Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika FBwojtek3

FBwojtek3

#6703962 Napisano: 19.05.2020 16:31:49 w PLAGIATY
koniczynka123 napisał(a):

asantesana napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

asantesana napisał(a):

A czy ktoś ma pomysł jak dotrzeć do faktycznej autorki tego tekstu, może ktoś ją zna (wydaje mi się, ze pierwszy publikowany był absolwent). Chyba tylko ona może tu zadziałać i udowodnić, ze hasło należy do niej. Rzygać mi się chce jak widzę takie rozwiązanie sprawy. emotka

Absolwent (ten opublikowany) był dopiero w 2014 r a wcześniej już skopiowała(M z Cieszyna)w nalewce w 2009. Zapisywałam od początku grania wszystkie hasła jakie wysyłam i te w których wygrywałam by łatwo było znaleźć. Niestety w starych czasach nie było dysków i miałam zapisane na komputerze, jak padł to padły też dane emotka Od 2009 zapisuje na 2 nośnikach dla pewności. Ale jak teraz udowodnić to co słało się kilkanaście lat temu pocztą?!

Czyli laureatka z Absolwenta (Janina) też splagiatowała tekst kogoś z nalewki z 2009 roku? Mówię o hasłach publikowanych.

Tak, a potem p. Wojtek i pewnie jeszcze wiele innych osób. Ale ja robię print screny, fotki itp tylko tych w których wygrałam więc nie wiem ilu jeszcze i gdzie splagiatowało

ja tu pisałem o  M.Zy..  Wyświetl w wątku >>
0 0

FBwojtek3

#6703955 Napisano: 19.05.2020 16:15:29 w PLAGIATY
kukuleczka napisał(a):

Jakoś nigdy nie miałam czasu na doszukiwaniu się plagiatów, porównywaniu itd.. 
Ale zaciekawił mnie ten wątek i to, ze przewija się tu "Marta Z....." Od razu wiedzialam o kogo chodzi bo ta osoba przewija się we wszystkich konkursach facebookowych i instagramowych, w ktorych do tej pory bralam udzial.
Proszę weryfikować swoje wypowiedzi z jej odpowiedziami konkursowymi- w zeszlym roku ta pani napisała bardzo podobną wypowiedź do mojej jednej odpowiedzi wygranej. Nie mam teraz dowodów na to bo juz nawet nie pamiętam kiedy i w jakim konkursie to było (do wygrania była jakas drobnica typu krem do rąk czy twarzy), ale wiem że moja wypowiedź była w pełni autorska i pisana charakterystycznym stylem.

Na pewno część zdjęć konkursowych tej osoby przewijała się przez różne konkursy, wiec raczej nie ma tu mowy o przestrzeganiu zapisów regulaminowych odnośnie przenoszenia praw autorskich.

Żałuje, ze nie zwracalam na to wcześniej uwagi bo może część konkursów odbywałaby się w sposób uczciwy i z równymi prawami wobec wszystkich...


Wyświetl w wątku >>
0 0

FBwojtek3

#6703952 Napisano: 19.05.2020 16:11:06 w PLAGIATY
ta pani  lubi inspirować się innymi, a jak widzi jak ktoś zrobi coś podobnego co ona ,to daje emotikony emotka  czy  emotka (wrrr) Wyświetl w wątku >>
0 0