Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika rafi323raf

rafi323raf

#2941169 Napisano: 14.12.2009 02:26:57 w Carrefour konkursy
dysia napisał(a):

Rozmawiałam dzisiaj z Pania z Agencji AHA, niestety na wysyłke bonów z knora nie ma co liczyc przed świetami, pomimo, że będą najprawdopodobnie wysyłać w poniedziałek poprzez Pocztę Polską, zapewniono mnie, że bony nie dotrą do Wigilii


ehh a miałem je mieć na swieta emotka no to kiepsko, obyśmy nie musieli jakoś bardzo długo czekać Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2931739 Napisano: 10.12.2009 06:50:57 w Dyskusje o wynikach konkursu
paolka napisał(a):

js28 napisał(a):

ignam napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

twix4 napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

paolka napisał(a):

czy ktos wie na czym polega wybieranie zwyciezcow w konkursie 60lattchibo??????????? wyslalam taka samą nazwe dla ostatniego pytania z wczoraj jak jedna osoba ktora wygrala!!!!!!!!!!!! dlaczego akurat ona? emotka a do tego widze naprawde debilne teksty czasem


Moich odpowiedzi w ogole nie dadaja widac takie gusta komisji emotka


emotka dokładnie, też nawet nie pojawiły się na stronie moje wypociny;p



A pisaliście między 0.00 a 8 rano?


Dokładnie tak, oni dodają bez wyboru w kolejności nadsyłania. Wiem, bo dwa razy byłam na liście (wysłane po północy) a wczoraj specjalnie wysłałam pod koniec dnia i mnie nie ma. I bardzo dobrze.


ja też zauważyłam, że są dodawane w kolejności. A poziom niektórych zwycięskich wypowiedzi jest.... żenujący emotka


i wszystko jasne emotka


gdybyście się przglądnęły, to nagradzają ze 3-4 prace z całego dnia. A reszte dają jak leci, od rana. Ale nagradzają tylko te na górze. Więc jesli samo okazanie na stronie pracy to dla Was wygrana, to wysyłajcie wczesnym rankiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2923637 Napisano: 08.12.2009 03:25:24 w Wkurza mnie...
cobra176 napisał(a):

marmoladella napisał(a):

Dziś na Tchibo znów nawet nie dodali mojej propozycji emotka



mam to samo emotka
A ładnie napisałam...


a tam nie 100 pierwszych dają? raz spoglądałem, to do 9 cos były, późneijszych już nie było ( nie chodzi o te co wygrały, tylko o reszte) Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2919338 Napisano: 07.12.2009 02:28:13 w TESCO konkursy
kadett33 napisał(a):

barbara1910 napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

barbara1910 napisał(a):

czy z tesco nadal wyswietla sie numer czy dzwonia z zastrzezonego? emotka


właśnie? bo prywatny do mnie dzwonił, i albo to jakieś ankiety, albo tesco emotka


tez miałam zastrzezony i nie wiem co to mogło byc tel miałam o 13:19 emotka


dzwonili z rezerwy z polo dvd o tej godzinie


hmm polo też by mogło być emotka
ehh przez cały zeszły tydzień byłem chory to pilnowałem tel i nikt nie dzwonił, teraz pierwszy dzień w szkole i juz oczywiście emotka
niestety nie wiem o której h, bo nie miałem ustawionego zegarka... Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2919210 Napisano: 07.12.2009 02:05:27 w TESCO konkursy
barbara1910 napisał(a):

czy z tesco nadal wyswietla sie numer czy dzwonia z zastrzezonego? emotka


właśnie? bo prywatny do mnie dzwonił, i albo to jakieś ankiety, albo tesco emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2916572 Napisano: 06.12.2009 06:26:38 w Pomocy!!!!
swibek napisał(a):

damsel napisał(a):

marmoladella napisał(a):

damsel napisał(a):

aka napisał(a):

ela napisał(a):

ela napisał(a):

czy ktoś znalazł kombinację na polskie radio bo ja szukam i nic mi nie wychodzi emotka pw proszę


już mam
dzięki



ja też nie mogę trafić emotka




Ja też, już nie wiem co mam robić tam emotka



To bardzo proste! Już mocniej podpowiedzieć nie wypada. Oto paragraf 3 regulaminu, punkt 2: Organizator zastrzega, iż nie wszystkie produkty prezentowane w Serwisie i materiałach reklamowych wchodzą w skład „zestawu dnia”, a służą jedynie podniesieniu atrakcyjności wizualnej Serwisu.

emotka

Możliwość kombinacji od razu się zmniejsza.



