię Biedronki i te przydworcowe, które są czynne w niedzielę niehandlową są zamknięte 11.11, zatem nikt nie wygra. I dobrze.


Ciekawe kogo będą wybierać 12.11 i czy wyniki gdzieś oglosza


10 nagród x 2000 średnio + bilety to zawsze ponad 20 000 w kieszeni Agencji emotka
Niewydane nagrody pozostają do dyspozycji organizatora.

Niebawem konkursy będą tylko w konkretnych dniach: 11.11, 1.01, 25 i 26.12 emotka kto zabroni emotka

Nie będzie zgłoszeń, nie będzie laureatów emotka i hajs się będzie zgadzał emotka

Już dajcie sobie siana... pomylili się, bywa. Nawet najlepszym się zdarza, a Karlsbad nie jest agencją którą bym podejrzewał o jakieś niecne praktyki. We wtorek zapewne zaleje ich fala maili i telefonów od konkursowiczów, a nagrody zostaną wydane wszystkie (np. przedłużą konkurs, albo zwiększą dzienną pulę). Innej opcji sobie nie wyobrażam.  Wyświetl w wątku >>

luki28

#6649490 Napisano: 17.10.2019 19:38:53 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

luki28 napisał(a):

Jak zwykle tylko ja i ja... i moje dzieci. Pomyśl też o innych. Starszy człowiek pewnie tyrał całe życie, odchował dzieci, nikt mu złotówki nie dołożył, a teraz za głodową emeryturę musi przeżyć, kupić leki, a za bochenek chleba wkrótce zabulić z 10zł. A tu jeszcze państwo urządza sobie rozdawnictwo na wielką skalę, żeby kupić głosy wyborców. (...)


To mógł dzieci nie mieć, majstrowanie dzieci nie było i nie jest obowiązkiem żadnego z obywateli RP.
Wysokość emerytury wynika z zarobków - jaką pracę wybrał, taką ma emeryturę.
Gdzie tu "niesprawiedliwość społeczna"?

To był tylko przykład... Niesprawiedliwość społeczna jest w uprzywilejowaniu jednej grupy (posiadający dzieci) i rozdawnictwie, podczas gdy państwa na to nie stać. Lepiej zadbać o miejsca pracy, wpompować te pieniądze w rozwój gospodarki, żeby ludzie godnie zarabiali, było ich stać na życie, a nasze dzieci nie musiały się martwić o przyszłość 

A co do emerytury - płacimy horrendalne składki przez całe życie, żeby potem dostać ochłap zwany emeryturą. Sam ZUS (swoją drogą ten niewydolny system to temat na inną rozprawkę) przyznaje, że za kilkadziesiąt lat stopa zastąpienia ma wynosić poniżej 30%... I nie, nie chodzi tu tylko o to, że społeczeństwo się starzeje. Przy ciągłym wzroście cen, będzie ciężko za takie pieniądze przeżyć. A państwo skupia się na socjalu, uczy roszczeniowej postawy i rozdaje pieniądze, zamiast próbować ruszyć gospodarkę do przodu w inny sposób Wyświetl w wątku >>

luki28

#6649477 Napisano: 17.10.2019 18:53:25 w Wkurza mnie...
mama-l-k-m napisał(a):

Irytuje mnie jak ludzi boli że człowiek dostaje na dzieci 1500zł  emotka
Wczoraj rozmawiałam z osobą z którą pracowałam i oczywiście stwierdzenie że mi się wracać do pracy raczej nie spieszy skoro mam od rządu pieniądze.
A dziś starszy Pan prawie mi auto porysował bo miał problem z wyjazdem, grzecznie mu mówię że niech się ustawi jak stał - ja pierwsza wyjadę to mi odpyskował że biedni emeryci mają stare auta a rodzinki 500+ wypasione z kamerami.
Tylko utrzymanie 3 dzieci kosztuje więcej niż te 1500zł więc samochodu sobie z tego nie kupię, ani nie traktuję tego jako pensji. Chętnie bym wróciła do pracy ale od 15 września bym była na l4 bo jak nie operacja jedna, druga to katary, kaszle i dzieci w domu - ciekawe czy mój wyrozumiały pracodawca by długo to tolerował a inni pracownicy brali moje obowiązki z uśmiechem na siebie..

napisałam się - ulżyło mi chociaż bo w tym miesiącu nom stop słyszę o 500+ i jak to mam super. Ok są dodatkowe pieniądze ale mam świadomość że kiedyś mogę ich nie mieć i nie jest to podstawą naszego utrzymania..

