Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika rafi323raf

rafi323raf

#3232851 Napisano: 24.03.2010 06:02:01 w Dyskusje o wynikach konkursu
miriam napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

miriam napisał(a):

Szukam ujścia swojej złości na osobę która szuka pod nowiuśkim kontem (od wczoraj) paragonu do Kauflandu na auto za 75 tysięcy złotych!!!!niejaki zbojnicki...
Dawno nie byłam taka zła na niesprawiedliwości jakie mają miejsce na naszym Forum.
Jak ktoś może brać udział w konku gdzie jest TAKA NAGRODA bez paragonu????
emotka Nie mieści mi się to w głowie emotka

a mi się mieści, proszek drogi, nagroda tylko jedna, więc bardzo mała szansa że się wygra i paragon prawie na pewno będzie niepotrzebny
emotka
więc po co tracić pieniądze?



Proszę cię!!!
Mam na paragonie sumę niecałe 8 złotych za obie rzeczy!!!Trzeba mieć tupet,żeby grać bez paragonu na taką wygraną emotka


a moze i tanie, nie pamiętam bo 1 nagroda mnie odstraszyła, ale jakbym miał np jedno hasło puścić a jak jest 1 nagroda to też bym grał bez paragonu, bo tyle jest konkursów, że gdybym miał wszędzie kupować to bym zbankrutował. Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#3232840 Napisano: 24.03.2010 05:58:43 w Dyskusje o wynikach konkursu
miriam napisał(a):

Szukam ujścia swojej złości na osobę która szuka pod nowiuśkim kontem (od wczoraj) paragonu do Kauflandu na auto za 75 tysięcy złotych!!!!niejaki zbojnicki...
Dawno nie byłam taka zła na niesprawiedliwości jakie mają miejsce na naszym Forum.
Jak ktoś może brać udział w konku gdzie jest TAKA NAGRODA bez paragonu????
emotka Nie mieści mi się to w głowie emotka

a mi się mieści, proszek drogi, nagroda tylko jedna, więc bardzo mała szansa że się wygra i paragon prawie na pewno będzie niepotrzebny
emotka
więc po co tracić pieniądze? Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#3226247 Napisano: 22.03.2010 06:53:52 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
płytka z zetki, i 400 zł z Puriny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#3225326 Napisano: 22.03.2010 02:15:16 w Carrefour konkursy
benon69 napisał(a):

izoldaaa6 napisał(a):

mam takie pytanko czy ktos może jeszcze nie dostał zestawu z budżetu ??? czy tylko ja ????


tylko ty chyba emotka


no to ja się zgłosze żebyś sama nie była emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#3222520 Napisano: 21.03.2010 05:17:02 w Carrefour konkursy
ati88 napisał(a):

siwy28 napisał(a):

missmadness napisał(a):

margotka napisał(a):

andzia___ napisał(a):

wysłałam MMS na palmolive a zwrotka przyszła o 3 w nocy...
tez tak macie?


Ja w ogóle nie dostałam zwrotki emotka


Właśnie sobie uświadomiłam, że mi też nie i już nie jestem pewna, czy w ogóle mi wysłało...




dla mnie ten pomysł z mms-ami to porażka emotka

to mi zabardzo nie chciało mms wysłac i chyba ok 5 nad ranem sie udało bo mnie własnie zwrotka obudziła emotka


a mi wszystko dobrze się wysyła, zwrotka po kilkunastu sekundach, raz tylko mi długo wysyłało, ale rozmiar zdjęcia był duży emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#3222148 Napisano: 21.03.2010 02:51:42 w Carrefour konkursy
izoldaaa6 napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

inka113 napisał(a):

u mnie dwie paczki z brakującymi produktami a jednej całej jeszcze brak. czy ktos jeszcze nic nie dostał z tego konka?


ja czekam ;]



ja także nie dostałam jeszcze nawet części paczki, ale babka powiedziała mi że oni ślą na raty więc nie mam się co denerwować. zobaczymy jak to będzie emotka

aha jeśli tak to fajnie
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#3213631 Napisano: 18.03.2010 07:11:14 w Dyskusje o wynikach konkursu
Agnes napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

Agnes napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

A to hasło:Najmilsza chwila poranka... przypomina mi reklamę kawy Jacobs-Najmilsza chwila poranka-kawy Jacobs filiżanka emotka


a ja się zastanawiałam skąd ja to znam ale masz rację Jacobs emotka


to najmilsza chwila poranka jest tak że tak powiem 'łatwym' hasłem, że można je napisać bez żadnego plagiatowania emotka mam nadzieje że ktoś mnie rozumie xD po prostu łatwo na takie hasło wpaść, bez żadnego plagiatowania emotka


oj tak do konca nie masz racji jakby teraz był konkurs np na hasło Mkcafe i byś wymyslił Najmilsza chwila poranka-kawy Mkcafe filiżanka
to co to też nie byłby plagiat?


chodzi mi o to, że to hasło ma taką samą szanse pojawić się u różnych osób, jak lubię płatki śniadaniowe bo są dobre
gdyby w 1 konkursie takie wygrało, a późenij w następnym, to byłby to plagiat? bo takie hasło moze każdemu wpaść do głowy, tamto też Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#3213593 Napisano: 18.03.2010 07:00:45 w Dyskusje o wynikach konkursu
Agnes napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

A to hasło:Najmilsza chwila poranka... przypomina mi reklamę kawy Jacobs-Najmilsza chwila poranka-kawy Jacobs filiżanka emotka


a ja się zastanawiałam skąd ja to znam ale masz rację Jacobs emotka


to najmilsza chwila poranka jest tak że tak powiem 'łatwym' hasłem, że można je napisać bez żadnego plagiatowania emotka mam nadzieje że ktoś mnie rozumie xD po prostu łatwo na takie hasło wpaść, bez żadnego plagiatowania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#3213329 Napisano: 18.03.2010 05:40:11 w Carrefour konkursy
inka113 napisał(a):

u mnie dwie paczki z brakującymi produktami a jednej całej jeszcze brak. czy ktos jeszcze nic nie dostał z tego konka?


ja czekam ;] Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#3210513 Napisano: 17.03.2010 08:08:07 w Carrefour konkursy
taaga20 napisał(a):

a ja nie dostałam ani maila ani smsa emotka też ktoś tak ma? no i będę musiała do nich napisać a tak mi się nie chce ...


też nie dostałem, ale mi i tych wcześmoejszych też nie wysyłali, tylko maila (z wyjaśnieniem czegoś)
więc sie nie martwie ze nie mam - ale koszy tez jeszcze nie mam Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#3209477 Napisano: 17.03.2010 02:54:38 w Carrefour konkursy
a reklamacje na maila wysyłacie?
ja tak zapobiegawczo, jeszcze nie dostałem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#3179436 Napisano: 08.03.2010 07:24:40 w Carrefour konkursy
iwek napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

każdy smsy dostał? emotka


Ja wysyłałam faxem zgłoszenia i na plusa sms przyszedł a na heyah nie. emotka


u mnie mailem ale nic nie ma, moze nie wszystkie od razu wysłali emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#3179424 Napisano: 08.03.2010 07:21:50 w Carrefour konkursy
każdy smsy dostał? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#3174019 Napisano: 06.03.2010 05:23:14 w Wkurza mnie...
wkurza mnie drukarka nowy tusz kupiony a drukuje w paski wrrrrrrrrrrr emotka emotka emotka już nie mam do niej siły, a musze coś wydrukować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#3160686 Napisano: 01.03.2010 07:16:10 w Paragony
delfinka101 napisał(a):

leiradna napisał(a):

leiradna napisał(a):

leiradna napisał(a):

Dużo tanio! Paragony netto! Pw



a co do 'szczesliwych' paragonow MELISSY to nie ma takich ;]

Wszystko zalezy od szczescia i umiejetnosci wysylajacego sms. Wiec nie klam, dobrze?




MAM DUZO I TANIO PARAGONY NETTO!!! INFO NA PW!!!


