Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika luki28

luki28

#6689537 Napisano: 12.03.2020 16:50:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
estrelitta napisał(a):

edzia21 napisał(a):

mama-l-k-m napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Jak cenowo wychodzi zakup persila z biedry?

Persil Dyski 2x 23,99 zł emotka

czy działa Wam formularz bo ja od 4h nie umiem wysłać zgłoszenia z 2 przeglądarek 

W gazetce jest cena 27.99 za te "dyski", u Ciebie jest taniej? Chyba, że są mniejsze opakowania? emotka

Plyny po 22,99 

U mnie żele po 19.99zł Wyświetl w wątku >>
0 0

luki28

#6689319 Napisano: 11.03.2020 22:03:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylwek2015 napisał(a):

masza napisał(a):

calineczka354 napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

W góralkach wygrało foto, na którym wafelki są wklejone emotka
a drugie: "Zrób zdjęcie, jak aktywnie spędzasz czas z Góralkami", zwyciezca: leżę na kanapie...

Żeby to w jednym - baton jest wklejony na kilku zdjęciach. Nie mnie oceniać czy zdjęcia są dobre, bo wiadomo że ktoś w komisji może mieć inne poczucie estetyki, ale już to czy się dokleiło batona czy nie mogliby brać pod uwagę...

W dodatku zdjęcia są poprzerabiane z innych konkow 

dokładnie, nie trzeba być grafikiem bo to dostrzec, światło i cień w dwóch batonikach różni się, tak samo wystarczy też spojrzeć na te dwie poduszki po prawej stronie, ułożone są dokładnie w taki sam sposób jak na zdjęciu z konkursu organizowanym na stronie komfort.pl;D a konkurs ten odbył się ponad 38 tygodni temu emotka

Żenada. Ale oczywiście nikt złego słowa nie napisze bo to osoba z forum, która na dodatek wspaniałomyślnie pochwaliła się swoim autoplagiatem z wklejką z painta. Gdyby to był ktoś z poza forum, już by była goowno burza  Wyświetl w wątku >>

luki28

#6689300 Napisano: 11.03.2020 20:26:31 w Kupię...
Zmywarkę do zabudowy 45cm Wyświetl w wątku >>
0 0

luki28

#6687781 Napisano: 04.03.2020 15:01:49 w Kupię...
Zmywarkę do zabudowy 45cm Wyświetl w wątku >>
0 0

luki28

#6687773 Napisano: 04.03.2020 14:57:35 w Wkurza mnie...
androm napisał(a):

kermit napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Wkurza mnie panika z powodu koronawirusa, chciałabym, żeby to się już skończyło. Już w poniedziałek nie mogłam kupić nigdzie zwykłego ryżu, a dzisiaj od rana wielkie szaleństwo, bo pierwszy potwierdzony przypadek koronawirusa jest z moich okolic. Pani w aptece powiedziała, że ludzie dziś rano zaraz po otwarciu wykupili kilkadziesiąt żeli antybakteryjnych. W aptekach pustki, to samo w sklepach spożywczych. Wszystko znika z półek, ludzie robią ogromne zakupy. Nikt o niczym innym nie mówi. Nawet ekspedientka w sklepie mnie o to zagadała i powiedziała, że sama zrobiła zapasy, a ludzie jak nigdy wydają nawet po tysiąc złotych na jednorazowe zakupy. Już sama nie wiem co robić  emotka  Mam nadzieję, że wszystko szybko wróci do normy, ale może jednak warto zrobić małe zapasy żywności. 

Nie dajmy się zwariować.... jak inni wariują niech wariują... ja osobicie żyję normalnym życiem i tempem. Zaraz będzie masowe l4 i urlopy brane, bo ludzie nie będą chcieć wychodzić z domu, bo grypa panuje. To się chyba bardziej na mózg rzuca emotka  


i jeszcze mała ciekawostka 


Swoją drogą też żel z Lidla nawet nie jest dezynfekujący czy antybakteryjny tylko odświeżający. Więc zawartość alkoholu pewnie nikła.

ja mam wódkę Stock w domu, z konkursu jakiegoś, jak coś będe tym lać po rękach:)

Och taak marnotrawić? Nie lepiej "odkazić" się od środka z dodatkowym pozytywnym "efektem ubocznym"? emotka Wyświetl w wątku >>

luki28

#6687757 Napisano: 04.03.2020 14:31:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pink086 napisał(a):

asper01 napisał(a):

Czy w Nivea Lidl wygrał ktoś tekstem powyżej 160 znaków?

