Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika rafi323raf

rafi323raf

#2095871 Napisano: 13.01.2009 09:25:25 w Wkurza mnie...
malenka89 napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

Ja należę do forum i nie podoba mi się to, że piszecie o nim jakieś rzeczy wyssane z palca...
Regulamin posiadamy - tak dla informacji emotka

A pozatym Marcepan jeżeli nie obchodzi Cie ukryte forum to po co za wszelką cenę załatwiasz sobie tam dostęp? no po co...? Sam sobie przeczysz.

Ja tam jestem obiektywna, ale jak ktoś wymyśla niestworzone rzeczy to jest trochę nie fair.

Zasady ukrytego forum są prawie takie same jak tu emotka Tyle tylko, że w gronie stałych użytkowników... może nie wszystkich bo cały czas przybywają nowe osoby...



Napisałem Ci już wyżej, że NIE CHCÊ TAM NALEŻEÆ! A fakty są takie jak napisałem...robicie tam ankiety na temat innych użytkowników(którzy nawet nie zgłaszali chęci przystąpienia do waszego forum!) i macie katalogi z konkursami, których nie ma w bazie - Gdzieś się pomyliłem bądź kłamie?!



Nie chcesz należeć, ale mimo to wchodzisz i przeglądasz? sam sobie przeczysz emotka
A co do bazy ja wiem swoje, a Ty swoje...
Nic nie mam do ludzi, którzy grają i dobrze im się powodzi, ale nie lubie jak ktoś zmienia fakty.

Tyle... emotka


no przecież można nie chcieć należeć do tego forum, a chcieć zobaczyć co tam jest Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2095856 Napisano: 13.01.2009 09:21:15 w Wkurza mnie...
fructisa napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):

isiulka napisał(a):

mkmadzia7 napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):

natik999 napisał(a):

fructisa napisał(a):

jeśli to prawda co mówi marcepan to jesteście powaleni, to się leczy emotka a obgadywanie za plecami świadczy tylko i wyłącznie o waszym prostactwie emotka



yhym... ukryte forum lol emotka



ale najlepsze jest to, że oni na swoje ukryte forum robią ankiety i zapraszają tych, których lubią, a innym nie wolno tego robić bo zgodnie z regulaminem jest za to ban...więc albo jesteś z nimi albo wypad emotka


ja powiem krótko, albo znasz zasady tam panujące, albo wogóle się nie wypowiadaj emotka emotka emotka emotka


Wiesz nie mam nic do ciebie, ale osobiscie sobie nie zycze zeby jakeis scierwa wypisywaly o mnie komentarze, bo nie chce nalezec do tego beznadzuejnego tajnego forum, wiec z jakiej racji ktos tam wypowiada sie na temat tego czy mnie przyjac czy nie, i uzasadnia to w taki spsoob, pozatym bardzo chcialam pozdfrowic osobe ktora dala mi komentarz jak bardzo jestem obludna bo robie konkursy na forum... wygrac by sie chcialo... udzial sie bralo.. a oceniancie mnie za to ze chcialam komus wygrac ipoda?? i to ja jestem zla bo zrobilam konkurs na forum.... zalosne jak ludzie potarfia byc zawistni



otóż to...taka chochliczka nie potrafiła wygrać iPoda to się na Ciebie zbulwersowała, ze dajesz innym go wygrać, w dodatku oskarżając innych o lizustwo:/ Tymczasem sama z innymi na forum VIP umawia się jakby to i co wygrać emotka

i ja również nie che należeć do tego forum ale nie życzę sobie by niektóre osoby mnie oceniały. sam z Isiulką lub innymi potrafię sobie poradzić i bez tego forum więc łachy mi nikt nie robi.