Hahahaha jakie oburzenie na reklamę..kazdy reklamuje swoje..

hahahhaa padłem xD
i też się zgadzam, to spamowanioe mnie już wkurza - oby szybko ten konkurs się zakończył emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#3160222 Napisano: 01.03.2010 04:26:45 w Carrefour konkursy
toka napisał(a):

a wygrał ktos ze sklepu gdzie były pomylone kody pocztowe?Co wtedy-tyle paragonów co sie smsów pusciło czy tylko tyle pargonów co smsów z własciwym kodem?


wygrałem śląc na kod z paragonu i kod z regulaminu na inne numery w jednym sklepie, a więc raczej 2 paragony w takim wypadku byłyby potrzebne (oba nr sprawdzali) Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#3153995 Napisano: 27.02.2010 10:26:31 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
ostatnio odebrałem perfumy Calvin Klein, z tego co widzę w internecie, to one męskie są emotka fajnie emotka :P Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#3153221 Napisano: 26.02.2010 09:33:25 w Dyskusje o wynikach konkursu
kingaa napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

lavenda7 napisał(a):

ja powiem tak, nie chce w żaden sposób nikogo obrazić. Naprawdę jest to tylko moje zdanie i nie chodzi tu o wygrane czy przegrane ale po prostu o sam fakt^^ Kupowanie kilkudziesięciu czy kilkuset batonów to już jest naprawdę choroba^^ Gratuluje odwagi i pewnie taniej ci wyjdzie bo zapewne coś wygrasz, i gratuluje sposobu.
Aczkolwiek chyba pozostanę Casual player bo nei chcę aby konkursy zdominowały moje życie:)
p.s
Gratuluje aukcji mieliśmy tutaj niezły ubaw emotka
emotka emotka emotka emotka emotka i tak jeszcze niezłą cene za te batony uzyskałeś:)
tak sobie myślałem, że punktowoi cenowo to taniej by ci wyszło palete nutelli kupić:)


ale nutelle na allegro trudniej sprzedać, a i z przesyłką gorzej. Też się nad nutellą zastanawiałem, ale wolałem kinder bueno kupić, teraz mam pudło nimi zapełnione i się zastanawiam co z tym zrobić. Ale chyba tez sprzedam emotka



ja przyjdę i zjem emotka


no chyba że emotka
hehe ja sie powstrzymuje przed jedzeniem tego, i w ciagu 3 dni zjadłem tylko 8 batonów
emotka jak na moje możliwości to mało Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#3153200 Napisano: 26.02.2010 09:30:28 w Dyskusje o wynikach konkursu
lavenda7 napisał(a):

ja powiem tak, nie chce w żaden sposób nikogo obrazić. Naprawdę jest to tylko moje zdanie i nie chodzi tu o wygrane czy przegrane ale po prostu o sam fakt^^ Kupowanie kilkudziesięciu czy kilkuset batonów to już jest naprawdę choroba^^ Gratuluje odwagi i pewnie taniej ci wyjdzie bo zapewne coś wygrasz, i gratuluje sposobu.
Aczkolwiek chyba pozostanę Casual player bo nei chcę aby konkursy zdominowały moje życie:)
p.s
Gratuluje aukcji mieliśmy tutaj niezły ubaw emotka
emotka emotka emotka emotka emotka i tak jeszcze niezłą cene za te batony uzyskałeś:)
tak sobie myślałem, że punktowoi cenowo to taniej by ci wyszło palete nutelli kupić:)


ale nutelle na allegro trudniej sprzedać, a i z przesyłką gorzej. Też się nad nutellą zastanawiałem, ale wolałem kinder bueno kupić, teraz mam pudło nimi zapełnione i się zastanawiam co z tym zrobić. Ale chyba tez sprzedam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#3152785 Napisano: 26.02.2010 07:58:32 w Carrefour konkursy
martusiamj napisał(a):

Z tego co pamiętam to chyba w regulaminie nie ma żadnej wzmianki o tym że nagroda przypada na jedno gospodarstwo domowe, prawda? emotka


prawda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0