Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika bagietkoweniebo

bagietkoweniebo

#6487568 Napisano: 08.05.2018 14:35:06 w Czy informują/ informowali?
Miła26 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Nestle dzwoniło z ostatnim etapem?

dzwonili tylko nie wiadomo czy wszystkich już poinformowali

dzwonili dzis Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6487518 Napisano: 08.05.2018 12:50:00 w Informują
nestle dzwoni:)
22 87***03 Wyświetl w wątku >>

bagietkoweniebo

#6487215 Napisano: 07.05.2018 15:40:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mrs_mg napisał(a):

mietowa napisał(a):

mrs_mg napisał(a):

Patrzę na wyniki z Granda i chyba nie tego się spodziewałam, choc filmik, który zgarnął kamerkę przykuł wczesniej moja uwagę, bardzo fajny pomysł - u mnie tylko materac w kształcie loda i myślę, ze dam sobie spokój z tym konkursem emotka  

Szczęściaro, masz materac  emotka . Moja ślubne pozy nie okazały się dobre nawet na spotify  emotka . Och, konkursy, jak tu was nie kochać  emotka (dawać wyniki Nestle, niech przejdzie za jedną rozpaczą emotka ).

Tak, tez bym juz chciała łyknąć te dwie porażki na raz i nie robić sobie bezsensownie nadziei. Tylko jak to zrobić, zeby po tylu porażkach i przy takim zaangażowaniu, nie stracić ostatecznie zapału i chęci do działania, ehhh. 


mam to samo. mega się postaralam do nestle. mam całą szafkę tych przeslodzonych płatków mimo że ich nie jem i nic. nic. grand porażka...eh Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6487214 Napisano: 07.05.2018 15:40:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mrs_mg napisał(a):

mietowa napisał(a):

mrs_mg napisał(a):

Patrzę na wyniki z Granda i chyba nie tego się spodziewałam, choc filmik, który zgarnął kamerkę przykuł wczesniej moja uwagę, bardzo fajny pomysł - u mnie tylko materac w kształcie loda i myślę, ze dam sobie spokój z tym konkursem emotka  

Szczęściaro, masz materac  emotka . Moja ślubne pozy nie okazały się dobre nawet na spotify  emotka . Och, konkursy, jak tu was nie kochać  emotka (dawać wyniki Nestle, niech przejdzie za jedną rozpaczą emotka ).

Tak, tez bym juz chciała łyknąć te dwie porażki na raz i nie robić sobie bezsensownie nadziei. Tylko jak to zrobić, zeby po tylu porażkach i przy takim zaangażowaniu, nie stracić ostatecznie zapału i chęci do działania, ehhh. 

mam to samo. mega się postaralam do nestle. mam całą szafkę tych przeslodzonych płatków mimo że ich nie jem i nic. nic. grand porażka...eh Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6487213 Napisano: 07.05.2018 15:40:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mrs_mg napisał(a):

mietowa napisał(a):

mrs_mg napisał(a):

Patrzę na wyniki z Granda i chyba nie tego się spodziewałam, choc filmik, który zgarnął kamerkę przykuł wczesniej moja uwagę, bardzo fajny pomysł - u mnie tylko materac w kształcie loda i myślę, ze dam sobie spokój z tym konkursem emotka  

Szczęściaro, masz materac  emotka . Moja ślubne pozy nie okazały się dobre nawet na spotify  emotka . Och, konkursy, jak tu was nie kochać  emotka (dawać wyniki Nestle, niech przejdzie za jedną rozpaczą emotka ).

Tak, tez bym juz chciała łyknąć te dwie porażki na raz i nie robić sobie bezsensownie nadziei. Tylko jak to zrobić, zeby po tylu porażkach i przy takim zaangażowaniu, nie stracić ostatecznie zapału i chęci do działania, ehhh. 

mam to samo. mega się postaralam do nestle. mam całą szafkę tych przeslodzonych płatków mimo że ich nie jem i nic. nic. grand porażka...eh Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6487212 Napisano: 07.05.2018 15:40:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mrs_mg napisał(a):

mietowa napisał(a):

mrs_mg napisał(a):

Patrzę na wyniki z Granda i chyba nie tego się spodziewałam, choc filmik, który zgarnął kamerkę przykuł wczesniej moja uwagę, bardzo fajny pomysł - u mnie tylko materac w kształcie loda i myślę, ze dam sobie spokój z tym konkursem emotka  

Szczęściaro, masz materac  emotka . Moja ślubne pozy nie okazały się dobre nawet na spotify  emotka . Och, konkursy, jak tu was nie kochać  emotka (dawać wyniki Nestle, niech przejdzie za jedną rozpaczą emotka ).

