Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika anula18

anula18

#6501241 Napisano: 22.06.2018 16:35:41 w Wkurza mnie...
Niech się pospieszą z tym informowaniem z Brico, bo nie da się czytać tego forum, kazdy wątek tym zas#any i to za każdym razem z tą akcją, rzygać się chce, nie wspominając o tych teoriach spiskowych do kogo teraz dzwonią, zróbcie sobie wątek Bricomarche i nie poruszajcie proszę tego tematu gdzie się da! Wyświetl w wątku >>

anula18

#6498446 Napisano: 15.06.2018 08:03:31 w Auchan
Claudia77 napisał(a):

bruce napisał(a):

anula18 napisał(a):

Akurat konkurs Auchan z talentem miał nie wiele wspólnego..

emotka Tak myślisz? Że nie brano pod uwagę wpisywanych treści? 

myślę, że brano, na siebie puściłam z 5/6 zgłoszeń i lipa, a na męża 1, które było inne od całej reszty i wygrał - co prawda tylko bon na 100 - ale zawsze coś emotka

No to sama sobie zaprzeczasz emotka Ty się starałaś 5x, a potem puściłaś 1 inne, byle było i nagle bum emotka W sumie nie ma o czym gadać, konkurs się zakończył, skupmy się na lepszych! Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

anula18

#6498433 Napisano: 15.06.2018 07:31:32 w Auchan
bruce napisał(a):

helcia85 napisał(a):

Podziwiam was, że dajecie radę wysłać 30 zgłoszeń na jeden konkurs. Skąd tyle paragonów? Jak mam kilka konkursów w tygodniu, które mnie interesują, to już mi głowa paruje od myślenia, a na każdy wysyłam jedno zgłoszenie. 
Ja tam puściłam jedno zgłoszenie w Auchan i mam wycieczkę z 2 etapu. emotka

I to właśnie nazywa się talent!  emotka emotka
Ja puściłam bodajże cztery-pięć na całość i nawet potwierdzeń o czasie nie miałam, a kiedy przyszły bardzo mocno spóźnione w I etapie, to im bardzo przytomnie i inteligentnie napisałam, że to chyba pomyłka, bo ja teraz udziału nie brałam.  emotka emotka

Akurat konkurs Auchan z talentem miał nie wiele wspólnego.. Wyświetl w wątku >>
0 0

anula18

#6494710 Napisano: 05.06.2018 14:48:34 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
onmyown napisał(a):

Zestawy Colgate z Biedry, u mnie kurier nie chciał paczek wydać bez spisania danych z dowodu do protokołu emotka

Bo niestety nie może Ci wydać bez wszystkich podpisów. Ale możesz od razu odpakować po podpisaniu i wtedy zrobi np. zwrot jeśli odmówisz przyjęcia. emotka U mnie dziś 100zł z Amino na koncie, mBank Wyświetl w wątku >>
0 0

anula18

#6492043 Napisano: 24.05.2018 16:37:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jak były wyniki 1 etapu loterii Kinder to kilka osob wspomnialo, ze przydzielono im 2 nagrody, lepsza i gorsza, powiedzcie jesli mam bon ale tez poradnik, to co oni mi wysla? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anula18

#6489041 Napisano: 13.05.2018 18:54:33 w Auchan
kermit napisał(a):

anula18 napisał(a):

kermit napisał(a):

A jak napisałaś?
Dzień Dobry
Mam pytanie odnośnie konkursu urodzinowego. Czy można bezczelnie oszukiwać i kpić z organizatorów?
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
X

Troszkę inaczej ale sens zachowany emotka  przeciez nie macie o co sie marrtwic skoro wszyscy jestescie uczciwi w kazdym konkursie i w kazdej loterii emotka

Mam nadzieję, że opisałaś to dokładniej tzn.
Zgodnie z regulaminem uczestnik powinien dokonać zakupu (sam, bo przecież nie szukamy paragonów po wózkach (sic!)) a następnie wysłać zgłoszenie (wyłącznie osobiście, w swoim imieniu, przecież wiemy, że niedopuszczalne jest dokonywanie zgłoszeń w imieniu innej osoby emotka ). I tu moje pytanie - byliśmy na zakupach z mężem (razem) ramię w ramię staliśmy w kolejce, on wykładał zakupy na taśmę (ale ja pakowałam do torby), zapłaciliśmy kartą (wspólne konto). Mąż wczytał kartę, a ja wbiłam pin. Mamy jeden paragon. Czy każdy z nas może dokonać zgłoszenia do konkursu (spełniliśmy warunki regulaminu), oczywiście każdy osobiście, we własnym imieniu.