Już znalazłam ten zestaw emotka Czyli to co jest w zestawie można wygrać?


emotka nie.. przeczytaj ze zrozumieniem powyższy cytat..


właśnie czytając ze zrozumieniem będzie, ze to co wchodzi w zestaw dnia, można wygrać. Po porstu niektóre produkty są by uatrakcyjnić serwis, i nie da sie ich wygrać. Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2914223 Napisano: 05.12.2009 02:35:25 w Rossmann
kingaa napisał(a):

asercia napisał(a):

rachel napisał(a):

Ja sie dzisiaj wkurzyłam i napisałam do rossmana co o tym wszytskim mysle. Wczoraj dostałam maila ze jest nowy Skarb i ze mnóstwo prezentów. poszłam z mezem do rosmana mielismy jeszcze do odebrania dwa zestawy prezentów. Zrobiłam zakupy i pytam pania o Skarb a ona ze musze kupic program. Kupiłam chciaz byłam wsciekła, bo zawsze był za darmo i jaki to prezent jak musze kupic program! Na koniec podałam Pani kupon na siebie i meza. Wydali nam tylko jeden zesttaw bo pani stierdziła ze maja nowe zasady wydawania i teraz trzeba cos kupic zeby odebrac zestaw. Tak wiec jako ze mój maz wg Pani nic nie klupił nie dostał prezentu. Wkurza mnie juz rosman wiem ze w innych miejscach w Polsce tak nie jest !!!! Odechciewa sie tam zakupów!



nie no zart jakis chyba




emotka ja przy zrealizowaniu bonu z konka L'oreal dostałam gratis SKARB (a w nim 4 próbki foliowe, 55 ml żel Dove i 50 ml Clear), bo nie przypominam sobie o kupieniu programu. I można kupić wszystko na ten bon emotka A jak odbieraliśmy prezenty to też problemu nie było, dali dwa prezenciki. Co dziwniejsze w tym naszym Rossmannie są bardzo mili, jak kilka dni przed terminem odebrania bonów (3 grudnia) poszliśmy spytać się o bony z nadzieją, że będą wcześniej i kierowniczka powiedziała, że nie przyszły i zabrała się do dzwonienia w ich sprawie. Dobrze, że chociaż w jednym sklepie nie robią mi problemów emotka


a ja realizowałem airwick, ale urody nie dostałem, ale też nie wiedziałem że takową dostać można, to się nie upominałem
a w jakim zwykle kupujesz? ja koło hali emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2914055 Napisano: 05.12.2009 12:35:27 w Dyskusje o wynikach konkursu
stokrotka60 napisał(a):

yaro2004 napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

to podajcie jaki miała wcześniej a nie gadacie tylko jeszcze 10 razy napiszecie że zmieniła nick

na forum wiele razy walczycie by plagiatorzy nie dawali zdjęć z neta, więc i o głupie mydełko pisać trzeba.



emotka I Ja jestem podobnego zdania emotka


odezwał sie ten oszust od nabijania głosow wkazdym konkursie emotka emotka emotka
a ty rafi za młody jestes na dyskusje emotka


ale moge być mądrzejszy od ciebie choćbyś była już staruszką więc wiek nie odgrywa tu dużej roli emotka
nie ja ni stąd ni z owąd napadam na asercie ze niby pod zdjęcia daje komentarze, a to tylko dlatego że zabrała głos w dyskusji
emotka

ale dobra przyjde za 20 lat jak zmądrzeje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2914048 Napisano: 05.12.2009 12:32:19 w Dyskusje o wynikach konkursu
dysia napisał(a):