Tak, tez bym juz chciała łyknąć te dwie porażki na raz i nie robić sobie bezsensownie nadziei. Tylko jak to zrobić, zeby po tylu porażkach i przy takim zaangażowaniu, nie stracić ostatecznie zapału i chęci do działania, ehhh. 

mam to samo. mega się postaralam do nestle. mam całą szafkę tych przeslodzonych płatków mimo że ich nie jem i nic. nic. grand porażka...eh Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6487211 Napisano: 07.05.2018 15:40:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mrs_mg napisał(a):

mietowa napisał(a):

mrs_mg napisał(a):

Patrzę na wyniki z Granda i chyba nie tego się spodziewałam, choc filmik, który zgarnął kamerkę przykuł wczesniej moja uwagę, bardzo fajny pomysł - u mnie tylko materac w kształcie loda i myślę, ze dam sobie spokój z tym konkursem emotka  

Szczęściaro, masz materac  emotka . Moja ślubne pozy nie okazały się dobre nawet na spotify  emotka . Och, konkursy, jak tu was nie kochać  emotka (dawać wyniki Nestle, niech przejdzie za jedną rozpaczą emotka ).

Tak, tez bym juz chciała łyknąć te dwie porażki na raz i nie robić sobie bezsensownie nadziei. Tylko jak to zrobić, zeby po tylu porażkach i przy takim zaangażowaniu, nie stracić ostatecznie zapału i chęci do działania, ehhh. 

mam to samo. mega się postaralam do nestle. mam całą szafkę tych przeslodzonych płatków mimo że ich nie jem i nic. nic. grand porażka...eh Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6487208 Napisano: 07.05.2018 15:34:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mrs_mg napisał(a):

Patrzę na wyniki z Granda i chyba nie tego się spodziewałam, choc filmik, który zgarnął kamerkę przykuł wczesniej moja uwagę, bardzo fajny pomysł - u mnie tylko materac w kształcie loda i myślę, ze dam sobie spokój z tym konkursem emotka  

haha ja wymiękłam jak zobaczyłam zwyciezcow! szkoda czasu i atłasu! Wyświetl w wątku >>
1 atanerka 0

bagietkoweniebo

#6485969 Napisano: 30.04.2018 14:18:50 w Czy informują/ informowali?
dede napisał(a):

Tak wogóle to wygrał ktoś cokolwiek w konku Nivea Miejski detoks na instagramie?
Były już wyniki z ostatniego etapu? Nigdzie nie mogę znaleźć emotka

wyniki już daaawno byly. w instastories u tych blogerek. Ale potem Nivea osobno tez wrzucala Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6485479 Napisano: 27.04.2018 15:03:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mrs_mg napisał(a):

joasiunia napisał(a):

mrs_mg napisał(a):

Czy wyniki z Kubuś Mus w Żabce są już na stronie smolara? Chodzi mi o II etap.
Jak wpisuję swoje dane, to pokazuje się komunikat, że nie wygrałam, ale nie wiem, czy to oznacza, że faktycznie nie wygrałam, czy może jeszcze nie wrzucili II etapu  emotka

Pewnie jeszcze nie wrzucili wyników II etapu emotka

Ok, to czekam (nie)cierpliwie emotka

już kto się chwalił w MDW. U mnie standardowo pustka Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6485013 Napisano: 25.04.2018 22:49:48 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
ilonaxx5 napisał(a):

nestle emotka i to samo pewnie będzie w grand emotka

ja tez nie licze juz na grand. w ogole juz na nic nie licze:( Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6484870 Napisano: 25.04.2018 14:08:18 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Boze a ja miałam NAPRAWDE fajne zdjecie w Nestle...:( Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6484532 Napisano: 24.04.2018 16:04:36 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
niestety od tygodnia przegrywam wszystkie lepsze konkursy. Olewają mnie równo. I gdybym faktycznie miała jakies puszczone na kolanie zgłoszenia - to ok, rozumiem. Ale staram się, pisze, maluje, rysuję, kręcę filmy, robię zdjęcia. I co? Przegrywam. SMSowe, zdjęciowe, opisowe...Wszystko jak jeden mąż. Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6484508 Napisano: 24.04.2018 15:13:14 w moje dzisiejsze wygrane :)
poduszka:( A choc na walizkę liczylam Wyświetl w wątku >>

bagietkoweniebo

#6484351 Napisano: 24.04.2018 09:40:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

To co? Po tableteczce przed nervomixowymi wynikami? emotka

Ja grałam, ale się nie nastawiam. Ostatnio przegrywam wszystko, więc po co się łudzić. No ale głupio nie zagrać haha Wyświetl w wątku >>

bagietkoweniebo

#6484350 Napisano: 24.04.2018 09:38:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
goldensight napisał(a):

Kiedy mniej więcej opublikują zwycięzców 3 tygodnia Nestle?

