Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika bagietkoweniebo

bagietkoweniebo

#6550443 Napisano: 24.11.2018 17:10:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anula81 napisał(a):

synk napisał(a):

bzowapani napisał(a):

Wrzucili Heinekena z 21 listopada emotka  

i znowu doooooopa. Moja "poezja" im nie leży

trzeba próbować, sama w szeszłym roku miałam 10 kartonów, i choć grałam od pierwszego dnia, nie trafiały się od razu, dziennie jest na bank ok 500 zgłoszeń jak nie koło tysiąca, a dają 50 kartonów, więc słać, zapomnieć i czekać na @ emotka głowa do góry jeszcze masa dni przed nami, a swoją drogą choć wygrywają całe rodziny to nie trafiło mi się w zeszłym roku wygrac x2 na te same dane, więc na każdego przyjdzie i w tym roku czas emotka i nie wygrywałam rymowankami! szczere zwykłe życzenia miały branie.

I taka jest moja strategia na ten rok! wrzucać i zapominać. jak sie uda to fajnie, jak nie to tragedii nie ma:) Wyświetl w wątku >>

bagietkoweniebo

#6549899 Napisano: 22.11.2018 16:10:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mysia napisał(a):

Już szukacie pomocy w Heinekenie? Dajcie sobie trochę czasu, może się uda emotka Ja dzielnie walczę choć póki co zamiast kartonu - pudło  emotka emotka
Ale zawsze się w końcu udaje i wierzę, że Heniuś będzie a kusi bardziej bo dostanę z tego 2 piwka 0%  emotka

No ale akurat karton to też pudło, więc to tak jakbys wygrała emotka Wyświetl w wątku >>
1 mysia 0

bagietkoweniebo

#6549802 Napisano: 22.11.2018 12:19:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lola.lola napisał(a):

Ja się w tym roku znowu nabrałam w Heinekenie, że codziennie wygrywa 100 osób i że szansa jest całkiem spora emotka  a tu dziennie tylko 50 + przyjaciele  emotka  więc JUŻ JA WIDZĘ TO SWOJE KONKURSOWE SZCZĘŚCIE emotka  

Ale nadal 50 to sporo Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6549548 Napisano: 21.11.2018 15:21:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

luko922 napisał(a):

Taka mnie naszła refleksja, że w tym roku to już naprawdę porażka z tymi konkursami... Chyba czas zmienić hobby emotka . Nic ciekawego nie ma, same loterie, coraz mniej konkursów na hasła, eh... 

mam takie same przemyślenia.. emotka  ten rok był bardzo skąpy... co lepsze myślałam,że zaraz zacznie się szał na konkursy świąteczne... a póki co to też średnio wygląda  

Monia, dopiero się zaczynają, dajcie im chwilkę:) Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6549206 Napisano: 20.11.2018 16:16:48 w Dyskusje o wynikach konkursu
mia napisał(a):

bagietkoweniebo napisał(a):

https://www.mobil...j-lexus.aspx#/closed

Mam wiele wiary w ludzi, ale nie wierze, ze te wyniki nie byly ustawiane. Nagroda takiej wartości, a oni nawet nie opublikują nazwiska ani odpowiedzi, która wygrała...

To jest nasza forumowiczka, więc możesz bezpośrednio tu zapytać, czy ustawione. emotka
Malwino, obojętnie czy zechcesz się ujawnić, czy nie, gratulacje! emotka emotka

serio??? to gratki! po prostu podejrzane wyniki, bo ani nazwiska ani odpowiedzi, a ja akurat Malwiny nie kojarze. Jesli uczciwie wybrana to gratki!!!!!!!!!! Wyświetl w wątku >>

bagietkoweniebo

#6549201 Napisano: 20.11.2018 16:06:48 w Dyskusje o wynikach konkursu
https://www.mobil...j-lexus.aspx#/closed

Mam wiele wiary w ludzi, ale nie wierze, ze te wyniki nie byly ustawiane. Nagroda takiej wartości, a oni nawet nie opublikują nazwiska ani odpowiedzi, która wygrała... Wyświetl w wątku >>
0 1 dipi9

bagietkoweniebo

#6549197 Napisano: 20.11.2018 15:54:41 w Lay's
lola.lola napisał(a):

Ja próbowałam zdjęciem.
Chyba w pierwszym etapie jak było pytanie w stylu dlaczego impreza z Lay's jest zawsze udana wysłałam coś takiego

fajne, pomysłowe:) Mi jednak docenili wycinanki, stadard Wyświetl w wątku >>
1 lola.lola 0

bagietkoweniebo

#6549186 Napisano: 20.11.2018 15:17:41 w Lay's
agnike napisał(a):

A w moim odczuciu bardziej na zdjęcie emotka  dwa razy wygrałam zdjęciem w moim odczuciu fajnym emotka  a tekst był raczej średniej klasy 

No ja do tej pory wygrywałam jednak swoimi konkursowymi fotkami bo teksty rewelacyjne nie były Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6549179 Napisano: 20.11.2018 15:04:24 w Lay's
Są wyniki Lay's z 15.11
Kończę działalnośc w tym konkursie, bo akurat 15.11 mialam w moim odczuciu najlepsza fotke na jaką mnie stać, więc jak tego nie nagrodzili to juz niczego nie nagrodzą Wyświetl w wątku >>
1 specjal 0

bagietkoweniebo

#6548763 Napisano: 19.11.2018 14:05:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