Jak zwykle tylko ja i ja... i moje dzieci. Pomyśl też o innych. Starszy człowiek pewnie tyrał całe życie, odchował dzieci, nikt mu złotówki nie dołożył, a teraz za głodową emeryturę musi przeżyć, kupić leki, a za bochenek chleba wkrótce zabulić z 10zł. A tu jeszcze państwo urządza sobie rozdawnictwo na wielką skalę, żeby kupić głosy wyborców. Dokoła wszystko drożeje, kraj coraz bardziej się zadłuża, przemysł kuleje, inflacja zżera oszczędności, a wizja emerytury za 30 lat o jakiś ponury żart. Ja się wcale tym ludziom nie dziwię, że są sfrustrowani i im się trochę "ulewa". Fakt, że nie jest w porządku wyładowywać swoją frustrację na przypadkowych ludziach (bo to w sumie nie ich wina, tylko polityki rządu), ale zamiast się irytować wystarczy postarać się zrozumieć drugiego człowieka. To tak jak ze schorowanymi ludźmi - bywa że są złośliwi i zgorzkniali, ale często jest to wynikiem trapiącej ich choroby. Im prędzej trzeba współczuć i puścić to ich gderanie mimo uszu, niż się na nich wkurzać. I nie, nie każdy jest zawistny o te 500zł. Po prostu niektórzy dają upust swoim emocjom na jawną niesprawiedliwość społeczną w tym kraju Wyświetl w wątku >>

luki28

#6649227 Napisano: 16.10.2019 22:59:56 w Wkurza mnie...
Wkurzyło mnie, że odebrałem paczkę z inpostu 30 minut po otrzymaniu od nich SMS-a, zarejestrowałem się na stronie loterii, po czym okazuje się, że gram o nagrodę niższego rzędu, gdyż paczka "siedziała" w paczkomacie już od ładnych paru godzin... Wyświetl w wątku >>
0 1 awi

luki28

#6644291 Napisano: 30.09.2019 17:21:32 w WC - rozmowy o wszystkim
mdepfs napisał(a):

Hej, hej
czy tylko mi się nie chce grać w konkursy emotka  nazwać to jesienną depresją czy lenistwem emotka  ?
A przerwę i tak sobie zrobiłam 1,5 miesięczną i w niczym to nie pomogło  emotka

Nie, to zupełnie normalna reakcja obronna organizmu na aktualną biedę konkursową. Konkursy ostatnimi czasy są tak badziewne, że aż grać się odechciewa i traci się motywację... Wyświetl w wątku >>

luki28

#6642455 Napisano: 23.09.2019 23:13:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
chaber20 napisał(a):

Do konkursu Farmio, na paragonie mam pozycję "Jaja Klatkowe 10L". Jak myślicie pojechać do sklepu po adnotacje że to Farmio?

Ja bym nigdzie nie jechał. Niedługo agencje tak się przyzwyczają, że nic tylko będziemy biegać po pieczątki. Parę lat temu nie było o tym mowy, nawet jak konkurs był ogólnopolski... Teraz co chwilę cyrki z lataniem po pieczątki, co moim zdaniem jest po części efektem "nadgorliwości" niektórych konkursowiczów i wysyłania podbitych paragonów. Jak agencja ma jakieś wątpliwości do opisu, niech sama się dowiaduje u źródła Wyświetl w wątku >>

luki28

#6640826 Napisano: 17.09.2019 21:05:25 w Wkurza mnie...
pikawka napisał(a):

bubba napisał(a):

pikawka napisał(a):

Bo chciałam.byc mila i odpowiedzieć na wątpliwość kogos..

Zawsze wówczas możesz dopisać słynne "w temacie"  kubeczek, długopisik, krówka, głodek   emotka
Osobiście nie stosowałam tego chwytu ale widzę, że za każdym razem w MDW się to sprawdza.

No właśnie i czy to jest normalne?  Ja po ludzku komus odpisałam i lada chwila dostanę kopa w du... z forum bo mam 4 punkty z ostatniego roku..a dzień w dzień notorycznie ludki wlasnie piszą na odczepne o danio czy innym gow...e i odpisuja gdzie nie trzeba I jest wszystko ok? To nie jest w porządku...

