Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika rafi323raf

rafi323raf

#4279011 Napisano: 09.04.2011 07:48:59 w Paragony
toka napisał(a):

bip napisał(a):

malenka89 napisał(a):

Kupię paragon z Praktikera - oferty na pw emotka


oj, coś mi sie wydaje, że jak rozwiążą ten konk to będzie rekordowa ilość poszukujących emotka bo paragony Praktikera staja się dobrem deficytowym emotka
w temacie mam paragon adidasa z tesco i z reala na dwa Vanishe.


nie sądze-czasem paradoksalnie im wiecej nagród tym trudniej wygrac.A w temacie mam paragon z praktikera ale dzis wysłałam zgłoszenie i od kilku godzin nie mam zwrotki więc nie napalajcie się z zakupem paragonów bo chyba im system szwankuje emotka


noo pewnie trudno będzie wygrać

a i z zakupami będą problemy, bo później trzeba będzie jechać do tego sklepu po odbiór nagrody emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#4260264 Napisano: 01.04.2011 01:36:50 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
magdus8 napisał(a):

benon69 napisał(a):

zulanna napisał(a):

karton Lays zielona cebulka emotka




u mnie dpd zostawil papryczke emotka



u mnie chili - nie przepadam:( ale to i dobrze, bo jestem na diecie a jak by przyszła zielona cebulka to było by mnie 5 kg więcej:)


i u mnie czipsy przyszły emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#4260019 Napisano: 01.04.2011 12:17:22 w Carrefour konkursy
olciak napisał(a):

ziolko napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

ekuc2 napisał(a):

u mnie ze zdjęcia liczyły 3 osoby Każda osobno bez znajomości wyniku poprzedniej osoby Wyszło nam tak samo a to i tak jest inny wynik niż pojawiają się na forum emotka



A ile Wam wyszło emotka


podpinam się - ile wam wyszło????


u mnie 424


mi też tyle i oby ta okolica wygrała xd Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#4258651 Napisano: 31.03.2011 07:17:57 w Dyskusje o wynikach konkursu
wygrał ktokolwiek w Gourmet?
czy nie informowali w ogóle?:P Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#4256404 Napisano: 30.03.2011 07:15:47 w TESCO konkursy
cudaczek121 napisał(a):

cudaczek napisał(a):

zbyhul napisał(a):

Widzę, że dużo osób szuka paragonów ze słodkich duetów z różnych dni. to agencji dużo zostanie tych bonów do własnej dyspozycji. Szkoda, że ludzie piszą fajne teksty a nie mają paragonów emotka



będzie rezerwa emotka emotka emotka


podobno w tym konku nie ma rezerwy emotka Gratki cudaczku,ja, Twój forumowy sobowtór też wygrałam emotka emotka


jest rezerwa emotka

ehh ja mam z jakiegoś dnia z Cze-wy paragon, zapomniałem zagrać xd Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#4254099 Napisano: 29.03.2011 07:23:47 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

dawidekk napisał(a):

Joan - ani mi nie mów, mało czasu - dużo roboty -> no coś nie halo emotka po równo musi być emotka
Jaka praca? Studia przecież że emotka Wiesz, po Liceum to mógłbym najwyżej pracować jako administrator na jakimś forum emotka Sorry, nie mogłem się powstrzymać emotka

PS
Prawdziwa emotka Twoja za to mądra emotka


Elo ziom, jak mówią chomiki, ja sądziłam, że ta maturalna brać, co siedzi na forum, już tylko czeka na odfajkowanie egzaminu dojrzałości, a potem to przede wszystkim słodkie życie konkursowicza, studia EWENTUALNIE emotka


tak jest tak jest, byle do końca maja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#4247000 Napisano: 26.03.2011 02:24:48 w Carrefour konkursy
doma91misiek napisał(a):

Mam pytanie, jeżeli kupiłam wody żywiec zdrój z carrefoura który nie został podany na liście w regulaminie to nie mogę brać udziału w konkursie?


nie możesz, bo pewnie był to ten mały carrefour? Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#4244794 Napisano: 25.03.2011 01:41:25 w Dyskusje o wynikach konkursu
kasiunia23 napisał(a):

fikumiku napisał(a):

kasiunia23 napisał(a):

