Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika rafi323raf

rafi323raf

#2146751 Napisano: 02.02.2009 11:46:08 w Wkurza mnie...
iwek napisał(a):

Co do konkursu Kasi to pasowałoby, żeby zrobili tylko głosowanie na TAK i skończyłoby się zaniżanie. Może jak zasypiemy ich takimi prośbami to zareagują? emotka


to by się zaczęło nabijanie głosów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2145702 Napisano: 01.02.2009 08:58:54 w Wkurza mnie...
alaalex40 napisał(a):

czarna2318 napisał(a):

aka napisał(a):

czarna2318 napisał(a):

monika124 napisał(a):

wkurza mnie ,że ludzie na konkursie Kasi zaniżają i biją się o pudełko ciastek jakby to co najmniej laptop był emotka
Strach pomyśleć co by było gdyby faktycznie dawali laptopy - dochodziłoby pewnie do morderstw ...
Kurcze a jeszcze bardziej mnie wkurza to ,że po tylu latach na forum i w konkursach powinnam była się na to znieczulić ale nic z tego nie wyszło... emotka


też to zauważyłam,że są głosy na minus albo niektórzy wysyłaja do konkursu po 3 takie same przepisy.Czy ludzie muszą być tacy pazerniNie mogą dać szansy innym na wygranie emotka emotka emotka



miałam tam wysłać zgłoszenie ale chyba szkoda czasu i nerwów


żebyś wiedziała,a na lionie tak samo zaniżają




tez liczylam ze zrobie mezowi niespodzianke ale niestety nic z tego;/ bede musiala cos innego wymyslic..

niestety w każdym konkursie klikanym tak jest emotka
gdyby któraś z was chciała wygrać, to napiszcie na pw, pomoge w klikaniu, moze sie uda wygrac emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2143065 Napisano: 31.01.2009 03:53:06 w Wkurza mnie...
mnie wkurza moja drukarka, która nie chce drukować emotka
nie reaguje na poolecenia a jak w końcu sie ruszyła to lata ten tusz w środku w tą i spowrotem już od pół godziny xd Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2134528 Napisano: 28.01.2009 08:22:23 w Popraw sobie humor...
annaroza napisał(a):

haz0r napisał(a):

hahaha myślałem, że padne ;DDDDD

http://img3.image...istonoszawizoll7.jpg


emotka emotka


emotka emotka emotka emotka emotka emotka
hahaha dobry pomysł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2133104 Napisano: 28.01.2009 12:12:35 w Wkurza mnie...
inga_iga napisał(a):

może nie tyle wkurza, co nie rozumiem po co ludzie piszą w wątku wygrane awizo.
Jak dla mnie bez sensu kompletnie.


e tam, po prostu ludzie są szcześliwi, zecos na poczcie na nich czeka emotka
mnie bardziej wkurza nawet nie wkurza, po prostu gorsze od awiz jest jesli ktoś pisze że wygrał nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2128872 Napisano: 27.01.2009 12:56:29 w Wkurza mnie...
nariam napisał(a):

miriam napisał(a):

Wkurrrza mnie moja gruba listonoszka (chociaż sama jestem gruba)zostawiła mi awizo w skrzynce,a mieszkam na 1 piętrze i jestem cały czas,ani nie odkurzałam,nic...
Nawet się nie pofatygowała !!!
Mam chore dziecko,autobus na pocztę 3 zł w jedną stronę,zła jestem,że jej chyba skargę napiszę-to nie jest pierwszy raz!!!



nie weszła,bo napewno nie miała przesylki ze sobą...pewnie za ciezko jej było emotka


no mnie to też kiedyś wkurzało, bo wcześneij listonosz zawsze przynosił, ale teraz ich rozumiem, jak mają mnóstwo tych przesyłek do roznoszenia, jeszcze nie na pewno będzie ktoś w domu, to teraz mnie to już tak nie wkurza tym bardziej że poczte mam nawet blisko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2128779 Napisano: 27.01.2009 12:27:26 w Wkurza mnie...
samantha22 napisał(a):

czarna2318 napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

czarna2318 napisał(a):

snupy3 napisał(a):

mnie też wkurza to nabijanie punktów,ktoś to powinien sprawdzać i od razu takich dupków odrzucać.
Wstyd się tak hańbić dla głupich szczoteczek emotka
Ale to już jest chorobliwa pazerność.


Oni nie dla szczoteczek ale dla kamer emotka


właśnie, dla szczoteczek to szkoda się męczyć, dla większych nagród to można emotka


Ale nie za wszelką cenę,bo konkursy to chyba przede wszystkim fajna zabawa emotka


a mnie wkurza właśnie takie Wasze gadanie
pewnie większość z Was mnie zjedzie od góry do dołu - ale co mi tam emotka
zastanówcie się dobrze po co robione są konkursy z cennymi nagrodami (jak w tym przypadku kamery) na ilość punktów?
przecież każdy organizator robiąc taki konkurs zdaje sobie sprawę z tego, że X liczba osób sama nabije sobie te punkty
a jak nie reaguje na @ od uczciwie zbierających pkt osób, to chyba też o czymś świadczy - mają Was uczciwych głęboko gdzieś emotka

jestem tylko ciekawa ilu z Was by robiło maxymalne przekręty gdyby zamiast tych kamer były do wygrania samochody emotka

fajna zabawa, fajną zabawą - ale jak w grę wchodzą cenne nagrody, to każdy orze jak może - proste i logiczne emotka emotka
i pewnie na forum, też znajdzie się niejedna osoba która nabija sobie sama pkt na ten konkurs, tylko się do tego nie przyzna ofen - bo wiekszość osób zmieszałaby ją z błotem emotka

ja nawet dla tych kamer ponabijał, ale niestety nie wiem jak
emotka
A fajna zabawa jak sie bierze udzial w konkursach to jest, ale jest jeszcze większa zabawa, jak się w tych konkursach wygrywa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2128662 Napisano: 27.01.2009 11:45:47 w Wkurza mnie...
czarna2318 napisał(a):

snupy3 napisał(a):

mnie też wkurza to nabijanie punktów,ktoś to powinien sprawdzać i od razu takich dupków odrzucać.
Wstyd się tak hańbić dla głupich szczoteczek emotka
Ale to już jest chorobliwa pazerność.


Oni nie dla szczoteczek ale dla kamer emotka


właśnie, dla szczoteczek to szkoda się męczyć, dla większych nagród to można emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2128443 Napisano: 27.01.2009 10:37:25 w Wkurza mnie...
beataa81 napisał(a):

l0ginka napisał(a):

Wkurza mnie emotka ,ze jak juz jest jakis fajny konkurs ( 3d wyzwania) , to ..nie mam w nim szans i wiecie co...chyba dam sobie spokoj i kupie sobie ta paste i szczoteczke sama ..chociaz tez moze sie nie zalapalabym ,bo juz sie zaczelo ...nabijanie emotka ..Szkoda czasu

Podaje wybrane wyzwania:
Włoski...

Autor: wisnia676Dodany: 25.01.2009 Liczba głosów: 224

Moje wyzwanie to nauczenie się języka włoskiego...

Sesja

Autor: sp!derDodany: 24.01.2009 Liczba głosów: 224

Wyzwanie na najbliższą przyszłość - zaliczyć sesje...
studia

Autor: mv17Dodany: 24.01.2009 Liczba głosów: 9011

ukończyć studia z uśmiechem na twarzy


nabijanie nabijaniem...ale co powiedzieć o tych,którzy podczepiają swoje linki pod różne stronki i nawet nie wiemy,że wchodząc tu i tam nabijamy punkty takim osobom...jak dla mnie ktoś kto ma 9000 pkt na 99% należy do grona takich ewenementów... emotka nieraz już widzialam na pasku ładowania strony i śnieżki.net i 3d i mierzi mnie to,że ktoś bez mojej zgody wykorzystuje to,że korzystam z tych stron...nie chodzi o to,że zazdroszczę pomysłu lub punktów-jak ktoś poprosi o gło to mu zagłosuje ale w takim przypadku nie mam wyboru i to mnie wkurza...

w tym konkursie malibu, to chyba kazdy sobie tak nabija punkty ;D
Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2123123 Napisano: 25.01.2009 11:23:46 w TESCO konkursy
czy konkurs dove, ten z koszami to tylko w tesco i carefurze?
Bo w regulaminie jest, że będą 2 oddzielne losowania na te sklepy, a widziałem reklame tego konkursu w gazetce delikatesów centrum emotka I nie wiem czy tam nie kupić tych produktów.
A, i mydła chyba można kupować? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2123023 Napisano: 25.01.2009 10:25:14 w Pomocy!!!!
pioge7 napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

pioge7 napisał(a):

jak dodać sobie avatar do nicku prosze o info na PW


https://www.e-kon...420-cat-12-pg-1.html
tutaj masz wszystko wytłumaczone, wraz z linkiem, do automatycznego pomniejszania zdjęć do rozmiarów avatarowych emotka


a coś źle robię dziękli za pomoc ale nie wychodzi

a to podaj linka do avatara którego chcesz mieć, to spróbuje zrobić emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2122974 Napisano: 25.01.2009 10:02:05 w Pomocy!!!!
pioge7 napisał(a):

jak dodać sobie avatar do nicku prosze o info na PW


https://www.e-kon...420-cat-12-pg-1.html
tutaj masz wszystko wytłumaczone, wraz z linkiem, do automatycznego pomniejszania zdjęć do rozmiarów avatarowych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2118994 Napisano: 23.01.2009 01:15:16 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
mayami napisał(a):

Hej, juz drugi raz dostalam magazyn smart... ale nie mam pojecia w jakim konkursie go wygrałam... i ile jeszcze bede dostawac emotka


z promosfery na 3 miesiace, tylko teraz ostatni chyba byl, ja 3 razy dostałem chyba Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2114814 Napisano: 21.01.2009 02:50:31 w Wkurza mnie...
kalisto1986 napisał(a):

wkurza mnie yeppas mimo wyslanego zdjecia do weryfikacji zablokowali mi konto za brak zdjecia , wszystko zrobilam dobrze emotka ciekawe czy to nie ma jakiegos zwiazku ze mam jeszcze 3 dni na spelnienie warunkow aby dostac nagrode za wygrany konkurs emotka emotka emotka


to już za brak zdjecia blokują? emotka emotka ja też im wysłąlem, ale nie odblokowali:] Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2109077 Napisano: 18.01.2009 06:19:46 w TESCO konkursy
z orange nie próbowałem, ale z playa nigdy na sekrety wysłac nie mogę:) Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2109045 Napisano: 18.01.2009 06:03:10 w TESCO konkursy
mimbla napisał(a):

Nie mogę wysłać SMS-a na konkurs Sekrety Pielęgnacji, ani z Orange ani z Play.
Czy tez ktoś ma taki problem?!


z playa też nie mogę Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2106021 Napisano: 17.01.2009 11:21:00 w Pomocy!!!!
mariolakal napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

mariolakal napisał(a):

annb, rafi : nie kumam... Próbowalam i nic... emotka


kliknij: gadu gadu - ustawienia - status i tam masz pewnie zaznaczone, by po wyjściu był ustawiony opis;)


nie można tego odhaczyć... emotka


daj po uruchomieniu programu ustaw status na niedostępny, i jeśli masz zaznaczone po wyjściu z programu ustaw opis: to to odznacz:) Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2105973 Napisano: 17.01.2009 10:44:16 w Pomocy!!!!
mariolakal napisał(a):

annb, rafi : nie kumam... Próbowalam i nic... emotka


kliknij: gadu gadu - ustawienia - status i tam masz pewnie zaznaczone, by po wyjściu był ustawiony opis;) Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2105937 Napisano: 17.01.2009 10:26:42 w Pomocy!!!!
albo w ustawieniach jest po wyjściu ustaw opis, i to trzeba odchaczyc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2105799 Napisano: 17.01.2009 09:36:31 w Pomocy!!!!
gocha26 napisał(a):

Wczoraj kilka minut stały głośniki koło monitora i teraz jest on z jednej strony fioletowo-zielony emotka
da się jeszcze z nim coś zrobić? czy już na złom? emotka


powinno to po jakimś czasie zniknąć, ostatnio też troche mi sie zafarbował monitor, ale lekko, i już śladu nie ma. A kiedys telewizor, ale to duża plama była, i chyba taka mała została:p Choć teraz chyba jej w ogóle nie ma Wyświetl w wątku >>
0 0