Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika bagietkoweniebo

bagietkoweniebo

#6499810 Napisano: 19.06.2018 12:24:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monia0706 napisał(a):

Witam,
Mam takie pytanie, zwłaszcza do osób zorientowanych w kwestiach podatkowych. Organizator konkursu chce ode mnie numer PESEL, w celu wypełnienia PIT 8c. Przyznam się, że nigdy nie spotkałam się z czymś takim, zwłaszcza, że nagroda jest niewielkiej wartości ok. 200 zł. Moje pytanie brzmi: podawać/nie podawć, a jeśli nie, to na co się powołać?

Bardzo często chcą niestety. Ja zazwyczaj jednak podaję, do tej pory odpukać nie miałam z tego tytułu problemów (a gram już wiele lat ) Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6499459 Napisano: 18.06.2018 14:04:38 w moje dzisiejsze wygrane :)
lowmacp napisał(a):

Zagłówek Skip hOP Nestle Pure Life- gdzie moja walizka???

u mnie tak samo:( Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6496882 Napisano: 12.06.2018 12:26:07 w Czy informują/ informowali?
Czy Delikatesy Centrum Lays/Pepsi już wylonilo wszystkich zwycezcow czy jakos etapami szło? Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6496772 Napisano: 12.06.2018 08:07:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dziś rano zauważyłam że mi się kończy antyperspirant - jest jakiś konkurs w którym trzeba kupić?;) konkursowicz nie przepusci:) Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

bagietkoweniebo

#6496569 Napisano: 11.06.2018 15:10:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bruce napisał(a):

bagietkoweniebo napisał(a):

Tak to jest jak się nie czyta regulaminów! Ale jestem na siebie zła! Brałam udział w konkursie Paradise Baby i na stronie konkursowej nie było napisane w ogóle o konieczności zakupu wózka...Dopiero jak się weszło w regulamin i poczytało...No i dziś dostaję maila, że prosza mnie o dosłanie paragonu bo jestem na liście zwycięzców. A ja paragonu nie mam:( Wolałabym już nie wiedzieć o tym, że byłam jedną z faworytek...Także uczcie się na moich błędach i czytajcie regulaminy!

emotka emotka A mnie właśnie trafia, bo ciągle tu gdzieś widzę lub czytam info o zmienianych (co więcej - podczas trwania akcji/loterii/konkursów) regulaminach.  emotka

Wiesz, ja podejrzewam że ten się nie zmienił w trakcie, tylko po prostu go nie przeczytałam. Założyłam, ze o tak ważnym warunku Organizator napisałby w zasadach konkursu, na glownej stronie konkursowej...No nic. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

bagietkoweniebo

#6496549 Napisano: 11.06.2018 14:20:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Tak to jest jak się nie czyta regulaminów! Ale jestem na siebie zła! Brałam udział w konkursie Paradise Baby i na stronie konkursowej nie było napisane w ogóle o konieczności zakupu wózka...Dopiero jak się weszło w regulamin i poczytało...No i dziś dostaję maila, że prosza mnie o dosłanie paragonu bo jestem na liście zwycięzców. A ja paragonu nie mam:( Wolałabym już nie wiedzieć o tym, że byłam jedną z faworytek...Także uczcie się na moich błędach i czytajcie regulaminy! Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

bagietkoweniebo

#6494724 Napisano: 05.06.2018 15:25:04 w Informują
Nestle Purelife Carrefour Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6494576 Napisano: 05.06.2018 10:21:24 w Dyskusje o wynikach konkursu
zawszebeznagrod napisał(a):


O którym zdjęciu mówisz?

Główna wygrana (Iphone) w ostatnim tygodniu w Snickersnamajowke Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6494552 Napisano: 05.06.2018 09:29:27 w Dyskusje o wynikach konkursu
FBilona napisał(a):

Zaliczam się do amatorów. Ps. to nie Ci od kasku

Ja podziwiam parę która wygrała główną - bo tutaj zrobili nie w swoim stylu, a fotki potrafią robić takie że ho ho! Przecież to oni wygrali w Belvicie samochód Mini Cooper. Ale mają jeszcze jedną umiejętnośc- umieją trafić w gust jury. W Belvicie trafili, w Tmobile w grudniu gdzie już nie wiadomo było co i jak - oni mają 2 smartfony.  W Snickersie gdzie konkursowicze odpuścili - oni zrobili fote na polowe swoich możliwości i BAM! Poza tym sa sympatyczni, ja naprawdę ich podziwiam. Mają niezłego nosa! Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6489906 Napisano: 16.05.2018 11:54:55 w Dyskusje o wynikach konkursu
konkurs #modanafantasie
Jak na pytanie: który z wariantów smakowych jogurtu Fantasia Cię inspiruje i dlaczego?

odpowiada ta wypowiedz (nagrodzona bonem 1000zł):

Fantazja... poczuj jak może zadziałać Twa wyobraźnia, ucieknij do jogurtowej krainy... a wtedy odkryjesz moc wiosennych stylizacji i nowych kreacji....:)

? Wyświetl w wątku >>

bagietkoweniebo

#6489519 Napisano: 15.05.2018 09:01:32 w Dyskusje o wynikach konkursu
rogalino napisał(a):

boher401 napisał(a):

alan84 napisał(a):

bagietkoweniebo napisał(a):

jak Wam się podobają wyniki Snickers hehe?

zenua niestety;(

To główne jak by było rozmazane na dole -_- i perspektywa w jakiej je zrobiono jest łudząco podobna do tego z 3 etapu emotka   Był wiele lepszych zgłoszeń -_-

Woda brudna wiec tak wyszło emotka  tez chciałem żeby wyszło lepiej ale jak widać starczyło :)