Zamiast tracić czas na użalanie się nad sobą poszukaj konkursów do dodania. Gdyby każdy pisał nie na temat w różnych wątkach to forum zamieniłoby się w jeden wielki śmietnik. Brawo dla adminów za pilnowanie porządku Wyświetl w wątku >>

luki28

#6620795 Napisano: 16.07.2019 15:09:55 w Dyskusje o wynikach konkursu
kermit napisał(a):

luki28 napisał(a):

kermit napisał(a):

edzia21 napisał(a):

ewelcia753 napisał(a):

faworek napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

magie1982 napisał(a):

zwyciezczyni napisał(a):

Czy ktoś jeszcze ma ochotę puścić pawia na wyniki DC?  emotka   Nie chcę urazić żadnego zwycięzcy, wręcz przeciwnie - gratki z całego serca! Nie brałam udziału w konkursie, żeby nie było. Ale większość tych tekstów jest tak trywialna i niezapamiętywalna, że jestem w dość głębokim szoku po tych wyborach. Mam wrażenie, że większość jest pisana na kolanie, od niechcenia. I tu pytanie: czy to dzisiaj jest tekstowa norma, czy może chcieli nagrodzić mugoli? Czy w jury są studenci? Rzadko wyniki tekstowych są publikowane, stąd moja rozdziawiona twarz. Ktoś jeszcze tak czuje? Czy ze mną jest coś nie tak? Jestem ciekawa  emotka emotka emotka

/jeszcze raz: wszystkim zwycięzcom mega gratuluje, ostatecznie liczy się tylko wynik emotka  z satysfakcji nie da się zadzwonić, zrobić zdjęcia, ani podjechać po konkursowe zakupy emotka  

Brałam udział, nie wygrałam. Większość tekstów moim zdaniem bardzo fajna. Kilka kiepskich. Jedyne co mi się rzuciło w oczy to nagrodzony tekst z błędem ortograficznym. Poza tym super, choć ja wybrałabym inne pierwsze miejsce, ale to ja.  

Nagroda główna mi się bardzo podoba. A potem różnie emotka Niektóre fajne, a niektóre nie. Uważam, że miałam lepsze teksty od cześci, a wpasowuj ace się w to, co wybierali emotka ale kto tak nie ma? emotka

Wygrałam telefon, ale według mnie najgorszym tekstem na kilka wysłanych. Niestety się z tym zgodzę.

Nie wygrałam, chociaż moje teksty były całkiem podobne do niektórych wygranych. No cóż widocznie nieodpowiednia odmiana jakiegoś słowa i nie wpasowałam się w gusta jury, wpływu na to nie mam, więc jedynie co to mogę się doczepić, że faktycznie niektóre wygrane teksty nijak mają się do konkursowego pytania.

Natomiast ja odnoszę wrazenie, ze szanownemu jury excel splatal figla...i kolejnosc laureatow miala byc zupelnie odwrotna. Chyba, ze instaxy byly nagroda wyzej pozycjonowana od telefonow emotka  zdecydowanie lepsza pula odpowiedzi. Ten konkurs jest dowodem na to, ze kazdy moze wygrac samochod emotka  wystarczy tylko troche szczescia. Dlatego tez jestem za NIE PUBLIKOWANIEM odpowiedzi...zawsze lepiej zyc z mysla, ze przegralo sie z czyms super-hiper kosmicznym... emotka niz zbierac szczeke z podlogi z "wrazenia", tego innego.


Miałam napisać dokładnie to samo. Nie wiem czy zwycięzca jest z forum i stąd ta "polityczna poprawność" ale... jak dla mnie to hasło w żaden sposób nie powala, nie zachwyca, nie zaskakuje i zwyczajnie nie zasługuje na główną. Spodziewałam się jakiegoś wow...Najfajniejsze odpowiedzi to te które zostały nagrodzone instaxami. Telefony hmm... Niektóre średnie inne wręcz słabe do kwadratu.
Wyniki zachwycają mnie natomiast właśnie z tego powodu, że wystarczy trochę szczęścia i można wygrać auto.

W takim razie wskaż hasło, które wg. Ciebie na tą główną zasługuje. Chętnie ocenimy  emotka


Jeśli myślisz, że napiszę że moje było lepsze to jesteś w błędzie. Było dużo gorsze, wygrałam telefon. Wysłałam kilka zgłoszeń, nagrodzone najgorsze z nich wszystkich, na torturach bym się nie przyznała które moje...