P.S. Kto che dziś iPoda? emotka



Napewno chochli chcę iPoda emotka emotka


emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2095770 Napisano: 13.01.2009 09:07:27 w Wkurza mnie...
mkmadzia7 napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):

natik999 napisał(a):

fructisa napisał(a):

jeśli to prawda co mówi marcepan to jesteście powaleni, to się leczy emotka a obgadywanie za plecami świadczy tylko i wyłącznie o waszym prostactwie emotka



yhym... ukryte forum lol emotka



ale najlepsze jest to, że oni na swoje ukryte forum robią ankiety i zapraszają tych, których lubią, a innym nie wolno tego robić bo zgodnie z regulaminem jest za to ban...więc albo jesteś z nimi albo wypad emotka


ja powiem krótko, albo znasz zasady tam panujące, albo wogóle się nie wypowiadaj emotka emotka emotka emotka

ależ przecież tam nie ma zasad, jak sam admin napisał, na tamtym forum nie obowiązuje regulamin emotka

prezol napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):

natik999 napisał(a):

fructisa napisał(a):

jeśli to prawda co mówi marcepan to jesteście powaleni, to się leczy emotka a obgadywanie za plecami świadczy tylko i wyłącznie o waszym prostactwie emotka





yhym... ukryte forum lol emotka



ale najlepsze jest to, że oni na swoje ukryte forum robią ankiety i zapraszają tych, których lubią, a innym nie wolno tego robić bo zgodnie z regulaminem jest za to ban...więc albo jesteś z nimi albo wypad emotka



to ty jestes tam czy nie bo raz mówisz takraz tak^^

eh to nie jest taki top na taki temat


ale to forum moze go wkurza, i dlatego tu pisze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2095626 Napisano: 13.01.2009 08:38:49 w Wkurza mnie...
marcepan1983 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

beataa81 napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):

beataa81 napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):

a mnie wkurza, ze jestem nielubiany na forum i ludzie nie potrafią tego napisać mi wprost tylko na ukrytym forum gadają i na PW obgadują:P
No ale cóż...wygrywałem, wygrywam i będę wygrywał, a Ci którzy zamiast ziać zazdrością potrafią się ze mną dogadać i współdziałać nigdy nie pożałowali emotka ...Reszcie ChWD


nie mów,że aż tak Ci zależy...to tylko znajome avatary...nie sądzę,że jest to miejsce zdrowe dla przyjaźni...no chyba,że forumowicze spotkają się w realu...nie martw się-dla mnie jesteś sympatyczną koniczynką emotka i mnie tam Twoje czy innych wygrane latają koło nie powiem czego emotka powodzenia emotka



mnie to wali, że mnie nie lubią emotka wiem, że po prostu zazdroszczą wygranych albo pokonałem ich w jakiś konkursach...wkurza mnie, że nie potrafią tego wprost mi powiedzieć tylko piszą na ukrytym forum na tej stronie emotka


to ukryte forum to już jakaś Atlantyda normalnie emotka ja myślę,że musi tam być strasznie nudno emotka bo wg mnie to tylkopewne kółko wzajemnej adoracji,które z niesmakiem obserwuje się tam kwalifikuje emotka i mnie to w sumie nie wkurza...ale co tam-żeby było w temacie-to wkurza mnie to! emotka emotka emotka a jeżeli Ci zazdroszczą to się ciesz!Najlepsza reklama!I zresztą...zlej to...ja bym tak zrobiła... emotka



Marcepan - chyba Cię jednak to interesuje skoro chcecie za wszelką cene z Isiulką mieć dostęp do ukrytego forum emotka ... poprzez przekupstwo emotka Widać masz dwa oblicza emotka



ja mam dostęp:P nie wkurza mnie, ze tam sobie jesteście tylko to, że ankietujecie innych użytkowników wypisując plusy i minusy. Chociażby, że są tacy nieuczciwi emotka haha. to pytam sie jacy wy jesteście skoro tam podajecie sobie odpowiedzi, planujecie strategie i wpisujecie konkursy, których celowo nie dodajecie do bazy emotka - tak, tak drodzy użytkownicy...właśnie to robią ludzie z ukrytego tematu na tym forum, którzy mają się za najuczciwszych;]


dobrze wiedziec, ciekawy jestem co tam o mnie piszą emotka
Choć ipoda za tą wiedze nie dam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2094904 Napisano: 13.01.2009 04:05:24 w TESCO konkursy
ewelina00731 napisał(a):

z sekretów pielęgnacji dzwonią czy sms ślą?


dzwonią Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2093063 Napisano: 12.01.2009 06:53:26 w Wkurza mnie...
l0ginka napisał(a):