Oni publikują dopiero po potwierdzeniu paragonów. Ale informują dość szybko. 2 etap kończył się w niedzielę 15/04, a już dzień później(!) dzwonili Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6484277 Napisano: 23.04.2018 22:48:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kermit napisał(a):

bagietkoweniebo napisał(a):

kinzao napisał(a):

Wiesz co - jajco nie smrodek emotka Już na forum się tyle o 'plagiatach' naczytałem o wykorzystywaniu prawie takich samych zdjęć itp a konsekwencji brak. I wiesz co? Tak nadal będzie bo ostatecznie wszystkim poza uczestnikami to lata. Ja już też spuściłem powietrze od momentu jak znany wszystkim Pan Makłowicz wygrywał konkurs za konkursem na fotomontażach. Konsekwencje? Brak. Daj spokój emotka

kinzao Ale Ty też powtarzasz swoje patenty. Niestety to już tak jest że jak się sprawdza to ludzie to wykorzystują. tylko czasem już może to faktycznie demotywowac jak staram się i staram a ktoś w tym samym konkursie zgarnia dwie główne a ja nico:) ale to już mój problem

Ja, gdy przeglądam galerie konkursowe czuję się jak na imprezce wśród starych znajomych. Tylko sprawdzam czy wszyscy się odliczyli:
Pan Paweł z ekipą (i żółte okulary) v check;
pani Kasia z córeczką (ależ urosła) v check;
pani Marta z kolorowymi skrzydłami v check;
pani Aneta (zasadniczo na podłodze) v check;
Jarocin z malunkami v check;
pan w czerwonym kasku v check
pan Kamil (tu mi się trochę myli bo te zdjęcia baaaardzo inspirowane stylem pana Pawła)
I  wiecie co?  Niech każdy robi i zgłasza to co chce. Bo żenada to zaczyna się robić w momencie jak jedni na drugich zaczynają najeżdżać tu na forum (przykład choćby w cytowanych postach powyżej). Aż niemiło czyta się wpisy, z których żółć i zawiść aż się wylewa (no bo przecież czemu on/ona znowu wygrała jak to przecież ktoś inny powinien- w domyśle JA).
Skoro prace spełniają wymogi regulaminowe pozostawmy wybór jury. Bo na tym chyba konkursy polegają...

Pełna zgoda! każdy probuje jak może. choc czasem faktycznie niektórzy mają passę sukcesów i to wkurza innych - to każdy orze jak może. życie! Wyświetl w wątku >>

bagietkoweniebo

#6484230 Napisano: 23.04.2018 21:00:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kinzao napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

superloser napisał(a):

goldensight napisał(a):

Jeśli chodzi o snickersową fotkę w samochodzie, to uważałam ją właśnie za największą konkurencję i tutaj się nie myliłam, jednak pani na trzepaku ani powiększonego snickersa to się wcale nie spodziewałam w pierwszej 3

To samo w Grand wisi  emotka

Aktualne konkursy foto to mnóstwo identycznych zdjęć, w których tylko produkt promocyjny sie zmienia. Ludzie mają twardą psychikę, bo wystarczy ze zdjęcie w dwóch konkursach zgarnie jakąś lepszą nagrodę i będzie smrodek.

Wiesz co - jajco nie smrodek emotka Już na forum się tyle o 'plagiatach' naczytałem o wykorzystywaniu prawie takich samych zdjęć itp a konsekwencji brak. I wiesz co? Tak nadal będzie bo ostatecznie wszystkim poza uczestnikami to lata. Ja już też spuściłem powietrze od momentu jak znany wszystkim Pan Makłowicz wygrywał konkurs za konkursem na fotomontażach. Konsekwencje? Brak. Daj spokój emotka

kinzao Ale Ty też powtarzasz swoje patenty. Niestety to już tak jest że jak się sprawdza to ludzie to wykorzystują. tylko czasem już może to faktycznie demotywowac jak staram się i staram a ktoś w tym samym konkursie zgarnia dwie główne a ja nico:) ale to już mój problem Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6484196 Napisano: 23.04.2018 20:11:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
po wynikach 2 tygodnia Nestle chyba juz nikt nie ma wątpliwości:) Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6484056 Napisano: 23.04.2018 14:36:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a ja myślę że wygra Pani na tle ściany z chmurkami - jury ją zazwyczaj lubi:) No i Pani z Jarocina:) Wyświetl w wątku >>
0 0