Grusia


jak na tydzień pobytu na forum, wiedziałaś jak i o co zagrać

Przyszła sokowirowka z Billa ... ale przypraw brak

https://www.e-kon...soba=grusia&p=15

Rzeszow byl i sie zmyl - wiec wyglada na to ze wszystkie probkomaniaczki zaklepały juz kodziki
teraz przynajmniej wiem kto zachłannie zbiera kody na rosmanie
jak pare dni temu pisałam, ze przygarne z 2 kody z Rzeszowa, nie zaproponowałas żadnej pomocy, a w głosowaniu na rosnecie ogłaszasz sie non stop.
czyli nasuwa sie jeden wniosek masa konk i masa nicków na forum


ehh też wygrywałem przed przyjściem na forum, więc marny to argument emotka
a ten z oróbkami, nie wiem ile w Rzeszowie mieszka osób, ale raczej więcej niż 2, więc jak Ty nie zdobyłaś żadnej próbki, to grusia też mogła wszystkich nie mieć, lub nawet nie mieć żadnej xd
Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2914024 Napisano: 05.12.2009 12:25:06 w Dyskusje o wynikach konkursu
to podajcie jaki miała wcześniej a nie gadacie tylko jeszcze 10 razy napiszecie że zmieniła nick

na forum wiele razy walczycie by plagiatorzy nie dawali zdjęć z neta, więc i o głupie mydełko pisać trzeba.
Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2913828 Napisano: 05.12.2009 10:38:29 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

Wkurza mnie mgła nad miastem, ciemno i wstać nie mogę, naciągam głębiej kołdrę, znikam, kulę się w sobie... emotka

poczekaj na wiatr co rozgoni ciemne, zgłębione zasłony, wstaniesz wtedy na raz, ze słońcem twarzą w twarz emotka

ulwielbiam tą piosenke emotka

mnie wkurza że już prawie 12 a dopiero wstałem, i już godziny zmarnowane a do tylu sklepów trzeba iść...
Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2911706 Napisano: 04.12.2009 01:26:22 w Carrefour konkursy
kajeczka napisał(a):

crism napisał(a):

smsowicz napisał(a):


To był żarcik emotka emotka
Tamponów tyż nie mam - tylko wkładki, wcześniej pisałem o podpaskach, a nie wiedziałem, że to jakaś różnica. emotka



Musi byc roznica, jak sama nazwa wskazuje :
wkladke sie wklada
a podpaska idzie pod pasek, zeby nie obcieralo emotka


emotka


haha jak byłem małym dzieckiem to myślałem ze podpaski się pod pachy daje emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2908236 Napisano: 03.12.2009 02:05:00 w Rossmann
było to już tu ale znaleść nie mogę, jak wejść w swoje prezenty, bo kodu zapomniałem sobie spisać?
i w ogóle nie wiem czy mi pobrało, bo nadal mam ikonke prezentu, a przy pobieraniu się zawiesiło wcześniej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2906128 Napisano: 02.12.2009 08:22:55 w Paragony
ma ktoś jeszcze 1 paragon z Puriny? Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2905929 Napisano: 02.12.2009 07:23:12 w Konkursy ABC
olus15 napisał(a):

mam jeden, drugiego nie


ale na różne dane?
ja dostałem niedawno 1, ciekawe jak na inne adresy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2905623 Napisano: 02.12.2009 05:46:13 w Paragony
kupie paragony za 30 zł
z Puriny oczywiście Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2905441 Napisano: 02.12.2009 04:40:24 w Paragony
ja też szukam
prosze o propozycje, mogę na coś wymienić, na doładowania, na jakąś rzecz z empiku czy coś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2905375 Napisano: 02.12.2009 04:22:51 w Inne mniejsze markety
aka napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

ehh ja sobie odkładałem wysyłanie, a w końcu mało smsów poszło:/



kurcze, a myslałam, że mała konkurencja będzie, a tak chcę garnki


hmm a to kto wygrał jak nie my? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2905369 Napisano: 02.12.2009 04:20:40 w Paragony
kupie paragony z Puriny, mogę wymienić na 2 paragony z reala (dopiero je zakupie)
przelew lub coś innego,
prosze o pw emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#2905319 Napisano: 02.12.2009 04:06:41 w Inne mniejsze markety
u mnie też nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0