Ja pisałam wszystkie długie i nic️

U mnie tak samo Wyświetl w wątku >>
0 0

luki28

#6686507 Napisano: 28.02.2020 14:09:15 w Auchan
delfinka101 napisał(a):

luki28 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Jezu jak dobrze że nie wygrałam tej nieszczęsnej pralki..uff

Uwielbiam takie gadanie... emotka   widzisz, ja np. wolę się trochę powkurzać, stracić pół dnia, ale jednak mieć pralko-suszarkę wartą ponad 2 koła, no ale co kto lubi

Gdyby przyszło mi odebrać pralkę w wyznaczonym dniu o wyznaczonej godzinie 500 km od mojego miasta to wybacz ale bym nie odebrała i denerwowała się, ze mi taka nagroda przepada.W moim wypadku lepiej już mi nie wygrać..Przecież to chore jak zamieszali.Ludziom z Warszawy dali w w Łodzi a ludziom z Łodzi w Warszawie.Nie można było tego jakoś ogarnąć lepiej?

Jak już tak gdybamy, to równie dobrze mogłaś trafić na odbiór w Auchan najbliższym domu. Nikt ich nie broni i to oczywiste, że zawalili na całej linii. Mogli np. skrócić dość długi czas na odesłanie paragonu, a dać nam wcześniej info gdzie będzie odbiór. Ale tu akurat nie o to mi chodziło Wyświetl w wątku >>
0 0

luki28

#6686423 Napisano: 28.02.2020 10:58:06 w Auchan
assal napisał(a):

Luki28: Dopiero co pisałeś, ze chciałeś, by ktoś z rodziny odebrał emotka  I trochę narzekania tam było, że się nie da  emotka

Na szczęście dziś udało się sprawę załatwićemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

luki28

#6686415 Napisano: 28.02.2020 10:42:10 w Auchan
assal napisał(a):

Luki28: Pralka za 2 tysiące, ale jak ktoś straci cały dzień/weźmie wolne w robocie, zapłaci za auto/benzynę i jeszcze komuś za przywóz (nie każdy ma w rodzinie osobę, która da radę podjechać w tych dniach), to może już być minus 500-700 na starcie do tyłu emotka
Jak ktoś pralkę ma a nowej nie potrzebuje, tę wystawi. Za 1500? Pytanie, czy będzie gwarancja.
Jeszcze gdzieś ja trzeba trzymać...
To nagroda dla wielu z kategorii mocno kłopotliwych. I na spokojnie czasem człowiek dochodzi do wniosku, ze nawet, jak wygrał, to ta radość jakaś taka niewielka. Ja tak miałam z wieloma nagrodami już  emotka

Jak człowiek gra o pralkę i czytał regulamin, to chyba zdaje sobie sprawę, że będzie trzeba ją czymś przywieść i gdzieś postawić. Ciekaw jestem czy osoby cieszące się, że nie wygrały tej jakże "kłopotliwej" nagrody, dobrowolnie by z niej zrezygnowały, bo jednak za dużo nerwów i zachodu... Myślę że jednak by sprzedali na forum wygrany numer, lub nagle znalazłby się czas i transport. Mnie paliwo wyjdzie 50zł, auto mam swoje Wyświetl w wątku >>

luki28

#6686382 Napisano: 28.02.2020 10:05:26 w Auchan
delfinka101 napisał(a):

Jezu jak dobrze że nie wygrałam tej nieszczęsnej pralki..uff

Uwielbiam takie gadanie...emotka   widzisz, ja np. wolę się trochę powkurzać, stracić pół dnia, ale jednak mieć pralko-suszarkę wartą ponad 2 koła, no ale co kto lubi Wyświetl w wątku >>

luki28

#6686304 Napisano: 27.02.2020 20:02:44 w Auchan
Do mnie niedawno dzwonili, a akurat jutro rano wyjeżdżam, więc chciałem żeby odebrała osoba z rodziny o tym samym nazwisku. Mówię im że mogę zostawić swój dowód osobisty, paragon i napisać upoważnienie. Mieli skonsultować z prawnikiem. Ostatecznie Pan prawnik się nie zgodził, bo w regulaminie widnieje słowo "osobiście". Jeśli już dają nam tak żenująco krótki termin odbioru, to mogliby pójść nam na rękę i postarać się jakoś pomóc, ale nie Wyświetl w wątku >>
0 0

luki28

#6684002 Napisano: 18.02.2020 14:11:22 w SZUKAM....
Szukam czy instaxy z Milki które dziś rozwożą mają dołączoną gwarancję? Wyświetl w wątku >>
0 0

luki28

#6676796 Napisano: 24.01.2020 11:23:33 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

ziolko napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Łączę się w bólu. Budzik ustawiony na 5.40, a ja już od 4.00 nie śpię . W dodatku obowiązków mnóstwo, a czas pędzi jak szalony. Brak czasu na życie . Mam wrażenie, że żyję tylko po to, żeby pracować i studiować.

