Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika rafi323raf

rafi323raf

#3968542 Napisano: 16.12.2010 06:05:06 w Wkurza mnie...
delfinka101 napisał(a):

isiulka napisał(a):

cb656 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Ja przełozyłam baterie i nic się nie stało.. Przecież nie robie tego codziennie.

Pozostaje się tylko z tego cieszyć. Do czasu.
Dżizus!
Przecież nie napisałem, że stanie się na pewno, ale że MOŻE się uszkodzić!!!
Uruchom wyobraźnię - jedziesz pod prąd ruchliwą ulicą, a kierowcy widząc szaleńca ustępują ci z drogi. MOŻESZ spowodować wypadek - jeśli nic ci się nie stanie, to znaczy, że masz więcej szczęścia, niż rozumu. Tak samo jest z urządzeniem elektronicznym, do którego masz podłączone odwrotnie zasilanie. Załóż buty tyłem do przodu i spaceruj. Pewnie, że pójdziesz, tylko czy to normalne i wygodne?


Ja tam bym nie uszła w takich butach ani centymetra. Jejku dla jaj sobie mówiłyśmy o tym pilocie a ty już się czepiasz emotka


Bo to facet emotka emotka


nie, bo to cb656 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#3968305 Napisano: 16.12.2010 05:09:37 w Rossmann
helatko napisał(a):

pioge7 napisał(a):

a gdzi emogę znalźć ten konkurs co jest o 18 na rossnecie 2000 nagród
szukam i znaeźć nie mogę emotka
prosze o pw bo spadam emotka


no ja też nie mogę, akurat jak sobie o nim przypomniałam to on znikł emotka


skonczyl sie wczoraj emotka teraz niedługo pewnie nowa edycja bedzie Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#3963884 Napisano: 15.12.2010 12:12:39 w Rossmann
mia napisał(a):

dzasmina napisał(a):

wowczek napisał(a):

dzasmina napisał(a):

wowczek napisał(a):

A ja cały czas byłam przekonana, że w świątecznym codziennie do wygrania jest po 30 czy 45 nagród z każdej kategorii emotka emotka emotka I jak grałam to odczekałam kilka minut, żeby wcelować w pulę Tołpy emotka emotka emotka



ja nie musiałam czekac, bo mój internet idzie jak burza i zanim wysłało, to mijało kilka minut emotka



No to obie mamy Tołpę
emotka emotka emotka



Żeby tylko nie karma emotka
A w ogóle, to zapatruję się na główną wygraną emotka Ostatnio nic w opisówkach nie wpada (nie będzie beyonce:() więc może teraz emotka


Dziewczyny, dobijacie mnie! emotka
Mi w sekundę szło, czyli pewnie wszystko za wcześnie! emotka emotka
Nie cierpię czasówek! emotka


a mi się wydaje że jak szybko idzie to jest dobrze, a nagród pewnie po kilku sekundach już nie ma emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#3959828 Napisano: 14.12.2010 10:09:10 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
wczoraj dotarł dodatkowy zestaw Dove (choć już wcześneij mi przyszedł emotka ) i jakieś żelazko z gazety emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#3954830 Napisano: 12.12.2010 07:29:51 w Inne mniejsze markety
jak wypłacić kase z tej karty z leclerca ze szkoły? emotka Jak PINu nie ma? (albo zgubiłem emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#3947650 Napisano: 10.12.2010 01:21:57 w Rossmann
wiolafasola napisał(a):

yuliya25 napisał(a):

Na dole masz zdjęcia laureatów czy galeria zwycięzców, jakoś tak emotka



Ale skąd wiadomo, które jest pierwsze? Moje zajęło trzecie miejsce, a w tej galerii jest na końcu trzeciej strony - rudy kot w miejscu po szufladzie. emotka


moje jest w galerii na 3 m-cu, ale niesttey tylko nagroda 4 stopnia emotka ustawili wg numerków tylko

a liczyłem na większą, bo piękny mój kot jest emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#3944872 Napisano: 09.12.2010 03:35:59 w Wkurza mnie...
alaalex40 napisał(a):

a mnie wkurza- brak wygranego qada badz nawigacji z lidla, zadnego jeepa z carrefoura, niewygrane bony z vanisha w leclercu i intermarche, ekspressu o kawy z carrefoura a dzis jeszcze widze ze nie wygralam telewizorka w realu emotka
cos ostatnio nadeszly ciezkie czasy emotka emotka


