Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika bagietkoweniebo

bagietkoweniebo

#6584397 Napisano: 27.03.2019 15:41:45 w moje dzisiejsze wygrane :)
2500zł do allegro z BLIK i LINK4 ! emotka )) Wyświetl w wątku >>

bagietkoweniebo

bagietkoweniebo

#6579293 Napisano: 11.03.2019 14:46:30 w Informują
gzrańcagrzejemy na IG Wyświetl w wątku >>
1 agakaz2 0

bagietkoweniebo

#6578477 Napisano: 08.03.2019 13:28:30 w Czy informują/ informowali?
czy konkurs #grzancagrzejemy na IG został rozwiązany? Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6578277 Napisano: 07.03.2019 22:27:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy ktoś kiedykolwiek wygrał główna w Zoladkowej na FB? lub zna kogoś kto wygrał? Bo mam już cały barek wódki w domu, a...wodki nie pijam:) więc nie wiem czy sens grać w to dalej Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6578276 Napisano: 07.03.2019 22:25:33 w moje dzisiejsze wygrane :)
co prawda wczorajsza Ale mnie bardzo ucieszyła- 2 bilety na sobotni koncert Strachy na Lachy z Eska Rock. Miałam wczoraj doła, do tego jestem trochę chora i ta nagroda mi spadła z nieba:) Wyświetl w wątku >>

bagietkoweniebo

#6572643 Napisano: 18.02.2019 16:16:28 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Głupi Silan! Pojęcia nie mam czym się wygrywa w SMSowych... Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6570734 Napisano: 12.02.2019 16:08:18 w Wkurza mnie...
jak mało kreatywnych konkursów z porządnymi nagrodami jest! zwłaszcza foto...Ostatnio po raz pierwszy Od dawna mam chwilę wolnego na konkursy i serio nie mam w co grac Wyświetl w wątku >>

bagietkoweniebo

#6569840 Napisano: 08.02.2019 09:20:02 w Dyskusje o wynikach konkursu
taalvikki napisał(a):

https://www.benchmark.pl/konkursy/konkurs/480/Ogarnij-swoje-biurko.html#wyniki

nie brałam udziału w tym konkursie, ale postanowiłam zerknąć na wyniki, bo temat ciekawy. i:

większość zdjęć to oczywiście tzw. fałszywy pie^dolnik, który jest wypacykowany i od razu widać, że sztucznie wytworzony i to w sztucznym, "pięknym" stylu. dlatego wielki plus za wybór choć jednej fajnej foty, czyli zdjęcia z papużkami - tam widać szczerość (a nawet, jeżeli było to ustawione, to zostało ustawione dobrze, bo jednak czystym śmieciom na innych biurkach nie wierzę). więc gratulacje dla Autora/Autorki, jeżeli to czyta. emotka

a ja jednak wolę to ustawione zdjęcie bo wymaga wysiłku. Sorry ale nagradzanie zwykłego pie***nika to ma być jakas inspiracja?  Wyświetl w wątku >>

bagietkoweniebo

#6566254 Napisano: 24.01.2019 11:05:57 w moje dzisiejsze wygrane :)
maverick napisał(a):

Miło zacząć dzień od WIELKIEJ wygranej emotka - kod do aplikacji Lecton na 30 dni o wartości... 0,05 zł emotka
InPost InLove emotka

haha ja tez mam. To jest akcja promocyjna Lecton, o to w tym chodzi. Przejrzałam ich ofertę i dla mojego dziecka nic tam nie ma, a o to mi glownie chodzilo - by rano odwożąc go do szkoły moglibysmy czegos fajnego posłuchać. Słabo jak dla mnie Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6564207 Napisano: 16.01.2019 14:27:47 w Lay's
rufus napisał(a):

rufus napisał(a):

jokan napisał(a):

rufus napisał(a):

andii napisał(a):

kate87 napisał(a):

czy może mnie ktoś oświecić co to za nowy konkurs lay's

albo cheetos, albo star! z laysów  nic nie ma emotka

.. co z cheetos?  emotka

https://www.e-kon...os.html#.XD8kVGlCeHs

Dzieki. emotka
Woow glowna nagroda na wypasie. emotka

I bardzo podoba mi się ten punkt regulaminu:
zdjęcie zawiera wizerunek jedynie chrupka Cheetos Crunchos, na zdjęciu nie jest przedstawiony wizerunek osoby, zwierzęcia lub obiektów architektury należących do osób trzecich; 

emotka

A mi nie. Bo jesli to zwykle zdjecia chrupkow będą to po prostu będzie losowanie... Wyświetl w wątku >>
0 1 luki28

bagietkoweniebo

#6560176 Napisano: 02.01.2019 11:36:59 w Nasze wygrane w minionym roku
trebor1 napisał(a):

Cześć napisał(a):

... jak ten pierwszy. Gdy rok... 
Nagród wygrałam naprawdę sporo... 
... jest oczywiście auto, moja mała Toyota Aygo,
...więc straciłam trochę motywację, 