Nie rozumiem tej nagonki na mnie. Napisałam co uważam, ale widać na tym forum nie można mieć własnego zdania emotka



Na głupotę zawsze jest nagonka emotka emotka emotka




dlaczego napisałeś/aś na głupotę. nie uważam, żeby moje poglądy były głupie


fikumiku tak już ma, nią się nie przejmuj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#4244698 Napisano: 25.03.2011 01:07:13 w Dyskusje o wynikach konkursu
kalisto1986 napisał(a):


Ciekawe dlaczego nie narzekaliście na wyniki z kościana gdzie 99% wygranych prac miało jakiś dodatek, po prostu boli to, że to moniau wygrywa aż tyle,a nie że robi prace



a tak zbaczając z tematu pokazywali prace? bo chętnie bym pooglądał emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#4244612 Napisano: 25.03.2011 12:41:16 w Dyskusje o wynikach konkursu
kasiunia23 napisał(a):

A ja nie rozumiem moniau i uważam, że jest egoistką.
Jeśli ja raz wygrałam kamerę w konkursie, to każdy następny konkurs gdzie do wygrania jest kamera omijam, by dać szansę innym. Bo po co mi kilka kamer,nawet na handel - przecież to bezsensu?
Gdybym wygrała samochód to zrobiłabym dokładnie to samo. Jeden i koniec, a resztę niech inni wygrywają


na tym forum nikt tak nie robi, a przynajmniej nikt, kto z konkursów zarabia na życie.
A ja tam nie rozumiem jak można nie wziąć drugiej kamery czy piątego auta jak jest na wyciągnięcie ręki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#4238147 Napisano: 22.03.2011 09:47:03 w Wkurza mnie...
myszkaa1989 napisał(a):

Zrobiłam mamie raz w życiu przysługę i zagrałam za nią w konkursie ! I co? Dzwonili do niej wczoraj z pytaniem , czy brała udział itp. A ona powiedziała , że nie ( bo stwerdziła , że ktoś ją chce na coś naciągnąć) i nagroda poszła się...
Nigdy w życiu nie pomagaj innym w szczęściu pilnuj swojego


łoo...
u mnie na szczęście każdy odpowiada że tak, bo już się przyzwyczaili do nagród emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#4237623 Napisano: 22.03.2011 07:06:08 w Dyskusje o wynikach konkursu
pawel1615 napisał(a):

isiulka napisał(a):

pawel1615 napisał(a):

toffee napisał(a):

Widzę, że mamy tu liczne lobby popierania kombinatorów emotka


lobby emotka emotka


Jejku o co Ci człowieku chodzi? Przecież spora część konkursowiczów żyje z konkursów, mamy bezrobocie więc ludzie z tych nagród wykarmiają rodziny...a ty dla rozrywki robisz szum wokół głupiej ramki... każdy kombinuje jak może. Każdy gra na ciocie, babcie, stryjka i tylko dlatego się to nie rzuca w oczy, ale tutaj nie ma świętych. Ja osobiście mam w głębokim poważaniu to czy zabiorę komuś nagrodę, bo liczy się mój własny zysk. Bo co mnie obchodzą inni? Obudź się!


dlaczego zacytowałaś moją wypowiedź?

to do toffee na pewno było a Ty sie nawinąłeś emotka

a i Isiulka dobrze gada !
Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#4234274 Napisano: 21.03.2011 05:14:23 w Pomocy!!!!
niestety dużo osób myli, na poprzedniej to już się 'kliknijcie' zrobiło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#4230592 Napisano: 20.03.2011 10:34:36 w Dyskusje o wynikach konkursu
awi napisał(a):

kadjas123 napisał(a):

słuchał ktoś wczoraj radio zet i słyszał jak zwycięzca zrezygnował z wygrania nagrody ? chyba to nie był żaden konkursowicz bo mnie nawet gdyby policja łapała nie zrezygnowałabym ze 170 tys emotka



może woli mieć szczęście w miłości emotka


już widzę jak ma szczęście w miłości jak żona się dowie że zrezygnował być może z 170 tys emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#4227706 Napisano: 18.03.2011 08:21:09 w TESCO konkursy
yaro2004 napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

ksantypa napisał(a):

janiek napisał(a):