Chyba Cię zmartwię, jak Ci powiem, że od dziś czas jeszcze przyspieszy...  emotka emotka

emotka  to mi dopiekłaś  emotka

a ja się wczoraj zacząłem zastanawiać czemu ma czas szybciej płynąć, a teraz jażę że chodziło o Ilonke tylko. emotka

A ja w pierwszym momencie już chciałem czas zmieniać na letniemotka Wyświetl w wątku >>

luki28

#6676262 Napisano: 22.01.2020 20:18:52 w Smolar
Wiem, że to loteria i szczęściarz wygra nawet jednym zgłoszeniem. Ale jednak widząc, że inni wysyłają po setki zgłoszeń i inwestują grube tysiące, to mój zapał do loterii i wiara w wygraną drastycznie spada... emotka   Wyświetl w wątku >>

luki28

#6675444 Napisano: 20.01.2020 17:47:56 w Popraw sobie humor...
nin22 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Haha ha

A ja czekam z niecierpliwością, kiedy GOOGLE będzie mogło wystawiać recepty. Nie lubię jak lekarz traktuje moją wizytę ( raz na dwa lata, albo rzadzej) jakby mi łaskę robił i dawał do zrozumienia, że moje dolegliwości to urojenia, a w ogóle to jak schudnę to będę zdrowa i wiecznie żyć będę. O śmierci mowy nie ma - tylko żywcem do nieba

Też mnie to jakoś nie śmieszy... Może gdyby lekarze byli lepiej wykwalifikowani i podchodzili do pacjenta bardziej holistycznie, nie trzeba by było szukać przyczyny swoich dolegliwości w necie. A w realu często bywa tak, że chodzi się od jednego lekarza do drugiego bo żaden nie potrafi zdiagnozować. Co nie przeszkadza im oczywiście dowalić na ślepo specyfiku który jedno leczy, a dziesięć kaleczy. Już pomijam fakt, że konieczność diagnostyki u wujka Googla to też wynik absurdalnych terminów do specjalistów Wyświetl w wątku >>

luki28

#6673962 Napisano: 15.01.2020 17:25:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

Na mojej stacji nie ma już bombonierek. Znajomy chciał dodać zgłoszenie, a ty koniec.. 

Ale mowa jest o tym, że ktoś już wygrał, ma voucher i mimo tego nie może odebrać. A na stronie przy zgłoszeniu dostępne stacje znikają, ale później się pojawiają, przynajmniej w mojej okolicy tak jest Wyświetl w wątku >>
0 0

luki28

#6673957 Napisano: 15.01.2020 17:15:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
LejziDejzi napisał(a):

donia7 napisał(a):

harnas napisał(a):

Agnes napisał(a):

harnas napisał(a):

Czy miał ktoś tak, że poszedł na orlen po wygraną bombonierkę a tam info, że już wyszły? emotka

to jest możliwe?
Myslałam ze wiedzą ile zgłoszeń na daną stację ma wygrać.
Ja bym pisała do RMF FM niech to wyjaśnią.
Chyba sobie pracownicy pojedli.

Wydawało mi się, że jak się kończą to stacja znika, chyba że masz rację i pracownicy się zasłodzili nią

Jak tak jest, że pracownicy skonfiskowali, to niech dostaną sr..czki  emotka

u mnie w mieście pierwszego dnia wieczorem jak bylam odebrać już nie było... 
dostałam informacje od opryskliwej pani "nie ma już! każdy tylko chodzi i pyta".... 

A w którym to mieście grasują tacy pożeracze czekoladek jeśli można spytać? Może u mnie też już nie ma i trzeba by ruszyć cztery litery zamiast czekać do 9 lutego... Wyświetl w wątku >>
0 0

luki28

#6673888 Napisano: 15.01.2020 13:20:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

luki28 napisał(a):

pikawka napisał(a):

Abc milka/ prince polo. W oświadczeniu wpisujecie pesel?

Pesel tak, ale numeru dowodu już nie wpisuję. Przesadzają z tymi danymi, zwłaszcza ze w regulaminie mowa tylko o adresie, mailu i nr tel

A wierszyk caly tez wpisujesz?

Tak Wyświetl w wątku >>
0 0

luki28

#6673885 Napisano: 15.01.2020 13:16:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

Abc milka/ prince polo. W oświadczeniu wpisujecie pesel?

Pesel tak, ale numeru dowodu już nie wpisuję. Przesadzają z tymi danymi, zwłaszcza ze w regulaminie mowa tylko o adresie, mailu i nr tel Wyświetl w wątku >>
0 0

luki28

#6672869 Napisano: 12.01.2020 17:20:50 w Wkurza mnie...
Teraz większość jest oburzona badziewnymi nagrodami, sporo osób deklaruje że nie będzie grało, a skończy się tak jak zawsze. Zainteresowanie konkursem będzie duże, a na forum pierdyliard wpisów typu: "to już 6 wygrana ścierka", sprzedam kurzołapa za 10zł", "wow kolejny szmelc dziś" itp. Efektem będą kolejne konkursy tego typu, czego właśnie jesteśmy świadkami. I tak biznes się kręci Wyświetl w wątku >>