Nie przeszło mi to nawet przez myśl. Po prostu tekst, że to hasło "zwyczajnie nie zasługuje na główną", w obliczu całej reszty poprawnych, aczkolwiek dość pospolitych haseł wydaje mi się lekkim nadużyciem. Bo niby które z nich zasługuje i świeci niczym diament pośród tandety? Dla mnie żadne. Być może nie było z czego wybierać, a być może komisja miała taki gust. Dla mnie wyniki są spoko, bo bez plagiatów, rażących gniotów i oklepanych formatów. Ale oczywiście każdy ma prawo do własnego zdania Wyświetl w wątku >>

luki28

#6620776 Napisano: 16.07.2019 13:59:29 w Dyskusje o wynikach konkursu
kermit napisał(a):

edzia21 napisał(a):

ewelcia753 napisał(a):

faworek napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

magie1982 napisał(a):

zwyciezczyni napisał(a):

Czy ktoś jeszcze ma ochotę puścić pawia na wyniki DC?  emotka   Nie chcę urazić żadnego zwycięzcy, wręcz przeciwnie - gratki z całego serca! Nie brałam udziału w konkursie, żeby nie było. Ale większość tych tekstów jest tak trywialna i niezapamiętywalna, że jestem w dość głębokim szoku po tych wyborach. Mam wrażenie, że większość jest pisana na kolanie, od niechcenia. I tu pytanie: czy to dzisiaj jest tekstowa norma, czy może chcieli nagrodzić mugoli? Czy w jury są studenci? Rzadko wyniki tekstowych są publikowane, stąd moja rozdziawiona twarz. Ktoś jeszcze tak czuje? Czy ze mną jest coś nie tak? Jestem ciekawa  emotka emotka emotka

/jeszcze raz: wszystkim zwycięzcom mega gratuluje, ostatecznie liczy się tylko wynik emotka  z satysfakcji nie da się zadzwonić, zrobić zdjęcia, ani podjechać po konkursowe zakupy emotka  

Brałam udział, nie wygrałam. Większość tekstów moim zdaniem bardzo fajna. Kilka kiepskich. Jedyne co mi się rzuciło w oczy to nagrodzony tekst z błędem ortograficznym. Poza tym super, choć ja wybrałabym inne pierwsze miejsce, ale to ja.  

Nagroda główna mi się bardzo podoba. A potem różnie emotka Niektóre fajne, a niektóre nie. Uważam, że miałam lepsze teksty od cześci, a wpasowuj ace się w to, co wybierali emotka ale kto tak nie ma? emotka

Wygrałam telefon, ale według mnie najgorszym tekstem na kilka wysłanych. Niestety się z tym zgodzę.

Nie wygrałam, chociaż moje teksty były całkiem podobne do niektórych wygranych. No cóż widocznie nieodpowiednia odmiana jakiegoś słowa i nie wpasowałam się w gusta jury, wpływu na to nie mam, więc jedynie co to mogę się doczepić, że faktycznie niektóre wygrane teksty nijak mają się do konkursowego pytania.

Natomiast ja odnoszę wrazenie, ze szanownemu jury excel splatal figla...i kolejnosc laureatow miala byc zupelnie odwrotna. Chyba, ze instaxy byly nagroda wyzej pozycjonowana od telefonow emotka  zdecydowanie lepsza pula odpowiedzi. Ten konkurs jest dowodem na to, ze kazdy moze wygrac samochod emotka  wystarczy tylko troche szczescia. Dlatego tez jestem za NIE PUBLIKOWANIEM odpowiedzi...zawsze lepiej zyc z mysla, ze przegralo sie z czyms super-hiper kosmicznym... emotka niz zbierac szczeke z podlogi z "wrazenia", tego innego.


Miałam napisać dokładnie to samo. Nie wiem czy zwycięzca jest z forum i stąd ta "polityczna poprawność" ale... jak dla mnie to hasło w żaden sposób nie powala, nie zachwyca, nie zaskakuje i zwyczajnie nie zasługuje na główną. Spodziewałam się jakiegoś wow...Najfajniejsze odpowiedzi to te które zostały nagrodzone instaxami. Telefony hmm... Niektóre średnie inne wręcz słabe do kwadratu.
Wyniki zachwycają mnie natomiast właśnie z tego powodu, że wystarczy trochę szczęścia i można wygrać auto.

W takim razie wskaż hasło, które wg. Ciebie na tą główną zasługuje. Chętnie ocenimy  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

luki28

#6610806 Napisano: 17.06.2019 16:16:19 w Informują
Dużo razy będziecie jeszcze potwierdzać potwierdzenia i spamować wątek?emotka  Tak, teraz sam to robię, ale czasami już ręce opadają... Wyświetl w wątku >>

luki28

#6598046 Napisano: 10.05.2019 14:58:40 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
nelunia napisał(a):

Jestem zawiedziona Polo Tymbark emotka

Przecież dopiero zaczęli informować... Wyświetl w wątku >>
0 0