Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika bagietkoweniebo

bagietkoweniebo

#6484054 Napisano: 23.04.2018 14:35:05 w moje dzisiejsze wygrane :)
kinzao napisał(a):

Instax ze snickers na majówkę.
Trochę boli przegrana ze zdjęciem, które tak jakby chciało udawać fajną fotkę z perspektywą, ale wykonanie jest co najmniej niepoprawne... emotka

haha:) Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6484047 Napisano: 23.04.2018 14:28:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
No w Grandzie jest cały przegląd - wszyscy wyjadacze przyszli. Ja już pogrzebałam dziś nadzieję, że skapnie mi coś fajnego. Nic to, Alleluja i do przodu Wyświetl w wątku >>

bagietkoweniebo

#6484022 Napisano: 23.04.2018 13:53:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kinzao napisał(a):

Mnie bardziej w Grandzie czy Netto ciekawi czy to ciśnienie opadnie w dalszych etapach bo teraz to jakaś bomba z ilością zgłoszeń.

ale i tak wiadomo kto ma główną:) Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6483933 Napisano: 23.04.2018 10:01:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cb656 napisał(a):

bagietkoweniebo napisał(a):

Nie widzę w tym nic złego. Każdy pomysł w sumie kiedyś już gdzieś był. Ważne żeby zdjęcie nie było maksymalnym plagiatem i nie było ukradzione. Mnie troszkę czasem dziwią wypowiedzi konkursowiczów, którzy znaleźli inspirację na Pintereście, zaczęli jej używać w konkursach, a potem się oburzają, że ktoś zainspirował się nim

Luzik emotka Inspiracja to nie plagiat. Rzecz w tym, że produkt inspirowany czyjąś pracą nie jest dziewiczo świeży. Tylko tyle.

Wiem. Lecz celem brania udziału w konkursie jest wygranie go, a nie zachwycenie publiczności:) Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6483932 Napisano: 23.04.2018 10:00:35 w co chcielibyście wygrać?
w szerszej perspektywie - auto. Ale wiem, że szanse marne bo nie gram w loteriach, a w kreatywnych do takich nagród jest poziom ocierający się o profesjonalistów (vide ostatni konkurs z jeepem bodajże gdzie wygrało małżeństwo fotografów lub Carrefour Bambino).
Więc na razie marzę "tylko" o fajnym, miejskim rowerze, ale takim lepszym - Embassy, Le Grand albo Electra. Teraz jest sporo takich konkursów - wczoraj skończył się Tezenis, trwa Nestle...Więc czekamy na wyniki:) Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6483928 Napisano: 23.04.2018 09:57:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cb656 napisał(a):

Wyraźna inspiracja emotka
pierwowzór:

...praca zgłoszona:

Inspiracja, ale ulepszona. Nie widzę w tym nic złego. Każdy pomysł w sumie kiedyś już gdzieś był. Ważne żeby zdjęcie nie było maksymalnym plagiatem i nie było ukradzione. Mnie troszkę czasem dziwią wypowiedzi konkursowiczów, którzy znaleźli inspirację na Pintereście, zaczęli jej używać w konkursach, a potem się oburzają, że ktoś zainspirował się nimi:) Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6483926 Napisano: 23.04.2018 09:55:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cb656 napisał(a):

bagietkoweniebo napisał(a):

A tak na marginesie - ktoś w GRAND w ogóle patrzy na zgłoszenia tekstowe...? Jak ja wchodzę do galerii to skupiam się tylko na fotach i wideo...

Na przykład ja. Patrzę tylko na tekstowe, filtruję sobie wyniki... emotka

Żeby się nie denerwować?;) Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6483882 Napisano: 22.04.2018 22:42:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A tak na marginesie - ktoś w GRAND w ogóle patrzy na zgłoszenia tekstowe...? Jak ja wchodzę do galerii to skupiam się tylko na fotach i wideo... Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6483881 Napisano: 22.04.2018 22:41:00 w Dyskusje o wynikach konkursu
Tak, Ona tez wygrala 10 tys w Vobro ostatnio. Dziewczyna znalazła patent, ma czas, talent i ochotę. Zazdroszczę głównie czasu, bo akurat z odrobiną wysiłku można by było coś podobnego stworzyć. Każdy z nas by tak grał, gdyby znalazł klucz do sukcesu. A ona chyba znalazła. Nic tylko podziwiać:) Wyświetl w wątku >>

bagietkoweniebo

#6483880 Napisano: 22.04.2018 22:37:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w Grand paragon musi byc z danego etapu czy nie? Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6483141 Napisano: 19.04.2018 13:30:18 w Czy informują/ informowali?
katarynka-199 napisał(a):

szaroburaja napisał(a):

joasiunia, tak nestle informowalo.

