Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika martostarek

martostarek

#6754827 Napisano: 28.12.2020 20:23:41 w Nasze wygrane w minionym roku
Wpiszę się i przy okazji przywitam. Jestem z Wami jakiś czas, ale do tej pory czasem tylko wskoczyłam poczytać emotka .
Jeśli czas pozwoli, to będę od teraz się aktywnie udzielać!
Gram od 2017 roku, ale to ten rok zapoczątkował dużo wygranych. Gram o nagrody tylko dla siebie i tylko o takie, które rzeczywiście są mi potrzebne. Nie kupuję masy paragonów, gram od zawsze tylko na 1, mój numer telefonu. Są agencje, z którymi się lubię (Smolar), są też takie, których totalnie nie rozumiem (Los  Mejores).
w 2020 wygrałam nagrody o łącznej wartości ok. 50 tysięcy złotych. Było sporo głównych, sporo także było nagród pocieszenia. Najlepszy traf to zdecydowanie wycieczka o wartości 10 000 zł. Pozostałe to 2 rowery, hulajnoga elektryczna, weekend w SPA, iRobot, masa małego AGD i RTV oraz voucherów. 
Gram tylko w konkursach kreatywnych, nie interesują mnie loterie. Lubię czuć, że mam wpływ na wygraną (ach ten duch rywalizacji emotka ). Konkursy przez te kilka lat grania stały się moim hobby. Dają mi mnóstwo zabawy i w rezultacie możliwość posiadania/skorzystania z rzeczy, na które byłoby mi szkoda pieniędzy.
W przyszłym roku polować będę na porządny ekspres do kawy i iPhone. 

Dosiego roku Wam życzę konkursowicze emotka ! Wyświetl w wątku >>