Nic personalnego, ale uważasz, że Twoje zdjecie było najlepsze z tych co były zgłoszone?:) Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6489458 Napisano: 14.05.2018 21:52:46 w Dyskusje o wynikach konkursu
jak Wam się podobają wyniki Snickers hehe? Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6489456 Napisano: 14.05.2018 21:41:23 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
snickers...Boziu Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6489320 Napisano: 14.05.2018 15:43:05 w Informują
House z konkursu z Barbie informuje w prywatnych na Instagramie Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6488198 Napisano: 10.05.2018 13:25:49 w Informują
elsa001 napisał(a):

Rezerwa Nervomix e-mail emotka

A co, jeśli można wiedzieć? Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6487961 Napisano: 09.05.2018 16:35:46 w Dyskusje o wynikach konkursu
superloser napisał(a):

joan napisał(a):

superloser napisał(a):

(...) Nie ma kartonowego samolotu ani roweru w lesie, ani malowideł. (...)


Z tymi malowidłami to ludzie sami sobie w kolano strzelają - każdy już widzi w tym swój patent na nagrodę, więc coraz więcej prac na jedno kopyto pt. "Mam dzieci i farby". I nagle taka twórczość przestaje się robić oryginalna i nietuzinkowa emotka

I jest w Grand the copy cat emotka  pletwy, biurko, pole, monitor 20 leti, dmuchane koła ... plagiat czy inne imie?

chyba nie znasz znaczenia słowa copycat:) Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6487945 Napisano: 09.05.2018 15:54:28 w Dyskusje o wynikach konkursu
superloser napisał(a):

bagietkoweniebo napisał(a):

lav7 napisał(a):

monia676 napisał(a):

Widzieliście wyniki z Granda  emotka emotka  

A mi się bardzo te wyniki podobają. W końcu wygrało coś nieszablonowego, a nie zdjęcia z wycinankami w tle emotka

Nikogo nie krytykuje, ale ile można oglądać fotki na to samo kopyto.
btw.
Oba filmiki były bardzo fajne, a hasło jak hasło...kolega miał szczęście. Ktoś musiał wygrać;)

Ja szczęśliwcom gratuluję. emotka

Tyle, że te pogardzane wycinanki to jednak trochę roboty. Trzeba namalować/narysować, złożyć scenerię, zrobić porządne zdjęcie, obrobić...Ja wiem, że denerwuje to, że wygrywają te same osoby, ale za tym idzie jednak czas i praca. Wiem po sobie ile zajmuje zrobienie głupiego zdjęcia ze scenografią. Wracam po pracy i to robię, często wieczorem - a inni w tym czasie np oglądają TV. Więc gust wiadomo, każdy ma swój, ale nie gloryfikowałabym tych "zwykłych konkursowiczów", którzy nie zadali sobie nawet trudu żeby tło było jakieś bardziej wyględne. Ale oczywiście to moja opinia.

Ale 2000zl w Nestle dostało za te same elementy... więc ?

Nie rozumiem. To do mnie? Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6487942 Napisano: 09.05.2018 15:52:52 w Dyskusje o wynikach konkursu
joan napisał(a):

superloser napisał(a):

(...) Nie ma kartonowego samolotu ani roweru w lesie, ani malowideł. (...)


Z tymi malowidłami to ludzie sami sobie w kolano strzelają - każdy już widzi w tym swój patent na nagrodę, więc coraz więcej prac na jedno kopyto pt. "Mam dzieci i farby". I nagle taka twórczość przestaje się robić oryginalna i nietuzinkowa emotka

Wiesz, każdy chce się jakoś wyróżnić i zakłada, że jeśli zrobi mega scenografię to jury jednak opadnie szczęka jak zobaczy duży kartonowy samolot. Co w nim złego?
A prostotę cenię bardzo, o ile zdjęcie/film jest klimatyczne, lekko magiczne, takie wbijające tą prostotą w fotel. Niestety te zdjęcia w Grand nie były z tego klimatu... Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6487861 Napisano: 09.05.2018 13:27:14 w Dyskusje o wynikach konkursu
lav7 napisał(a):

monia676 napisał(a):

Widzieliście wyniki z Granda  emotka emotka  

A mi się bardzo te wyniki podobają. W końcu wygrało coś nieszablonowego, a nie zdjęcia z wycinankami w tle emotka

Nikogo nie krytykuje, ale ile można oglądać fotki na to samo kopyto.
btw.
Oba filmiki były bardzo fajne, a hasło jak hasło...kolega miał szczęście. Ktoś musiał wygrać;)

Ja szczęśliwcom gratuluję. emotka

Tyle, że te pogardzane wycinanki to jednak trochę roboty. Trzeba namalować/narysować, złożyć scenerię, zrobić porządne zdjęcie, obrobić...Ja wiem, że denerwuje to, że wygrywają te same osoby, ale za tym idzie jednak czas i praca. Wiem po sobie ile zajmuje zrobienie głupiego zdjęcia ze scenografią. Wracam po pracy i to robię, często wieczorem - a inni w tym czasie np oglądają TV. Więc gust wiadomo, każdy ma swój, ale nie gloryfikowałabym tych "zwykłych konkursowiczów", którzy nie zadali sobie nawet trudu żeby tło było jakieś bardziej wyględne. Ale oczywiście to moja opinia. Wyświetl w wątku >>
0 1 onmyown

bagietkoweniebo

#6487583 Napisano: 08.05.2018 14:56:07 w Czy informują/ informowali?
andzi18 napisał(a):

bagietkoweniebo napisał(a):

Miła26 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Nestle dzwoniło z ostatnim etapem?

dzwonili tylko nie wiadomo czy wszystkich już poinformowali

dzwonili dzis

A z jakiego numeru, jeśli można wiedzieć?

22 87***03 Wyświetl w wątku >>
1 andzi18 0