Gratuluję udanego roku!
Było w nim wszysto debiut, auto,  sukcesy i rezygnacja... aż nie chce się wierzyć, że się wkradła. Ale tak to już jest w tych konkursach, że zdarzają się miesiące, a nawet lata w których samochody nie wpadają. A najgorzej to (jak już kiedyś pisałem) wygrać na początku roku samochód, wtedy można  stracić się motywacje do końca roku, dlatego nikomu tego nie życzę emotka  

nie wkurzaj ludzi 2 stycznia...:) Wyświetl w wątku >>

bagietkoweniebo

#6559765 Napisano: 30.12.2018 17:02:35 w moje dzisiejsze wygrane :)

bagietkoweniebo

#6559458 Napisano: 28.12.2018 17:13:30 w Nasze wygrane w minionym roku
malgosia74 napisał(a):

Mój konkursowy rok 2018 to odzwierciedlenie osobistych problemów i porażek więc w porównaniu do lat ubiegłych wyszło marnie, ale sama sobie jestem winna, cóż życie jest doskonałym nauczycielem i każda lekcja wzbogaca o kolejne bezcenne doświadczenia.
Wygranych trochę było nie ma co narzekać, bo na tyle ile pracy włożyłam w konkursy tyle zyskałam, było więc trochę bonów, słuchawki i głośniki JBL, nawet iPad z loterii, kilka par butów sportowych, odzież, słodycze, kosmetyki, vouchery,  wartości tych nagród nie sumowałam, bo to kropla w morzu tego co chciałam osiągnąć w mijającym właśnie roku. Choć czuję coraz bardziej wypalenie konkursowe, a konkurencja wzrasta coraz mocniejsza i kreatywniejsza, to jednak za każdym razem gdy się widzi nowy konkurs iskierka nadziei się zapala i duch walki wraca. Zniechęcają "bramki" , które już obiecuję sobie odpuszczać, a jednak zawsze coś tam skusi... Jednak życzę sobie aby 2019 rok dodał mi sił do walki o marzenia, bo przecież każdy z nas je ma i dąży do ich spełnienia, a konkursy nam w tym pomagają i uśmiech wyzwalają!  emotka
Jednak dodam, że największą wygraną na początku 2018 roku była wygrana walka z nowotworem u syna, a jednocześnie po raz drugi zwycięstwo nad złośliwcem, które trwa i niech tak już zostanie!

Małgosiu, gratuluję wygranej z rakiem i jako matka cieszę się z Tobą. Życzę Ci, by to był już koniec tej nierównej walki i syn pozostał w zdrowiu! Szczęśliwego Nowego Roku! Wyświetl w wątku >>

bagietkoweniebo

#6558981 Napisano: 24.12.2018 19:35:27 w Nasze wygrane w minionym roku
2018 to bym najlepszy rok ever choć pierwsza połowa lepsza niż druga. głównie wygrywalam bony wakacyjne - na łączną kwotę 32000 zł. więc były wakacje dla całej rodziny, kilka wyjazdów i już mam część kasy na wakacje 2019r. Do tego pralka, 3 rowery, iphone w Lays, instaxy i polaroidy, piekarnik (z czego się mega ucieszyłam bo urządzeń niedługo nowe mieszkanie), bony do spa na ok 2000zl i masę innych, których nie pamiętam. ucieszył mnie też bon do decathlon na 3 tyś, bo cały ekwipunek narciarski uzupelnilam mężowi. żałuję że nie miałam w grudniu totalnie czasu bo i w pracy Sajgon i nadgodziny i masa rzeczy prywatnych - i wiele mnie ominęło, A przydałoby się na swieta:) niemniej planuję w styczniu wrócić z nową energią i trochę zmienić styl grania (zamiast się rozdrabniac to poświęcać wiecej czasu i wysiłku większym konkursom). wesołych Świąt! Wyświetl w wątku >>

bagietkoweniebo

#6556253 Napisano: 13.12.2018 11:41:54 w Lay's
karmelowakrowka napisał(a):

Moje statystyki:
Wysłałam(chyba) 10 zgłoszeń, wygrałam: 1 iPhone i 4 nagrody zwykłe.
Co ciekawe wszystkie te nagrody zdobyłam w mniej więcej pierwszej połowie konkursu. W drugiej nic się nie udało, mimo że wg mnie zgłoszenia były lepsze...
Zdjęcia miałam zawsze swoje.

Ja tez poslalam łącznie pewnie z 10 zgłoszeń, wygrałam Iphone i 3 nagrody dzienne. A pod koniec wysyłałam lepsze fotki niż na początku.. Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6555306 Napisano: 10.12.2018 18:46:33 w Czy informują/ informowali?
na którym etapie Stock skończył informować...? Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6555173 Napisano: 10.12.2018 12:26:15 w Lay's
U mnie wczoraj La La Lays poszło, zobaczymy Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6554099 Napisano: 06.12.2018 13:33:56 w Platformy dla testerów- trnd itp.
Hej czy komuś udało się zatrzymać ekspres LatteGo po testach trnd? ciekawa jestem o jakie recenzje im chodzi i czego szukają Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo