Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika rafi323raf

rafi323raf

#3118272 Napisano: 17.02.2010 10:06:18 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
wczoraj wonderbox stoliczku nakryj się przyszedł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#3118228 Napisano: 17.02.2010 09:56:44 w Carrefour konkursy
enia2007 napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

jolcia12 napisał(a):

kalisto napisał(a):

jolcia12 napisał(a):

monia24 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

a ile osób na Katowice słało? emotka



2 emotka



znam jeszcze jedna osóbke z forum która ostro obstawiła sklepy w Kato emotka (to nie ja)


ja mialam grac emotka ale jednak nie masz mnie w konkurencji emotka



Kasia nie mówie ani o tobie ani o mnie,
jest tam taka jedna ostra zawodniczka emotka emotka emotka


też w katowicach grałem, troche smsów na katowice i okolice poszło, specjalnie wybrałem się na niedzielną wycieczke po marketach emotka



rafi323raf a do Gliwic tez dotarłeś? emotka


gliwice odpuściłem bo troche z boku są, wolałem te bardziej koło katowic obstawić emotka
choć następnym razem i tam pojade, w końcu 2 sklepy tam są emotka

w TG też był kod zmieniony, inny w reg a inny na paragonie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#3114364 Napisano: 16.02.2010 12:12:30 w TESCO konkursy
wowczek napisał(a):

A ja jeszcze tak unimilowo zapytam: czy ktoś zrozumiał ten punkt regulaminu:

6 DANE OSOBOWE UCZESTNIKÓW KONKURSU

1. Warunkiem udziału w Konkursie jest wypełnienie formularza zamieszczonego na www.rossnet.pl i podanie wymaganych w nim informacji. Podanie nieprawdziwych danych osobowych powoduje wykluczenie z Konkursu. ???

z tego co pamietam to dawno temu też był jhakiś unimilowski w rossmanie, i pewnie przekopiowali regulamin emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#3114327 Napisano: 16.02.2010 12:06:58 w TESCO konkursy
haha mój 1 sms też nie został wylosowany emotka
ale nie chciałem o nie grać, nie za ładne te ręczniki Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#3114104 Napisano: 16.02.2010 11:22:32 w Carrefour konkursy
jolcia12 napisał(a):

kalisto napisał(a):

jolcia12 napisał(a):

monia24 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

a ile osób na Katowice słało? emotka



2 emotka



znam jeszcze jedna osóbke z forum która ostro obstawiła sklepy w Kato emotka (to nie ja)


ja mialam grac emotka ale jednak nie masz mnie w konkurencji emotka



Kasia nie mówie ani o tobie ani o mnie,
jest tam taka jedna ostra zawodniczka emotka emotka emotka


też w katowicach grałem, troche smsów na katowice i okolice poszło, specjalnie wybrałem się na niedzielną wycieczke po marketach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#3114042 Napisano: 16.02.2010 11:11:27 w Paragony
ma ktoś paragon z galerii jurajskiej za min 50 zł z 13-14 lutego? Można 2 paragony złączyć
Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#3111637 Napisano: 15.02.2010 04:20:30 w Paragony
ma ktoś paragon z galerii jurajskiej za min 50 zł z 13-14 lutego? Można 2 paragony złączyć Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#3109988 Napisano: 15.02.2010 08:13:39 w Carrefour konkursy
a katowice i okolice? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#3109901 Napisano: 15.02.2010 07:40:23 w Carrefour konkursy
kalisto1986 napisał(a):

jolcia12 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

jolcia12 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

u mnie na ten konk i purine wena dopisala tak ze smialo oddalam kilka hasel emotka gorzej mialam ostatnio z garnierami emotka


to ja chetnie przyjme emotka


a czemu nie pisałaś emotka jutro się zgłoś to ci pomoge emotka dzisiaj mam już lenia emotka


wcześniej nie pisałam bo myslalam że sama cos wytworzę, ale po upływie czasu wiem ze daremne moje czekanie na to ze wpadnie mi do głowy coś ciekawego emotka


ja mam nadmiar pomysłów daj mi czas do jutra emotka


ojj też mam nadmiar pomysłów na purine ale starterów brakuje, gorzej z carrefourem, trzeba dzisiaj się wziąć do kupy i powysyłać w końcu wszystko
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#3109127 Napisano: 14.02.2010 06:50:32 w Dziś cieszę się z.....
bruce napisał(a):

evja napisał(a):

bruce napisał(a):

Dziś nareszcie powtarzają „Grease”!
emotka emotka emotka
http://www.youtub.../watch?v=VyumwOEg9K0
http://www.youtub...&feature=related
emotka emotka emotka
http://www.youtub...&feature=related
emotka emotka emotka



Haha oglądałam ze sto razy, a na jakim kanale powtarzają?
To też się cieszę xD


TVP 1!!!