dorzucę kilka konkursów i też się dopiszę wrrrrrr emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#3942053 Napisano: 08.12.2010 07:21:47 w Wkurza mnie...
kalisto1986 napisał(a):

sopran napisał(a):

wsciekly napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

wsciekly napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

wszystko mnie dzisiaj wkurza, a zwłaszcza to, że geniusz po prostu, pojechałam do reala dzisiaj kończy się konk na którym mi zalezało (lokalny) kupiłam wszystko, wziełam paragon, napisałam świetne hasło - stwierdziliśmy z mężem że idziemy wyżej zjemy i wypełnie kupon wtedy wrzuce i co wrrr zapomnieliśmy wrzucić emotka mam dzisiaj pełną głowe problemów i chodze zakręcona, a teraz nie bardzo wrócić tam bo zasypało ulice i są mega korki wrrr emotka


emotka do 22 zdążysz emotka

nawet w korkach emotka


niee, za dużo mam teraz roboty, a nie chcem męża gnębić bo już i tak pojechał sam coś załatwić choć ja miałam jechać emotka
Trudno, nie ten to będzie inny konk ale powsciekać się moge emotka


to podskocz jutro - najlepiej jak najwcześniej

nie zawsze urny zabierają z chwilą zamknięcia sklepu emotka

zawsze za to można poprosić, zasugerować panie z BOK-u np. galopującą sklerozą, zrobić maślane oczy i w ostateczności machnąć przed nosem paragonem emotka



U nas jak są takie małe lokalne w realu, to urna potrafi stać nawet tydzień po zakończeniu konkursu emotka DD Ostatnio pytam babki w Bok- czy jest gdzieś regulamin do tego konkursu, a one że nie, że konkurs dawno zakończony i zwycięzcy powiadomieni. A że miałam kupon którego zapomniałam wrzucić, to cyk go do urny. Po tygodniu telefon o wygranej
emotka
Spróbuj jutro, może się uda emotka


emotka to jak dam rade to podjade, ale męża zmaltretuje emotka


no to u mnie zabrali 3 dni PRZED zakończeniem konkursu! Wrrrrr emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#3942039 Napisano: 08.12.2010 07:19:52 w Zakupy na konkursy - usługi
szukam kogoś kto kupi vizir w leclercu, a nie chce brać udziału w konkursie emotka Albo chce brać udział, i chce zrobić sobie konkurencję xd Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#3941151 Napisano: 08.12.2010 03:15:47 w Carrefour konkursy
fantazja23 napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

a chorzów ktoś ma? bo nie wiem czy nieodebrane połączenie to to emotka




ja mam Chorzów emotka


aa dobra, to się pocieszę, ze może jakaś wieksza nagroda pod nieodebranym połączeniem się kryje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#3941130 Napisano: 08.12.2010 03:10:20 w Carrefour konkursy
a chorzów ktoś ma? bo nie wiem czy nieodebrane połączenie to to emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#3940896 Napisano: 08.12.2010 02:12:33 w Wkurza mnie...
kasiap76 napisał(a):

moniaainom napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

edith napisał(a):

Wkurza mnie że wzięłam 1 jedyny raz w konkursie klikanym na Rossnecie Zizzzz tyle poświęciłam czasu i nawet nagrody 2 stopnia niemam emotka Pierwszy i ostatni raz taki konkurs ja niewiem w takim razie ile ludzie czasu muszą poświęcac zeby wygrywac w takich konkursach a może ja taka jakas niedouczona emotka


kocaha, ja poświęciłam też mnóstwo czasu i to od początku konkursu i równiez nie mam nagrody emotka no nic, szkoda, że wygrały zdjęcia niezgodne z regulaminem..
Nei mówię tego z zazdrości oczywiście, tylko wukrza mnie to, że ja mam zasady stosować, a inni już nie muszą.. emotka

wkurza mnie mąż, bo się nie uczy na egzamin!! I jeszcze chce mi kompa zabrać

emotka



Ale przecież na rossnecie głosy nie mają az takiego znaczenia. Ja wygralam tam dwa razy (akurat nie w zizzz) i nigdy nie zbieralam glosow. Sama kliknelam RAZ i nie sadze, zeby jakies dobre duszki mi klikaly ot tak sobie. Ostatecznie to komisja wybiera zdjecia.