Dzisiaj mama i tata dostali same listy gratulacyjne bez bonów 200zł zakosili emotka
Może cała seria tak poszła że zapomnieli dodać bonu??


oj no wieccie co to wyglada na pzrektet na wieksza skale -szkoda , z enigdy sie nie myla wdruga strone i nie daja wiecej niz powinni.Powinniscie pisac bo jak to tylko pomylka ludzi to z jakiej razji Wy macie ponosic jej skutki ale jak to celowe dzialanie to juz podpada pod pzrestepstwo


czasem zdarza się, że mylą się w drugą strone emotka
u mnie na szczęście bony były



Mówicie o Artful Production czy o Euro ?


Euro Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#4227536 Napisano: 18.03.2011 07:08:32 w TESCO konkursy
ksantypa napisał(a):

janiek napisał(a):

Dzisiaj mama i tata dostali same listy gratulacyjne bez bonów 200zł zakosili emotka
Może cała seria tak poszła że zapomnieli dodać bonu??


oj no wieccie co to wyglada na pzrektet na wieksza skale -szkoda , z enigdy sie nie myla wdruga strone i nie daja wiecej niz powinni.Powinniscie pisac bo jak to tylko pomylka ludzi to z jakiej razji Wy macie ponosic jej skutki ale jak to celowe dzialanie to juz podpada pod pzrestepstwo


czasem zdarza się, że mylą się w drugą strone emotka
u mnie na szczęście bony były Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#4226878 Napisano: 18.03.2011 02:33:54 w Zagrajmy razem na charytatywny cel!
kingaa napisał(a):

To szkoda, że nikt nie pomyślał wcześniej jak był konkurs Tesco z karmą dla 5 schronisk! Bo wtedy można było sprawdzić, które schroniska mają najgorsze warunki i brakuje wszystkiego i na te schroniska głosować!


ale tam i tak do schronisk szły nagrody, a tu chodzi zeby o inne nagrody grać emotka

Ktoś powiedział że chomiki, zgadzam się mój kot uwielbia się nim bawić emotka

tylko żeby nie było że jak inna osoba będzie sobie sama grała dla siebie w tym samym konkursie, że ją zlinczujecie xd Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#4226392 Napisano: 18.03.2011 11:39:59 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
bony z Knorra dotarły emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#4225011 Napisano: 17.03.2011 06:16:51 w Pomocy!!!!
edith napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

tato999 napisał(a):

edith napisał(a):

Proszę was o pomoc,syn parę dni temu skończył 18 lat ale imprezka się dopiero szykuje chieliśmy mu dac z mężem niepowtarzalny prezent ale niewiem co emotka Moze ma ktoś jakiś pomysł fajny prezent do sprzedania wymiany np.Voycher na przejazd Porsche albo jakis inny fajny prezent pomożcie emotka




a ma prawo jazdy? bo na takie przejażdżki z tego co mi wiadomo trzeba posiadać prawo jazdy i nierzadko z jakims okresem ich posiadania


kurs prawa jazdy zafundujcie! emotka


Jutro o 8.50 ma egzamin babcia zafundowala emotka


a to babcia najlepsze prezenty zaklepuje emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

rafi323raf

#4224998 Napisano: 17.03.2011 06:10:41 w Pomocy!!!!
tato999 napisał(a):

edith napisał(a):

Proszę was o pomoc,syn parę dni temu skończył 18 lat ale imprezka się dopiero szykuje chieliśmy mu dac z mężem niepowtarzalny prezent ale niewiem co emotka Moze ma ktoś jakiś pomysł fajny prezent do sprzedania wymiany np.Voycher na przejazd Porsche albo jakis inny fajny prezent pomożcie emotka




a ma prawo jazdy? bo na takie przejażdżki z tego co mi wiadomo trzeba posiadać prawo jazdy i nierzadko z jakims okresem ich posiadania


kurs prawa jazdy zafundujcie! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0