KOCHAM ten film, i te piosenki, szczególnie Grease - You're The One That I Want ahhh ale nie oglądałem emotka

a teraz się ciesze, ze zaraz obejże 1 i 2 odcinek 6 sezonu GOTOWYCH NA WSZYSTKOoooo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#3104830 Napisano: 12.02.2010 04:52:37 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
100 zł do esprit Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#3104798 Napisano: 12.02.2010 04:38:04 w Dziś cieszę się z.....
Cieszę się z zaczętych właśnie ferii! WRESZCIE emotka
i z tego, ze akurat zaczyna się zimowa olimpiada! (tylko szkoda ze w innej strefie czasowej, i musiałbym oglądać w środku nocy)
choc i tak wole letnią olimpiade emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#3104791 Napisano: 12.02.2010 04:35:46 w Wkurza mnie...
marielu napisał(a):

wkurzają mnie te konkursy klikane - za każdym razem budzą złe emocje, setki podejrzeń i oskarżeń ,pojawiają się niekontrolowane wytryski.... jadu i sprawiają że sympatyczne osoby stają się dla siebie wrogie , naród dzieli się na obozy i tak łatwo stanąć na linii ognia emotka


racja, ja juz w nich udziału nie biore, bo co za dużo emocji to nie zdrowo emotka

a mnie wkurza ze nic mi się nie chce, choć właśnie zaczęły się ferie! (z tym oczywiscie zaraz ide do Cieszę się z emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#3090642 Napisano: 07.02.2010 09:14:27 w Wkurza mnie...
merynosek napisał(a):

marcinek1985 napisał(a):

wkurza Mnie, że ludzie nie umieją czytać, że zrozumieniem emotka człowiek chce aby to forum jak najlepiej funkcjonowało a tu wszyscy jadą po mnie emotka ale dobrzy ludzie mnie rozumieją emotka

misia89p, rafi323raf

forum jest po to aby też się wypowiadać a skoro jest wątek specjalnie do tego przeznaczony (Wkurza mnie) to czemu nie mam okazji z tego skorzystać emotka

ja chce wiedzieć co się innym nie podoba więc czemu mam nie sobie przeczytać ale wchodząc do wątku Coś wam się nie podoba? Piszcie! ludzie piszą co ich wkurza emotka jakbym chciał sobie poczytać co kogo wkurza to wchodze do wątku wkurza mnie i dlatego sądze, że na forum powinien być jakiś porządek emotka


Wkurza mnie takie podkreślanie nicków...


o, o tym pisałem w poprzednim moim poście - pisze to w taki sposób, ze wiadomo ze wkurza ją marcinek1985, ale nie napisze tego (wcześniejszy Twój post też o tym świadczy) Wkurza mnie jak KTOŚ na siłę chce mi wcisnąć karniaka...
O, to mnie wkurza! Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#3090634 Napisano: 07.02.2010 09:11:46 w Wkurza mnie...
misia89p napisał(a):

marcinek1985 napisał(a):

wkurza Mnie, że ludzie nie umieją czytać, że zrozumieniem emotka człowiek chce aby to forum jak najlepiej funkcjonowało a tu wszyscy jadą po mnie emotka ale dobrzy ludzie mnie rozumieją emotka

misia89p, rafi323raf

forum jest po to aby też się wypowiadać a skoro jest wątek specjalnie do tego przeznaczony (Wkurza mnie) to czemu nie mam okazji z tego skorzystać emotka

ja chce wiedzieć co się innym nie podoba więc czemu mam nie sobie przeczytać ale wchodząc do wątku Coś wam się nie podoba? Piszcie! ludzie piszą co ich wkurza emotka jakbym chciał sobie poczytać co kogo wkurza to wchodze do wątku wkurza mnie i dlatego sądze, że na forum powinien być jakiś porządek emotka


ale Ty się wypowiedziałeś w innym temacie i o to głównie chodzi...i zazwyczaj nie mówimy KTO nas wkurza (tzn niekoniecznie wymieniami nicki) ale CO...


tu się nie zgodze, nic tak mnie nie wkurza, jak ktoś pisze:
'Wkurza mnie PEWIEN użytkownik(...)
najczęściej pisze to w taki sposób, że każdy wie o kogo chodzi. I ona wie, i ta osoba wie że to ona, ale nie napisze, będzie się upierac, że wkurza ja PEWNIEN użytkownik
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#3090618 Napisano: 07.02.2010 09:04:57 w Wkurza mnie...
misia89p napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

misia89p napisał(a):

marcinek1985 napisał(a):

wkurzają mnie osoby, które piszą w niewłaściwych topach: marielu, merynosek, ferinka24 emotka

w Coś wam się nie podoba? Piszcie! piszą co ich wkurza a do tego jest osobny post emotka Owszem ja użyłem słowa wkurza mnie ale to odnosi się do forum co mi sie nie podoba emotka więc uważam, że powinny karniaki polecieć emotka


a mnie wkurza takie głupie pisanie, nie podoba Ci się to nie czytaj... a skoro forum Ci się nie podoba to tu nie musisz być
proste jak słoneczko emotka

tak często piszecie że wkurza was, jak ktoś wszędzie spamuje swoim linkiem, albo spamuje ciągle na PW emotka
Nie narzekajcie, po prostu jak was to wkurza to nie czytajcie i tyle! Proste jak księżyc! emotka
Jak to wszytskie sprawy łatwo można rozwiązać! emotka


ale to jest różnica, że jeśli ktoś spamuje na pw to może wkurzyć ze względu na to, że np mamy w stopce napisane nie klikam a ta osoba i tak pisze, a wiadomo, że konkurs na forum opanowały takie konkursy i jeśli komuś się nie chce tego czytać to tam nie wchodzi i prosta sprawa, nie ma po co się od razu tak denerwować. został założony drugi temat do dawnych konkursów i jest ok. nie podoba mi się coś to tam nie wchodzę, no prosta zasada emotka no a na pw panują inne zasady i takie pisanie owszem może wkurzyć..

a mnie wkurzali dzisiejsi klienci...


e tam, nie chcesz nie czytaj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#3090604 Napisano: 07.02.2010 08:57:37 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
marielu napisał(a):

a Mary wkurza że Marcinek beczy bo sie dopchać nie może z własną ofertą, jak by Marcinek beczał bez powoda to bym sie nawet wzruszyła... emotka


ale to jest prawda, tworzą strasznie długie posty, jak by nie mogli tego w skrócie napisać, tylko rozpisują się jak by to rozprawka była. A w połączeniu z kilkoma tymi samymi konkursami jednej osoby na jednej stronie robi się niezły bałagan. Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#3090597 Napisano: 07.02.2010 08:53:06 w Wkurza mnie...
misia89p napisał(a):

marcinek1985 napisał(a):

wkurzają mnie osoby, które piszą w niewłaściwych topach: marielu, merynosek, ferinka24 emotka

w Coś wam się nie podoba? Piszcie! piszą co ich wkurza a do tego jest osobny post emotka Owszem ja użyłem słowa wkurza mnie ale to odnosi się do forum co mi sie nie podoba emotka więc uważam, że powinny karniaki polecieć emotka


a mnie wkurza takie głupie pisanie, nie podoba Ci się to nie czytaj... a skoro forum Ci się nie podoba to tu nie musisz być
proste jak słoneczko emotka

tak często piszecie że wkurza was, jak ktoś wszędzie spamuje swoim linkiem, albo spamuje ciągle na PW emotka
Nie narzekajcie, po prostu jak was to wkurza to nie czytajcie i tyle! Proste jak księżyc! emotka
Jak to wszytskie sprawy łatwo można rozwiązać! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#3088243 Napisano: 06.02.2010 11:58:32 w Pomocy!!!!
czarna2318 napisał(a):

A mi ktoś pomoże.Chodzi mi o ten konkurs z magiczną apteką jaka powinna być treść smsa bo straciłam już z 10 zl a on ciągle piszą,że źle.Czy sms powinien zawierać ten cudzysłów i powinno być aptekę magiczną czy bez tych ę i ą.Niby wysłałam taką treść jak w regulaminie ale oni mi piszą,że źle emotka


magiczna.wybieram apteke magiczna, bo...


tak mi przyjmowało Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#3087544 Napisano: 05.02.2010 09:43:57 w Wkurza mnie...
marecki62 napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

a mnie wkurza tu pisze zamiast jest napisane. Nawet nauczyciele tak mówią emotka



Od kiedy forma pisze jest równie poprawna jak jest napisane przestało mnie to wkurzać:))
Bardziej mnie irytowało jak moja nauczycielka od j. polskiego mówiła weznę


Co tu pisze? można używać? Jak zawsze tak mówiłem to mnie siostra poprawiała na Co tu jest napisane i już sam na to jestem uczulony emotka
Jak ktoś tu już pisał, wziąść też jest strrraszne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0