To wkońcu rezerwa pierwszego etapu, czy drugi już poinformowany? 

podobno 2 etap Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6483074 Napisano: 19.04.2018 11:26:50 w Informują
kreatia napisał(a):

anialistopad napisał(a):

kreatia napisał(a):

Tymbark / Kubuś Mus Żabka na stronie Smolara emotka

1 etap? Czy calosc jest

I etap

jestem poza domem i nie mam ze sobą nr paragonu. Ale rozumiem że oni oprocz tego informowali mailem/smsem? Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6482882 Napisano: 18.04.2018 16:12:57 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
podobno dzwoni 2 etap nestle. do mnie oczywiście nie zadzwonil ani w 1 ani w 2 etapie...Kubus mus tez nic Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6482846 Napisano: 18.04.2018 13:29:12 w Czy informują/ informowali?
Mam nieodebrane z numeru 5*****584, ale oddzwaniam i nikt nie odbiera. To jakiś konkurs? Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6482722 Napisano: 17.04.2018 23:38:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gopablo1 napisał(a):

gryszelm napisał(a):

Mysia napisał(a):

Czy w konkursie Mus żabka, po wypełnieniu formularza w miniaturce widać foto? Czy wyskakuje podziękowanie czy odsyła do strony głównej?

Tak, widać foto. U mnie na mozilli nie było widać, a na chrome było ok.

U mnie też widać, tylko je tak okropnie rozciąga, ale mam nadzieję, że oni bedą je widzieć normalnie...

A u mnie na Chrome nie widać...Ładuje się, ale okno ciągle czarne... Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6482070 Napisano: 15.04.2018 21:46:14 w Pomocy!!!!
joasiunia napisał(a):

Czy jak zamieszczacie zgłoszenie na konkurs Mus Kubuś/Tymbark z Żabki, to po dodaniu wyświetla się Wam jakiś komunikat z cyklu "Dziękujemy..."? Jak ładujecie zdjęcie, to po załadowaniu pokazuje się w ramce obok? Bo zamieściłam zdjęcie, wypełniłam wszystkie pola - zdjęcie nie było widoczne w ramce, a po kliknięciu WYŚLIJ wszystko jak gdyby nigdy nic przeszło w stronę główną, bez żadnego komunikatu... emotka

u mnie to samo...Czy ktoś miał inaczej w ogole? wyslalam 3 zgloszenia, wszystkie tak właśnie Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6481441 Napisano: 12.04.2018 15:43:09 w Czy informują/ informowali?
kreatia napisał(a):

tytomaszszczescie napisał(a):

MUSy w Żabce I etap?

Hola hola, jutro komisja emotka  

Uff już myslalam ze znowu coś mnie omija emotka Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

bagietkoweniebo

#6481325 Napisano: 12.04.2018 09:24:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joasiunia napisał(a):

Agnes napisał(a):

czy ktoś grał w MUS w żabce? wgrywam fotkę ale obok na tym polu nic się nie pokazuje, dalej Wyslij i nie wiem czy poszło w kosmos czy do Jury ....nic zero podziękowania

Ja tak miałam, gdy słałam z Mozilli, zmieniłam przeglądarkę na Explorera i od razu poszło. Zdjęcie się załadowało, a po wysłaniu był komunikat z podziękowaniem na stronie emotka

hmmm ja już nie pamiętam czy miałam komunikat czy nie, ale chyba tak bo inaczej bym drążyła temat:) wysyłałam z Chrome Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6481094 Napisano: 11.04.2018 10:21:00 w Czy informują/ informowali?
wowka napisał(a):

Czy dużo osób czeka na wyniki z Nivea z drugiego etapu?
W dodatku nadal nie pokazał się 4 etap. Coś oni tam nawalają

mówisz o miejskim detoksie na IG? wyniki 2 etapu byly przedwczoraj na insta story
nivea Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6481065 Napisano: 11.04.2018 09:09:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

ania1 napisał(a):

Autka z Bambino jednak nie zgarnęła Pani Kaja emotka

Pani Kaja chyba wypadła z "rynku". Nie pamietam ostatnio zadnych spektakularnych sukcesów. Za to Pan Kajetan z rodziną rządzi emotka

Chyba  zmienię imię emotka  


Ale ma Pani za to sztabkę z Jogobelli:) Niemniej podziwiam kreatywność i życzę sukcesów! Wyświetl w wątku >>
0 0