Agnes napisał(a):

bagietkoweniebo napisał(a):

Agnes napisał(a):

lima napisał(a):

paolka napisał(a):

malutka456 napisał(a):

Tęsknię za czasami, gdzie trzeba było "oswoić emocje" i nie było problemu z tym, żeby podzielic sie sposobem na wygranie koszulki emotka   Mars, Twix rozdawali Nam mnóstwo słodyczy... Plus i Polsat rozdawali Motorole, a Timotei kosmetyki w koszyczku emotka   Teraz nie mam czasu na konkursy, mało gram-jeszcze mnie wygrywam, loterie bramkowe mnie wykańczają nerwowo i tak jakoś mam coraz mniej serca do tego wszystkiego  emotka

Łącze się w bólu i wspomnieniach emotka emotka emotka

Taaaa.... ten 2006 rok, gdzie Winiary rozdawało blendery, opiekacze i Nokie a Coca-Cola kamery JVC  emotka

oj tak kiedyś to było fajnie
nie wspomnę juz o tych tonach słodyczy Marsów twixów itp ale tez Winiary ktore dawało mnóstwo sprzętów agd i właściwie każdy wygrywał ale najbardziej miło wspominam te kursy gotowania od kamisa, kursy parzenia kawy od mkcafe i pozdrawiam wszystkich konkursowiczów których wtedy poznałam a i ta niesamowita wycieczka do Paryza 2 autokary samych konkursowiczów i mega wypasiony Sylwester w Wawie
oj te czasy nie wrócą

A kiedy to było?

dawno temu ale moim zdaniem najlepsze okresy to 2005- 2010

niestety mnie tu wtedy nie było emotka  ale nawet widzę różnicę pomiędzy 2016 a 2018.. prawie konkursów nie ma emotka   

ależ konkursów jest masa, ja nie wyrabiam czasowo żeby brać udział w tym co chce. problem jest bardziej tako, że poprzeczka jest teraz baaardzo wysoka i o większe nagrody trzeba się pomeczyc Wyświetl w wątku >>

bagietkoweniebo

#6548742 Napisano: 19.11.2018 12:40:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lav7 napisał(a):

siemaaaa,

jest jakis konkurs z tabletkami do zmywarek teraz może ?:)

o właśnie! Miałam pytac, bo mi jedna (!) została emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6548717 Napisano: 19.11.2018 11:42:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Agnes napisał(a):

lima napisał(a):

paolka napisał(a):

malutka456 napisał(a):

Tęsknię za czasami, gdzie trzeba było "oswoić emocje" i nie było problemu z tym, żeby podzielic sie sposobem na wygranie koszulki emotka   Mars, Twix rozdawali Nam mnóstwo słodyczy... Plus i Polsat rozdawali Motorole, a Timotei kosmetyki w koszyczku emotka   Teraz nie mam czasu na konkursy, mało gram-jeszcze mnie wygrywam, loterie bramkowe mnie wykańczają nerwowo i tak jakoś mam coraz mniej serca do tego wszystkiego  emotka

Łącze się w bólu i wspomnieniach emotka emotka emotka

Taaaa.... ten 2006 rok, gdzie Winiary rozdawało blendery, opiekacze i Nokie a Coca-Cola kamery JVC  emotka

oj tak kiedyś to było fajnie
nie wspomnę juz o tych tonach słodyczy Marsów twixów itp ale tez Winiary ktore dawało mnóstwo sprzętów agd i właściwie każdy wygrywał ale najbardziej miło wspominam te kursy gotowania od kamisa, kursy parzenia kawy od mkcafe i pozdrawiam wszystkich konkursowiczów których wtedy poznałam a i ta niesamowita wycieczka do Paryza 2 autokary samych konkursowiczów i mega wypasiony Sylwester w Wawie
oj te czasy nie wrócą

A kiedy to było? Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6547996 Napisano: 16.11.2018 13:43:02 w moje dzisiejsze wygrane :)
100zł do House (konkurs z Mikim) Wyświetl w wątku >>

bagietkoweniebo

#6547995 Napisano: 16.11.2018 13:42:37 w Informują
House na Instagramie informuje w prywatnych (konkurs z Mikim) Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6547458 Napisano: 15.11.2018 09:48:14 w Lay's
bzowapani napisał(a):

Zgłosiłam problem do Avanti maja się tym zająć emotka

ja też napisałam. niech działają, mam 2 foty gotowe emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6547433 Napisano: 15.11.2018 08:43:01 w Lay's
u mnie wszedzie czarne kwadraty, a probowalam na roznych komputerach, roznych przegladarkach, na komorce. Czyscilam cookies i ciagle to samo. Przez to wczoraj nie wyslalam zgloszenia:( Czy ktos ma ten sam problem? Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6546764 Napisano: 13.11.2018 13:09:08 w Informują
Sugar Scrubs pisze na IG w prywatnych Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6544680 Napisano: 06.11.2018 16:23:20 w Czy informują/ informowali?
agagru napisał(a):

bagietkoweniebo napisał(a):

czy Viva z #każdamamatogwiazda pisała do kogoś?

Wyniki są pod postem konkursowym emotka   +prywatne wiadomości. 

Gratulacje bo widze Cię na liście:) Ja niestety nic. Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6544663 Napisano: 06.11.2018 15:25:52 w Czy informują/ informowali?
czy Viva z #każdamamatogwiazda pisała do kogoś? Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo