Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika rafi323raf

rafi323raf

#2675186 Napisano: 20.09.2009 11:33:06 w Pomocy!!!!
martuska977 napisał(a):

mogę kogoś prosić o rejestrację??
http://prywatnezd...cja/?from=78313a6931

odwdzięczę się w miare możliwości emotka


do wątku kliknijcie idź emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2672997 Napisano: 19.09.2009 08:23:09 w Pomocy!!!!
masza napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

ehh to nie temat do klikania emotka


wiem, ale to wyjątkowo... emotka


wyjątkowo... każdy wyjątkowo potrzebuje głosów, gdyby każdy miał tak spamować we wszystkich wątkach, to by niezły bałagan był emotka a wierz mi, że innym też są bardzo potrzebne głosy, nie tylko Tobie... Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2671270 Napisano: 18.09.2009 02:43:02 w Pomocy!!!!
ehh to nie temat do klikania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2671007 Napisano: 18.09.2009 01:23:04 w Wkurza mnie...
taleksander napisał(a):

aka napisał(a):

smutno mi, że nie mam sms z mjm, niedługo nie będzie czym odkurzać emotka


też nie mam, ale taki denny był ten konkurs. Chodziło o wyciągnięcie kasy


a mnie wkurza ze smsy tam są po 5 zł. Czy jedno zgłoszenie to 10 zł. zgłupieli chyba emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2654441 Napisano: 13.09.2009 05:27:11 w Dyskusje o wynikach konkursu
abodak napisał(a):

rafi i co teraz z Carlsbergiem dane potwierdziłam i przysla maila czy cus?Pytam Ciebie jako znawce temetu emotka


hehe za 2-3 tyg kurier zapuka do drzwi emotka maila nie wysyłają

gratuluje lodówki emotka
niezłą niespodzianke zrobili emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2654061 Napisano: 13.09.2009 10:45:20 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
xagadee napisał(a):

pionas napisał(a):

coring napisał(a):

podobno jutro w dzien dobry tvn ma byc o osobach ktore zyja z konkursow...
kto wystapi? przyznac sie emotka


serio jutro to będzie? bo nie wiem czy wstawać rano czy nie emotka



ja sobie nagram, obejrzę w wolnej chwili emotka


ooo szkoda ze do szkoły musze iść bo bym sobie obejrzał, jeśli to prawda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2653666 Napisano: 12.09.2009 08:21:57 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
Monika11 napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

Monika11 napisał(a):

leia napisał(a):

Podejrzewam,że tłoczno zrobi się na krótki okres czasu... Zobaczą,że z Nami starymi wyjadaczami nie mają szans i wymiękną... emotka emotka


no tak leila nie kojarzę Cię tak długo na forum a tylko 9 postów emotka Mówiłam że będzie gorąco po tym artykule emotka


lepiej wygrywać po cichu emotka


Popieram lepiej za bardzo się nie chwalić albo najlepiej wogóle-ale co to za satysfakcja emotka emotka


noo ja się staram walczyć z tą satysfakcją, ale mi coś nie wychodzi emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2653660 Napisano: 12.09.2009 08:17:52 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
Monika11 napisał(a):

leia napisał(a):

Podejrzewam,że tłoczno zrobi się na krótki okres czasu... Zobaczą,że z Nami starymi wyjadaczami nie mają szans i wymiękną... emotka emotka


no tak leila nie kojarzę Cię tak długo na forum a tylko 9 postów emotka Mówiłam że będzie gorąco po tym artykule emotka


lepiej wygrywać po cichu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2653645 Napisano: 12.09.2009 08:07:13 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
maryal napisał(a):

no to zrobi się znowu tłoczniej na ekonkach...a co do art jak zwykle poszukiwanie sensacji nie majacej nic (no prawie) wspolnego z realiami.


nie ma wcale takich ekspertów od konkursów? emotka
ja tam widzę realia.
Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2653507 Napisano: 12.09.2009 06:11:21 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
no no ciekawy artykuł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2644871 Napisano: 09.09.2009 07:07:23 w Wkurza mnie...
Mnie też play wkurza, zablokowali mi karty bez powodu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2643103 Napisano: 08.09.2009 02:17:37 w Pomocy!!!!
pats napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

pats napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

mariolakal napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

Czy nadal ma ktoś problemy z playem? Niektóre startery mi działaja, niektóre od wczoraj nie emotka


Ja wysyłałam SMS-y 1 września, a do dzisiaj nie mam zwrotek... Natomiast z ery przyszły po kilku sekundach... /z tego samego konka/ emotka


ale nie, czy możesz teraz dzwonić? gdy dzwonie, mam konto zablokowane skontaktuj się z biurem obsługi mam to na kilku starterach, a co dziwniejsze, na innych jest wszystko dobrze:/ i nie wiem co sie stało.



ja wiem co się stało...walczę z nimi od misiąca..
pewnie nowe startery??