ja też odpuściłam w tym konkursie zbieranie głosów (poświeciłam może 1-2 dni na to), i bardzo byłam zaskoczona wygraną!


pocieszyłyście mnie, bo ja w daj pyska do reklamy ze 3 dni zbierałem, i bałem się że nie załapie się do finałowej 90 emotka
ale może jednak sie uda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#3940861 Napisano: 08.12.2010 02:02:30 w Carrefour konkursy
a dzwonią drugi raz może? czy zaczynają 2 turę od razu po zakończeniu pierwszej? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#3938135 Napisano: 07.12.2010 05:40:20 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
2 karty winiary, czekam na następne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#3927303 Napisano: 03.12.2010 11:00:58 w Wkurza mnie...
bo są agencje które czytają, np euro rscg - moja ulubiona agencja emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#3927107 Napisano: 03.12.2010 10:16:42 w Wkurza mnie...
rafi323raf napisał(a):

I na marginesie - ja jakoś dziwnie często wygrywam akurat w konkursach na hasła - a w losowaniech jakoś mniej. Czyli co, jakieś zezowate szczęście mam, czy po prostu ktoś jednak te hasła czyta?

po prostu na hasła śle się mniej zgłoszeń - ja gdzieś kilka, a jak jest losowanie to nawet kilkadziesiąt. Dlatego w takim haślanym losowaniu łatwiej wygrać bo pewnie każdy mniej śle niż na zwykłe losowanie emotka

a mnie wkurza że w tvn24 kłamia i mówią że już tylko 2 tys ludzi z zawodzia nie ma ogrzewania, a tu nadal cała częstochowa!
i jak tu iść spać jak jest 14 stopni... ehhh emotka


edytuje, w pokoju w którym śpię jest 12 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#3927095 Napisano: 03.12.2010 10:14:12 w Wkurza mnie...
I na marginesie - ja jakoś dziwnie często wygrywam akurat w konkursach na hasła - a w losowaniech jakoś mniej. Czyli co, jakieś zezowate szczęście mam, czy po prostu ktoś jednak te hasła czyta?

po prostu na hasła śle się mniej zgłoszeń - ja gdzieś kilka, a jak jest losowanie to nawet kilkadziesiąt. Dlatego w takim haślanym losowaniu łatwiej wygrać bo pewnie każdy mniej śle niż na zwykłe losowanie emotka

a mnie wkurza że w tvn24 kłamia i mówią że już tylko 2 tys ludzi z zawodzia nie ma ogrzewania, a tu nadal cała częstochowa!
i jak tu iść spać jak jest 14 stopni... ehhh emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#3925953 Napisano: 03.12.2010 05:04:35 w Rossmann
jak było 05 mi weszło, może załapie sie na ostatnie nagrody emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#3925487 Napisano: 03.12.2010 02:40:31 w Rossmann
mia napisał(a):

henryczka62 napisał(a):

w Skarbie są zapowiedzi konkursów:
kaszki Bobovita, do wygrania skrzynie z klockami Fisher Price
Irving Tea Spa, do wygrania 3xkomplet srebrenej biżuterii oraz 50 zestawów herbat


To już jest Skarb? No to dziś o 18-tej będzie niezły tłok... emotka


pierwszy raz zdobyłem skarb emotka

na pierwszej stronie jest reklama konkursu tego świątecznego, i są pokazane niektóre nagrody np te których teraz nie ma, więc fajna będzie 2 edycja emotka
min herbaty bio active, dzbanki britta, i tam inne jeszce rzeczy Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#3924789 Napisano: 03.12.2010 11:45:17 w Rossmann
psemulek napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

psemulek napisał(a):

odbierał ktoś zestaw herbat z konkursu z Cejrowskim, co w środku?


2 herbaty właśnie jedną piję, bardzo dobra (znaczy tylko troche czuje jej smak, bo mam katar:P)

są sypane Bio Active



dzięki, tylko 2 herbaty, a miał być zestaw za 16zł, to 1 herbata kosztuje 8zł?
emotka

możliwe, to jest My Tea my impresion czyli jakby samemu skomponowane emotka a smaki na dole są napisane:
herbata zielona, prażony ryż, prażona kukurydza (dobra)
herbata czarna, owoc mango, nagietek, aromaty (nie próbowałem:P)
Wyświetl w wątku >>
0 0