Wkurzyla mnie zaloga yeppas .
Zablokowali mi konto i pisza zeby sobie zrobic zdjecie ...z data ..odrecznie napisanym tekstem i usmiechem.
Nie zalezy mi ,napisalam im : Oswiadczam, ze nikt z moich domownikow nie robil konta na yeppas.pl.
Tylko 1 konto z mojego komputera ,ktory uzywaja 4 osoby.
Faktem jest,ze mam internet z LAN-u ,ze stalym IP i niestety nie mam wplywu na to ,czy ktos z innego bloku nie zakladal konta na yeppasie .Powinniscie weryfikowac po komputerze a nie IP !Sa takie mozliwosci.
Zadnego zdjecia robic nie mam zamiaru .To niemile z waszej strony i nieprofesionalne,zeby w ten sposob WERYFIKOWAC. Nie badzcie smieszni..skad niby bedziecie wiedziec ze to ja i ze to moje odreczne pismo..moze jeszcze skan dowodu i zaswiadczenie o meldunku i niekaralnosci?????
Pewnie nudzi sie wam i chcecie miec zabawe usmiech mile widziany.. BAAAAAARDZO SMIESZNE !!
LEpiej wezcie sie za inne kwestie techniczne ,bo kiedys np dodalam zdjecie do konkursu i chcialam je promowac!!W tym celu zakupilam punkty i co???NIE MOGLAM ich wykorzystac przez wasz niesprawny system .
Ekwiwalent za moje punkty ,ktorych mam okolo 300 prosze wyslac mi na konto w przypadku nieodblokowania konta.
Oto numer :    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Plakac nie bede , ale zapewne moje opinie o waszym portalu nie beda pochlebne.
imie nazwisko

Czy zdarzylo sie ,ze konmus z Was odblokowali?


wysłałem im zdjęcie gdzie była widoczna tylko kartka z tymi danymi i moja ręka, ale nie odblokowali emotka
annb napisał(a):

jakiś dzwon bije na e-konkursach,normalnie wkurzające emotka


łoooo to z reklamy KFC emotka
raz spokojnie sobie słuchałem muzyki, a tu co 15 min jakiś dzwon. Później częstotliwość gdzieś co 15-30 sek była!! oszaleć było można emotka
ale oczywiście nie wiedziałem z czego te dźwięki są emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2092289 Napisano: 12.01.2009 12:52:40 w Wkurza mnie...
kajanna napisał(a):

kajanna napisał(a):

Zagladał ktos na poczte gazeta.pl/
Co sie tam dzieje?
Dostałam z 50 e-maili...


Hehehe i Pionasa tam widzę


wszystcy co na ten mail ankieta wyślą, dochodzi do wszystkich odbiorców.. hehe dobrze ze tej poczty nie używam, bo była by zawalona spamem;D Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2092101 Napisano: 12.01.2009 12:05:16 w TESCO konkursy
ja sie bede martwił jak wygram. Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2092063 Napisano: 12.01.2009 11:50:19 w TESCO konkursy
olunka napisał(a):

niiika napisał(a):

rslotus napisał(a):

ktoskcies napisał(a):

To pepsi tesco, 30 x 1000 + 30 x reniferrros. Duzo bylo tych konkow pepsi teraz. : P



Tak, tak, tylko qurcze trzeba było smsa wysłać w dniu zakupu !!! emotka


hmm ja nie doczytalam emotka choc chyba wyslalam w dniu zakupu ze dwa a dwa chyba nie:D



ja też nie doczytałam, chyba będzie wielka forumowa wymiana paragonów
emotka

nooo emotka

heh chyba wysyłąlem w dniu zakupu niektóre... hmmmm
Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2092021 Napisano: 12.01.2009 11:40:19 w TESCO konkursy
rslotus napisał(a):

ktoskcies napisał(a):

To pepsi tesco, 30 x 1000 + 30 x reniferrros. Duzo bylo tych konkow pepsi teraz. : P



Tak, tak, tylko qurcze trzeba było smsa wysłać w dniu zakupu !!! emotka


w tym tesco? w dniu zakupu?
heh kilka smsów wysłalem w dniu zakupu, le inne nie;P Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2091998 Napisano: 12.01.2009 11:31:53 w TESCO konkursy
barcza napisał(a):

ktoskcies napisał(a):

Głowna nagroda w pepsi carrefour. Codziennie było 300zł niby i 1 x 30.000 które niestety weronetka dawno temu sobie zaklepałem. : pPp


a nie 30 X 1000 zł emotka


30*1000 było na pewno w tesco z pepsi, a jak w carefurze to nie wiem:) Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2085415 Napisano: 09.01.2009 06:09:48 w Wkurza mnie...
tomeck napisał(a):

asiam napisał(a):

tomeck napisał(a):

a mnie wkurza zachłanność użytkowników, którzy zgarniają po kilka nagród. emotka emotka emotka emotka


Albo są sprytni albo mają szczęście.Ewentualnie dużo zainwestowali.I co się tu wkurzać?