kermit tyle razy już ktoś bardzo podobnie pisał na tym forum taką "historyjkę", chcąc być zgryźliwym trzeba było wymyślić coś swojego, a nie wzorować się na czyichś wypowiedziach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anula18

#6488956 Napisano: 13.05.2018 11:23:31 w Auchan
kermit napisał(a):

anula18 napisał(a):

androm napisał(a):

a ja mam ciekawsze pytanie-czy jak wykorzystałam paragon w jednej turze to można użyć w innej? jak ktoś pisał, co nie jest zabronione, to dozwolone:)

Z ciekawości napisałam w tej sprawie do Auchan. Ciekawe co mi odpiszą

A jak napisałaś?
Dzień Dobry
Mam pytanie odnośnie konkursu urodzinowego. Czy można bezczelnie oszukiwać i kpić z organizatorów?
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
X

Troszkę inaczej ale sens zachowany emotka  przeciez nie macie o co sie marrtwic skoro wszyscy jestescie uczciwi w kazdym konkursie i w kazdej loterii emotka Wyświetl w wątku >>
0 1 wesola

anula18

#6488946 Napisano: 13.05.2018 10:27:12 w Auchan
androm napisał(a):

a ja mam ciekawsze pytanie-czy jak wykorzystałam paragon w jednej turze to można użyć w innej? jak ktoś pisał, co nie jest zabronione, to dozwolone:)

Z ciekawości napisałam w tej sprawie do Auchan. Ciekawe co mi odpiszą Wyświetl w wątku >>
0 0

anula18

#6484023 Napisano: 23.04.2018 13:54:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Powiedzcie, czy to ja robię coś źle czy komuś też nie udaje się zgłosić do Goshgirl? "Trwa wysyłanie" przez godzinę i nic. Albo dam wyślij i ponownie trzeba ładować plik z paragonem, później wysyłam i znowu to samo.. Próbowałam wgrać .jpg i rozmiar zaledwie 704kb, później próbowałam .pdf 340kb i też nic, a max może być aż 5mb i nadal nie wyśle. Miał tak ktoś? Wyświetl w wątku >>
0 0

anula18

#6475284 Napisano: 21.03.2018 13:28:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

helcia85 napisał(a):

Z Listerine ktoś jeszcze dostał sms? emotka

tak, ja mam eski z telewizorami...ale nie wiem co z tabletami, też były? emotka

Tak były emotka A w Twoje wpisy o zawsze licznych nagrodach są mocno nagięte emotka zazwyczaj pyknie Ci jedna nagroda, ale nie powstrzymasz się przed wpisem w liczbie mnogiej emotka Pozdrawiam emotka Wyświetl w wątku >>

anula18

#6467438 Napisano: 26.02.2018 14:25:09 w moje dzisiejsze wygrane :)
agusia222 napisał(a):

50 zł, z kaufland -urodziny emotka

szok, że nie termosik! Wyświetl w wątku >>
1 agusia222 0

anula18

#6461951 Napisano: 10.02.2018 12:17:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maverick napisał(a):

anula18 napisał(a):

Miła26 napisał(a):

czy jest aktualnie jakiś konkurs z rafaello?

W górnej prawej części strony widać taką lupę i jest takie prostokątne miejsce gdzie możesz wpisać "rafaello" i wyszukać konkurs związany z tym produktem. Przynajmniej kilka osób tygodniowo pyta czy jest konkurs z karmą/podpaskami/kawą/z tamtym/siamtym bo przecież tak łatwiej, po co samemu szukać. "dobre duszyczki" napiszą

zrobiłem tak jak napisałaś, niestety nie wyszukuje konkursu z Rafaello tego z bonami do Apartu emotka sprawdź sama emotka

To już sprawa dla admina. Dlaczego zaakceptował konkurs rafaello, bez najważniejszego taga Wyświetl w wątku >>
1 maverick 0

anula18

#6461950 Napisano: 10.02.2018 12:15:59 w Zakupy na konkursy - usługi
Zrobię zakupy na bp, orlen, shell Wyświetl w wątku >>
0 0

anula18

#6461948 Napisano: 10.02.2018 12:14:38 w Zbieramy kasę!

anula18

#6461947 Napisano: 10.02.2018 12:13:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Miła26 napisał(a):

czy jest aktualnie jakiś konkurs z rafaello?

W górnej prawej części strony widać taką lupę i jest takie prostokątne miejsce gdzie możesz wpisać "rafaello" i wyszukać konkurs związany z tym produktem. Przynajmniej kilka osób tygodniowo pyta czy jest konkurs z karmą/podpaskami/kawą/z tamtym/siamtym bo przecież tak łatwiej, po co samemu szukać. "dobre duszyczki" napiszą Wyświetl w wątku >>
0 0