w lipcu aktywowane emotka

troche wkładałem do tewlefonu w sobote przed zablokowaniem i działaja, a reszta które wkładałem wieczorem, już nie działaja emotka

ehh mam nadzieje ze niedługo będą działć, tyle konkursów fajnych emotka



niestety muszę Cię zmartwić...nie będą działać same z siebie chyba że coś play zmienił po burzy którą u nich rozpętałam.
Mi też zablokowali kilka kart
1. reklamacja odmowa - karty zablokowane z powodu wysokiego użycia...
2. reklamacja wyśmiałam ich że przecież to prepaid więc odpisali że karty były wykorzystywane do oszustwa tj. kierowania ruchu do sieci poprzez FCT
3. reklamacja znowu ich wyśmiałam że np zablokowana została karta po wysłaniu 1 smsa premium, która była aktywna tylko 10-15minut i jaki ruch niby kierowałam....czekam co odpiszą

ojj emotka pisze do nich, rozpętam wojnę, a nie będą blokowac startery na które wydałem ostatnie pieniądze by wygrac jeszcze większe pieniądze
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2643018 Napisano: 08.09.2009 01:40:58 w Pomocy!!!!
pats napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

mariolakal napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

Czy nadal ma ktoś problemy z playem? Niektóre startery mi działaja, niektóre od wczoraj nie emotka


Ja wysyłałam SMS-y 1 września, a do dzisiaj nie mam zwrotek... Natomiast z ery przyszły po kilku sekundach... /z tego samego konka/ emotka


ale nie, czy możesz teraz dzwonić? gdy dzwonie, mam konto zablokowane skontaktuj się z biurem obsługi mam to na kilku starterach, a co dziwniejsze, na innych jest wszystko dobrze:/ i nie wiem co sie stało.



ja wiem co się stało...walczę z nimi od misiąca..
pewnie nowe startery??

w lipcu aktywowane emotka

troche wkładałem do tewlefonu w sobote przed zablokowaniem i działaja, a reszta które wkładałem wieczorem, już nie działaja emotka

ehh mam nadzieje ze niedługo będą działć, tyle konkursów fajnych emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2642990 Napisano: 08.09.2009 01:29:17 w Pomocy!!!!
mariolakal napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

Czy nadal ma ktoś problemy z playem? Niektóre startery mi działaja, niektóre od wczoraj nie emotka


Ja wysyłałam SMS-y 1 września, a do dzisiaj nie mam zwrotek... Natomiast z ery przyszły po kilku sekundach... /z tego samego konka/ emotka


ale nie, czy możesz teraz dzwonić? gdy dzwonie, mam konto zablokowane skontaktuj się z biurem obsługi mam to na kilku starterach, a co dziwniejsze, na innych jest wszystko dobrze:/ i nie wiem co sie stało. Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2642972 Napisano: 08.09.2009 01:24:54 w Allegro.pl - bez linków
natie napisał(a):

monia24 napisał(a):

Właśnie jakby chociaż raz dla przykładu poleciały karniaki to może porządek by był, ale Piona nie reaguje emotka


ale pisząc tutaj cokolwiek i tak się reklamujecie bo macie w stopce link do allegro.. wiec co za roznica czy ktos ten link to wkleja czy ma go w stopce?


ogromna różnica, bo jak będzie chciał się tu wpisać to będzie musiał się wysilić i coś mądrego napisać, a nie jak nie powiem kto dać linka i tyle. Na prawdę powinny karniaki za to być emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2640977 Napisano: 07.09.2009 06:19:49 w Pomocy!!!!
Czy nadal ma ktoś problemy z playem? Niektóre startery mi działaja, niektóre od wczoraj nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2638126 Napisano: 06.09.2009 04:26:25 w Giełda Kodów ; )
Kupie choćby jeden kod z carlsberga za 60 gr! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2636969 Napisano: 05.09.2009 09:05:20 w Wkurza mnie...
krzyszu napisał(a):

mandaxa napisał(a):

wkurza mnie Streetcom, dostałam dzis takiego maila:
Bardzo dziękujemy Ci za zgłoszenie się do kampanii dla pieluszek Pampers Premium Care, ale niestety z powodu wyczerpania się zapasów pieluszek nie możemy do Ciebie wysłać paczki.
emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka
dodam tylko, że juz potwierdziłam swój udział w kampani jakiś czas temu i że dostałam info iż za 3 tygodnie otrzymam pieluszki a teraz takie coś emotka
A tak się cieszyłam na te pieluszki- niedługo pojawi się u nas dzidziuś
miał tak ktoś na streetcomie żeby potwierdzili udział a potem go odwołali? emotka


No właśnie też miałem o tym tu napisać emotka Ankiete wypełniłem jako pierwszy wśród całej rodzinki i ino ja się nie załapałem na pieluchy emotka


na pewno pożyczą ci jedną pieluche emotka

mnie kaśka wkurzyła, bo myslałem ze wygrałem i że mój nr tam jest, ale jednak nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2623826 Napisano: 01.09.2009 09:38:34 w Wkurza mnie...
dawidekk napisał(a):

JUUTROOO!!!!!!

9 godzin!!! emotka

o 5 w domu emotka

w tym chemia, historia, biologia, 2 matmy, 2 francuskie, polski i rela...

emotka emotka emotka emotka emotka


a ja nawet nie wiem jakie jutro lekcje, wiem że na 11... hehe u nas rozpoczęcie trwało 10 min - weszlismy do klasy, zostały nam rozdane kluczyki do szafek, a że jakas inna klasa czekała przed sala, to babka nam powiedziała że plan mamy na dole i żebyśmy sobie spisali emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2622319 Napisano: 31.08.2009 05:53:10 w Paragony
ziolko napisał(a):

mp310 napisał(a):

swibek napisał(a):

mp310 napisał(a):

posiadam paragony kasia - już mnie nie chcą w konkursie emotka


jeszcze jedno losowanie.. emotka




Ale już Panie które do mnie dzwoniły od organizatora, dają do zrozumienia, że za dużo wygrałem emotka


ile wygrałeś? emotka


bardziej mnie ciekawi ile wysłałeś emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0