Bo:

jest to zwykła chciwość.


E tam chciwość. Dają nagrody to sie bierze, nie? Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2085155 Napisano: 09.01.2009 04:19:45 w Wkurza mnie...
anava napisał(a):

gemma napisał(a):

snupy3 napisał(a):

Mnie też wkurza poczta o2.Raz,że zasypują mnie spamem,który się chwalą,że niby skutecznie blokują-co z tego jak sami rozsyłają tego tyle że rano mam min.5 wiadomości rozesłanych przez portal o2
A tak poza tym to wiele razy mi się już tak zdarzyło,że z kosza wracały mi wiadomości na skrzynkę odbiorczą i jak wchodziłam na pocztę to masakra jakaś,ostatnio miałam w odbiorczej 50 wiadomości z lipca... emotka



tu się zgodzę.. niestety tlen rozsyła najwięcej spamu emotka


ja na o2 żadnych śmieci nie dostaję...


nie wiem jak oni to robią, ale miałem 2 maile utworzone w tym samym czasie, o tygodniu sprawdzam na jednym 2 reklamy, a na drugim 20:P Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2085106 Napisano: 09.01.2009 03:46:59 w Wkurza mnie...
kingaa napisał(a):

prezol napisał(a):

ziolko napisał(a):

kingaa napisał(a):

prezol napisał(a):

kingaa napisał(a):

raffciio napisał(a):

kingaa się wkurzy jak dostanie kubki z herbatą zamiast swojego hasła na nich emotka oj wkurzy się emotka



emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka przyszedł kubek ..................... emotka emotka emotka emotka emotka emotka



no sie ciesz ze ci przyszedł emotka przeciez ten tekst to był tylko jak masz taką samą ilośc pkt maja ostatnie miesjca i zeby wybrac kto wygrał^^



ale ja chciałam mieć własny tekst na kubku, i do końca miałam nadzieję... emotka emotka




kinga... nie ma nic prostszego od zlozenia zamowienia na allegro albo w punkcie, gdzie wykonują takie usługi i będziesz miała taki tekst, jaki sobie wymarzysz emotka emotka


pewnei np w empiku:D



oj ale tutaj był wygrany i tak się cieszyłam i cenzura, a jak kupie to już takiej satysfakcji nie będzie emotka


ojj rozumiem Cie, tez na poczatku myślałem ze tekst będzie wydrukowany, już miałem tekst napisany, już sie cieszyłem że bede pił z kubka z fajnym napisem, a tu... nic emotka
Heh a taki z allegro to nie to samo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2084846 Napisano: 09.01.2009 02:17:30 w Wkurza mnie...
kingaa napisał(a):

kajeczka napisał(a):

raffciio napisał(a):

wkurza mnie nowa reklama kfc na stronie e-konków, a najbardziej ten dzwięk ze stacji PKP emotka


mnie też emotka jak na dworcu emotka tylko zegarynki brak emotka



dokładnie, oszaleć można emotka


to z ekonków? łoooo wczoraj tak mnie to wkurzało i nie wiedziałem z czego to jest emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2074771 Napisano: 06.01.2009 03:53:51 w Wkurza mnie...
sirwoj napisał(a):

dagusia napisał(a):

sirwoj napisał(a):

dagusia napisał(a):

sirwoj napisał(a):

Nie było mnie na forum od jakiegos czasu... sprawy rodzinne i inne... zawsze bylem za konkami z rodzaju zbieranie glosow i wzajemnej pomocy, bralem w nich udzial i nawet odnosilem jakies tam drobne zwyciestwa, dzis odpalam e-konkursy i normalnie nie wiem ludzie co sie z wami dzieje??? np. konk Astora jest sporo nagrod i fajnie ale po co komu 5 czy 6 takich samych zestawow kosmetykow?? Na dłużej starczą czy co?? Opamietajcie sie troszke ludzie dajcie szanse innym 2 linki do tego samego konka to wystarczajaca ilosc chyba emotka I jeszcze zrozumialbym gdyby chodzilo o wygranie samochodu, wyposazenia miszkania, czy czegos w tym guscie... ale o kosmetyki?? To na tyle emotka



hmm spójrz na to inaczej... mi się wydaje, że to nie jest dla jednej osoby, chyba ogólnie wiadomo, że kobiety lubią kosmetyki i każda chciałaby swoje, przecież jest rodzina, znajome itp... wyobrażasz sobie sytuację, że są w domu np. 3 kobiety (mama + 2 córki) i wszystkie się malują jednym lakierem, błyszczyk przechodzi z rąk do rąk... szczerze mówiąc wolałabym mieć swój osobisty, przecież takie kosmetyki się nosi w torebce i chyba normalne, że każda kobieta chciałaby mieć swój, no nie? emotka


Ja nie mam nic przeciwko.... to niech se wygraja emotka tylko ze na to trzeba zapracowac, a nie isc na latwizne... niech każda z tych uzywających tych samych kosmetyków osób założy se konto i zbiera głosiki na swoje, jeszcze nie tak dawno jak dodawalo sie czyjegos linka w stopke (bo ktos tam wyjezdzal czy costam) pisalo sie czyj to link a tezas widze 6 linkow do tego samego konkia u jednej osoby i mam zalozyc ze to matka i jej 5 corek ??? Troszke to naciagana teoria emotka


hmm... dobrze, nawet jak by te linki były u różnych osób (pod różnymi nikami na forum) to jak by wyglądało głosowanie skoro najczęściej z jednego IP można głosować jeden raz? jedna osoba wszystkim poklika a pozostałe co? będą pisały tylko: niestety już nie mogę, nie zalicza mi


emotka dokładnie emotka I po 2 konkursach ta matka z 5 corek doszla by w koncu do wniosku, ze lepiej miec 2 zestawy takich samych kosmetykow w domu niz zadnego emotka I ide spac, dyskuse prosze przeniesc na jutro emotka pozdrawiam emotka


niektórzy też wygrywają by sprzedać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2072059 Napisano: 05.01.2009 08:26:42 w Pomocy!!!!
tunezja napisał(a):

Chodzi mi o okienko pod Twoje szkoły, mieszczące się z lewej strony. Teraz nie wiem, kto z moich znajomych jest zalogowany na naszej klasie, a czasem fajnie było pogadać... emotka


może w opcjach wyłączyłaś? Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2068305 Napisano: 04.01.2009 05:05:38 w Pomocy!!!!
cytriss19 napisał(a):

mam pytanie: co zrobić , żeby mieć linka do mojego zdjęcia w konku zimowym nivea? Chodzi o to , że chce mieć tak jak wszyscy , że link z numerem zdjęcia a po kliknięciu na niego wyskakuje tylko moje zdjęcie i można zagłosować. Wydawało mi się to proste ale nie wiem jak to zrobić , zupełnie mi nie wychodzi a nie chce prosić kogoś o klikanie i żeby szukał mojego zdjęcia w tych wszystkich które tam są. Bardzo proszę o pomoc

z tego co słyszałem, to trzeba polecić zdjęcie na swój mail, i tam będzie link emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2064636 Napisano: 03.01.2009 01:35:09 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
snupy3 napisał(a):

Przydałby się topik ptGdzie są wyniki dla tych co nie mogą czasem znalezć,nie byłoby tyle zaśmiecania wyników konkursów.Wiem bo sama to czasem robię.
Niby można spytać w szukam ale takie pytanie najczęściej jest zlewane.


czy wysyłaja nagrody z tam też się można pytać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2063067 Napisano: 02.01.2009 10:45:52 w Wkurza mnie...
tunezja napisał(a):

Mnie wkurza konkurs Reniffero i związany z Piccolo. Lubię się bawić, więc wymyśliłam mnóstwo pytań, a renifer zwiał. Natomiast moje prace (nowa etykieta Piccolo) dziwnym trafem giną, nie zamieszczają ich w galerii, nie wiem co jest grane... emotka


ten piccolo który się już skończył? Wyświetl w wątku >>
0 0